Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Monika Rechnio

Monika Rechnio

Kobieta 1828 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Monika Rechnio urodzony(a) 19 kwie. 1828, Redzyńskie (córka Dionizy Rechnio oraz Łucja Kowalska).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Dionizy Rechnio urodzony(a) 25 mar. 1787, Oleksianka (syn Szymon Rechnio oraz Katarzyna Reda).

    Dionizy poślubił(a) Łucja Kowalska 26 list. 1815, Latowicz. Łucja (córka Roch Kowalski oraz Klara Michna) urodzony(a) 17 gru. 1800, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Łucja Kowalska urodzony(a) 17 gru. 1800, Redzyńskie (córka Roch Kowalski oraz Klara Michna).
    Dzieci:
    1. Justyna Marianna Rechnio urodzony(a) 17 wrz. 1819, Redzyńskie.
    2. Augustyn Bartłomiej Rechnio urodzony(a) 27 sier. 1821, Redzyńskie.
    3. Piotr Rechnio urodzony(a) 21 lip. 1824, Redzyńskie.
    4. 1. Monika Rechnio urodzony(a) 19 kwie. 1828, Redzyńskie.
    5. Maciej Rechnio urodzony(a) 23 luty 1831, Redzyńskie.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Szymon Rechnio urodzony(a) 1753, Oleksianka (syn Marcin Rechnio oraz Anastazja).

    Szymon poślubił(a) Katarzyna Reda 23 list. 1778, Latowicz. Katarzyna (córka Maciej Reda oraz Marianna Chrzanowska) urodzony(a) 25 list. 1756, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Katarzyna Reda urodzony(a) 25 list. 1756, Strachomin (córka Maciej Reda oraz Marianna Chrzanowska).
    Dzieci:
    1. Karol Rechnio urodzony(a) 4 list. 1779, Oleksianka.
    2. Dominik Rechnio urodzony(a) 7 sier. 1781, Oleksianka; zgon 6 list. 1786, Oleksianka.
    3. Józefa Rechnio urodzony(a) 23 mar. 1783, Oleksianka; zgon 25 kwie. 1783, Oleksianka.
    4. Zofia Rechnio urodzony(a) 9 maj 1784, Oleksianka.
    5. 2. Dionizy Rechnio urodzony(a) 25 mar. 1787, Oleksianka.
    6. Eleonora Rechnio urodzony(a) 25 mar. 1787, Oleksianka; zgon 11 sty. 1789, Oleksianka.
    7. Józef Rechnio urodzony(a) 21 mar. 1790, Oleksianka.

  3. 6.  Roch Kowalski urodzony(a) 17 sier. 1777, Redzyńskie (syn Andrzej Kowalski oraz Agnieszka Wielgopolanin).

    Roch poślubił(a) Klara Michna 20 sty. 1800, Latowicz. Klara (córka Bartłomiej Michna oraz Agnieszka Chróst) urodzony(a) 10 sier. 1780, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Klara Michna urodzony(a) 10 sier. 1780, Chyżyny (córka Bartłomiej Michna oraz Agnieszka Chróst).
    Dzieci:
    1. 3. Łucja Kowalska urodzony(a) 17 gru. 1800, Redzyńskie.
    2. Stanisław Kowalski urodzony(a) 4 maj 1803, Redzyńskie.
    3. Grzegorz Kowalski urodzony(a) 10 maj 1804, Redzyńskie.
    4. Agata Kowalska urodzony(a) 27 sty. 1806, Redzyńskie.
    5. Kunegunda Kowalska urodzony(a) 31 lip. 1808, Redzyńskie.
    6. Wawrzyniec Joachim Kowalski urodzony(a) 6 wrz. 1811, Redzyńskie.
    7. Monika Marcjanna Kowalska urodzony(a) 27 kwie. 1815, Redzyńskie.
    8. Bonifacy Bernard Kowalski urodzony(a) 11 maj 1817, Redzyńskie.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Marcin Rechnio (syn N Rechnio).

    Marcin — Anastazja. Anastazja urodzony(a) 1719; zgon 23 mar. 1799, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Anastazja urodzony(a) 1719; zgon 23 mar. 1799, Oleksianka.
    Dzieci:
    1. Dionizy Rechnio urodzony(a) 1745, Oleksianka.
    2. 4. Szymon Rechnio urodzony(a) 1753, Oleksianka.
    3. Apolonia Rechnio urodzony(a) 1756, Oleksianka; zgon 12 mar. 1824, Redzyńskie.
    4. Mateusz Rechnio urodzony(a) 11 wrz. 1757, Oleksianka.
    5. Grzegorz Rechnio urodzony(a) 9 mar. 1760, Oleksianka.
    6. Józef Rechnio urodzony(a) 19 mar. 1763, Oleksianka; zgon 1787, Oleksianka.

  3. 10.  Maciej Reda (syn N Reda).

    Maciej poślubił(a) Marianna Chrzanowska 1 luty 1756, Latowicz. Marianna urodzony(a) 1720; zgon 15 sier. 1790, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Marianna Chrzanowska urodzony(a) 1720; zgon 15 sier. 1790, Strachomin.
    Dzieci:
    1. 5. Katarzyna Reda urodzony(a) 25 list. 1756, Strachomin.
    2. Franciszka Reda urodzony(a) 25 paź. 1767, Strachomin.
    3. Kazimierz Reda urodzony(a) 4 mar. 1772, Strachomin.

  5. 12.  Andrzej Kowalski urodzony(a) 1739, Redzyńskie (syn N Kowalski); zgon 1 mar. 1798, Redzyńskie.

    Andrzej poślubił(a) Agnieszka Wielgopolanin Agnieszka urodzony(a) , Budziska. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Agnieszka Wielgopolanin urodzony(a) , Budziska.
    Dzieci:
    1. Salomea Kowalska urodzony(a) 26 list. 1771, Redzyńskie; zgon 24 wrz. 1798, Laliny.
    2. Piotr Kowalski urodzony(a) 5 gru. 1774, Redzyńskie.
    3. 6. Roch Kowalski urodzony(a) 17 sier. 1777, Redzyńskie.
    4. Łucja Kowalska urodzony(a) 16 wrz. 1781, Redzyńskie; zgon 30 paź. 1802, Redzyńskie.
    5. Izabella Kowalska urodzony(a) 13 mar. 1786, Redzyńskie.
    6. Marianna Kowalska urodzony(a) 29 lip. 1788, Redzyńskie; zgon 3 mar. 1789, Redzyńskie.

  7. 14.  Bartłomiej Michna urodzony(a) , Chyżyny (syn Żyjący).

    Bartłomiej poślubił(a) Agnieszka Chróst 8 sty. 1775, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Agnieszka Chróst
    Dzieci:
    1. Piotr Michna urodzony(a) 1 sier. 1776, Chyżyny; zgon 23 lip. 1777, Chyżyny.
    2. Petronella Michna urodzony(a) 23 maj 1779, Chyżyny; zgon 5 sier. 1779, Chyżyny.
    3. 7. Klara Michna urodzony(a) 10 sier. 1780, Chyżyny.
    4. Ewa Michna urodzony(a) 2 sty. 1783, Chyżyny; zgon 20 wrz. 1783, Chyżyny.
    5. Dominik Dionizy Michna urodzony(a) 5 sier. 1784, Chyżyny.
    6. Jan Michna urodzony(a) 28 maj 1787, Chyżyny.
    7. Norbert Michna urodzony(a) 7 czer. 1789, Chyżyny; zgon 13 gru. 1789, Chyżyny.
    8. Kornelia Michna urodzony(a) 1 list. 1790, Chyżyny; zgon 30 kwie. 1792, Chyżyny.
    9. Franciszka Michna urodzony(a) 8 mar. 1793, Chyżyny.
    10. Stanisław Michna urodzony(a) 9 maj 1797, Chyżyny.


Pokolenie: 5

  1. 16.  N Rechnio
    Dzieci:
    1. 8. Marcin Rechnio
    2. Franciszek Rechnio urodzony(a) 1744; zgon 25 kwie. 1783, Latowicz.

  2. 20.  N Reda
    Dzieci:
    1. Hiacynt Reda urodzony(a) 1722, Strachomin; zgon 22 lip. 1790, Wężyczyn.
    2. Józef Reda
    3. Dominik Reda urodzony(a) 1724; zgon 28 paź. 1794, Chyżyny.
    4. Marcin Reda urodzony(a) 1725; zgon 14 sty. 1795, Strachomin.
    5. Franciszek Reda zgon 20 luty 1813, Strachomin.
    6. Paweł Reda urodzony(a) 1735; zgon 9 gru. 1795, Strachomin.
    7. Mikołaj Reda
    8. Paweł Reda urodzony(a) 1738; zgon 17 maj 1802, Oleksianka.
    9. 10. Maciej Reda
    10. Bartłomiej Reda urodzony(a) 1739, Strachomin; zgon 8 kwie. 1795, Strachomin.
    11. Ignacy Reda urodzony(a) 1743; zgon 3 kwie. 1796, Wężyczyn.
    12. Bartłomiej Reda urodzony(a) 1745.

  3. 24.  N Kowalski
    Dzieci:
    1. Szymon Kowalski urodzony(a) 1722, Redzyńskie; zgon 2 maj 1772, Redzyńskie.
    2. Maycher Kowalski urodzony(a) 1735, Redzyńskie; zgon 12 maj 1795, Redzyńskie.
    3. Baltazar Kowalski urodzony(a) 1736; zgon 5 mar. 1796, Latowicz.
    4. Grzegorz Kowalski urodzony(a) 1737, Redzyńskie; zgon 8 lip. 1802, Redzyńskie.
    5. 12. Andrzej Kowalski urodzony(a) 1739, Redzyńskie; zgon 1 mar. 1798, Redzyńskie.
    6. Walenty Kowalski urodzony(a) 1740, Redzyńskie; zgon 29 wrz. 1770, Redzyńskie.
    7. Kazimierz Kowalski urodzony(a) 1752, Redzyńskie; zgon 7 gru. 1822, Redzyńskie.
    8. Adalbertus Kowalski urodzony(a) 1752, Redzyńskie.
    9. Wincenty Kowalski urodzony(a) 1755, Redzyńskie; zgon 25 sty. 1814, Redzyńskie.
    10. Tomasz Kowalski urodzony(a) 1740; zgon 17 maj 1805, Latowicz.
    11. Jan Kowalski urodzony(a) 1736, Latowicz; zgon 22 wrz. 1791, Latowicz.

  4. 28.  Żyjący
    Dzieci:
    1. Antoni Michna urodzony(a) 1724; zgon 31 gru. 1784, Latowicz.
    2. Jan Michna urodzony(a) 1731; zgon 24 kwie. 1771, Redzyńskie.
    3. Łukasz Michna urodzony(a) 1731; zgon 29 czer. 1783, Latowicz.
    4. Andrzej Michna urodzony(a) 1742; zgon 21 sier. 1772, Latowicz.
    5. 14. Bartłomiej Michna urodzony(a) , Chyżyny.
    6. Aleksander Michna urodzony(a) 1766; zgon 5 gru. 1809, Latowicz.