Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Marianna Dąbrowska

Marianna Dąbrowska

Kobieta 1898 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Marianna Dąbrowska urodzony(a) 26 kwie. 1898, Starogród (córka Jan Dąbrowski oraz Katarzyna Zielińska).

    Marianna poślubił(a) J. Grabowski [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Jan Grabowski urodzony(a) 23 czer. 1939, Starogród.
    2. Helena Grabowska urodzony(a) 2 list. 1941, Starogród.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Jan Dąbrowski urodzony(a) 1871, Starogród (syn Józef Dąbrowski oraz Julianna Wójcik).

    Jan poślubił(a) Katarzyna Zielińska Katarzyna (córka Piotr Zieliński oraz Franciszka Szczotkowska) urodzony(a) 11 lip. 1874, Starogród. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Katarzyna Zielińska urodzony(a) 11 lip. 1874, Starogród (córka Piotr Zieliński oraz Franciszka Szczotkowska).
    Dzieci:
    1. 1. Marianna Dąbrowska urodzony(a) 26 kwie. 1898, Starogród.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Józef Dąbrowski urodzony(a) 12 mar. 1847, Starogród (syn Feliks Dąbrowski oraz Agnieszka Antonina Górska).

    Józef poślubił(a) Julianna Wójcik 7 luty 1869, Latowicz. Julianna (córka Antoni Jan Wójcik oraz Marianna Oklesińska) urodzony(a) 1851, Borówek. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Julianna Wójcik urodzony(a) 1851, Borówek (córka Antoni Jan Wójcik oraz Marianna Oklesińska).
    Dzieci:
    1. Rozalia Dąbrowska urodzony(a) 1883, Starogród.
    2. 2. Jan Dąbrowski urodzony(a) 1871, Starogród.

  3. 6.  Piotr Zieliński urodzony(a) 27 lip. 1832, Starogród (syn Żyjący oraz Józefa Całka).

    Piotr poślubił(a) Franciszka Szczotkowska 8 czer. 1862, Latowicz. Franciszka (córka Euzebi Szczotkowski oraz Żyjący) urodzony(a) 1844, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Franciszka Szczotkowska urodzony(a) 1844, Transbór (córka Euzebi Szczotkowski oraz Żyjący).
    Dzieci:
    1. Jan Zieliński urodzony(a) 26 mar. 1863, Starogród.
    2. Andrzej Zieliński urodzony(a) 22 list. 1864, Starogród.
    3. Franciszek Zieliński urodzony(a) 24 mar. 1868, Starogród.
    4. Katarzyna Zielińska urodzony(a) 14 list. 1870, Starogród.
    5. 3. Katarzyna Zielińska urodzony(a) 11 lip. 1874, Starogród.
    6. Kacper Zieliński urodzony(a) 5 sty. 1878, Starogród.
    7. Marianna Zielińska urodzony(a) 27 maj 1881, Starogród.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Feliks Dąbrowski urodzony(a) 31 maj 1824, Starogród (syn Jakub Dąbrowski oraz Elżbieta Lipińska).

    Feliks poślubił(a) Agnieszka Antonina Górska 6 luty 1843, Latowicz. Agnieszka (córka Aleksy Górski oraz Marianna Jarzębska) urodzony(a) 19 sty. 1819, Borówek. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Agnieszka Antonina Górska urodzony(a) 19 sty. 1819, Borówek (córka Aleksy Górski oraz Marianna Jarzębska).
    Dzieci:
    1. 4. Józef Dąbrowski urodzony(a) 12 mar. 1847, Starogród.
    2. Gabriel Dąbrowski urodzony(a) 16 mar. 1850, Starogród.
    3. Krystyna Dąbrowska urodzony(a) 11 mar. 1851, Starogród.
    4. Agnieszka Dąbrowska urodzony(a) 8 luty 1862, Starogród.

  3. 10.  Antoni Jan Wójcik urodzony(a) 9 maj 1813, Transbór (syn Walenty Woycik oraz Bertylda Grzenda).

    Antoni — Marianna Oklesińska. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Marianna Oklesińska
    Dzieci:
    1. 5. Julianna Wójcik urodzony(a) 1851, Borówek.

  5. 12.  Żyjący

    Żyjący poślubił(a) Józefa Całka Józefa (córka Łukasz Całka oraz Apolonia Możdżonek) urodzony(a) 18 mar. 1802, Starogród. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Józefa Całka urodzony(a) 18 mar. 1802, Starogród (córka Łukasz Całka oraz Apolonia Możdżonek).
    Dzieci:
    1. Wawrzyniec Zieliński urodzony(a) 4 sier. 1823, Starogród.
    2. Błażej Zieliński urodzony(a) 3 luty 1825, Starogród.
    3. 6. Piotr Zieliński urodzony(a) 27 lip. 1832, Starogród.
    4. Franciszek Zieliński urodzony(a) 27 mar. 1835, Starogród.
    5. Paweł Zieliński urodzony(a) 8 czer. 1838, Starogród.

  7. 14.  Euzebi Szczotkowski urodzony(a) 17 gru. 1806, Transbór (syn Hiacynt (Jacek) Szczotkowski oraz Marianna Gębicka).

    Euzebi poślubił(a) Żyjący [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Żyjący
    Dzieci:
    1. 7. Franciszka Szczotkowska urodzony(a) 1844, Transbór.


Pokolenie: 5

  1. 18.  Aleksy Górski urodzony(a) 5 czer. 1774, Borówek (syn Andrzej Górski oraz Regina Woytowa).

    Aleksy poślubił(a) Marianna Jarzębska 20 sty. 1800, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 19.  Marianna Jarzębska
    Dzieci:
    1. Anastazja Górska urodzony(a) 29 gru. 1801, Borówek.
    2. Żyjący
    3. Małgorzata Górska urodzony(a) 12 lip. 1808, Borówek.
    4. Leon Wincenty Górski urodzony(a) 10 kwie. 1811, Borówek; zgon 8 list. 1811, Borówek.
    5. Aniela Marcella Górska urodzony(a) 7 sty. 1813, Borówek.
    6. Żyjący
    7. 9. Agnieszka Antonina Górska urodzony(a) 19 sty. 1819, Borówek.
    8. Konstancja Górska urodzony(a) 15 wrz. 1822, Borówek.
    9. Jakub Górski urodzony(a) 30 kwie. 1825, Borówek.

  3. 20.  Walenty Woycik urodzony(a) 25 luty 1786, Transbór (syn Laurenty Woyt oraz Rozalia Jakubicka).

    Walenty poślubił(a) Bertylda Grzenda 25 luty 1810, Latowicz. Bertylda (córka Augustyn Grzenda oraz Magdalena Michna) urodzony(a) 6 list. 1790, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  4. 21.  Bertylda Grzenda urodzony(a) 6 list. 1790, Chyżyny (córka Augustyn Grzenda oraz Magdalena Michna).
    Dzieci:
    1. Piotr Paweł Wójcik urodzony(a) 29 kwie. 1811, Transbór.
    2. 10. Antoni Jan Wójcik urodzony(a) 9 maj 1813, Transbór.
    3. Klemens Woycik urodzony(a) 1817, Transbór.
    4. Szymon Jan Wójcik urodzony(a) 23 paź. 1817, Transbór.
    5. Honorata Anastazja Wójcik urodzony(a) 6 sty. 1820, Transbór.
    6. Agnieszka Julianna Wójcik urodzony(a) 2 sty. 1822, Transbór.
    7. Kacper Wójcik urodzony(a) 1825, Transbór.
    8. Andrzej Wójcik urodzony(a) 2 list. 1827, Transbór.
    9. Rozalia Wójcik urodzony(a) 31 sier. 1830, Transbór.

  5. 24.  Piotr Zieliński

    Piotr poślubił(a) Marianna Zawadka [Arkusz rodzinny]


  6. 25.  Marianna Zawadka
    Dzieci:
    1. Gionizy Zieliński urodzony(a) 9 paź. 1794, Starogród; zgon 2 gru. 1794, Starogród.
    2. 12. Żyjący
    3. Paweł Zieliński urodzony(a) 2 sier. 1801, Starogród.
    4. Małgorzata Zielińska urodzony(a) 15 lip. 1806, Starogród.
    5. Adalbertus Zieliński urodzony(a) 1 list. 1807, Starogród; zgon 27 kwie. 1815, Starogród.

  7. 26.  Łukasz Całka urodzony(a) 28 paź. 1769, Starogród (syn Szymon Całka oraz Barbara).

    Łukasz — Apolonia Możdżonek. [Arkusz rodzinny]


  8. 27.  Apolonia Możdżonek
    Dzieci:
    1. Franciszek Całka urodzony(a) 11 mar. 1797, Starogród.
    2. Marcin Całka urodzony(a) 15 list. 1799, Starogród.
    3. 13. Józefa Całka urodzony(a) 18 mar. 1802, Starogród.
    4. Scholastyka Całka urodzony(a) 11 luty 1804, Starogród.
    5. Walenty Całka urodzony(a) 16 luty 1806, Starogród.
    6. Mateusz Całka urodzony(a) 28 luty 1808, Starogród.

  9. 28.  Hiacynt (Jacek) Szczotkowski urodzony(a) 1778.

    Hiacynt poślubił(a) Marianna Gębicka 13 luty 1803, Latowicz. Marianna urodzony(a) 1783. [Arkusz rodzinny]


  10. 29.  Marianna Gębicka urodzony(a) 1783.
    Dzieci:
    1. Agnieszka Szczotkowska urodzony(a) 28 sty. 1804, Transbór.
    2. 14. Euzebi Szczotkowski urodzony(a) 17 gru. 1806, Transbór.

  11. 30.  Michał Łapiński

    Michał — Magdalena Skwitek. [Arkusz rodzinny]


  12. 31.  Magdalena Skwitek
    Dzieci:
    1. Grzegorz Łapiński urodzony(a) 1819, Rudnik.
    2. 15. Żyjący