Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Antoni Karasiński

Antoni Karasiński

Mężczyzna 1899 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Antoni Karasiński urodzony(a) 5 czer. 1899, Strachomin (syn Piotr Karasiński oraz Aleksandra Świątek).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Piotr Karasiński urodzony(a) 1861, Strachomin (syn Jan Karasiński oraz Franciszka Płatek).

    Piotr poślubił(a) Aleksandra Świątek 2 luty 1885, Latowicz. Aleksandra (córka Stanisław Świątek oraz Marianna Ożarek) urodzony(a) 10 wrz. 1863, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Aleksandra Świątek urodzony(a) 10 wrz. 1863, Strachomin (córka Stanisław Świątek oraz Marianna Ożarek).
    Dzieci:
    1. Marianna Karasińska urodzony(a) 21 lip. 1888, Strachomin.
    2. Władysław Grzegorz Karasiński urodzony(a) 12 mar. 1891, Strachomin.
    3. Władysław Szczepan Karasiński urodzony(a) 17 gru. 1893, Strachomin.
    4. Feliksa Karasińska urodzony(a) 20 list. 1896, Strachomin.
    5. 1. Antoni Karasiński urodzony(a) 5 czer. 1899, Strachomin.
    6. Stanisław Karasiński urodzony(a) 15 czer. 1902, Strachomin.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Jan Karasiński urodzony(a) 6 lip. 1836, Strachomin (syn Piotr Karasiński oraz Marianna Kostera).

    Jan poślubił(a) Franciszka Płatek 21 list. 1858, Latowicz. Franciszka (córka Józef Płatek oraz Krystyna Rechnio) urodzony(a) 9 paź. 1832, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Franciszka Płatek urodzony(a) 9 paź. 1832, Oleksianka (córka Józef Płatek oraz Krystyna Rechnio).
    Dzieci:
    1. 2. Piotr Karasiński urodzony(a) 1861, Strachomin.

  3. 6.  Stanisław Świątek urodzony(a) 22 wrz. 1839, Strachomin (syn Franciszek Świątek oraz Weronika Nidek).

    Stanisław poślubił(a) Marianna Ożarek 8 luty 1860, Latowicz. Marianna (córka Mikołaj Ożarek oraz Dorota Nidek) urodzony(a) 8 mar. 1841, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Marianna Ożarek urodzony(a) 8 mar. 1841, Latowicz (córka Mikołaj Ożarek oraz Dorota Nidek).
    Dzieci:
    1. Helena Świątek urodzony(a) 15 paź. 1861, Strachomin.
    2. 3. Aleksandra Świątek urodzony(a) 10 wrz. 1863, Strachomin.
    3. Teofila Świątek urodzony(a) 30 paź. 1865, Strachomin.
    4. Marianna Świątek ( Świątkowska ) urodzony(a) 13 luty 1868, Strachomin.
    5. Walenty Świątek urodzony(a) 19 luty 1870, Strachomin.
    6. Jan Świątek urodzony(a) 1 mar. 1872, Strachomin.
    7. Franciszek Świątek urodzony(a) 30 sty. 1879, Strachomin.
    8. Aleksander Świątek urodzony(a) 21 sier. 1881, Strachomin.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Piotr Karasiński urodzony(a) 1802, Żebraczka (syn Jan Karasiński oraz Łucja Reda).

    Piotr poślubił(a) Marianna Kostera 16 czer. 1833, Latowicz. Marianna (córka Wojciech Kostera oraz Katarzyna Kania) urodzony(a) 1807, Borki. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Marianna Kostera urodzony(a) 1807, Borki (córka Wojciech Kostera oraz Katarzyna Kania).
    Dzieci:
    1. Marcin Karasiński urodzony(a) 3 list. 1834, Strachomin.
    2. 4. Jan Karasiński urodzony(a) 6 lip. 1836, Strachomin.

  3. 10.  Józef Płatek urodzony(a) 16 mar. 1797, Oleksianka (syn Mikołaj Płatek oraz Franciszka Bieńko).

    Józef poślubił(a) Krystyna Rechnio 5 luty 1826, Latowicz. Krystyna (córka Karol Rechnio oraz Marianna Zadrożna) urodzony(a) 1 mar. 1807, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Krystyna Rechnio urodzony(a) 1 mar. 1807, Oleksianka (córka Karol Rechnio oraz Marianna Zadrożna).
    Dzieci:
    1. Julianna Płatek urodzony(a) 18 luty 1828, Oleksianka.
    2. Weronika Płatek urodzony(a) 27 sier. 1830, Oleksianka.
    3. 5. Franciszka Płatek urodzony(a) 9 paź. 1832, Oleksianka.
    4. Magdalena Płatek urodzony(a) 13 kwie. 1838, Oleksianka.
    5. Ignacy Płatek urodzony(a) 29 lip. 1840, Oleksianka.
    6. Feliks Płatek urodzony(a) 18 list. 1842, Oleksianka.
    7. Agnieszka Płatek urodzony(a) 17 sty. 1845, Oleksianka.
    8. Maria Magdalena Płatek urodzony(a) 16 lip. 1848, Oleksianka.

  5. 12.  Franciszek Świątek urodzony(a) 12 paź. 1807, Strachomin (syn Mikołaj Świątek oraz Małgorzata Reda).

    Franciszek poślubił(a) Weronika Nidek 18 luty 1827, Latowicz. Weronika (córka Bernard Niedek oraz Katarzyna Ryfka (Zatorska)) urodzony(a) 11 lip. 1806, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Weronika Nidek urodzony(a) 11 lip. 1806, Strachomin (córka Bernard Niedek oraz Katarzyna Ryfka (Zatorska)).
    Dzieci:
    1. Zuzanna Świątek urodzony(a) 14 wrz. 1829, Strachomin.
    2. Jan Świątek urodzony(a) 21 czer. 1833, Strachomin.
    3. Ignacy Świątek urodzony(a) 1 luty 1837, Strachomin.
    4. 6. Stanisław Świątek urodzony(a) 22 wrz. 1839, Strachomin.
    5. Marianna Świątek urodzony(a) 27 luty 1842, Strachomin.
    6. Salomea Świątek urodzony(a) 30 paź. 1843, Strachomin.
    7. Julianna Świątek urodzony(a) 29 paź. 1844, Strachomin; zgon 21 list. 1884, Laliny.
    8. Marianna Świątek urodzony(a) 24 mar. 1847, Strachomin; zgon 6 sty. 1922, Wężyczyn.
    9. Antonina Świątek urodzony(a) 31 maj 1850, Strachomin.

  7. 14.  Mikołaj Ożarek urodzony(a) 8 gru. 1805, Latowicz (syn Karol Ożarek oraz Małgorzata Bojanek).

    Mikołaj poślubił(a) Dorota Nidek 27 sty. 1824, Latowicz. Dorota (córka Jan Nidkiewicz oraz Małgorzata Walewska) urodzony(a) 1804, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Dorota Nidek urodzony(a) 1804, Latowicz (córka Jan Nidkiewicz oraz Małgorzata Walewska).
    Dzieci:
    1. Piotr Ożarek urodzony(a) 22 czer. 1827, Latowicz.
    2. Franciszka Ożarek urodzony(a) 1 mar. 1831, Latowicz.
    3. Ludwika Ożarek urodzony(a) 24 sier. 1832, Latowicz.
    4. Karol Ożarek urodzony(a) 24 paź. 1837, Latowicz.
    5. Agnieszka Ożarek urodzony(a) 21 paź. 1838, Latowicz.
    6. 7. Marianna Ożarek urodzony(a) 8 mar. 1841, Latowicz.
    7. Helena Ożarek urodzony(a) 10 kwie. 1845, Latowicz.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Jan Karasiński

    Jan — Łucja Reda. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Łucja Reda
    Dzieci:
    1. 8. Piotr Karasiński urodzony(a) 1802, Żebraczka.

  3. 18.  Wojciech Kostera

    Wojciech — Katarzyna Kania. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Katarzyna Kania
    Dzieci:
    1. Roch Kostera urodzony(a) 1793, Borki.
    2. 9. Marianna Kostera urodzony(a) 1807, Borki.

  5. 20.  Mikołaj Płatek urodzony(a) 9 wrz. 1770, Oleksianka (syn Jan Płatek oraz Jadwiga Jachówna).

    Mikołaj poślubił(a) Franciszka Bieńko 10 czer. 1792, Latowicz. Franciszka (córka Łukasz Bieńko oraz Teresa Kosut) urodzony(a) 12 mar. 1770, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Franciszka Bieńko urodzony(a) 12 mar. 1770, Iwowe (córka Łukasz Bieńko oraz Teresa Kosut).
    Dzieci:
    1. Franciszek Płatek urodzony(a) 3 mar. 1793, Oleksianka.
    2. Mikołaj Płatek urodzony(a) 8 gru. 1794, Oleksianka; zgon 24 mar. 1796, Oleksianka.
    3. 10. Józef Płatek urodzony(a) 16 mar. 1797, Oleksianka.
    4. Justyna Płatek urodzony(a) 22 wrz. 1799, Oleksianka; zgon 30 czer. 1800, Oleksianka.
    5. Marianna Płatek urodzony(a) 21 mar. 1804, Oleksianka; zgon 30 lip. 1811, Oleksianka.
    6. Piotr Płatek urodzony(a) 6 lip. 1811, Oleksianka.

  7. 22.  Karol Rechnio urodzony(a) 4 list. 1779, Oleksianka (syn Szymon Rechnio oraz Katarzyna Reda).

    Karol — Marianna Zadrożna. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Marianna Zadrożna
    Dzieci:
    1. Teodor Rechnio urodzony(a) 7 list. 1803, Oleksianka.
    2. Maciej Rechnio urodzony(a) 24 luty 1805, Oleksianka.
    3. 11. Krystyna Rechnio urodzony(a) 1 mar. 1807, Oleksianka.
    4. Scholastyka Rechnio urodzony(a) 19 luty 1809, Oleksianka; zgon 27 mar. 1884, Laliny.
    5. Magdalena Anna Rechnio urodzony(a) 20 lip. 1812, Oleksianka.
    6. Franciszka Rechnio urodzony(a) 11 mar. 1825, Oleksianka; zgon 20 luty 1898, Laliny.
    7. Jan Rechnio urodzony(a) 11 mar. 1825, Oleksianka.
    8. Józefa Rechnio urodzony(a) 27 luty 1827, Oleksianka.

  9. 24.  Mikołaj Świątek urodzony(a) 11 gru. 1764, Strachomin (syn Walenty Świątek oraz Katarzyna Gajowniczek).

    Mikołaj poślubił(a) Małgorzata Reda 23 luty 1794, Latowicz. Małgorzata (córka Franciszek Reda oraz Marianna Rechnio) urodzony(a) 13 lip. 1777, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Małgorzata Reda urodzony(a) 13 lip. 1777, Strachomin (córka Franciszek Reda oraz Marianna Rechnio).
    Dzieci:
    1. Katarzyna Świątek urodzony(a) 26 kwie. 1796, Strachomin.
    2. Jan Świątek urodzony(a) 28 sty. 1798, Strachomin.
    3. Kunegunda Świątek urodzony(a) 24 czer. 1800, Strachomin; zgon 5 maj 1805, Strachomin.
    4. Konstancja Świątek urodzony(a) 19 luty 1803, Strachomin; zgon 12 maj 1805, Strachomin.
    5. Ludwika Świątek urodzony(a) 25 kwie. 1805, Strachomin.
    6. 12. Franciszek Świątek urodzony(a) 12 paź. 1807, Strachomin.
    7. Izydor Świątek urodzony(a) 4 kwie. 1810, Strachomin.
    8. Roch Piotr Świątek urodzony(a) 13 sier. 1812, Strachomin.
    9. Bonifacy Jan Świątek urodzony(a) 19 czer. 1815, Strachomin.
    10. Teresa Jadwiga Świątek urodzony(a) 16 paź. 1820, Strachomin.

  11. 26.  Bernard Niedek urodzony(a) 19 maj 1775, Strachomin (syn Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka).

    Bernard — Katarzyna Ryfka (Zatorska). [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Katarzyna Ryfka (Zatorska)
    Dzieci:
    1. Remigiusz Niedek urodzony(a) 2 wrz. 1799, Strachomin; zgon 1 list. 1799, Strachomin.
    2. Baltazar Miedek urodzony(a) 6 sty. 1801, Strachomin.
    3. Marianna Nidek urodzony(a) 6 kwie. 1803, Strachomin.
    4. Elżbieta Niedek urodzony(a) 29 czer. 1805, Strachomin; zgon 5 lip. 1805, Strachomin.
    5. 13. Weronika Nidek urodzony(a) 11 lip. 1806, Strachomin.
    6. Zofia Julianna Niedek urodzony(a) 18 czer. 1809, Strachomin.
    7. Łucja Marianna Niedek urodzony(a) 9 gru. 1811, Strachomin; zgon 28 gru. 1814, Strachomin.
    8. Karolina Jozefa Nidek urodzony(a) 31 paź. 1814, Strachomin.
    9. Anastazja Konstancja Niedek urodzony(a) 10 kwie. 1817, Strachomin; zgon 12 wrz. 1819, Strachomin.
    10. Apolonia Nidek urodzony(a) 1821, Strachomin.

  13. 28.  Karol Ożarek urodzony(a) 4 list. 1773, Latowicz (syn Fabian Ożarek oraz Katarzyna Bojanek); zgon 20 kwie. 1814, Latowicz.

    Karol poślubił(a) Małgorzata Bojanek 24 sty. 1796, Latowicz. Małgorzata (córka Grzegorz Bojanek oraz Ewa Ciernio) urodzony(a) 6 lip. 1778, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  14. 29.  Małgorzata Bojanek urodzony(a) 6 lip. 1778, Latowicz (córka Grzegorz Bojanek oraz Ewa Ciernio).
    Dzieci:
    1. Julianna Ożarek urodzony(a) 18 luty 1796, Latowicz; zgon 3 gru. 1801, Latowicz.
    2. Marianna Ożarek urodzony(a) 5 kwie. 1799, Latowicz; zgon 12 gru. 1801, Latowicz.
    3. Katarzyna Ożarek urodzony(a) 5 list. 1801, Latowicz; zgon 26 wrz. 1802, Latowicz.
    4. Franciszka Ożarek urodzony(a) 23 sier. 1803, Latowicz.
    5. 14. Mikołaj Ożarek urodzony(a) 8 gru. 1805, Latowicz.
    6. Julianna Ożarek urodzony(a) 13 luty 1808, Latowicz.
    7. Katarzyna Ożarek urodzony(a) 31 mar. 1810, Latowicz.
    8. Jan Ubald Ożarek urodzony(a) 10 maj 1811, Latowicz; zgon 28 lip. 1813, Latowicz.
    9. Janusz Ożarek urodzony(a) 11 maj 1811, Latowicz.

  15. 30.  Jan Nidkiewicz urodzony(a) 25 czer. 1771, Latowicz (syn Andrzej Nidek oraz Rozalia Maleta).

    Jan poślubił(a) Małgorzata Walewska 16 luty 1800, Latowicz. Małgorzata (córka Maciej Walewski oraz Marianna) urodzony(a) 16 lip. 1761, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  16. 31.  Małgorzata Walewska urodzony(a) 16 lip. 1761, Latowicz (córka Maciej Walewski oraz Marianna).
    Dzieci:
    1. Adalbertus (Wojciech) Nidek urodzony(a) 11 kwie. 1801, Latowicz.
    2. 15. Dorota Nidek urodzony(a) 1804, Latowicz.