Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Gabriel Józef Dołęgowski

Gabriel Józef Dołęgowski

Mężczyzna 1817 - 1823  (6 lat)

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Gabriel Józef Dołęgowski urodzony(a) 16 mar. 1817, Redzyńskie (syn Sebastian Dołęgowski oraz Honorata Olko); zgon 13 kwie. 1823, Redzyńskie.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Sebastian Dołęgowski urodzony(a) 21 sty. 1779, Redzyńskie (syn Krzysztof Dołęgowski oraz Petronella Całka).

    Sebastian poślubił(a) Honorata Olko 25 luty 1800, Latowicz. Honorata (córka Piotr Olko oraz Ewa) urodzony(a) 17 sty. 1780, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Honorata Olko urodzony(a) 17 sty. 1780, Chyżyny (córka Piotr Olko oraz Ewa).
    Dzieci:
    1. Piotr Dołęgowski urodzony(a) 31 lip. 1803, Redzyńskie.
    2. Rafał Dołęgowski urodzony(a) 23 paź. 1805, Redzyńskie.
    3. Jan Dołęgowski urodzony(a) 21 czer. 1807, Redzyńskie; zgon 16 czer. 1808, Redzyńskie.
    4. Małgorzata Dołęgowska urodzony(a) 29 czer. 1809, Redzyńskie; zgon 16 sty. 1814, Redzyńskie.
    5. Anna Marianna Gołędowska urodzony(a) 17 lip. 1812, Redzyńskie; zgon 9 sty. 1814, Redzyńskie.
    6. Franciszka Eleonora Dołęgowska urodzony(a) 3 mar. 1815, Redzyńskie; zgon 8 paź. 1815, Redzyńskie.
    7. 1. Gabriel Józef Dołęgowski urodzony(a) 16 mar. 1817, Redzyńskie; zgon 13 kwie. 1823, Redzyńskie.
    8. Małgorzata Petronella Dołęgowska urodzony(a) 26 czer. 1820, Redzyńskie.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Krzysztof Dołęgowski urodzony(a) 1755, Redzyńskie (syn Jan Dołęgowski oraz Katarzyna); zgon 6 mar. 1795, Budziska.

    Krzysztof poślubił(a) Petronella Całka 9 luty 1778, Latowicz. Petronella (córka Piotr Całka oraz Zofia) urodzony(a) 4 czer. 1758, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Petronella Całka urodzony(a) 4 czer. 1758, Redzyńskie (córka Piotr Całka oraz Zofia).
    Dzieci:
    1. 2. Sebastian Dołęgowski urodzony(a) 21 sty. 1779, Redzyńskie.
    2. Tymoteusz Dołęgowski urodzony(a) 22 sier. 1781, Redzyńskie; zgon 8 kwie. 1791, Redzyńskie.
    3. Ignacy Dołęgowski urodzony(a) 29 lip. 1783, Redzyńskie; zgon 27 lip. 1789, Redzyńskie.
    4. Agata Dołęgowska urodzony(a) 5 luty 1786, Redzyńskie; zgon 10 gru. 1789, Redzyńskie.
    5. Joachim Dołęgowski urodzony(a) 31 sier. 1788, Redzyńskie; zgon 23 czer. 1789, Redzyńskie.
    6. Jan Dołęgoski urodzony(a) 30 paź. 1791, Redzyńskie; zgon 27 paź. 1792, Redzyńskie.
    7. Szymon Dołęgowski urodzony(a) 1 list. 1793, Redzyńskie; zgon 21 mar. 1796, Redzyńskie.

  3. 6.  Piotr Olko urodzony(a) 1709, Chyżyny (syn Bartłomiej Olko); zgon 22 mar. 1787, Chyżyny.

    Piotr poślubił(a) Ewa 19 sty. 1772, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Ewa
    Dzieci:
    1. Maciej Olko urodzony(a) 24 luty 1777, Chyżyny.
    2. Ludwika Olko urodzony(a) 3 list. 1773, Chyżyny; zgon 10 mar. 1776, Chyżyny.
    3. Benedykt Olko urodzony(a) 23 mar. 1776, Chyżyny; zgon 8 kwie. 1776, Chyżyny.
    4. 3. Honorata Olko urodzony(a) 17 sty. 1780, Chyżyny.
    5. Zofia Olko urodzony(a) 10 maj 1784, Chyżyny; zgon 22 sier. 1785, Chyżyny.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Jan Dołęgowski urodzony(a) 1720; zgon 24 luty 1777, Redzyńskie.

    Jan — Katarzyna. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Katarzyna
    Dzieci:
    1. 4. Krzysztof Dołęgowski urodzony(a) 1755, Redzyńskie; zgon 6 mar. 1795, Budziska.
    2. Franciszek de Paulo Dołęgowski urodzony(a) 31 mar. 1759, Redzyńskie.

  3. 10.  Piotr Całka urodzony(a) 1730 (syn N Całka); zgon 23 wrz. 1770, Redzyńskie.

    Piotr — Zofia. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Zofia
    Dzieci:
    1. 5. Petronella Całka urodzony(a) 4 czer. 1758, Redzyńskie.
    2. Apolonia Całka urodzony(a) 7 gru. 1761, Redzyńskie.
    3. Rozalia Całka urodzony(a) 4 wrz. 1767, Redzyńskie.
    4. Grzegorz Całka urodzony(a) 9 maj 1769, Redzyńskie.

  5. 12.  Bartłomiej Olko urodzony(a) 1669 (syn N Olko); zgon 15 lip. 1769, Chyżyny.
    Dzieci:
    1. 6. Piotr Olko urodzony(a) 1709, Chyżyny; zgon 22 mar. 1787, Chyżyny.
    2. Bartłomiej Olko


Pokolenie: 5

  1. 20.  N Całka
    Dzieci:
    1. Szymon Całka urodzony(a) 1716; zgon 20 list. 1792, Starogród.
    2. Adam Całka urodzony(a) 1720; zgon 11 gru. 1780, Redzyńskie.
    3. Kazimierz Całka urodzony(a) 1723, Redzyńskie; zgon 12 maj 1778, Redzyńskie.
    4. 10. Piotr Całka urodzony(a) 1730; zgon 23 wrz. 1770, Redzyńskie.
    5. Walenty Całka urodzony(a) 1734, Redzyńskie; zgon 25 wrz. 1794, Redzyńskie.
    6. Stanisław Całka urodzony(a) 1739; zgon 20 wrz. 1792, Redzyńskie.
    7. Paweł Całka urodzony(a) 1743; zgon 22 maj 1803, Starogród.
    8. Feliks (Szczęsny) Całka urodzony(a) 1748, Redzyńskie; zgon 31 lip. 1808, Redzyńskie.
    9. Józef Całka
    10. Mikołaj Całka urodzony(a) 1772.
    11. Michał Całka
    12. Michał Całka

  2. 24.  N Olko
    Dzieci:
    1. 12. Bartłomiej Olko urodzony(a) 1669; zgon 15 lip. 1769, Chyżyny.
    2. Antoni Olko urodzony(a) 1727, Kamionka; zgon 1777, Kamionka.
    3. Paweł Olko urodzony(a) 1728, Kamionka; zgon 6 luty 1808, Kamionka.
    4. Łukasz Olko urodzony(a) 1742.
    5. Jakub Olko urodzony(a) 1764, Kamionka; zgon 20 paź. 1791, Kamionka.