Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Adam Dołęgowski

Adam Dołęgowski

Mężczyzna 1827 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Adam Dołęgowski urodzony(a) 15 gru. 1827, Iwowe (syn Piotr Dołęgowski oraz Teresa Kosut).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Piotr Dołęgowski urodzony(a) 31 lip. 1803, Redzyńskie (syn Sebastian Dołęgowski oraz Honorata Olko).

    Piotr poślubił(a) Teresa Kosut 13 sty. 1822, Latowicz. Teresa (córka Feliks (Felicjan) Kosut oraz Scholastyka Świeczka) urodzony(a) 18 paź. 1796, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Teresa Kosut urodzony(a) 18 paź. 1796, Iwowe (córka Feliks (Felicjan) Kosut oraz Scholastyka Świeczka).
    Dzieci:
    1. Jan Dołęgowski urodzony(a) 19 czer. 1825, Iwowe.
    2. 1. Adam Dołęgowski urodzony(a) 15 gru. 1827, Iwowe.
    3. Kunegunda Gołędowska urodzony(a) 31 lip. 1830, Iwowe.
    4. Łukasz Dołęgowski urodzony(a) 16 paź. 1832, Iwowe.
    5. Grzegorz Dołęgowski urodzony(a) 24 maj 1835, Iwowe.
    6. Jakub Gołędowski urodzony(a) 14 lip. 1837, Iwowe.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Sebastian Dołęgowski urodzony(a) 21 sty. 1779, Redzyńskie (syn Krzysztof Dołęgowski oraz Petronella Całka).

    Sebastian poślubił(a) Honorata Olko 25 luty 1800, Latowicz. Honorata (córka Piotr Olko oraz Ewa) urodzony(a) 17 sty. 1780, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Honorata Olko urodzony(a) 17 sty. 1780, Chyżyny (córka Piotr Olko oraz Ewa).
    Dzieci:
    1. 2. Piotr Dołęgowski urodzony(a) 31 lip. 1803, Redzyńskie.
    2. Rafał Dołęgowski urodzony(a) 23 paź. 1805, Redzyńskie.
    3. Jan Dołęgowski urodzony(a) 21 czer. 1807, Redzyńskie; zgon 16 czer. 1808, Redzyńskie.
    4. Małgorzata Dołęgowska urodzony(a) 29 czer. 1809, Redzyńskie; zgon 16 sty. 1814, Redzyńskie.
    5. Anna Marianna Gołędowska urodzony(a) 17 lip. 1812, Redzyńskie; zgon 9 sty. 1814, Redzyńskie.
    6. Franciszka Eleonora Dołęgowska urodzony(a) 3 mar. 1815, Redzyńskie; zgon 8 paź. 1815, Redzyńskie.
    7. Gabriel Józef Dołęgowski urodzony(a) 16 mar. 1817, Redzyńskie; zgon 13 kwie. 1823, Redzyńskie.
    8. Małgorzata Petronella Dołęgowska urodzony(a) 26 czer. 1820, Redzyńskie.

  3. 6.  Feliks (Felicjan) Kosut urodzony(a) 21 list. 1774, Iwowe (syn Maciej Kosut oraz Elzbieta).

    Feliks poślubił(a) Scholastyka Świeczka 19 luty 1792, Latowicz. Scholastyka (córka Walenty Świeczka oraz Zofia Pazura) urodzony(a) 20 luty 1776, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Scholastyka Świeczka urodzony(a) 20 luty 1776, Iwowe (córka Walenty Świeczka oraz Zofia Pazura).
    Dzieci:
    1. 3. Teresa Kosut urodzony(a) 18 paź. 1796, Iwowe.
    2. Stanisław Kosut urodzony(a) 13 maj 1798, Iwowe.
    3. Marianna Kosut urodzony(a) 9 paź. 1802, Iwowe.
    4. Karolina Kosut urodzony(a) 1 list. 1805, Iwowe.
    5. Benedykt Kosut urodzony(a) 1 kwie. 1810, Iwowe.
    6. Idzi Piotr Kosut urodzony(a) 1 wrz. 1813, Iwowe.
    7. Marianna Katarzyna Kosut urodzony(a) 19 kwie. 1817, Iwowe.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Krzysztof Dołęgowski urodzony(a) 1755, Redzyńskie (syn Jan Dołęgowski oraz Katarzyna); zgon 6 mar. 1795, Budziska.

    Krzysztof poślubił(a) Petronella Całka 9 luty 1778, Latowicz. Petronella (córka Piotr Całka oraz Zofia) urodzony(a) 4 czer. 1758, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Petronella Całka urodzony(a) 4 czer. 1758, Redzyńskie (córka Piotr Całka oraz Zofia).
    Dzieci:
    1. 4. Sebastian Dołęgowski urodzony(a) 21 sty. 1779, Redzyńskie.
    2. Tymoteusz Dołęgowski urodzony(a) 22 sier. 1781, Redzyńskie; zgon 8 kwie. 1791, Redzyńskie.
    3. Ignacy Dołęgowski urodzony(a) 29 lip. 1783, Redzyńskie; zgon 27 lip. 1789, Redzyńskie.
    4. Agata Dołęgowska urodzony(a) 5 luty 1786, Redzyńskie; zgon 10 gru. 1789, Redzyńskie.
    5. Joachim Dołęgowski urodzony(a) 31 sier. 1788, Redzyńskie; zgon 23 czer. 1789, Redzyńskie.
    6. Jan Dołęgoski urodzony(a) 30 paź. 1791, Redzyńskie; zgon 27 paź. 1792, Redzyńskie.
    7. Szymon Dołęgowski urodzony(a) 1 list. 1793, Redzyńskie; zgon 21 mar. 1796, Redzyńskie.

  3. 10.  Piotr Olko urodzony(a) 1709, Chyżyny (syn Bartłomiej Olko); zgon 22 mar. 1787, Chyżyny.

    Piotr poślubił(a) Ewa 19 sty. 1772, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Ewa
    Dzieci:
    1. Maciej Olko urodzony(a) 24 luty 1777, Chyżyny.
    2. Ludwika Olko urodzony(a) 3 list. 1773, Chyżyny; zgon 10 mar. 1776, Chyżyny.
    3. Benedykt Olko urodzony(a) 23 mar. 1776, Chyżyny; zgon 8 kwie. 1776, Chyżyny.
    4. 5. Honorata Olko urodzony(a) 17 sty. 1780, Chyżyny.
    5. Zofia Olko urodzony(a) 10 maj 1784, Chyżyny; zgon 22 sier. 1785, Chyżyny.

  5. 12.  Maciej Kosut urodzony(a) 1720, Iwowe (syn N Kosut); zgon 27 sty. 1800, Iwowe.

    Maciej poślubił(a) Elzbieta Elzbieta urodzony(a) 1740; zgon 27 luty 1800, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Elzbieta urodzony(a) 1740; zgon 27 luty 1800, Iwowe.
    Dzieci:
    1. Petronella Kosut urodzony(a) 2 czer. 1771, Iwowe; zgon 24 gru. 1771, Iwowe.
    2. Agnieszka Kosut urodzony(a) 18 sty. 1773, Iwowe; zgon 2 sier. 1773, Iwowe.
    3. 6. Feliks (Felicjan) Kosut urodzony(a) 21 list. 1774, Iwowe.
    4. Filip Benedykt Kosut urodzony(a) 23 sier. 1777, Iwowe.
    5. Grzegorz Kosut urodzony(a) 10 maj 1780, Iwowe; zgon 26 czer. 1785, Iwowe.
    6. Karolina Kosut urodzony(a) 2 list. 1783, Iwowe.

  7. 14.  Walenty Świeczka urodzony(a) 1748, Iwowe (syn N Świeczka); zgon 27 list. 1778, Iwowe.

    Walenty poślubił(a) Zofia Pazura 20 list. 1774, Latowicz. Zofia (córka Jakub Pazura oraz Marianna) urodzony(a) 1750, Laliny; zgon 8 czer. 1800, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Zofia Pazura urodzony(a) 1750, Laliny (córka Jakub Pazura oraz Marianna); zgon 8 czer. 1800, Iwowe.
    Dzieci:
    1. 7. Scholastyka Świeczka urodzony(a) 20 luty 1776, Iwowe.
    2. Tomasz Świeczka urodzony(a) 23 gru. 1778, Iwowe.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Jan Dołęgowski urodzony(a) 1720; zgon 24 luty 1777, Redzyńskie.

    Jan — Katarzyna. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Katarzyna
    Dzieci:
    1. 8. Krzysztof Dołęgowski urodzony(a) 1755, Redzyńskie; zgon 6 mar. 1795, Budziska.
    2. Franciszek de Paulo Dołęgowski urodzony(a) 31 mar. 1759, Redzyńskie.

  3. 18.  Piotr Całka urodzony(a) 1730 (syn N Całka); zgon 23 wrz. 1770, Redzyńskie.

    Piotr — Zofia. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Zofia
    Dzieci:
    1. 9. Petronella Całka urodzony(a) 4 czer. 1758, Redzyńskie.
    2. Apolonia Całka urodzony(a) 7 gru. 1761, Redzyńskie.
    3. Rozalia Całka urodzony(a) 4 wrz. 1767, Redzyńskie.
    4. Grzegorz Całka urodzony(a) 9 maj 1769, Redzyńskie.

  5. 20.  Bartłomiej Olko urodzony(a) 1669 (syn N Olko); zgon 15 lip. 1769, Chyżyny.
    Dzieci:
    1. 10. Piotr Olko urodzony(a) 1709, Chyżyny; zgon 22 mar. 1787, Chyżyny.
    2. Bartłomiej Olko

  6. 24.  N Kosut
    Dzieci:
    1. Paweł Kosut urodzony(a) 1678; zgon 16 lip. 1768, Iwowe.
    2. 12. Maciej Kosut urodzony(a) 1720, Iwowe; zgon 27 sty. 1800, Iwowe.
    3. Łukasz Kosut urodzony(a) 1724, Iwowe; zgon 18 maj 1774, Iwowe.
    4. Adalbertus Kosut urodzony(a) 1724, Iwowe; zgon 7 list. 1794, Iwowe.
    5. Bartłomiej Kosut urodzony(a) 1735, Iwowe; zgon 30 wrz. 1795, Iwowe.
    6. Marcin Kosut urodzony(a) 1741, Iwowe; zgon 7 wrz. 1811, Iwowe.
    7. Krystyna Kosut
    8. Kazimierz Kosut urodzony(a) , Iwowe.
    9. Adalbertus Kosut
    10. Tomasz Kosut
    11. Grzegorz Kosut
    12. Antoni Kosut urodzony(a) 1751, Iwowe; zgon 7 maj 1801, Iwowe.
    13. Walenty Kosut urodzony(a) 1753, Iwowe; zgon 25 wrz. 1793, Iwowe.
    14. Marianna Kosut urodzony(a) 1753, Iwowe; zgon 11 paź. 1773, Iwowe.
    15. Marianna Kosut urodzony(a) , Iwowe; zgon 1763, Iwowe.
    16. Teresa Kosut urodzony(a) 1760, Iwowe; zgon 23 mar. 1793, Iwowe.

  7. 28.  N Świeczka
    Dzieci:
    1. Bartłomiej Świeczka urodzony(a) 1727; zgon 18 sty. 1805, Latowicz.
    2. Szymon Świeczka urodzony(a) 1731; zgon 14 mar. 1797, Strachomin.
    3. Jakub Świeczka urodzony(a) 1734; zgon 27 lip. 1794, Latowicz.
    4. Tomasz Świeczka urodzony(a) 1749, Wielgolas; zgon 6 sty. 1795, Wielgolas.
    5. 14. Walenty Świeczka urodzony(a) 1748, Iwowe; zgon 27 list. 1778, Iwowe.
    6. Jakub Świeczka urodzony(a) 1752; zgon 29 maj 1812, Strachomin.
    7. Adalbertus Świeczka
    8. Baltazar Świeczka

  8. 30.  Jakub Pazura urodzony(a) 1709 (syn N Pazura); zgon 10 wrz. 1779, Laliny.

    Jakub — Marianna. Marianna urodzony(a) 1733; zgon 18 kwie. 1795, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  9. 31.  Marianna urodzony(a) 1733; zgon 18 kwie. 1795, Laliny.
    Dzieci:
    1. Wiktoria Pazura urodzony(a) 1734, Laliny; zgon 22 wrz. 1794, Laliny.
    2. Jan Pazura urodzony(a) 1739, Laliny; zgon 17 lip. 1799, Laliny.
    3. 15. Zofia Pazura urodzony(a) 1750, Laliny; zgon 8 czer. 1800, Iwowe.
    4. Jakub Pazura urodzony(a) 1754; zgon 8 sty. 1804, Laliny.
    5. Józef Pazura urodzony(a) 16 mar. 1756, Laliny; zgon 28 czer. 1756, Laliny.
    6. Szymon Pazura urodzony(a) 2 list. 1757, Laliny; zgon 8 lip. 1798, Laliny.
    7. Wojciech Pazura urodzony(a) 3 kwie. 1760, Laliny.
    8. Zuzanna Pazura urodzony(a) 2 maj 1761, Laliny.
    9. Antonina Pazura urodzony(a) 2 wrz. 1764, Laliny; zgon 13 kwie. 1809, Laliny.
    10. Łucja Pazura urodzony(a) 28 wrz. 1766, Laliny.
    11. Katarzyna Pazura urodzony(a) 31 mar. 1768, Laliny; zgon 25 kwie. 1768, Laliny.
    12. Regina Pazura urodzony(a) 14 wrz. 1770, Laliny; zgon 5 mar. 1771, Laliny.