Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Żyjący

Żyjący

Mężczyzna

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Józef Grabowski urodzony(a) 4 lip. 1891, Budziska (syn Stanisław Grabowski oraz Helena Belkowicz).

    Józef poślubił(a) Marianna Dąbrowska Marianna (córka Jan Dąbrowski oraz Katarzyna Zielińska) urodzony(a) 26 kwie. 1898, Starogród. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marianna Dąbrowska urodzony(a) 26 kwie. 1898, Starogród (córka Jan Dąbrowski oraz Katarzyna Zielińska).
    Dzieci:
    1. 1. Żyjący
    2. Żyjący


Pokolenie: 3

  1. 4.  Stanisław Grabowski urodzony(a) 23 wrz. 1863, Redzyńskie (syn Ludwik Grabowski oraz Anastazja Kowalska).

    Stanisław poślubił(a) Helena Belkowicz 10 luty 1890, Latowicz. Helena (córka Antoni Belkowicz oraz Agata Duszyńska) urodzony(a) 4 maj 1873, Budziska. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Helena Belkowicz urodzony(a) 4 maj 1873, Budziska (córka Antoni Belkowicz oraz Agata Duszyńska).
    Dzieci:
    1. 2. Józef Grabowski urodzony(a) 4 lip. 1891, Budziska.
    2. Piotr Grabowski urodzony(a) 2 gru. 1893, Budziska.
    3. Jan Grabowski urodzony(a) 23 czer. 1897, Budziska.
    4. Zofia Grabowska urodzony(a) 11 maj 1900, Budziska.
    5. Bolesław Grabowski urodzony(a) 23 luty 1903, Budziska.
    6. Marianna Grabowska urodzony(a) 21 list. 1906, Budziska.

  3. 6.  Jan Dąbrowski urodzony(a) 1871, Starogród (syn Józef Dąbrowski oraz Julianna Wójcik).

    Jan poślubił(a) Katarzyna Zielińska Katarzyna (córka Piotr Zieliński oraz Franciszka Szczotkowska) urodzony(a) 11 lip. 1874, Starogród. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Katarzyna Zielińska urodzony(a) 11 lip. 1874, Starogród (córka Piotr Zieliński oraz Franciszka Szczotkowska).
    Dzieci:
    1. 3. Marianna Dąbrowska urodzony(a) 26 kwie. 1898, Starogród.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Ludwik Grabowski urodzony(a) 10 lip. 1838, Redzyńskie (syn Walerian Grabowski oraz Marianna Magdalena Dzięciołowska).

    Ludwik poślubił(a) Anastazja Kowalska 25 sty. 1858, Latowicz. Anastazja (córka Maciej Kowalski oraz Katarzyna Całka) urodzony(a) 19 gru. 1830, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Anastazja Kowalska urodzony(a) 19 gru. 1830, Redzyńskie (córka Maciej Kowalski oraz Katarzyna Całka).
    Dzieci:
    1. Jan Grabowski urodzony(a) 28 luty 1859, Redzyńskie.
    2. Franciszek Grabowski urodzony(a) 9 sier. 1860, Redzyńskie.
    3. Weronika Grabowska urodzony(a) 23 luty 1862, Redzyńskie.
    4. 4. Stanisław Grabowski urodzony(a) 23 wrz. 1863, Redzyńskie.
    5. Wiktoria Grabowska urodzony(a) 22 gru. 1865, Redzyńskie.
    6. Marianna Grabowska urodzony(a) 12 sier. 1867, Redzyńskie.
    7. Tomasz Grabowski urodzony(a) 14 gru. 1868, Redzyńskie.
    8. Piotr Grabowski urodzony(a) 4 wrz. 1870, Redzyńskie.
    9. Paulina Grabowsai urodzony(a) 14 czer. 1873, Redzyńskie.

  3. 10.  Antoni Belkowicz urodzony(a) 10 czer. 1836, Budziska (syn Paweł Belkowicz oraz Łucja Obłoza).

    Antoni poślubił(a) Agata Duszyńska 24 paź. 1858, Latowicz. Agata (córka Michał Adrian Duszyński oraz Ewa Frelich (Domańska)) urodzony(a) 4 luty 1839, Dębe Małe. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Agata Duszyńska urodzony(a) 4 luty 1839, Dębe Małe (córka Michał Adrian Duszyński oraz Ewa Frelich (Domańska)).
    Dzieci:
    1. Marianna Belkowicz urodzony(a) 26 maj 1860, Budziska.
    2. Agnieszka Belkowicz urodzony(a) 16 sty. 1862, Budziska.
    3. Onufry Belkowicz urodzony(a) 6 czer. 1864, Budziska; zgon 4 sier. 1944, Laliny.
    4. Marianna Belkowicz urodzony(a) 29 sty. 1867, Budziska; zgon 22 sty. 1937, Laliny.
    5. Katarzyna Belkowicz urodzony(a) 8 czer. 1869, Budziska.
    6. 5. Helena Belkowicz urodzony(a) 4 maj 1873, Budziska.
    7. Józefa Belkowicz urodzony(a) 14 mar. 1876, Budziska.
    8. Katarzyna Belkowicz urodzony(a) 20 mar. 1879, Budziska.
    9. Weronika Belkowicz urodzony(a) 13 gru. 1880, Budziska.

  5. 12.  Józef Dąbrowski urodzony(a) 12 mar. 1847, Starogród (syn Feliks Dąbrowski oraz Agnieszka Antonina Górska).

    Józef poślubił(a) Julianna Wójcik 7 luty 1869, Latowicz. Julianna (córka Antoni Jan Wójcik oraz Marianna Oklesińska) urodzony(a) 1851, Borówek. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Julianna Wójcik urodzony(a) 1851, Borówek (córka Antoni Jan Wójcik oraz Marianna Oklesińska).
    Dzieci:
    1. Rozalia Dąbrowska urodzony(a) 1883, Starogród.
    2. 6. Jan Dąbrowski urodzony(a) 1871, Starogród.

  7. 14.  Piotr Zieliński urodzony(a) 27 lip. 1832, Starogród (syn Żyjący oraz Józefa Całka).

    Piotr poślubił(a) Franciszka Szczotkowska 8 czer. 1862, Latowicz. Franciszka (córka Euzebi Szczotkowski oraz Żyjący) urodzony(a) 1844, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Franciszka Szczotkowska urodzony(a) 1844, Transbór (córka Euzebi Szczotkowski oraz Żyjący).
    Dzieci:
    1. Jan Zieliński urodzony(a) 26 mar. 1863, Starogród.
    2. Andrzej Zieliński urodzony(a) 22 list. 1864, Starogród.
    3. Franciszek Zieliński urodzony(a) 24 mar. 1868, Starogród.
    4. Katarzyna Zielińska urodzony(a) 14 list. 1870, Starogród.
    5. 7. Katarzyna Zielińska urodzony(a) 11 lip. 1874, Starogród.
    6. Kacper Zieliński urodzony(a) 5 sty. 1878, Starogród.
    7. Marianna Zielińska urodzony(a) 27 maj 1881, Starogród.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Walerian Grabowski urodzony(a) 1808, Kołodziąż (syn Baltazar Grabowski oraz Łucja Kostera).

    Walerian poślubił(a) Marianna Magdalena Dzięciołowska 17 maj 1836, Latowicz. Marianna (córka Franciszek Dzięcioł oraz Monika Michna) urodzony(a) 20 maj 1817, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Marianna Magdalena Dzięciołowska urodzony(a) 20 maj 1817, Latowicz (córka Franciszek Dzięcioł oraz Monika Michna).
    Dzieci:
    1. 8. Ludwik Grabowski urodzony(a) 10 lip. 1838, Redzyńskie.

  3. 18.  Maciej Kowalski urodzony(a) 1797, Redzyńskie (syn Maciej Kowalski oraz Brygida Olko).

    Maciej poślubił(a) Katarzyna Całka 21 sty. 1816, Latowicz. Katarzyna (córka Hilary Całka oraz Łucja Wiechetek) urodzony(a) 22 kwie. 1798, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Katarzyna Całka urodzony(a) 22 kwie. 1798, Redzyńskie (córka Hilary Całka oraz Łucja Wiechetek).
    Dzieci:
    1. Jan Piotr Kowalski urodzony(a) 25 list. 1821, Redzyńskie.
    2. Piotr Kowalski urodzony(a) 16 luty 1825, Redzyńskie.
    3. Daniel Kowalski urodzony(a) 6 sty. 1828, Redzyńskie.
    4. 9. Anastazja Kowalska urodzony(a) 19 gru. 1830, Redzyńskie.
    5. Józef Kowalski urodzony(a) 16 mar. 1834, Redzyńskie.
    6. Paweł Kowalski urodzony(a) 20 sty. 1840, Redzyńskie.

  5. 20.  Paweł Belkowicz urodzony(a) 18 czer. 1799, Dębe Małe (syn Urban Belkowicz oraz Martyna Mucha).

    Paweł poślubił(a) Łucja Obłoza 15 sty. 1826, Parysów. Łucja (córka Jan Obłoza oraz Apolonia Zawłocka) urodzony(a) 1806, Gołe Łąki. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Łucja Obłoza urodzony(a) 1806, Gołe Łąki (córka Jan Obłoza oraz Apolonia Zawłocka).
    Dzieci:
    1. Magdalena Belkowicz urodzony(a) 25 maj 1828, Budziska.
    2. Marianna Belkowicz urodzony(a) 25 kwie. 1830, Budziska.
    3. Tomasz Belkowicz urodzony(a) 7 mar. 1833, Budziska.
    4. 10. Antoni Belkowicz urodzony(a) 10 czer. 1836, Budziska.
    5. Anna Belkowicz urodzony(a) 12 lip. 1841, Budziska.
    6. Jan Belkowicz urodzony(a) 11 czer. 1845, Budziska.
    7. Piotr Belkowicz urodzony(a) 22 lip. 1849, Budziska.
    8. Michał Belkowicz urodzony(a) 20 wrz. 1853, Budziska.

  7. 22.  Michał Adrian Duszyński urodzony(a) 26 wrz. 1818, Dębe Małe (syn Kazimierz Duszyński oraz Marianna Cmoch).

    Michał poślubił(a) Ewa Frelich (Domańska) 14 sty. 1838, Latowicz. Ewa (córka Kajetan Frelik oraz Barbara Gawryś) urodzony(a) 1818, Kamionka p. Borowie. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Ewa Frelich (Domańska) urodzony(a) 1818, Kamionka p. Borowie (córka Kajetan Frelik oraz Barbara Gawryś).
    Dzieci:
    1. 11. Agata Duszyńska urodzony(a) 4 luty 1839, Dębe Małe.
    2. Jan Duszyński urodzony(a) 17 wrz. 1843, Budziska.
    3. Karol Dusiński urodzony(a) 14 sier. 1846, Budziska.
    4. Marianna Duszyńska urodzony(a) 21 sty. 1849, Budziska.
    5. Marianna Duszyńska urodzony(a) 30 lip. 1850, Budziska.
    6. Józef Duszyński urodzony(a) 11 mar. 1857, Budziska.
    7. Weronika Duszyńska urodzony(a) 8 gru. 1859, Budziska.

  9. 24.  Feliks Dąbrowski urodzony(a) 31 maj 1824, Starogród (syn Jakub Dąbrowski oraz Elżbieta Lipska).

    Feliks poślubił(a) Agnieszka Antonina Górska 6 luty 1843, Latowicz. Agnieszka (córka Aleksy Górski oraz Marianna Jarzębska) urodzony(a) 19 sty. 1819, Borówek. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Agnieszka Antonina Górska urodzony(a) 19 sty. 1819, Borówek (córka Aleksy Górski oraz Marianna Jarzębska).
    Dzieci:
    1. 12. Józef Dąbrowski urodzony(a) 12 mar. 1847, Starogród.
    2. Gabriel Dąbrowski urodzony(a) 16 mar. 1850, Starogród.
    3. Krystyna Dąbrowska urodzony(a) 11 mar. 1851, Starogród.
    4. Agnieszka Dąbrowska urodzony(a) 8 luty 1862, Starogród.

  11. 26.  Antoni Jan Wójcik urodzony(a) 9 maj 1813, Transbór (syn Walenty Woycik oraz Bertylda Grzenda).

    Antoni — Marianna Oklesińska. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Marianna Oklesińska
    Dzieci:
    1. 13. Julianna Wójcik urodzony(a) 1851, Borówek.

  13. 28.  Żyjący

    Żyjący poślubił(a) Józefa Całka Józefa (córka Łukasz Całka oraz Apolonia Możdżonek) urodzony(a) 18 mar. 1802, Starogród. [Arkusz rodzinny]


  14. 29.  Józefa Całka urodzony(a) 18 mar. 1802, Starogród (córka Łukasz Całka oraz Apolonia Możdżonek).
    Dzieci:
    1. Wawrzyniec Zieliński urodzony(a) 4 sier. 1823, Starogród.
    2. Błażej Zieliński urodzony(a) 3 luty 1825, Starogród.
    3. 14. Piotr Zieliński urodzony(a) 27 lip. 1832, Starogród.
    4. Franciszek Zieliński urodzony(a) 27 mar. 1835, Starogród.
    5. Paweł Zieliński urodzony(a) 8 czer. 1838, Starogród.

  15. 30.  Euzebi Szczotkowski urodzony(a) 17 gru. 1806, Transbór (syn Hiacynt (Jacek) Szczotkowski oraz Marianna Gębicka).

    Euzebi poślubił(a) Żyjący [Arkusz rodzinny]


  16. 31.  Żyjący
    Dzieci:
    1. 15. Franciszka Szczotkowska urodzony(a) 1844, Transbór.