Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Faustyna Anusz

Faustyna Anusz

Kobieta 1832 - 1866  (33 lat)

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Faustyna Anusz urodzony(a) 3 wrz. 1832, Chyżyny (córka Karol Janus oraz Rozalia Stosio); zgon 3 kwie. 1866, Iwowe.

    Faustyna poślubił(a) Dominik Sabak 18 list. 1850, Latowicz. Dominik (syn Paweł Sabak oraz Bertylda Dzięcioł) urodzony(a) 5 sier. 1824, Iwowe; zgon 23 list. 1907, Iwowe. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Katarzyna Sabak urodzony(a) 30 paź. 1851, Iwowe; zgon 25 paź. 1852, Iwowe.
    2. Marianna Sabak urodzony(a) 31 sty. 1854, Iwowe; zgon 11 lip. 1854, Iwowe.
    3. Karol Sabak urodzony(a) 27 paź. 1855, Iwowe; zgon 16 list. 1932, Chęcinach.
    4. Ludwika Sabak urodzony(a) 18 kwie. 1858, Iwowe; zgon 1 maj 1918, Laliny.
    5. Michał Sabak urodzony(a) 8 wrz. 1860, Iwowe; zgon 13 mar. 1867, Iwowe.
    6. Jan Sabak urodzony(a) 8 czer. 1863, Iwowe.
    7. Katarzyna Sabak urodzony(a) 4 list. 1865, Iwowe.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Karol Janus urodzony(a) 4 list. 1798, Chyżyny (syn Stanisław Janus oraz Anastazja Świątek).

    Karol — Rozalia Stosio. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Rozalia Stosio
    Dzieci:
    1. Paweł Maycher Anusz urodzony(a) 7 sty. 1820, Chyżyny.
    2. Fabian Anusz urodzony(a) 19 sty. 1822, Chyżyny.
    3. Kazimierz Anusz urodzony(a) 2 mar. 1825, Chyżyny.
    4. Jan Anusz urodzony(a) 6 list. 1826, Chyżyny.
    5. Magdalena Anusz urodzony(a) 5 maj 1830, Chyżyny.
    6. 1. Faustyna Anusz urodzony(a) 3 wrz. 1832, Chyżyny; zgon 3 kwie. 1866, Iwowe.
    7. Marianna Anusz urodzony(a) 1 sty. 1835, Chyżyny.
    8. Tomasz Anusz urodzony(a) 18 gru. 1837, Chyżyny.
    9. Małgorzata Anusz urodzony(a) 10 czer. 1840, Chyżyny.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Stanisław Janus urodzony(a) 1 maj 1763, Wielgolas (syn Kazimierz Janusz (Anusz) oraz Marianna Dejakówna).

    Stanisław poślubił(a) Anastazja Świątek 3 luty 1788, Latowicz. Anastazja (córka Walenty Świątek oraz Katarzyna Gajowniczek) urodzony(a) 27 gru. 1761, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Anastazja Świątek urodzony(a) 27 gru. 1761, Strachomin (córka Walenty Świątek oraz Katarzyna Gajowniczek).
    Dzieci:
    1. Anastazja Janus urodzony(a) 28 gru. 1788, Chyżyny.
    2. Onufry Janus urodzony(a) 12 czer. 1791, Chyżyny.
    3. Franciszek Janus urodzony(a) 30 mar. 1794, Chyżyny.
    4. Justyna Janus urodzony(a) 15 sty. 1797, Chyżyny.
    5. 2. Karol Janus urodzony(a) 4 list. 1798, Chyżyny.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Kazimierz Janusz (Anusz) urodzony(a) 1716; zgon 26 maj 1797, Chyżyny.

    Kazimierz poślubił(a) Marianna Dejakówna 22 paź. 1759, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Marianna Dejakówna
    Dzieci:
    1. Maciej Janusz urodzony(a) 19 luty 1762, Chyżyny; zgon 19 mar. 1795, Chyżyny.
    2. 4. Stanisław Janus urodzony(a) 1 maj 1763, Wielgolas.
    3. Antoni Janusz urodzony(a) 11 czer. 1764, Chyżyny.
    4. Małgorzata Janus urodzony(a) 13 lip. 1765, Wielgolas.
    5. Jakub Janusz urodzony(a) 20 lip. 1766, Chyżyny; zgon 26 luty 1769, Chyżyny.
    6. Nikodem Janusz urodzony(a) 19 wrz. 1767, Chyżyny; zgon 23 kwie. 1768, Chyżyny.
    7. Józef Janusz urodzony(a) 19 mar. 1769, Chyżyny; zgon 24 lip. 1772, Chyżyny.
    8. Leon Janusz urodzony(a) 29 kwie. 1770, Chyżyny; zgon 24 lip. 1772, Chyżyny.
    9. Balbina Janusz urodzony(a) 9 kwie. 1771, Chyżyny; zgon 16 lip. 1772, Chyżyny.
    10. Barbara Janusz urodzony(a) 29 list. 1772, Chyżyny.
    11. Łucja Janusz urodzony(a) 15 gru. 1773, Chyżyny.
    12. Antoni Janusz urodzony(a) 12 lip. 1775, Chyżyny.
    13. Bartłomiej Janusz urodzony(a) 24 sier. 1776, Chyżyny.
    14. Gabriel Janusz urodzony(a) 16 mar. 1779, Chyżyny.

  3. 10.  Walenty Świątek urodzony(a) 1728, Strachomin (syn N Świątek); zgon 24 gru. 1792, Strachomin.

    Walenty — Katarzyna Gajowniczek. Katarzyna urodzony(a) 1735, Strachomin; zgon 13 sty. 1795, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 1735, Strachomin; zgon 13 sty. 1795, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Krystyna Świątek urodzony(a) 12 wrz. 1756, Strachomin.
    2. Katarzyna Świątek
    3. 5. Anastazja Świątek urodzony(a) 27 gru. 1761, Strachomin.
    4. Mikołaj Świątek urodzony(a) 11 gru. 1764, Strachomin.
    5. Benedykt Świątek urodzony(a) 16 lip. 1767, Strachomin.
    6. Paweł Świątek urodzony(a) 1 lip. 1770, Strachomin.
    7. Grzegorz Świątek urodzony(a) 28 maj 1773, Strachomin.
    8. Aleksander Świątek urodzony(a) 3 maj 1776, Strachomin.
    9. Scholastyka Świątek urodzony(a) 17 luty 1779, Strachomin.


Pokolenie: 5

  1. 20.  N Świątek
    Dzieci:
    1. 10. Walenty Świątek urodzony(a) 1728, Strachomin; zgon 24 gru. 1792, Strachomin.
    2. Maciej Świątek urodzony(a) 1733; zgon 26 mar. 1793, Strachomin.
    3. Maciej Świątek urodzony(a) 1734; zgon 28 gru. 1789, Latowicz.
    4. Andrzej Świątek urodzony(a) 1736, Strachomin; zgon 27 paź. 1781, Strachomin.
    5. Józef Świątek urodzony(a) 1740; zgon 22 sier. 1810, Oleksianka.
    6. Józef Świątek urodzony(a) 1740, Latowicz; zgon 5 maj 1791, Latowicz.
    7. Franciszek Świątek urodzony(a) 1750; zgon 6 lip. 1805, Oleksianka.
    8. Augustyn Świątek urodzony(a) 1750; zgon 26 kwie. 1810, Wężyczyn.
    9. Michał Świątek urodzony(a) , Oleksianka.