Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Waleria Reda

Waleria Reda

Kobieta 1894 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Waleria Reda urodzony(a) 1 list. 1894, Strachomin (córka Konstanty Reda oraz Marianna Gajowniczek).

    Waleria poślubił(a) Franciszek Alojzy Gajowniczek 27 sty. 1913, Latowicz. Franciszek (syn Tomasz Gajowniczek oraz Weronika Chrust) urodzony(a) 13 czer. 1880, Strachomin. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Stanisław Gajowniczek urodzony(a) 30 gru. 1918, Strachomin.
    2. Kazimierz Gajowniczek urodzony(a) 29 lip. 1921, Strachomin.
    3. Janina Gajowniczek urodzony(a) 14 gru. 1923, Strachomin.
    4. Zygmunt Błażej Gajowniczek urodzony(a) 3 luty 1927, Strachomin.
    5. Jan Roman Gajowniczek urodzony(a) 30 kwie. 1931, Strachomin.
    6. Piotr Feliks Gajowniczek urodzony(a) 1 sier. 1934, Strachomin.
    7. Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Konstanty Reda urodzony(a) 15 paź. 1862, Strachomin (syn Paweł Fabian Reda oraz Marianna Rosa).

    Konstanty poślubił(a) Marianna Gajowniczek Marianna (córka Jan Gajowniczek oraz Magdalena Anusz) urodzony(a) 13 kwie. 1863, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marianna Gajowniczek urodzony(a) 13 kwie. 1863, Chyżyny (córka Jan Gajowniczek oraz Magdalena Anusz).
    Dzieci:
    1. Weronika Reda urodzony(a) 13 maj 1889, Strachomin.
    2. Wiktor Reda urodzony(a) 27 sier. 1891, Strachomin.
    3. 1. Waleria Reda urodzony(a) 1 list. 1894, Strachomin.
    4. Szczepan Reda urodzony(a) 22 gru. 1901, Strachomin.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Paweł Fabian Reda urodzony(a) 20 sty. 1818, Chyżyny (syn Jędrzej Reda oraz Magdalena Chrust).

    Paweł — Marianna Rosa. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Marianna Rosa
    Dzieci:
    1. Agata Reda urodzony(a) 4 luty 1856, Strachomin.
    2. Franciszek Reda urodzony(a) 19 wrz. 1858, Strachomin.
    3. 2. Konstanty Reda urodzony(a) 15 paź. 1862, Strachomin.
    4. Marcin Reda urodzony(a) 15 paź. 1862, Strachomin.
    5. Walenty Reda urodzony(a) 12 luty 1866, Strachomin.

  3. 6.  Jan Gajowniczek urodzony(a) 16 gru. 1827, Chyżyny (syn Gabriel Gajowniczek oraz Franciszka Pęśko).

    Jan poślubił(a) Magdalena Anusz 29 sty. 1849, Latowicz. Magdalena (córka Karol Janus oraz Rozalia Stosio) urodzony(a) 5 maj 1830, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Magdalena Anusz urodzony(a) 5 maj 1830, Chyżyny (córka Karol Janus oraz Rozalia Stosio).
    Dzieci:
    1. Walenty Gajowniczek urodzony(a) 11 luty 1850, Chyżyny.
    2. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 22 mar. 1853, Chyżyny.
    3. Jan Gajowniczek urodzony(a) 26 paź. 1855, Chyżyny.
    4. Piotr Gajowniczek urodzony(a) 22 lip. 1857, Chyżyny.
    5. Tomasz Gajowniczek urodzony(a) 1 mar. 1860, Chyżyny.
    6. 3. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 13 kwie. 1863, Chyżyny.
    7. Julianna Gajowniczek urodzony(a) 17 kwie. 1865, Chyżyny.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Jędrzej Reda urodzony(a) 16 paź. 1783, Strachomin (syn Franciszek Reda oraz Marianna Rechnio).

    Jędrzej poślubił(a) Magdalena Chrust Magdalena (córka Ignacy Chróst oraz Zofia Olko) urodzony(a) 8 kwie. 1792, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Magdalena Chrust urodzony(a) 8 kwie. 1792, Chyżyny (córka Ignacy Chróst oraz Zofia Olko).
    Dzieci:
    1. Piotr Reda urodzony(a) 26 list. 1809, Chyżyny.
    2. Brygida Franciszka Reda urodzony(a) 1 paź. 1812, Chyżyny.
    3. Konstanty Franciszek Reda urodzony(a) 9 kwie. 1815, Chyżyny.
    4. 4. Paweł Fabian Reda urodzony(a) 20 sty. 1818, Chyżyny.
    5. Jacek Wawrzyniec Reda urodzony(a) 14 sier. 1820, Strachomin.
    6. Marianna Reda urodzony(a) 4 paź. 1823, Strachomin.
    7. Piotr Reda urodzony(a) 18 maj 1827, Strachomin.

  3. 12.  Gabriel Gajowniczek urodzony(a) 28 mar. 1778, Strachomin (syn Laurenty (Wawrzyniec) Gajowniczek oraz Krystyna Kania).

    Gabriel poślubił(a) Franciszka Pęśko 28 sty. 1827, Latowicz. Franciszka (córka Walenty Pęśko oraz Marcella Śluzek) urodzony(a) 30 mar. 1803, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  4. 13.  Franciszka Pęśko urodzony(a) 30 mar. 1803, Laliny (córka Walenty Pęśko oraz Marcella Śluzek).
    Dzieci:
    1. 6. Jan Gajowniczek urodzony(a) 16 gru. 1827, Chyżyny.
    2. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 19 list. 1830, Chyżyny; zgon 8 mar. 1898, Laliny.

  5. 14.  Karol Janus urodzony(a) 4 list. 1798, Chyżyny (syn Stanisław Janus oraz Anastazja Świątek).

    Karol — Rozalia Stosio. [Arkusz rodzinny]


  6. 15.  Rozalia Stosio
    Dzieci:
    1. Paweł Maycher Anusz urodzony(a) 7 sty. 1820, Chyżyny.
    2. Fabian Anusz urodzony(a) 19 sty. 1822, Chyżyny.
    3. Kazimierz Anusz urodzony(a) 2 mar. 1825, Chyżyny.
    4. Jan Anusz urodzony(a) 6 list. 1826, Chyżyny.
    5. 7. Magdalena Anusz urodzony(a) 5 maj 1830, Chyżyny.
    6. Faustyna Anusz urodzony(a) 3 wrz. 1832, Chyżyny; zgon 3 kwie. 1866, Iwowe.
    7. Marianna Anusz urodzony(a) 1 sty. 1835, Chyżyny.
    8. Tomasz Anusz urodzony(a) 18 gru. 1837, Chyżyny.
    9. Małgorzata Anusz urodzony(a) 10 czer. 1840, Chyżyny.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Franciszek Reda (syn N Reda); zgon 20 luty 1813, Strachomin.

    Franciszek poślubił(a) Marianna Rechnio 15 luty 1767, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Marianna Rechnio
    Dzieci:
    1. Karol Reda urodzony(a) 7 list. 1768, Strachomin.
    2. Cyprian Reda urodzony(a) 14 wrz. 1771, Strachomin; zgon 21 wrz. 1771, Strachomin.
    3. Katarzyna Reda urodzony(a) 24 list. 1772, Strachomin; zgon 18 wrz. 1799, Redzyńskie.
    4. Franciszek Reda Reda urodzony(a) 11 paź. 1775, Strachomin; zgon 24 sier. 1776, Strachomin.
    5. Małgorzata Reda urodzony(a) 13 lip. 1777, Strachomin.
    6. Krystyna Reda urodzony(a) 14 wrz. 1780, Strachomin.
    7. 8. Jędrzej Reda urodzony(a) 16 paź. 1783, Strachomin.
    8. Jan Reda urodzony(a) 26 czer. 1787, Strachomin.
    9. Damazy Reda urodzony(a) 13 gru. 1791, Strachomin; zgon 30 kwie. 1808, Strachomin.

  3. 18.  Ignacy Chróst urodzony(a) 1 luty 1756, Kamionka (syn Stanisław Chróst oraz Agnieszka).

    Ignacy poślubił(a) Zofia Olko 23 sty. 1785, Latowicz. Zofia (córka Paweł Olko oraz Krystyna Skorupska) urodzony(a) 21 kwie. 1765, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Zofia Olko urodzony(a) 21 kwie. 1765, Kamionka (córka Paweł Olko oraz Krystyna Skorupska).
    Dzieci:
    1. Walenty Chróst urodzony(a) 14 luty 1786, Kamionka.
    2. Bolesław Chróst urodzony(a) 29 mar. 1787, Kamionka.
    3. Jadwiga Chróst urodzony(a) 2 list. 1789, Kamionka.
    4. 9. Magdalena Chrust urodzony(a) 8 kwie. 1792, Chyżyny.
    5. Franciszek Chróst urodzony(a) 5 paź. 1794, Chyżyny.
    6. Adalbertus Chróst urodzony(a) 29 kwie. 1796, Chyżyny.
    7. Paweł Chróst urodzony(a) 23 luty 1799, Chyżyny.
    8. Anastazja Chróst urodzony(a) 17 sty. 1802, Chyżyny.
    9. Onufry Chróst urodzony(a) 26 czer. 1804, Chyżyny.

  5. 24.  Laurenty (Wawrzyniec) Gajowniczek urodzony(a) 1737, Strachomin (syn Kilian Gajowniczek oraz Anna); zgon 3 maj 1807, Strachomin.

    Laurenty — Krystyna Kania. Krystyna urodzony(a) 1755; zgon 25 sier. 1785, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 25.  Krystyna Kania urodzony(a) 1755; zgon 25 sier. 1785, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Kazimierz Gajowniczek urodzony(a) 2 mar. 1774, Strachomin; zgon 10 paź. 1774, Strachomin.
    2. Mikołaj Gajowniczek urodzony(a) 10 wrz. 1775, Strachomin.
    3. 12. Gabriel Gajowniczek urodzony(a) 28 mar. 1778, Strachomin.
    4. Franciszka Gajowniczek urodzony(a) 5 kwie. 1780, Strachomin.
    5. Urszula Gajowniczek urodzony(a) 23 paź. 1782, Strachomin; zgon 25 wrz. 1786, Strachomin.

  7. 26.  Walenty Pęśko urodzony(a) 9 luty 1763, Laliny (syn Bartłomiej Pęśko oraz Barbara Zbrochówna); zgon 16 kwie. 1845, Laliny.

    Walenty poślubił(a) Marcella Śluzek 14 list. 1790, Latowicz. Marcella (córka Adam Śluzek oraz Jadwiga Sabak) urodzony(a) 9 sty. 1773, Redzyńskie; zgon 29 czer. 1844, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  8. 27.  Marcella Śluzek urodzony(a) 9 sty. 1773, Redzyńskie (córka Adam Śluzek oraz Jadwiga Sabak); zgon 29 czer. 1844, Laliny.
    Dzieci:
    1. Marcella Pęśko urodzony(a) 11 sty. 1793, Laliny; zgon 12 gru. 1868, Laliny.
    2. Katarzyna Pęśko urodzony(a) 23 kwie. 1797, Laliny.
    3. Franciszek Pęśko urodzony(a) 12 kwie. 1800, Laliny; zgon 12 lip. 1841, Laliny.
    4. 13. Franciszka Pęśko urodzony(a) 30 mar. 1803, Laliny.
    5. Józefa Pęśko urodzony(a) 16 wrz. 1805, Laliny.
    6. Marianna Klara Pęśko urodzony(a) 16 sier. 1811, Laliny.
    7. Władysław Łukasz Pęśko urodzony(a) 30 wrz. 1815, Laliny; zgon 28 paź. 1889, Laliny.

  9. 28.  Stanisław Janus urodzony(a) 1 maj 1763, Wielgolas (syn Kazimierz Janusz (Anusz) oraz Marianna Dejakówna).

    Stanisław poślubił(a) Anastazja Świątek 3 luty 1788, Latowicz. Anastazja (córka Walenty Świątek oraz Katarzyna Gajowniczek) urodzony(a) 27 gru. 1761, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  10. 29.  Anastazja Świątek urodzony(a) 27 gru. 1761, Strachomin (córka Walenty Świątek oraz Katarzyna Gajowniczek).
    Dzieci:
    1. Anastazja Janus urodzony(a) 28 gru. 1788, Chyżyny.
    2. Onufry Janus urodzony(a) 12 czer. 1791, Chyżyny.
    3. Franciszek Janus urodzony(a) 30 mar. 1794, Chyżyny.
    4. Justyna Janus urodzony(a) 15 sty. 1797, Chyżyny.
    5. 14. Karol Janus urodzony(a) 4 list. 1798, Chyżyny.