Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Paulina Wronowska

Paulina Wronowska

Kobieta 1861 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Paulina Wronowska urodzony(a) 27 kwie. 1861, Iwowe (córka Jędrzej Paweł Wronowski oraz Marianna Bieńko).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Jędrzej Paweł Wronowski urodzony(a) 1 luty 1820, Iwowe (syn Franciszek Wronowski oraz Marianna Skorupa).

    Jędrzej poślubił(a) Marianna Bieńko 23 list. 1859, Latowicz. Marianna (córka Onufry Bieńko oraz Marianna Rogala) urodzony(a) 15 sier. 1841, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marianna Bieńko urodzony(a) 15 sier. 1841, Iwowe (córka Onufry Bieńko oraz Marianna Rogala).
    Dzieci:
    1. 1. Paulina Wronowska urodzony(a) 27 kwie. 1861, Iwowe.
    2. Anastazja Wronowska urodzony(a) 25 kwie. 1863, Iwowe.
    3. Jan Wronowski urodzony(a) 24 czer. 1865, Iwowe.
    4. Paulina Wronowska urodzony(a) 24 wrz. 1867, Iwowe.
    5. Franciszek Wronowski urodzony(a) 13 gru. 1869, Iwowe.
    6. Paweł Wronowski urodzony(a) 12 sty. 1875, Iwowe.
    7. Rafał Wronowski
    8. Wojciech Wronowski urodzony(a) 15 kwie. 1880, Iwowe.
    9. Agnieszka Wronowska urodzony(a) 8 sty. 1882, Iwowe.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Franciszek Wronowski urodzony(a) 16 kwie. 1795, Iwowe (syn Paweł Wronowski oraz Franciszka Gajowniczek).

    Franciszek poślubił(a) Marianna Skorupa 15 sier. 1817, Latowicz. Marianna (córka Szymon Skorupa oraz Katarzyna Pazura) urodzony(a) 6 gru. 1799, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Marianna Skorupa urodzony(a) 6 gru. 1799, Iwowe (córka Szymon Skorupa oraz Katarzyna Pazura).
    Dzieci:
    1. Anastazja Ewa Wronowska urodzony(a) 22 gru. 1817, Iwowe.
    2. 2. Jędrzej Paweł Wronowski urodzony(a) 1 luty 1820, Iwowe.
    3. Józefa Wronowska urodzony(a) 5 mar. 1822, Iwowe.
    4. Helena Wronowska urodzony(a) 3 mar. 1824, Iwowe.
    5. Romuald Wronowski urodzony(a) 5 luty 1827, Iwowe.
    6. Monika Wronowska urodzony(a) 5 maj 1829, Iwowe.
    7. Ignacy Wronowski urodzony(a) 28 lip. 1830, Iwowe.
    8. Agnieszka Wronowska urodzony(a) 21 sty. 1833, Iwowe.
    9. Tomasz Wronowski urodzony(a) 28 gru. 1834, Iwowe.
    10. Agnieszka Wronowska urodzony(a) 8 sty. 1837, Iwowe.
    11. Piotr Wronowski urodzony(a) 26 lip. 1838, Iwowe.

  3. 6.  Onufry Bieńko urodzony(a) 18 czer. 1802, Iwowe (syn Jakub Bieńko oraz Pelagia Rogala).

    Onufry poślubił(a) Marianna Rogala 2 luty 1841, Latowicz. Marianna (córka Paweł Rogala oraz Kunegunda Woytowicz) urodzony(a) 1803, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Marianna Rogala urodzony(a) 1803, Latowicz (córka Paweł Rogala oraz Kunegunda Woytowicz).
    Dzieci:
    1. 3. Marianna Bieńko urodzony(a) 15 sier. 1841, Iwowe.
    2. Kazimierz Bieńko urodzony(a) 8 luty 1843, Iwowe.
    3. Franciszek Bieńko urodzony(a) 4 mar. 1845, Iwowe.
    4. Urban Bieńko urodzony(a) 24 maj 1847, Iwowe.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Paweł Wronowski urodzony(a) 1 sty. 1759, Iwowe (syn Piotr Wronoski oraz Katarzyna).

    Paweł poślubił(a) Franciszka Gajowniczek 12 luty 1792, Latowicz. Franciszka (córka Jakub Gajowniczek oraz Agnieszka Ożarek) urodzony(a) 12 kwie. 1773, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Franciszka Gajowniczek urodzony(a) 12 kwie. 1773, Strachomin (córka Jakub Gajowniczek oraz Agnieszka Ożarek).
    Dzieci:
    1. 4. Franciszek Wronowski urodzony(a) 16 kwie. 1795, Iwowe.
    2. Filip Wronowski urodzony(a) 2 maj 1798, Iwowe; zgon 24 luty 1800, Iwowe.

  3. 10.  Szymon Skorupa urodzony(a) 21 luty 1768, Iwowe (syn Walenty Skorupa oraz Małgorzata).

    Szymon poślubił(a) Katarzyna Pazura 27 sty. 1799, Latowicz. Katarzyna (córka Paweł Pazura oraz Regina Wiechetek) urodzony(a) 23 mar. 1765, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Katarzyna Pazura urodzony(a) 23 mar. 1765, Laliny (córka Paweł Pazura oraz Regina Wiechetek).
    Dzieci:
    1. 5. Marianna Skorupa urodzony(a) 6 gru. 1799, Iwowe.
    2. Marek Skorupa urodzony(a) 15 kwie. 1803, Iwowe.
    3. Adam Skorupa urodzony(a) 25 gru. 1806, Iwowe.

  5. 12.  Jakub Bieńko urodzony(a) 24 lip. 1774, Iwowe (syn Wit Bieńko oraz Marianna Pieniak).

    Jakub — Pelagia Rogala. Pelagia (córka Grzegorz Rogala oraz Katarzyna Sztynka) urodzony(a) 25 mar. 1784, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Pelagia Rogala urodzony(a) 25 mar. 1784, Iwowe (córka Grzegorz Rogala oraz Katarzyna Sztynka).
    Dzieci:
    1. Stanisław Bieńko urodzony(a) 20 list. 1800, Iwowe.
    2. 6. Onufry Bieńko urodzony(a) 18 czer. 1802, Iwowe.
    3. Łukasz Bieńko urodzony(a) 13 paź. 1805, Iwowe.
    4. Grzegorz Kazimierz Bieńko urodzony(a) 8 mar. 1817, Iwowe.
    5. Ignacy Bieńko urodzony(a) 20 lip. 1822, Iwowe.

  7. 14.  Paweł Rogala urodzony(a) 7 lip. 1778, Latowicz (syn Józef Rogala oraz Katarzyna Michna).

    Paweł poślubił(a) Kunegunda Woytowicz 4 luty 1798, Latowicz. Kunegunda (córka Jakub Woytowicz oraz Teresa Kisielska) urodzony(a) 24 paź. 1781, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Kunegunda Woytowicz urodzony(a) 24 paź. 1781, Latowicz (córka Jakub Woytowicz oraz Teresa Kisielska).
    Dzieci:
    1. Apolonia Rogala urodzony(a) 12 luty 1799, Latowicz.
    2. Magdalena Rogala urodzony(a) 22 lip. 1801, Latowicz.
    3. 7. Marianna Rogala urodzony(a) 1803, Latowicz.
    4. Fabian Rogala urodzony(a) 20 sty. 1806, Latowicz.
    5. Franciszka Rogala urodzony(a) 2 kwie. 1810, Latowicz.
    6. Kazimierz Sebastian Rogala urodzony(a) 26 luty 1814, Latowicz.
    7. Kazimierz Rogala urodzony(a) 28 luty 1814, Latowicz.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Piotr Wronoski urodzony(a) 1725, Iwowe (syn N Wronowski); zgon 18 sier. 1775, Iwowe.

    Piotr — Katarzyna. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Katarzyna
    Dzieci:
    1. Filip Wronoski urodzony(a) 1743, Iwowe; zgon 27 mar. 1778, Iwowe.
    2. Marcin Wronowski urodzony(a) 1747, Iwowe; zgon 2 wrz. 1797, Iwowe.
    3. 8. Paweł Wronowski urodzony(a) 1 sty. 1759, Iwowe.
    4. Agnieszka Wronowska urodzony(a) 19 sty. 1762, Iwowe.
    5. Marianna Wronowska urodzony(a) 10 gru. 1764, Iwowe.
    6. Walenty Wronowski urodzony(a) 14 luty 1768, Iwowe.
    7. Bartłomiej Wronowski urodzony(a) 25 sier. 1771, Iwowe.

  3. 18.  Jakub Gajowniczek (syn Kilian Gajowniczek oraz Anna).

    Jakub poślubił(a) Agnieszka Ożarek 18 list. 1764, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Agnieszka Ożarek
    Dzieci:
    1. Jan Gajowniczek urodzony(a) 27 gru. 1766, Strachomin; zgon 28 maj 1767, Strachomin.
    2. Wincenty Gajowniczek urodzony(a) 19 kwie. 1768, Strachomin; zgon 22 luty 1772, Strachomin.
    3. Karol Gajowniczek urodzony(a) 4 list. 1775, Strachomin; zgon 15 mar. 1785, Strachomin.
    4. Urszula Gajowniczek urodzony(a) 21 paź. 1777, Strachomin; zgon 27 paź. 1777, Strachomin.
    5. Grzegorz Gajowniczek urodzony(a) 9 mar. 1779, Strachomin.
    6. Scholastyka Gajowniczek urodzony(a) 19 luty 1782, Strachomin; zgon 13 luty 1785, Strachomin.
    7. 9. Franciszka Gajowniczek urodzony(a) 12 kwie. 1773, Strachomin.

  5. 20.  Walenty Skorupa urodzony(a) 1727 (syn N Skorupa); zgon 19 sier. 1777, Iwowe.

    Walenty — Małgorzata. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Małgorzata
    Dzieci:
    1. Łukasz Skorupa urodzony(a) 24 paź. 1757, Iwowe; zgon 17 list. 1758, Iwowe.
    2. Regina Skorupa urodzony(a) 20 sier. 1759, Iwowe.
    3. Idzi Skorupa urodzony(a) 1763, Iwowe.
    4. Franciszka Skorupa urodzony(a) 10 mar. 1765, Iwowe; zgon 28 luty 1814, Wężyczyn.
    5. 10. Szymon Skorupa urodzony(a) 21 luty 1768, Iwowe.

  7. 22.  Paweł Pazura urodzony(a) 1743, Laliny (syn Paweł Pazura oraz N N).

    Paweł poślubił(a) Regina Wiechetek 19 luty 1764, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Regina Wiechetek
    Dzieci:
    1. 11. Katarzyna Pazura urodzony(a) 23 mar. 1765, Laliny.
    2. Wincenty Pazura urodzony(a) 9 kwie. 1767, Laliny; zgon 26 kwie. 1770, Laliny.
    3. Gabriel Pazura urodzony(a) 31 mar. 1770, Laliny.

  9. 24.  Wit Bieńko urodzony(a) 1729, Iwowe (syn N Bieńko); zgon 20 kwie. 1789, Iwowe.

    Wit poślubił(a) Marianna Pieniak 27 sty. 1765, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Marianna Pieniak
    Dzieci:
    1. Magdalena Bieńko urodzony(a) , Iwowe.
    2. katarzyna Bieńko urodzony(a) 27 kwie. 1766, Iwowe; zgon 29 maj 1773, Iwowe.
    3. Klemens Bieńko urodzony(a) 27 list. 1768, Iwowe; zgon 2 luty 1777, Iwowe.
    4. Dominik Bieńko urodzony(a) 4 sier. 1771, Iwowe; zgon 29 maj 1773, Iwowe.
    5. 12. Jakub Bieńko urodzony(a) 24 lip. 1774, Iwowe.
    6. Scholastyka Bieńko urodzony(a) 10 luty 1777, Iwowe.
    7. Grzegorz Bieńko urodzony(a) 10 maj 1778, Iwowe.
    8. Tomasz Bieńko urodzony(a) 21 gru. 1780, Iwowe.
    9. Daniel Bieńko urodzony(a) 14 lip. 1783, Iwowe.

  11. 26.  Grzegorz Rogala urodzony(a) 1736 (syn N Rogala); zgon 9 list. 1786, Iwowe.

    Grzegorz poślubił(a) Katarzyna Sztynka 7 luty 1768, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Katarzyna Sztynka
    Dzieci:
    1. Cecylia Rogala urodzony(a) 27 list. 1770, Iwowe; zgon 10 lip. 1772, Iwowe.
    2. Sylwester Rogala urodzony(a) 2 sty. 1774, Iwowe.
    3. Agnieszka Rogala urodzony(a) 23 sty. 1778, Iwowe; zgon 5 lip. 1781, Iwowe.
    4. 13. Pelagia Rogala urodzony(a) 25 mar. 1784, Iwowe.

  13. 28.  Józef Rogala (syn N Rogala).

    Józef poślubił(a) Katarzyna Michna 5 luty 1775, Latowicz. Katarzyna (córka Łukasz Michna oraz Marianna) urodzony(a) 18 mar. 1756, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  14. 29.  Katarzyna Michna urodzony(a) 18 mar. 1756, Latowicz (córka Łukasz Michna oraz Marianna).
    Dzieci:
    1. Agnieszka Rogala urodzony(a) 17 sty. 1776, Latowicz.
    2. 14. Paweł Rogala urodzony(a) 7 lip. 1778, Latowicz.
    3. Józefa Rogala urodzony(a) 1783, Latowicz; zgon 8 mar. 1812, Latowicz.
    4. Tomasz Rogala urodzony(a) 7 mar. 1785, Latowicz.
    5. Piotr Rogala urodzony(a) 19 maj 1787, Latowicz; zgon 28 czer. 1797, Latowicz.
    6. Mikołaj Rogala urodzony(a) 8 gru. 1789, Latowicz; zgon 10 luty 1790, Latowicz.
    7. Klara Rogala urodzony(a) 17 maj 1791, Latowicz; zgon 25 list. 1793, Latowicz.

  15. 30.  Jakub Woytowicz (syn N Woytowicz).

    Jakub poślubił(a) Teresa Kisielska [Arkusz rodzinny]


  16. 31.  Teresa Kisielska
    Dzieci:
    1. Tomasz Woytowicz urodzony(a) 20 gru. 1778, Latowicz.
    2. 15. Kunegunda Woytowicz urodzony(a) 24 paź. 1781, Latowicz.
    3. Franciszek Wójtowicz urodzony(a) 29 mar. 1784, Latowicz.
    4. Florian Woytowicz urodzony(a) 11 maj 1787, Latowicz.
    5. Seweryn Woytowicz urodzony(a) 10 luty 1789, Latowicz.
    6. Józef Kalasanty Woytowicz urodzony(a) 3 lip. 1790, Latowicz.
    7. Rozalia Woytowicz urodzony(a) 2 wrz. 1792, Latowicz.