Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Katarzyna Wielgopolanin

Katarzyna Wielgopolanin

Kobieta 1880 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Katarzyna Wielgopolanin urodzony(a) 5 paź. 1880, Budziska (córka Józef Wielgopolanin oraz Magdalena Rogowska).

    Katarzyna poślubił(a) I. Jesień [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Stefan Jesień urodzony(a) 13 list. 1911, Budziska.
    2. Feliks Jesień urodzony(a) 31 maj 1913, Budziska.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Józef Wielgopolanin urodzony(a) 1840, Redzyńskie (syn Jan Nepomucen Wielgopolanin oraz Magdalena Śluzek).

    Józef poślubił(a) Magdalena Rogowska 11 luty 1861, Latowicz. Magdalena (córka Franciszek Rogowski oraz Franciszka Osiak) urodzony(a) 5 czer. 1844, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Magdalena Rogowska urodzony(a) 5 czer. 1844, Chyżyny (córka Franciszek Rogowski oraz Franciszka Osiak).
    Dzieci:
    1. Stanisław Wielgopolanin urodzony(a) 8 maj 1866, Budziska.
    2. Weronika Wielgopolanin urodzony(a) 22 sty. 1869, Budziska.
    3. Marianna Wielgopolanin urodzony(a) 11 sty. 1871, Budziska.
    4. Antoni Wielgopolanin urodzony(a) 2 maj 1875, Budziska.
    5. Jan Wielgopolanin urodzony(a) 8 mar. 1878, Budziska.
    6. 1. Katarzyna Wielgopolanin urodzony(a) 5 paź. 1880, Budziska.
    7. Antoni Wielgopolanin urodzony(a) 9 maj 1883, Budziska.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Jan Nepomucen Wielgopolanin urodzony(a) 17 maj 1802, Budziska (syn Melchior Wielgopolanin oraz Petronella Duszyńska).

    Jan poślubił(a) Magdalena Śluzek 5 maj 1822, Latowicz. Magdalena (córka Maciej Śluzek oraz Wiktoria Kosut) urodzony(a) 21 lip. 1805, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Magdalena Śluzek urodzony(a) 21 lip. 1805, Redzyńskie (córka Maciej Śluzek oraz Wiktoria Kosut).
    Dzieci:
    1. Anastazja Wielgopolanin urodzony(a) 26 gru. 1823, Budziska.
    2. Franciszka Wielgopolanin urodzony(a) 28 wrz. 1825, Budziska; zgon 18 luty 1910, Laliny.
    3. Łukasz Wielgopolanin urodzony(a) 7 paź. 1830, Redzyńskie.
    4. Agnieszka Wielgopolanin urodzony(a) 31 sty. 1833, Redzyńskie.
    5. Krystyna Wielgopolanin urodzony(a) 21 lip. 1835, Redzyńskie.
    6. 2. Józef Wielgopolanin urodzony(a) 1840, Redzyńskie.
    7. Antoni Wielgopolanin urodzony(a) 11 mar. 1840, Redzyńskie.
    8. Marianna Wielgopolanin urodzony(a) 15 maj 1842, Redzyńskie.

  3. 6.  Franciszek Rogowski urodzony(a) 17 maj 1824, Budziska (syn Józef Rogowski oraz Franciszka Jesień).

    Franciszek — Franciszka Osiak. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Franciszka Osiak
    Dzieci:
    1. 3. Magdalena Rogowska urodzony(a) 5 czer. 1844, Chyżyny.
    2. Jan Rogowski urodzony(a) 29 wrz. 1846, Budziska.
    3. Walenty Rogowski urodzony(a) 14 luty 1849, Budziska.
    4. Zuzanna Rogowska urodzony(a) 10 sier. 1850, Budziska.
    5. Tekla Rogowska urodzony(a) 27 mar. 1852, Budziska.
    6. Antoni Rogowski urodzony(a) 11 czer. 1853, Budziska.
    7. Marianna Rogowska urodzony(a) 12 maj 1856, Budziska.
    8. Tekla Rogowska urodzony(a) 7 wrz. 1858, Budziska.
    9. Baltazar Rogowski urodzony(a) 7 sty. 1860, Budziska.
    10. Julianna Rogowska urodzony(a) 31 lip. 1865, Budziska.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Melchior Wielgopolanin urodzony(a) 13 sty. 1771, Budziska (syn Szymon Wielgopolanin oraz Marianna Ryszkówna).

    Melchior poślubił(a) Petronella Duszyńska 3 sier. 1794, Latowicz. Petronella (córka Tomasz Dusiński oraz Katarzyna Uścińska) urodzony(a) 26 maj 1765, Dębe Małe. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Petronella Duszyńska urodzony(a) 26 maj 1765, Dębe Małe (córka Tomasz Dusiński oraz Katarzyna Uścińska).
    Dzieci:
    1. Wincenty Wielgopolanin urodzony(a) 11 kwie. 1797, Budziska.
    2. Urszula Wielgopolanin urodzony(a) 5 list. 1799, Budziska.
    3. Kacper Wielgopolanin urodzony(a) 6 sty. 1801, Budziska.
    4. 4. Jan Nepomucen Wielgopolanin urodzony(a) 17 maj 1802, Budziska.
    5. Teresa Wielgopolanin urodzony(a) 16 wrz. 1804, Budziska.
    6. Dionizy Wielgopolanin urodzony(a) 11.101807, Budziska.
    7. Dominik Wielgopolanin urodzony(a) 1809, Budziska.

  3. 10.  Maciej Śluzek urodzony(a) 26 luty 1769, Redzyńskie (syn Jakub Śluzek oraz Marianna).

    Maciej poślubił(a) Wiktoria Kosut 21 luty 1802, Latowicz. Wiktoria (córka Bartłomiej Kosut oraz Agnieszka Grabowska) urodzony(a) 22 sty. 1775, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Wiktoria Kosut urodzony(a) 22 sty. 1775, Iwowe (córka Bartłomiej Kosut oraz Agnieszka Grabowska).
    Dzieci:
    1. Jędrzej Śluzek urodzony(a) 1 gru. 1802, Redzyńskie.
    2. Maciej Śluzek urodzony(a) 25 luty 1804, Redzyńskie.
    3. 5. Magdalena Śluzek urodzony(a) 21 lip. 1805, Redzyńskie.
    4. Żyjący
    5. Żyjący
    6. Żyjący
    7. Aniela Marianna Śluzek urodzony(a) 4 sty. 1815, Redzyńskie; zgon 26 sty. 1843, Laliny.
    8. Żyjący

  5. 12.  Józef Rogowski urodzony(a) 1794, Górki (syn Marcin Rogowski oraz Helena Migar).

    Józef poślubił(a) Franciszka Jesień 17 sty. 1813, Latowicz. Franciszka (córka Andrzej Jesień oraz Martyna Uścińska) urodzony(a) 13 paź. 1797, Budziska. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Franciszka Jesień urodzony(a) 13 paź. 1797, Budziska (córka Andrzej Jesień oraz Martyna Uścińska).
    Dzieci:
    1. Tekla Rozalia Rogowski urodzony(a) 15 wrz. 1815, Budziska.
    2. Benedykt Gabriel Rogowski urodzony(a) 19 mar. 1817, Budziska.
    3. Adam Mikołaj Rogowski urodzony(a) 28 list. 1819, Budziska.
    4. Marianna Ludwika Rogowska urodzony(a) 14 sier. 1821, Budziska.
    5. 6. Franciszek Rogowski urodzony(a) 17 maj 1824, Budziska.
    6. Adam Rogowski urodzony(a) 21 gru. 1827, Budziska.
    7. Paweł Rogowski urodzony(a) 7 wrz. 1830, Budziska.
    8. Paweł Rogowski urodzony(a) 18 mar. 1832, Budziska.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Szymon Wielgopolanin urodzony(a) 1740 (syn Stanisław Wielgopolanin); zgon 26 mar. 1800, Budziska.

    Szymon poślubił(a) Marianna Ryszkówna 4 luty 1770, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Marianna Ryszkówna
    Dzieci:
    1. 8. Melchior Wielgopolanin urodzony(a) 13 sty. 1771, Budziska.
    2. Franciszka Wielgopolanin urodzony(a) 25 mar. 1773, Budziska.
    3. Kleofas Wielgopolanin urodzony(a) 8 kwie. 1776, Budziska.
    4. Mateusz Wielgopolanin urodzony(a) 23 wrz. 1778, Budziska.
    5. Franciszek Wielgopolanin urodzony(a) 31 mar. 1781, Budziska.
    6. Ludwika Wielgopolanin urodzony(a) 7 maj 1786, Budziska.

  3. 18.  Tomasz Dusiński (syn Antoni Dusiński oraz Regina).

    Tomasz poślubił(a) Katarzyna Uścińska 21 sty. 1760, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Katarzyna Uścińska
    Dzieci:
    1. Marcjanna Duszyńska urodzony(a) 1 sty. 1762, Dębe Małe.
    2. 9. Petronella Duszyńska urodzony(a) 26 maj 1765, Dębe Małe.
    3. Krzysztof Dusiński urodzony(a) 24 lip. 1768, Dębe Małe.
    4. Julianna Dusińska urodzony(a) 29 czer. 1771, Dębe Małe; zgon 31 lip. 1772, Dębe Małe.
    5. Felicjan Dusiński urodzony(a) 10 czer. 1773, Dębe Małe.
    6. Ludwik Dusiński urodzony(a) 25 sier. 1776, Dębe Małe.
    7. Andrzej Dusiński urodzony(a) 21 list. 1779, Dębe Małe; zgon 20 mar. 1781, Dębe Małe.

  5. 20.  Jakub Śluzek urodzony(a) 1722 (syn N Śluzek); zgon 23 lip. 1782, Redzyńskie.

    Jakub — Marianna. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Marianna
    Dzieci:
    1. Józef Śluzek urodzony(a) 17 mar. 1756, Redzyńskie.
    2. Marcin Śluzek urodzony(a) 11 list. 1758, Redzyńskie; zgon 27 list. 1779, Redzyńskie.
    3. Jan Śluzek urodzony(a) 24 czer. 1761, Redzyńskie.
    4. Katarzyna Śluzek urodzony(a) 15 list. 1763, Redzyńskie.
    5. Romuald Śluzek urodzony(a) 6 luty 1766, Redzyńskie; zgon 14 gru. 1828, Laliny.
    6. 10. Maciej Śluzek urodzony(a) 26 luty 1769, Redzyńskie.

  7. 22.  Bartłomiej Kosut urodzony(a) 1735, Iwowe (syn N Kosut); zgon 30 wrz. 1795, Iwowe.

    Bartłomiej — Agnieszka Grabowska. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Agnieszka Grabowska
    Dzieci:
    1. Andrzej Kosut urodzony(a) 29 list. 1769, Iwowe; zgon 25 czer. 1772, Iwowe.
    2. Wincenty Kosut urodzony(a) 23 sty. 1771, Iwowe.
    3. Paweł Kosut urodzony(a) 22 sty. 1775, Iwowe.
    4. 11. Wiktoria Kosut urodzony(a) 22 sty. 1775, Iwowe.
    5. Łukasz Kosut urodzony(a) 13 gru. 1778, Iwowe.
    6. Teodozja Kosut urodzony(a) 30 maj 1784, Iwowe.
    7. Walenty Kosut urodzony(a) 15 paź. 1786, Iwowe; zgon 6 sier. 1789, Iwowe.
    8. Ludysław Kosut urodzony(a) 2 paź. 1791, Iwowe.

  9. 24.  Marcin Rogowski

    Marcin — Helena Migar. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Helena Migar
    Dzieci:
    1. 12. Józef Rogowski urodzony(a) 1794, Górki.

  11. 26.  Andrzej Jesień urodzony(a) 15 list. 1758, Budziska (syn Krzysztof Jesień oraz Zofia Łubian).

    Andrzej poślubił(a) Martyna Uścińska 4 luty 1787, Latowicz. Martyna urodzony(a) 15 list. 1758, Budziska. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Martyna Uścińska urodzony(a) 15 list. 1758, Budziska.
    Dzieci:
    1. Laurenty Jesień urodzony(a) 10 sier. 1788, Budziska.
    2. Franciszek Jesień urodzony(a) 5 paź. 1790, Budziska.
    3. Aleksandra Jesień urodzony(a) 28 mar. 1793, Budziska.
    4. 13. Franciszka Jesień urodzony(a) 13 paź. 1797, Budziska.
    5. Franciszka Jesień urodzony(a) 12 kwie. 1801, Budziska.
    6. Marianna Jesień urodzony(a) 12 kwie. 1801, Budziska; zgon 12 paź. 1802, Budziska.
    7. Jakub Jesień urodzony(a) 1805, Budziska; zgon 26 czer. 1842, Budziska.