Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Jan Domoń

Jan Domoń

Mężczyzna 1891 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Jan Domoń urodzony(a) 13 gru. 1891, Wężyczyn (syn Grzegorz Domoń oraz Marianna Gajowniczek).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Grzegorz Domoń urodzony(a) 21 luty 1865, Wężyczyn (syn Józefat Domoń oraz Franciszka Kłos).

    Grzegorz poślubił(a) Marianna Gajowniczek 8 luty 1891, Latowicz. Marianna (córka Tomasz Gajowniczek oraz Weronika Chrust) urodzony(a) 2 lip. 1866, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marianna Gajowniczek urodzony(a) 2 lip. 1866, Strachomin (córka Tomasz Gajowniczek oraz Weronika Chrust).
    Dzieci:
    1. 1. Jan Domoń urodzony(a) 13 gru. 1891, Wężyczyn.
    2. Julian Domoń urodzony(a) 11 wrz. 1893, Wężyczyn.
    3. Weronika Domuń urodzony(a) 12 luty 1896, Wężyczyn.
    4. Bronisława Domuń urodzony(a) 11 wrz. 1897, Wężyczyn.
    5. Franciszka Domuń urodzony(a) 26 kwie. 1900, Wężyczyn.
    6. Franciszek Domoń urodzony(a) 1 kwie. 1905, Wężyczyn.
    7. Marianna Domoń urodzony(a) 10 list. 1908, Wężyczyn.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Józefat Domoń urodzony(a) 15 luty 1836, Wężyczyn (syn Dominik Domoń oraz Marcella Payda).

    Józefat poślubił(a) Franciszka Kłos 9 lip. 1860, Latowicz. Franciszka (córka Piotr Kłos oraz Małgorzata Chrust) urodzony(a) 17 wrz. 1833, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Franciszka Kłos urodzony(a) 17 wrz. 1833, Wężyczyn (córka Piotr Kłos oraz Małgorzata Chrust).
    Dzieci:
    1. Stanisław Domoń urodzony(a) 13 kwie. 1861, Wężyczyn.
    2. Walenty Domoń urodzony(a) 21 sty. 1863, Wężyczyn.
    3. 2. Grzegorz Domoń urodzony(a) 21 luty 1865, Wężyczyn.
    4. Piotr Domoń urodzony(a) 18 sty. 1867, Wężyczyn.
    5. Marianna Domoń urodzony(a) 29 sty. 1868, Wężyczyn.
    6. Małgorzata Domuń urodzony(a) 9 mar. 1870, Wężyczyn.
    7. Marianna Domuń urodzony(a) 11 sty. 1872, Wężyczyn.
    8. Szczepan Domuń urodzony(a) 5 gru. 1873, Wężyczyn.
    9. Józef Domuń urodzony(a) 5 mar. 1877, Wężyczyn.
    10. Wojciech Domuń urodzony(a) 21 kwie. 1879, Wężyczyn.

  3. 6.  Tomasz Gajowniczek urodzony(a) 12 gru. 1842, Strachomin (syn Paweł Walenty Gajowniczek oraz Teresa Jadwiga Świątek).

    Tomasz poślubił(a) Weronika Chrust Weronika (córka Adrian Chrust ( Chrustowski ) oraz Marianna Gadaj) urodzony(a) 13 sty. 1846, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Weronika Chrust urodzony(a) 13 sty. 1846, Chyżyny (córka Adrian Chrust ( Chrustowski ) oraz Marianna Gadaj).
    Dzieci:
    1. 3. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 2 lip. 1866, Strachomin.
    2. Jan Gajowniczek urodzony(a) 1870, Strachomin.
    3. Agnieszka Gajowniczek urodzony(a) 19 gru. 1871, Strachomin.
    4. Piotr Gajowniczek urodzony(a) 26 lip. 1874, Strachomin.
    5. Stanisław Gajowniczek urodzony(a) 19 kwie. 1877, Strachomin.
    6. Franciszek Alojzy Gajowniczek urodzony(a) 13 czer. 1880, Strachomin.
    7. Wiktor Gajowniczek urodzony(a) 20 luty 1883, Strachomin.
    8. Weronika Gajowniczek urodzony(a) 2 sier. 1886, Strachomin.


Pokolenie: 4

  1. 10.  Piotr Kłos urodzony(a) 31 maj 1810, Wężyczyn (syn Maciej Kłos oraz Franciszka Czerwonka).

    Piotr poślubił(a) Małgorzata Chrust 7 luty 1830, Latowicz. Małgorzata (córka Damazy Chróst oraz Marianna Jesień) urodzony(a) 1811, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  2. 11.  Małgorzata Chrust urodzony(a) 1811, Kamionka (córka Damazy Chróst oraz Marianna Jesień).
    Dzieci:
    1. Marianna Kłos urodzony(a) 31 gru. 1831, Wężyczyn.
    2. 5. Franciszka Kłos urodzony(a) 17 wrz. 1833, Wężyczyn.
    3. Mateusz Kłos urodzony(a) 2 wrz. 1835, Wężyczyn.
    4. Agata Kłos urodzony(a) 27 sty. 1838, Wężyczyn.
    5. Franciszek Kłos urodzony(a) 25 paź. 1840, Wężyczyn.
    6. Anna Kłos urodzony(a) 11 sty. 1844, Wężyczyn.
    7. Agnieszka Kłos urodzony(a) 31 sty. 1846, Wężyczyn.
    8. Jadwiga Kłos urodzony(a) 1 kwie. 1848, Wężyczyn.
    9. Walenty Kłos urodzony(a) 15 luty 1849, Wężyczyn.
    10. Maria Magdalena Kłos urodzony(a) 25 czer. 1850, Wężyczyn.
    11. Petronella Kłos urodzony(a) 23 maj 1853, Wężyczyn.
    12. Anna Kłos urodzony(a) 11 lip. 1856, Wężyczyn.

  3. 12.  Paweł Walenty Gajowniczek urodzony(a) 18 sty. 1818, Strachomin (syn Grzegorz Gajowniczek oraz Scholastyka Nidek).

    Paweł poślubił(a) Teresa Jadwiga Świątek 22 sty. 1837, Latowicz. Teresa (córka Mikołaj Świątek oraz Małgorzata Reda) urodzony(a) 16 paź. 1820, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 13.  Teresa Jadwiga Świątek urodzony(a) 16 paź. 1820, Strachomin (córka Mikołaj Świątek oraz Małgorzata Reda).
    Dzieci:
    1. Walenty Gajowniczek urodzony(a) 13 luty 1840, Strachomin.
    2. Franciszek Gajowniczek urodzony(a) 24 paź. 1841, Strachomin.
    3. 6. Tomasz Gajowniczek urodzony(a) 12 gru. 1842, Strachomin.
    4. Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 10 kwie. 1846, Strachomin.
    5. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 28 list. 1848, Strachomin.

  5. 14.  Adrian Chrust ( Chrustowski ) urodzony(a) 3 wrz. 1822, Chyżyny (syn Krzysztof Chróst oraz Katarzyna Śluzek).

    Adrian poślubił(a) Marianna Gadaj 22 sty. 1843, Latowicz. Marianna urodzony(a) 1827, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  6. 15.  Marianna Gadaj urodzony(a) 1827, Chyżyny.
    Dzieci:
    1. 7. Weronika Chrust urodzony(a) 13 sty. 1846, Chyżyny.
    2. Anastazja Chrust urodzony(a) 20 gru. 1848, Chyżyny.
    3. Agnieszka Chrustowska urodzony(a) 16 sty. 1852, Chyżyny.
    4. Piotr Franciszek Chrustowski urodzony(a) 29 czer. 1854, Chyżyny.
    5. Jan Chrustowski urodzony(a) 18 paź. 1855, Chyżyny.
    6. Ignacy Błażej Chrustowski urodzony(a) 31 sty. 1858, Chyżyny.
    7. Jan Chrustowski urodzony(a) 1 czer. 1861, Chyżyny.
    8. Julianna Chrustowska urodzony(a) 24 czer. 1864, Chyżyny.
    9. Stanisław Chrustowski urodzony(a) 17 kwie. 1868, Chyżyny.
    10. Marianna Chrustowska urodzony(a) 27 lip. 1871, Chyżyny.


Pokolenie: 5

  1. 20.  Maciej Kłos (syn Antoni Kłos oraz Marianna Luba).

    Maciej poślubił(a) Franciszka Czerwonka 21 czer. 1795, Latowicz. Franciszka (córka Jan Czerwonka oraz Żyjący) urodzony(a) 7 mar. 1762, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 21.  Franciszka Czerwonka urodzony(a) 7 mar. 1762, Latowicz (córka Jan Czerwonka oraz Żyjący).
    Dzieci:
    1. Jakub Kłos urodzony(a) 25 lip. 1796, Wężyczyn.
    2. Marianna Kłos urodzony(a) 6 sty. 1800, Wężyczyn.
    3. Tekla Kłos urodzony(a) 26 paź. 1804, Wężyczyn.
    4. Elżbieta Kłos urodzony(a) 5 wrz. 1806, Wężyczyn.
    5. 10. Piotr Kłos urodzony(a) 31 maj 1810, Wężyczyn.

  3. 22.  Damazy Chróst urodzony(a) 10 gru. 1767, Kamionka (syn Adalbertus Chróst oraz Małgorzata Woyt).

    Damazy poślubił(a) Marianna Jesień 7 czer. 1789, Latowicz. Marianna (córka Baltazar Jesień oraz Marianna Dejus) urodzony(a) 11 sier. 1772, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  4. 23.  Marianna Jesień urodzony(a) 11 sier. 1772, Chyżyny (córka Baltazar Jesień oraz Marianna Dejus).
    Dzieci:
    1. Anastazja Chróst urodzony(a) 18 kwie. 1791, Kamionka; zgon 19 sty. 1796, Kamionka.
    2. Franciszka Chróst urodzony(a) 17 mar. 1793, Kamionka.
    3. Stanisław Chróst urodzony(a) 15 list. 1795, Kamionka; zgon 2 sier. 1808, Kamionka.
    4. Damazy Chróst urodzony(a) 11 paź. 1799, Kamionka; zgon 17 lip. 1808, Kamionka.
    5. Monika Marcella Chróst urodzony(a) 18 paź. 1801, Kamionka.
    6. Kazimierz Chróst urodzony(a) 28 luty 1802, Kamionka; zgon 12 lip. 1805, Kamionka.
    7. Józef Chróst urodzony(a) 14 mar. 1808, Kamionka.
    8. Augustyn Chróst urodzony(a) 5 lip. 1810, Kamionka.
    9. 11. Małgorzata Chrust urodzony(a) 1811, Kamionka.

  5. 24.  Grzegorz Gajowniczek urodzony(a) 9 mar. 1779, Strachomin (syn Jakub Gajowniczek oraz Agnieszka Ożarek).

    Grzegorz poślubił(a) Scholastyka Nidek 9 luty 1806, Latowicz. Scholastyka (córka Maciej Miedek oraz Barbara Kowalówna) urodzony(a) 18 luty 1790, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 25.  Scholastyka Nidek urodzony(a) 18 luty 1790, Strachomin (córka Maciej Miedek oraz Barbara Kowalówna).
    Dzieci:
    1. Agata Gajowniczek urodzony(a) 25 sty. 1808, Strachomin.
    2. Anastazja Florentyna Gajowniczek urodzony(a) 2 maj 1811, Strachomin.
    3. Kornelia Klara Gajowniczek urodzony(a) 10 sier. 1812, Strachomin.
    4. Katarzyna Monika Gajowniczek urodzony(a) 10 maj 1814, Strachomin.
    5. Balbina Petronella Gajowniczek urodzony(a) 27 luty 1816, Strachomin.
    6. 12. Paweł Walenty Gajowniczek urodzony(a) 18 sty. 1818, Strachomin.
    7. Marianna Jadwiga Gajowniczek urodzony(a) 31 lip. 1821, Strachomin.
    8. Aleksy Gajowniczek urodzony(a) 10 lip. 1825, Strachomin.
    9. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 17 paź. 1828, Strachomin.
    10. Martyna Gajowniczek urodzony(a) 31 sty. 1830, Strachomin.

  7. 28.  Krzysztof Chróst urodzony(a) 22 lip. 1793, Chyżyny (syn Piotr Chrust oraz Marcella Goska).

    Krzysztof poślubił(a) Katarzyna Śluzek 5 luty 1815, Latowicz. Katarzyna (córka Jan Śluzek oraz Cecylia Rogala) urodzony(a) 19 kwie. 1797, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  8. 29.  Katarzyna Śluzek urodzony(a) 19 kwie. 1797, Chyżyny (córka Jan Śluzek oraz Cecylia Rogala).
    Dzieci:
    1. Weronika Anastazja Chróst urodzony(a) 1 kwie. 1816, Chyżyny.
    2. Franciszek Borgiasz Chróst urodzony(a) 4 paź. 1817, Chyżyny.
    3. Marianna Franciszka Chróst urodzony(a) 23 mar. 1820, Chyżyny.
    4. 14. Adrian Chrust ( Chrustowski ) urodzony(a) 3 wrz. 1822, Chyżyny.
    5. Barbara Chrust urodzony(a) 27 list. 1824, Chyżyny.
    6. Roch Chróst urodzony(a) 14 sier. 1830, Chyżyny.
    7. Apolonia Chrust urodzony(a) 6 luty 1828, Chyżyny.
    8. Marianna Chróst urodzony(a) 4 sier. 1830, Chyżyny.
    9. Sylwester Chróst urodzony(a) 30 gru. 1831, Chyżyny.
    10. Stanisław Chróst urodzony(a) 29 kwie. 1834, Chyżyny.
    11. Elzbieta Chróst urodzony(a) 22 kwie. 1839, Chyżyny.
    12. Wojciech Chróst urodzony(a) 22 kwie. 1839, Chyżyny.
    13. Magdalena Chróst urodzony(a) 24 maj 1841, Chyżyny.