Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Jan Dziugieł

Jan Dziugieł

Mężczyzna 1887 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Jan Dziugieł urodzony(a) 20 kwie. 1887, Wężyczyn (syn Ludwik Dziugieł oraz Teofila Świątek).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Ludwik Dziugieł urodzony(a) 2 sier. 1866, Wężyczyn (syn Łukasz Dziugieł oraz Katarzyna Stosio).

    Ludwik poślubił(a) Teofila Świątek 22 luty 1886, Latowicz. Teofila (córka Stanisław Świątek oraz Marianna Ożarek) urodzony(a) 30 paź. 1865, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Teofila Świątek urodzony(a) 30 paź. 1865, Strachomin (córka Stanisław Świątek oraz Marianna Ożarek).
    Dzieci:
    1. 1. Jan Dziugieł urodzony(a) 20 kwie. 1887, Wężyczyn.
    2. Wiktor Dziugieł urodzony(a) 24 luty 1892, Wężyczyn.
    3. Władysław Dziugieł urodzony(a) 21 sty. 1895, Wężyczyn.
    4. Aleksandra Dziugieł urodzony(a) 28 kwie. 1897, Wężyczyn.
    5. Bronisław Dziugieł urodzony(a) 30 paź. 1901, Wężyczyn.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Łukasz Dziugieł urodzony(a) 13 paź. 1829, Jeruzal (syn Żyjący oraz Żyjący).

    Łukasz — Katarzyna Stosio. Katarzyna (córka Paweł Stosio oraz Marianna Sabak) urodzony(a) 24 list. 1832, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Katarzyna Stosio urodzony(a) 24 list. 1832, Wężyczyn (córka Paweł Stosio oraz Marianna Sabak).
    Dzieci:
    1. Franciszka Dziugieł urodzony(a) 1864, Wężyczyn.
    2. 2. Ludwik Dziugieł urodzony(a) 2 sier. 1866, Wężyczyn.

  3. 6.  Stanisław Świątek urodzony(a) 22 wrz. 1839, Strachomin (syn Franciszek Świątek oraz Weronika Nidek).

    Stanisław poślubił(a) Marianna Ożarek 8 luty 1860, Latowicz. Marianna (córka Mikołaj Ożarek oraz Dorota Nidek) urodzony(a) 8 mar. 1841, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Marianna Ożarek urodzony(a) 8 mar. 1841, Latowicz (córka Mikołaj Ożarek oraz Dorota Nidek).
    Dzieci:
    1. Helena Świątek urodzony(a) 15 paź. 1861, Strachomin.
    2. Aleksandra Świątek urodzony(a) 10 wrz. 1863, Strachomin.
    3. 3. Teofila Świątek urodzony(a) 30 paź. 1865, Strachomin.
    4. Marianna Świątek ( Świątkowska ) urodzony(a) 13 luty 1868, Strachomin.
    5. Walenty Świątek urodzony(a) 19 luty 1870, Strachomin.
    6. Jan Świątek urodzony(a) 1 mar. 1872, Strachomin.
    7. Franciszek Świątek urodzony(a) 30 sty. 1879, Strachomin.
    8. Aleksander Świątek urodzony(a) 21 sier. 1881, Strachomin.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Żyjący

    Żyjący — Żyjący. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Żyjący
    Dzieci:
    1. Paweł Dziugieł urodzony(a) 1821, Jeruzal.
    2. 4. Łukasz Dziugieł urodzony(a) 13 paź. 1829, Jeruzal.

  3. 10.  Paweł Stosio urodzony(a) 12 sty. 1806, Wężyczyn (syn Balcer Majcher Stosio oraz Krystyna Wiechetek).

    Paweł poślubił(a) Marianna Sabak 1 luty 1824, Latowicz. Marianna (córka Piotr Sabak oraz Julianna Reda) urodzony(a) 22 wrz. 1807, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Marianna Sabak urodzony(a) 22 wrz. 1807, Wężyczyn (córka Piotr Sabak oraz Julianna Reda).
    Dzieci:
    1. Agnieszka Stosio urodzony(a) 19 sty. 1825, Chyżyny.
    2. Stanisław Stosio urodzony(a) 12 list. 1826, Wężyczyn.
    3. Teresa Stosio urodzony(a) 26 paź. 1828, Wężyczyn.
    4. Teresa Stosio urodzony(a) 10 paź. 1830, Wężyczyn.
    5. 5. Katarzyna Stosio urodzony(a) 24 list. 1832, Wężyczyn.
    6. Grzegorz Stosio urodzony(a) 7 mar. 1835, Wężyczyn.
    7. Walenty Stosio urodzony(a) 7 sty. 1838, Wężyczyn.
    8. Teodor Stosio urodzony(a) 29 mar. 1840, Wężyczyn.
    9. Julianna Stosio urodzony(a) 19 czer. 1842, Wężyczyn.
    10. Wojciech Stosio urodzony(a) 25 mar. 1844, Wężyczyn; zgon 20 wrz. 1919, Strachomin.
    11. Paweł Stosio urodzony(a) 5 paź. 1846, Wężyczyn.
    12. Małgorzata Stosio urodzony(a) 30 list. 1848, Wężyczyn; zgon 15 paź. 1919, Iwowe.
    13. Klara Stosio urodzony(a) 11 sier. 1851, Wężyczyn.

  5. 12.  Franciszek Świątek urodzony(a) 12 paź. 1807, Strachomin (syn Mikołaj Świątek oraz Małgorzata Reda).

    Franciszek poślubił(a) Weronika Nidek 18 luty 1827, Latowicz. Weronika (córka Bernard Niedek oraz Katarzyna Ryfka (Zatorska)) urodzony(a) 11 lip. 1806, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Weronika Nidek urodzony(a) 11 lip. 1806, Strachomin (córka Bernard Niedek oraz Katarzyna Ryfka (Zatorska)).
    Dzieci:
    1. Zuzanna Świątek urodzony(a) 14 wrz. 1829, Strachomin.
    2. Jan Świątek urodzony(a) 21 czer. 1833, Strachomin.
    3. Ignacy Świątek urodzony(a) 1 luty 1837, Strachomin.
    4. 6. Stanisław Świątek urodzony(a) 22 wrz. 1839, Strachomin.
    5. Marianna Świątek urodzony(a) 27 luty 1842, Strachomin.
    6. Salomea Świątek urodzony(a) 30 paź. 1843, Strachomin.
    7. Julianna Świątek urodzony(a) 29 paź. 1844, Strachomin; zgon 21 list. 1884, Laliny.
    8. Marianna Świątek urodzony(a) 24 mar. 1847, Strachomin; zgon 6 sty. 1922, Wężyczyn.
    9. Antonina Świątek urodzony(a) 31 maj 1850, Strachomin.

  7. 14.  Mikołaj Ożarek urodzony(a) 8 gru. 1805, Latowicz (syn Karol Ożarek oraz Małgorzata Bojanek).

    Mikołaj poślubił(a) Dorota Nidek 27 sty. 1824, Latowicz. Dorota (córka Jan Nidkiewicz oraz Małgorzata Walewska) urodzony(a) 1804, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Dorota Nidek urodzony(a) 1804, Latowicz (córka Jan Nidkiewicz oraz Małgorzata Walewska).
    Dzieci:
    1. Piotr Ożarek urodzony(a) 22 czer. 1827, Latowicz.
    2. Franciszka Ożarek urodzony(a) 1 mar. 1831, Latowicz.
    3. Ludwika Ożarek urodzony(a) 24 sier. 1832, Latowicz.
    4. Karol Ożarek urodzony(a) 24 paź. 1837, Latowicz.
    5. Agnieszka Ożarek urodzony(a) 21 paź. 1838, Latowicz.
    6. 7. Marianna Ożarek urodzony(a) 8 mar. 1841, Latowicz.
    7. Helena Ożarek urodzony(a) 10 kwie. 1845, Latowicz.


Pokolenie: 5

  1. 20.  Balcer Majcher Stosio (syn N Stosio); zgon 12 sty. 1823, Wężyczyn.

    Balcer poślubił(a) Krystyna Wiechetek 27 sty. 1793, Latowicz. Krystyna (córka Wawrzyniec Wiechetek oraz Katarzyna Koziańka) urodzony(a) 6 sier. 1777, Wężyczyn; zgon 24 list. 1812, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 21.  Krystyna Wiechetek urodzony(a) 6 sier. 1777, Wężyczyn (córka Wawrzyniec Wiechetek oraz Katarzyna Koziańka); zgon 24 list. 1812, Wężyczyn.
    Dzieci:
    1. Fabian Stosio urodzony(a) 20 sty. 1796, Wężyczyn.
    2. Paweł Stosio urodzony(a) 7 sty. 1799, Wężyczyn.
    3. Agnieszka Stosio urodzony(a) 28 sty. 1800, Wężyczyn.
    4. Sylwester Stosio urodzony(a) 4 sty. 1803, Wężyczyn.
    5. 10. Paweł Stosio urodzony(a) 12 sty. 1806, Wężyczyn.
    6. Jan Stosio urodzony(a) 6 luty 1809, Wężyczyn.

  3. 22.  Piotr Sabak urodzony(a) 1 lip. 1779, Wężyczyn (syn Dionizy Sabak oraz Małgorzata Wronowska).

    Piotr poślubił(a) Julianna Reda 18 list. 1798, Latowicz. Julianna (córka Ignacy Reda oraz Franciszka Wiechetek) urodzony(a) 21 czer. 1781, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 23.  Julianna Reda urodzony(a) 21 czer. 1781, Strachomin (córka Ignacy Reda oraz Franciszka Wiechetek).
    Dzieci:
    1. Anastazja Sabak urodzony(a) 7 sty. 1802, Wężyczyn; zgon 16 sty. 1802, Wężyczyn.
    2. Adalbert Sabak urodzony(a) 17 kwie. 1803, Wężyczyn.
    3. 11. Marianna Sabak urodzony(a) 22 wrz. 1807, Wężyczyn.
    4. Klemens Sabak urodzony(a) 15 wrz. 1809, Wężyczyn; zgon 16 list. 1809, Wężyczyn.
    5. Klara Franciszka Sabak urodzony(a) 21 sier. 1811, Wężyczyn.
    6. Teresa Jadwiga Sabak urodzony(a) 17 paź. 1815, Wężyczyn.
    7. Franciszek Karol Sabak urodzony(a) 1 list. 1819, Wężyczyn.

  5. 24.  Mikołaj Świątek urodzony(a) 11 gru. 1764, Strachomin (syn Walenty Świątek oraz Katarzyna Gajowniczek).

    Mikołaj poślubił(a) Małgorzata Reda 23 luty 1794, Latowicz. Małgorzata (córka Franciszek Reda oraz Marianna Rechnio) urodzony(a) 13 lip. 1777, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 25.  Małgorzata Reda urodzony(a) 13 lip. 1777, Strachomin (córka Franciszek Reda oraz Marianna Rechnio).
    Dzieci:
    1. Katarzyna Świątek urodzony(a) 26 kwie. 1796, Strachomin.
    2. Jan Świątek urodzony(a) 28 sty. 1798, Strachomin.
    3. Kunegunda Świątek urodzony(a) 24 czer. 1800, Strachomin; zgon 5 maj 1805, Strachomin.
    4. Konstancja Świątek urodzony(a) 19 luty 1803, Strachomin; zgon 12 maj 1805, Strachomin.
    5. Ludwika Świątek urodzony(a) 25 kwie. 1805, Strachomin.
    6. 12. Franciszek Świątek urodzony(a) 12 paź. 1807, Strachomin.
    7. Izydor Świątek urodzony(a) 4 kwie. 1810, Strachomin.
    8. Roch Piotr Świątek urodzony(a) 13 sier. 1812, Strachomin.
    9. Bonifacy Jan Świątek urodzony(a) 19 czer. 1815, Strachomin.
    10. Teresa Jadwiga Świątek urodzony(a) 16 paź. 1820, Strachomin.

  7. 26.  Bernard Niedek urodzony(a) 19 maj 1775, Strachomin (syn Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka).

    Bernard — Katarzyna Ryfka (Zatorska). [Arkusz rodzinny]


  8. 27.  Katarzyna Ryfka (Zatorska)
    Dzieci:
    1. Remigiusz Niedek urodzony(a) 2 wrz. 1799, Strachomin; zgon 1 list. 1799, Strachomin.
    2. Baltazar Miedek urodzony(a) 6 sty. 1801, Strachomin.
    3. Marianna Nidek urodzony(a) 6 kwie. 1803, Strachomin.
    4. Elżbieta Niedek urodzony(a) 29 czer. 1805, Strachomin; zgon 5 lip. 1805, Strachomin.
    5. 13. Weronika Nidek urodzony(a) 11 lip. 1806, Strachomin.
    6. Zofia Julianna Niedek urodzony(a) 18 czer. 1809, Strachomin.
    7. Łucja Marianna Niedek urodzony(a) 9 gru. 1811, Strachomin; zgon 28 gru. 1814, Strachomin.
    8. Karolina Jozefa Nidek urodzony(a) 31 paź. 1814, Strachomin.
    9. Anastazja Konstancja Niedek urodzony(a) 10 kwie. 1817, Strachomin; zgon 12 wrz. 1819, Strachomin.
    10. Apolonia Nidek urodzony(a) 1821, Strachomin.

  9. 28.  Karol Ożarek urodzony(a) 4 list. 1773, Latowicz (syn Fabian Ożarek oraz Katarzyna Bojanek); zgon 20 kwie. 1814, Latowicz.

    Karol poślubił(a) Małgorzata Bojanek 24 sty. 1796, Latowicz. Małgorzata (córka Grzegorz Bojanek oraz Ewa Ciernio) urodzony(a) 6 lip. 1778, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  10. 29.  Małgorzata Bojanek urodzony(a) 6 lip. 1778, Latowicz (córka Grzegorz Bojanek oraz Ewa Ciernio).
    Dzieci:
    1. Julianna Ożarek urodzony(a) 18 luty 1796, Latowicz; zgon 3 gru. 1801, Latowicz.
    2. Marianna Ożarek urodzony(a) 5 kwie. 1799, Latowicz; zgon 12 gru. 1801, Latowicz.
    3. Katarzyna Ożarek urodzony(a) 5 list. 1801, Latowicz; zgon 26 wrz. 1802, Latowicz.
    4. Franciszka Ożarek urodzony(a) 23 sier. 1803, Latowicz.
    5. 14. Mikołaj Ożarek urodzony(a) 8 gru. 1805, Latowicz.
    6. Julianna Ożarek urodzony(a) 13 luty 1808, Latowicz.
    7. Katarzyna Ożarek urodzony(a) 31 mar. 1810, Latowicz.
    8. Jan Ubald Ożarek urodzony(a) 10 maj 1811, Latowicz; zgon 28 lip. 1813, Latowicz.
    9. Janusz Ożarek urodzony(a) 11 maj 1811, Latowicz.

  11. 30.  Jan Nidkiewicz urodzony(a) 25 czer. 1771, Latowicz (syn Andrzej Nidek oraz Rozalia Maleta).

    Jan poślubił(a) Małgorzata Walewska 16 luty 1800, Latowicz. Małgorzata (córka Maciej Walewski oraz Marianna) urodzony(a) 16 lip. 1761, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  12. 31.  Małgorzata Walewska urodzony(a) 16 lip. 1761, Latowicz (córka Maciej Walewski oraz Marianna).
    Dzieci:
    1. Adalbertus (Wojciech) Nidek urodzony(a) 11 kwie. 1801, Latowicz.
    2. 15. Dorota Nidek urodzony(a) 1804, Latowicz.