Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Wojciech Kępkowicz

Wojciech Kępkowicz

Mężczyzna 1844 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Wojciech Kępkowicz urodzony(a) 12 kwie. 1844, Wielgolas (syn Grzegorz Maciej Kępkowicz oraz Marianna Elżbieta Prus).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Grzegorz Maciej Kępkowicz urodzony(a) 23 luty 1812, Wielgolas (syn Jan de Matha Kępkowicz oraz Helena Dyła).

    Grzegorz poślubił(a) Marianna Elżbieta Prus 26 sty. 1834, Latowicz. Marianna (córka Hilary (Paweł) Prus oraz Helena Chróst) urodzony(a) 13 sier. 1816, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marianna Elżbieta Prus urodzony(a) 13 sier. 1816, Chyżyny (córka Hilary (Paweł) Prus oraz Helena Chróst).
    Dzieci:
    1. Bernard Kępkowicz urodzony(a) 18 sier. 1836, Wielgolas.
    2. Dorota Kępkowicz urodzony(a) 5 luty 1838, Wielgolas.
    3. Andrzej Kępkowicz urodzony(a) 1 gru. 1840, Wielgolas.
    4. 1. Wojciech Kępkowicz urodzony(a) 12 kwie. 1844, Wielgolas.
    5. Anastazja Kępkowicz urodzony(a) 7 kwie. 1847, Wielgolas.
    6. Ludwik Kępkowicz urodzony(a) 23 sier. 1850, Wielgolas.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Jan de Matha Kępkowicz urodzony(a) 8 luty 1776, Iwowe (syn Krzysztof Kępkowicz oraz Rozalia Skorupa).

    Jan — Helena Dyła. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Helena Dyła (córka Adalbertus Dyła oraz Katarzyna Leszek).
    Dzieci:
    1. Tomasz Kępkowicz urodzony(a) 15 gru. 1801, Wielgolas; zgon 24 lip. 1804, Wielgolas.
    2. Agata Kępkowicz urodzony(a) 3 luty 1804, Wielgolas; zgon 29 mar. 1806, Wielgolas.
    3. Franciszek Kempkowicz urodzony(a) 29 mar. 1806, Wielgolas.
    4. Franciszka Kempkowicz urodzony(a) 16 luty 1809, Wielgolas.
    5. 2. Grzegorz Maciej Kępkowicz urodzony(a) 23 luty 1812, Wielgolas.
    6. Piotr Paweł Kępkowicz urodzony(a) 29 sty. 1815, Wielgolas.
    7. Ludwika Franciszka Kempkowicz urodzony(a) 1 kwie. 1819, Wielgolas.
    8. Kajetan Kempkowicz urodzony(a) 1 sier. 1822, Wielgolas.

  3. 6.  Hilary (Paweł) Prus urodzony(a) 11 maj 1789, Chyżyny (syn Andrzej Prus oraz Krystyna Świątek).

    Hilary poślubił(a) Helena Chróst 10 luty 1811, Latowicz. Helena (córka Mikołaj Chróst oraz Urszula Śledź) urodzony(a) 23 maj 1791, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Helena Chróst urodzony(a) 23 maj 1791, Kamionka (córka Mikołaj Chróst oraz Urszula Śledź).
    Dzieci:
    1. Stanisław Jakub Prus urodzony(a) 9 maj 1812, Chyżyny.
    2. Antoni Balcer Prus urodzony(a) 7 sty. 1814, Chyżyny.
    3. 3. Marianna Elżbieta Prus urodzony(a) 13 sier. 1816, Chyżyny.
    4. Polikarp Paweł Prus urodzony(a) 26 sty. 1819, Chyżyny.
    5. Karol Teodor Prus urodzony(a) 5 list. 1820, Chyżyny.
    6. Gabriel Prus urodzony(a) 13 mar. 1823, Chyżyny.
    7. Józef Prus urodzony(a) 2 lip. 1825, Chyżyny.
    8. Katarzyna Prus urodzony(a) 9 list. 1827, Chyżyny.
    9. Zuzanna Prus urodzony(a) 15 wrz. 1830, Chyżyny.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Krzysztof Kępkowicz urodzony(a) 1736, Iwowe (syn Antoni Kępkowicz); zgon 12 mar. 1806, Iwowe.

    Krzysztof poślubił(a) Rozalia Skorupa 27 sty. 1765, Latowicz. Rozalia urodzony(a) 1748, Iwowe; zgon 27 kwie. 1793, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Rozalia Skorupa urodzony(a) 1748, Iwowe; zgon 27 kwie. 1793, Iwowe.
    Dzieci:
    1. Jan Kępkowicz urodzony(a) 29 gru. 1765, Iwowe; zgon 25 sier. 1768, Iwowe.
    2. Władysław (Ludysław, Ludwik) Kępkowicz urodzony(a) 30 czer. 1768, Iwowe.
    3. Błażej Kępkowicz urodzony(a) 2 luty 1770, Iwowe; zgon 19 sier. 1771, Iwowe.
    4. Justyna Kępkowicz urodzony(a) 22 wrz. 1771, Iwowe; zgon 7 lip. 1772, Iwowe.
    5. Petronella Kępkowicz urodzony(a) 25 kwie. 1773, Iwowe.
    6. Romuald Kępkowicz urodzony(a) 7 luty 1775, Iwowe; zgon 14 luty 1775, Iwowe.
    7. 4. Jan de Matha Kępkowicz urodzony(a) 8 luty 1776, Iwowe.
    8. Kazimierz Kępkowicz urodzony(a) 10 mar. 1778, Iwowe.
    9. Fabian Kępkowicz urodzony(a) 18 sty. 1780, Iwowe.
    10. Franciszka Kępkowicz urodzony(a) 3 mar. 1782, Iwowe.
    11. Genowefa Kępkowicz urodzony(a) 3 sty. 1785, Iwowe; zgon 2 gru. 1789, Iwowe.

  3. 10.  Adalbertus Dyła urodzony(a) 1734, Wielgolas (syn N Dyła); zgon 19 gru. 1794, Wielgolas.

    Adalbertus poślubił(a) Katarzyna Leszek 14 luty 1773, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Katarzyna Leszek
    Dzieci:
    1. Roch Dyła urodzony(a) 16 sier. 1774, Wielgolas.
    2. 5. Helena Dyła
    3. Zofia Dyła urodzony(a) 3 maj 1777, Wielgolas.
    4. Laurenty Dyła urodzony(a) 12 sier. 1781, Wielgolas; zgon 19 gru. 1781, Wielgolas.
    5. Marianna Dyła urodzony(a) 15 wrz. 1782, Wielgolas; zgon 21 lip. 1785, Wielgolas.
    6. Magdalena Dyła urodzony(a) 29 maj 1785, Wielgolas; zgon 4 luty 1787, Wielgolas.
    7. Gracjan Dyła urodzony(a) 19 gru. 1787, Wielgolas; zgon 4 mar. 1788, Wielgolas.
    8. Barbara Dyła urodzony(a) 8 gru. 1789, Wielgolas; zgon 23 sty. 1795, Wielgolas.
    9. Grzegorz Dyła urodzony(a) 13 mar. 1793, Wielgolas; zgon 8 lip. 1794, Wielgolas.

  5. 12.  Andrzej Prus urodzony(a) 23 gru. 1760, Chyżyny (syn Adalbert Prus oraz Apolonia).

    Andrzej poślubił(a) Krystyna Świątek 1781, Latowicz. Krystyna (córka Walenty Świątek oraz Katarzyna Gajowniczek) urodzony(a) 12 wrz. 1756, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Krystyna Świątek urodzony(a) 12 wrz. 1756, Strachomin (córka Walenty Świątek oraz Katarzyna Gajowniczek).
    Dzieci:
    1. Julianna Prus urodzony(a) 15 luty 1784, Chyżyny.
    2. Janina Prus urodzony(a) 12 czer. 1787, Chyżyny; zgon 19 kwie. 1788, Chyżyny.
    3. 6. Hilary (Paweł) Prus urodzony(a) 11 maj 1789, Chyżyny.
    4. Leon Prus urodzony(a) 10 kwie. 1792, Chyżyny; zgon 16 luty 1795, Chyżyny.
    5. Józefa Prus urodzony(a) 1796, Chyżyny.
    6. Filip Prus urodzony(a) 28 maj 1799, Chyżyny; zgon 24 paź. 1799, Chyżyny.

  7. 14.  Mikołaj Chróst (syn N Chrust).

    Mikołaj poślubił(a) Urszula Śledź 12 lip. 1789, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Urszula Śledź
    Dzieci:
    1. 7. Helena Chróst urodzony(a) 23 maj 1791, Kamionka.
    2. Błażej Chróst urodzony(a) 3 luty 1793, Kamionka; zgon 8 luty 1794, Kamionka.
    3. Karol Chróst urodzony(a) 4 list. 1794, Kamionka; zgon 19 maj 1795, Kamionka.
    4. Franciszek Chróst urodzony(a) 28 mar. 1796, Kamionka.
    5. Zuzanna Chróst urodzony(a) 9 sier. 1798, Kamionka.
    6. Joanna Chróst urodzony(a) 19 paź. 1800, Kamionka; zgon 31 lip. 1808, Kamionka.
    7. Tomasz Chróst urodzony(a) 13 gru. 1803, Kamionka; zgon 27 lip. 1808, Kamionka.
    8. Daniel Chróst urodzony(a) 19 sty. 1806, Kamionka; zgon 22 wrz. 1807, Kamionka.
    9. Elżbieta Chróst urodzony(a) 9 lip. 1808, Kamionka.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Antoni Kępkowicz urodzony(a) 1693; zgon 9 sty. 1773, Iwowe.
    Dzieci:
    1. 8. Krzysztof Kępkowicz urodzony(a) 1736, Iwowe; zgon 12 mar. 1806, Iwowe.

  2. 20.  N Dyła
    Dzieci:
    1. 10. Adalbertus Dyła urodzony(a) 1734, Wielgolas; zgon 19 gru. 1794, Wielgolas.
    2. Jakub Dyła

  3. 24.  Adalbert Prus (syn N Prus oraz Marianna).

    Adalbert — Apolonia. [Arkusz rodzinny]


  4. 25.  Apolonia
    Dzieci:
    1. Scholastyka Prus urodzony(a) 12 luty 1757, Chyżyny.
    2. Marianna Prus urodzony(a) 21 czer. 1759, Chyżyny.
    3. 12. Andrzej Prus urodzony(a) 23 gru. 1760, Chyżyny.
    4. Małgorzata Prus urodzony(a) 4 lip. 1762, Chyżyny.
    5. Teresa Prus urodzony(a) 9 list. 1764, Chyżyny.
    6. Konstancja Prus urodzony(a) 4 mar. 1766, Chyżyny.
    7. Roch Prus urodzony(a) 12 sier. 1769, Chyżyny; zgon 12 kwie. 1771, Chyżyny.

  5. 26.  Walenty Świątek urodzony(a) 1728, Strachomin (syn N Świątek); zgon 24 gru. 1792, Strachomin.

    Walenty — Katarzyna Gajowniczek. Katarzyna urodzony(a) 1735, Strachomin; zgon 13 sty. 1795, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 27.  Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 1735, Strachomin; zgon 13 sty. 1795, Strachomin.
    Dzieci:
    1. 13. Krystyna Świątek urodzony(a) 12 wrz. 1756, Strachomin.
    2. Katarzyna Świątek
    3. Anastazja Świątek urodzony(a) 27 gru. 1761, Strachomin.
    4. Mikołaj Świątek urodzony(a) 11 gru. 1764, Strachomin.
    5. Benedykt Świątek urodzony(a) 16 lip. 1767, Strachomin.
    6. Paweł Świątek urodzony(a) 1 lip. 1770, Strachomin.
    7. Grzegorz Świątek urodzony(a) 28 maj 1773, Strachomin.
    8. Aleksander Świątek urodzony(a) 3 maj 1776, Strachomin.
    9. Scholastyka Świątek urodzony(a) 17 luty 1779, Strachomin.

  7. 28.  N Chrust
    Dzieci:
    1. Adalbertus Chróst urodzony(a) 1735; zgon 28 kwie. 1795, Kamionka.
    2. Grzegorz Chróst
    3. Stanisław Chróst urodzony(a) 1716; zgon 16 czer. 1776, Kamionka.
    4. 14. Mikołaj Chróst