Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Anna Śluzek

Anna Śluzek

Kobieta 1887 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Anna Śluzek urodzony(a) 28 kwie. 1887, Chyżyny (córka Michał Śluzek oraz Katarzyna Kaczorek).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Michał Śluzek urodzony(a) 4 wrz. 1826, Chyżyny (syn Jan Śluzek oraz Ludwika Świątek).

    Michał poślubił(a) Katarzyna Kaczorek 31 sty. 1869, Latowicz. Katarzyna (córka Jan Kaczorek oraz Barbara Śluzek) urodzony(a) 24 paź. 1847, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Katarzyna Kaczorek urodzony(a) 24 paź. 1847, Oleksianka (córka Jan Kaczorek oraz Barbara Śluzek).
    Dzieci:
    1. Piotr Śluzek urodzony(a) 29 lip. 1870, Chyżyny.
    2. Weronika Śluzek urodzony(a) 28 list. 1872, Chyżyny.
    3. Marianna Śluzek urodzony(a) 28 mar. 1875, Chyżyny.
    4. Magdalena Śluzek urodzony(a) 29 czer. 1878, Chyżyny.
    5. Julianna Śluzek urodzony(a) 1 list. 1880, Chyżyny.
    6. Antoni Śluzek urodzony(a) 13 sty. 1883, Chyżyny.
    7. Franciszek Śluzek urodzony(a) 17 lip. 1884, Chyżyny.
    8. 1. Anna Śluzek urodzony(a) 28 kwie. 1887, Chyżyny.
    9. Stanisław Śluzek urodzony(a) 24 sty. 1889, Chyżyny.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Jan Śluzek urodzony(a) 22 paź. 1803, Chyżyny (syn Wojciech Śluzek oraz Franciszka Woycik).

    Jan poślubił(a) Ludwika Świątek 2 luty 1823, Latowicz. Ludwika (córka Mikołaj Świątek oraz Małgorzata Reda) urodzony(a) 25 kwie. 1805, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Ludwika Świątek urodzony(a) 25 kwie. 1805, Strachomin (córka Mikołaj Świątek oraz Małgorzata Reda).
    Dzieci:
    1. Paweł Śluzek urodzony(a) 23 sty. 1824, Chyżyny.
    2. 2. Michał Śluzek urodzony(a) 4 wrz. 1826, Chyżyny.
    3. Kacper Śluzek urodzony(a) 4 sty. 1829, Chyżyny.
    4. Rozalia Śluzek urodzony(a) 28 sier. 1832, Chyżyny.
    5. Józef Śluzek urodzony(a) 9 mar. 1834, Chyżyny.
    6. Wojciech Śluzek urodzony(a) 7 kwie. 1836, Chyżyny.
    7. Stanisław Śluzek urodzony(a) 24 kwie. 1839, Chyżyny.
    8. Jan Śluzek urodzony(a) 5 lip. 1842, Chyżyny.
    9. Julianna Śluzek urodzony(a) 14 czer. 1848, Chyżyny.

  3. 6.  Jan Kaczorek urodzony(a) 1821, Kiczki (syn Maciej Kaczorek oraz Katarzyna Gelo).

    Jan poślubił(a) Barbara Śluzek 13 sty. 1840, Latowicz. Barbara (córka Jan Śluzek oraz Anna Pieczkowska) urodzony(a) 1 gru. 1823, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Barbara Śluzek urodzony(a) 1 gru. 1823, Oleksianka (córka Jan Śluzek oraz Anna Pieczkowska).
    Dzieci:
    1. Marianna Kaczorek urodzony(a) 24 sier. 1844, Oleksianka; zgon 6 sier. 1864, Laliny.
    2. 3. Katarzyna Kaczorek urodzony(a) 24 paź. 1847, Oleksianka.
    3. Paweł Kaczorek urodzony(a) 3 sty. 1850, Oleksianka.
    4. Jan Kaczorek urodzony(a) 20 czer. 1853, Oleksianka.
    5. Agnieszka Kaczorek urodzony(a) 15 sty. 1856, Oleksianka.
    6. Małgorzata Kaczorek urodzony(a) 3 luty 1859, Iwowe.
    7. Teofila Kaczorek urodzony(a) 19 paź. 1861, Iwowe.
    8. Franciszka Kaczorek urodzony(a) 31 sty. 1864, Iwowe.
    9. Stanisław Kaczorek urodzony(a) 14 kwie. 1866, Iwowe.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Wojciech Śluzek urodzony(a) 8 kwie. 1760, Chyżyny (syn Jakub Śluzek oraz Teresa).

    Wojciech poślubił(a) Franciszka Woycik 14 sty. 1787, Latowicz. Franciszka (córka Laurenty Woycik oraz Katarzyna) urodzony(a) 13 mar. 1766, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Franciszka Woycik urodzony(a) 13 mar. 1766, Chyżyny (córka Laurenty Woycik oraz Katarzyna).
    Dzieci:
    1. Ludwika Śluzek urodzony(a) 12 wrz. 1787, Chyżyny; zgon 27 wrz. 1787, Chyżyny.
    2. Agnieszka Śluzek urodzony(a) 31 sty. 1789, Chyżyny; zgon 2 luty 1789, Chyżyny.
    3. Żyjący
    4. Żyjący
    5. Helena Śluzek urodzony(a) 29 maj 1796, Chyżyny.
    6. Jakub Śluzek urodzony(a) 22 lip. 1799, Chyżyny; zgon 1 lip. 1800, Chyżyny.
    7. Monika Śluzek urodzony(a) 11 maj 1801, Chyżyny.
    8. 4. Jan Śluzek urodzony(a) 22 paź. 1803, Chyżyny.
    9. Żyjący

  3. 10.  Mikołaj Świątek urodzony(a) 11 gru. 1764, Strachomin (syn Walenty Świątek oraz Katarzyna Gajowniczek).

    Mikołaj poślubił(a) Małgorzata Reda 23 luty 1794, Latowicz. Małgorzata (córka Franciszek Reda oraz Marianna Rechnio) urodzony(a) 13 lip. 1777, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Małgorzata Reda urodzony(a) 13 lip. 1777, Strachomin (córka Franciszek Reda oraz Marianna Rechnio).
    Dzieci:
    1. Katarzyna Świątek urodzony(a) 26 kwie. 1796, Strachomin.
    2. Jan Świątek urodzony(a) 28 sty. 1798, Strachomin.
    3. Kunegunda Świątek urodzony(a) 24 czer. 1800, Strachomin; zgon 5 maj 1805, Strachomin.
    4. Konstancja Świątek urodzony(a) 19 luty 1803, Strachomin; zgon 12 maj 1805, Strachomin.
    5. 5. Ludwika Świątek urodzony(a) 25 kwie. 1805, Strachomin.
    6. Franciszek Świątek urodzony(a) 12 paź. 1807, Strachomin.
    7. Izydor Świątek urodzony(a) 4 kwie. 1810, Strachomin.
    8. Roch Piotr Świątek urodzony(a) 13 sier. 1812, Strachomin.
    9. Bonifacy Jan Świątek urodzony(a) 19 czer. 1815, Strachomin.
    10. Teresa Jadwiga Świątek urodzony(a) 16 paź. 1820, Strachomin.

  5. 12.  Maciej Kaczorek (syn N Kaczorek).

    Maciej — Katarzyna Gelo. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Katarzyna Gelo
    Dzieci:
    1. Józef Kaczorek urodzony(a) 1818, Kiczki.
    2. 6. Jan Kaczorek urodzony(a) 1821, Kiczki.
    3. Joanna Kaczorek urodzony(a) 23 list. 1826, Oleksianka.
    4. Marianna Kaczor urodzony(a) 18 sty. 1830, Oleksianka.
    5. Piotr Kaczor urodzony(a) 12 wrz. 1832, Oleksianka.
    6. Magdalena Kaczorek urodzony(a) 3 sty. 1836, Oleksianka.

  7. 14.  Jan Śluzek urodzony(a) 1 sty. 1797, Redzyńskie (syn Maciej Śluzek oraz Konstancja Mućko).

    Jan poślubił(a) Anna Pieczkowska 4 mar. 1821, Latowicz. Anna (córka Józef Pieczkowski oraz Anastazja płatek) urodzony(a) 2 sier. 1801, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Anna Pieczkowska urodzony(a) 2 sier. 1801, Oleksianka (córka Józef Pieczkowski oraz Anastazja płatek).
    Dzieci:
    1. 7. Barbara Śluzek urodzony(a) 1 gru. 1823, Oleksianka.
    2. Mateusz Śluzek urodzony(a) 1 gru. 1823, Oleksianka.
    3. Elżbieta Śluzek urodzony(a) 5 lip. 1832, Oleksianka.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Jakub Śluzek urodzony(a) 1717 (syn N Śluzek); zgon 19 mar. 1784, Chyżyny.

    Jakub — Teresa. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Teresa
    Dzieci:
    1. Piotr Śluzek urodzony(a) 13 lip. 1757, Chyżyny.
    2. 8. Wojciech Śluzek urodzony(a) 8 kwie. 1760, Chyżyny.
    3. Agata Śluzek urodzony(a) 6 luty 1763, Chyżyny; zgon 28 luty 1772, Chyżyny.
    4. Jan Śluzek urodzony(a) 2 lip. 1765, Chyżyny.
    5. Łucja Śluzek urodzony(a) 26 wrz. 1767, Chyżyny; zgon 3 sty. 1772, Chyżyny.
    6. Kunegunda Śluzek urodzony(a) 6 sier. 1769, Chyżyny; zgon 30 gru. 1771, Chyżyny.
    7. Monika Śluzek urodzony(a) 12 maj 1774, Chyżyny; zgon 20 mar. 1776, Chyżyny.

  3. 18.  Laurenty Woycik urodzony(a) 1736 (syn N Wójcik); zgon 12 mar. 1786, Chyżyny.

    Laurenty — Katarzyna. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Katarzyna
    Dzieci:
    1. 9. Franciszka Woycik urodzony(a) 13 mar. 1766, Chyżyny.
    2. Justyna Wójcik - Jóźwicka urodzony(a) 29 wrz. 1768, Chyżyny.
    3. Kilian Wójcik urodzony(a) 9 lip. 1764, Chyżyny.

  5. 20.  Walenty Świątek urodzony(a) 1728, Strachomin (syn N Świątek); zgon 24 gru. 1792, Strachomin.

    Walenty — Katarzyna Gajowniczek. Katarzyna urodzony(a) 1735, Strachomin; zgon 13 sty. 1795, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 1735, Strachomin; zgon 13 sty. 1795, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Krystyna Świątek urodzony(a) 12 wrz. 1756, Strachomin.
    2. Katarzyna Świątek
    3. Anastazja Świątek urodzony(a) 27 gru. 1761, Strachomin.
    4. 10. Mikołaj Świątek urodzony(a) 11 gru. 1764, Strachomin.
    5. Benedykt Świątek urodzony(a) 16 lip. 1767, Strachomin.
    6. Paweł Świątek urodzony(a) 1 lip. 1770, Strachomin.
    7. Grzegorz Świątek urodzony(a) 28 maj 1773, Strachomin.
    8. Aleksander Świątek urodzony(a) 3 maj 1776, Strachomin.
    9. Scholastyka Świątek urodzony(a) 17 luty 1779, Strachomin.

  7. 22.  Franciszek Reda (syn N Reda); zgon 20 luty 1813, Strachomin.

    Franciszek poślubił(a) Marianna Rechnio 15 luty 1767, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Marianna Rechnio
    Dzieci:
    1. Karol Reda urodzony(a) 7 list. 1768, Strachomin.
    2. Cyprian Reda urodzony(a) 14 wrz. 1771, Strachomin; zgon 21 wrz. 1771, Strachomin.
    3. Katarzyna Reda urodzony(a) 24 list. 1772, Strachomin; zgon 18 wrz. 1799, Redzyńskie.
    4. Franciszek Reda Reda urodzony(a) 11 paź. 1775, Strachomin; zgon 24 sier. 1776, Strachomin.
    5. 11. Małgorzata Reda urodzony(a) 13 lip. 1777, Strachomin.
    6. Krystyna Reda urodzony(a) 14 wrz. 1780, Strachomin.
    7. Jędrzej Reda urodzony(a) 16 paź. 1783, Strachomin.
    8. Jan Reda urodzony(a) 26 czer. 1787, Strachomin.
    9. Damazy Reda urodzony(a) 13 gru. 1791, Strachomin; zgon 30 kwie. 1808, Strachomin.

  9. 28.  Maciej Śluzek urodzony(a) 26 luty 1769, Redzyńskie (syn Jakub Śluzek oraz Marianna).

    Maciej poślubił(a) Konstancja Mućko 7 luty 1796, Latowicz. Konstancja (córka Krzysztof Mućko oraz Ewa) urodzony(a) 19 luty 1762, Waliska. [Arkusz rodzinny]


  10. 29.  Konstancja Mućko urodzony(a) 19 luty 1762, Waliska (córka Krzysztof Mućko oraz Ewa).
    Dzieci:
    1. 14. Jan Śluzek urodzony(a) 1 sty. 1797, Redzyńskie.
    2. Michał Śluzek urodzony(a) 25 wrz. 1799, Redzyńskie; zgon 29 maj 1801, Redzyńskie.

  11. 30.  Józef Pieczkowski

    Józef — Anastazja płatek. [Arkusz rodzinny]


  12. 31.  Anastazja płatek
    Dzieci:
    1. Apolinary Pieczkowski urodzony(a) 1797, Oleksianka.
    2. Gabriel Piećkowski urodzony(a) 18 mar. 1800, Oleksianka.
    3. 15. Anna Pieczkowska urodzony(a) 2 sier. 1801, Oleksianka.
    4. Paweł Pieczkowski urodzony(a) 2 lip. 1805, Oleksianka.
    5. Piotr Eschiel Pieczkowski urodzony(a) 17 paź. 1811, Oleksianka.
    6. Ignacy Pieczkowski urodzony(a) 1815, Oleksianka.
    7. Katarzyna Pieczkowska urodzony(a) 14 kwie. 1818, Oleksianka.