Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Wojciech Rogowski

Wojciech Rogowski

Mężczyzna 1872 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Wojciech Rogowski urodzony(a) 19 kwie. 1872, Budziska (syn Paweł Rogowski oraz Agnieszka Grzenda).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Paweł Rogowski urodzony(a) 7 sier. 1837, Budziska (syn Józef Rogowski oraz Magdalena Osiak).

    Paweł poślubił(a) Agnieszka Grzenda 26 kwie. 1862, Latowicz. Agnieszka (córka Bartłomiej Grzenda oraz Anastazja Zwierz) urodzony(a) 14 mar. 1837, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Agnieszka Grzenda urodzony(a) 14 mar. 1837, Chyżyny (córka Bartłomiej Grzenda oraz Anastazja Zwierz).
    Dzieci:
    1. Michał Rogowski urodzony(a) 26 wrz. 1858, Budziska.
    2. Kacper Rogowski urodzony(a) 4 sty. 1860, Budziska.
    3. Piotr Rogowski urodzony(a) 19 wrz. 1861, Budziska.
    4. Anastazja Rogowska urodzony(a) 9 paź. 1863, Budziska.
    5. Marcjanna Rogowska urodzony(a) 31 gru. 1864, Budziska.
    6. Tomasz Rogowski urodzony(a) 23 wrz. 1867, Budziska.
    7. Jan Rogowski urodzony(a) 23 czer. 1870, Budziska.
    8. 1. Wojciech Rogowski urodzony(a) 19 kwie. 1872, Budziska.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Józef Rogowski urodzony(a) 1794, Górki (syn Marcin Rogowski oraz Helena Migar).

    Józef — Magdalena Osiak. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Magdalena Osiak
    Dzieci:
    1. Wawrzyniec Rogowski urodzony(a) 9 sier. 1834, Budziska.
    2. Jan Rogowski urodzony(a) 13 maj 1836, Budziska.
    3. 2. Paweł Rogowski urodzony(a) 7 sier. 1837, Budziska.

  3. 6.  Bartłomiej Grzenda urodzony(a) 26 sier. 1800, Chyżyny (syn Augustyn Grzenda oraz Magdalena Michna).

    Bartłomiej poślubił(a) Anastazja Zwierz 13 luty 1820, Latowicz. Anastazja (córka Adalbertus (Wojciech) Zwierz oraz Petronella Jarzębska - Cygan) urodzony(a) 7 sty. 1802, Borówek. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Anastazja Zwierz urodzony(a) 7 sty. 1802, Borówek (córka Adalbertus (Wojciech) Zwierz oraz Petronella Jarzębska - Cygan).
    Dzieci:
    1. Cecylia Katarzyna Grzenda urodzony(a) 26 list. 1821, Chyżyny; zgon 14 paź. 1847, Chyżyny.
    2. Marianna Grzenda urodzony(a) 2 mar. 1824, Chyżyny.
    3. Marcin Grzenda urodzony(a) 11 list. 1828, Chyżyny.
    4. Jędrzej Grzenda urodzony(a) 27 list. 1829, Chyżyny.
    5. Paweł Grzenda urodzony(a) 3 wrz. 1832, Chyżyny.
    6. Józefa Grzenda urodzony(a) 15 mar. 1835, Chyżyny.
    7. 3. Agnieszka Grzenda urodzony(a) 14 mar. 1837, Chyżyny.
    8. Katarzyna Grzenda urodzony(a) 23 maj 1839, Chyżyny.
    9. Jan Grzenda urodzony(a) 19 czer. 1841, Chyżyny.
    10. Adam Grzenda urodzony(a) 23 gru. 1844, Chyżyny.
    11. Stanisław Konstanty Grzenda urodzony(a) 21 list. 1846, Chyżyny.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Marcin Rogowski

    Marcin — Helena Migar. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Helena Migar
    Dzieci:
    1. 4. Józef Rogowski urodzony(a) 1794, Górki.

  3. 12.  Augustyn Grzenda urodzony(a) 28 sier. 1768, Chyżyny (syn Józef Grzenda oraz Marianna Michna); zgon 3 sier. 1819, Chyżyny.

    Augustyn poślubił(a) Magdalena Michna 31 sty. 1790, Latowicz. Magdalena (córka Jan Michna oraz Magdalena Zadrożna) urodzony(a) 27 maj 1767, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  4. 13.  Magdalena Michna urodzony(a) 27 maj 1767, Redzyńskie (córka Jan Michna oraz Magdalena Zadrożna).
    Dzieci:
    1. Bertylda Grzenda urodzony(a) 6 list. 1790, Chyżyny.
    2. Mateusz Grzenda urodzony(a) 15 sier. 1793, Chyżyny.
    3. Brygida Grzęda urodzony(a) 24 paź. 1796, Chyżyny.
    4. Marianna Grzenda urodzony(a) 20 maj 1798, Chyżyny; zgon 7 wrz. 1799, Chyżyny.
    5. 6. Bartłomiej Grzenda urodzony(a) 26 sier. 1800, Chyżyny.
    6. Apolinary Daniel Grzenda urodzony(a) 23 lip. 1803, Chyżyny.
    7. Petronella Grzenda urodzony(a) 3 czer. 1805, Chyżyny; zgon 25 sty. 1808, Chyżyny.
    8. Katarzyna Grzenda urodzony(a) 23 list. 1808, Chyżyny; zgon 14 lip. 1811, Chyżyny.

  5. 14.  Adalbertus (Wojciech) Zwierz (syn N Zwierz).

    Adalbertus poślubił(a) Petronella Jarzębska - Cygan 17 sty. 1796, Latowicz. Petronella (córka Walenty Cygan oraz Krystyna Mazek) urodzony(a) 7 czer. 1778, Borówek. [Arkusz rodzinny]


  6. 15.  Petronella Jarzębska - Cygan urodzony(a) 7 czer. 1778, Borówek (córka Walenty Cygan oraz Krystyna Mazek).
    Dzieci:
    1. Mikołaj Zwierz urodzony(a) 11 gru. 1797, Borówek.
    2. Franciszek Zwierz urodzony(a) 8 paź. 1799, Borówek; zgon 25 lip. 1805, Borówek.
    3. 7. Anastazja Zwierz urodzony(a) 7 sty. 1802, Borówek.
    4. Marianna Zwierz urodzony(a) 1 sier. 1804, Borówek; zgon 24 sier. 1805, Borówek.
    5. Antonina Zwierz urodzony(a) 24 czer. 1806, Borówek.
    6. Franciszek Zwierz urodzony(a) 4 paź. 1808, Borówek.
    7. Kunegunda Franciszka Zwierz urodzony(a) 5 mar. 1811, Borówek.
    8. Katarzyna Magdalena Zwierz urodzony(a) 31 maj 1813, Borówek.
    9. Marianna Cecylia Zwierz urodzony(a) 10 list. 1815, Borówek.
    10. Krystyna Marianna Zwierz urodzony(a) 9 mar. 1818, Borówek.
    11. Marcella Monika Zwierz urodzony(a) 25 kwie. 1821, Borówek.


Pokolenie: 5

  1. 24.  Józef Grzenda urodzony(a) 1744, Chyżyny (syn N Grzenda); zgon 8 maj 1814, Chyżyny.

    Józef poślubił(a) Marianna Michna 12 luty 1764, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 25.  Marianna Michna
    Dzieci:
    1. Benedykt Grzenda urodzony(a) 12 mar. 1765, Chyżyny; zgon 11 paź. 1824, Chyżyny.
    2. Rozalia Grzenda urodzony(a) 16 wrz. 1766, Chyżyny; zgon 13 maj 1770, Chyżyny.
    3. 12. Augustyn Grzenda urodzony(a) 28 sier. 1768, Chyżyny; zgon 3 sier. 1819, Chyżyny.
    4. Tekla Grzenda urodzony(a) 19 wrz. 1770, Chyżyny; zgon 26 sty. 1773, Chyżyny.
    5. Adam Grzenda urodzony(a) 30 paź. 1772, Chyżyny; zgon 8 list. 1772, Chyżyny.

  3. 26.  Jan Michna urodzony(a) 1731 (syn Żyjący); zgon 24 kwie. 1771, Redzyńskie.

    Jan poślubił(a) Magdalena Zadrożna 14 luty 1762, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 27.  Magdalena Zadrożna
    Dzieci:
    1. Franciszek Michna urodzony(a) 2 mar. 1763, Redzyńskie.
    2. Joanna Michna urodzony(a) 2 mar. 1767, Redzyńskie.
    3. Adalbertus (Wojciech) Michna urodzony(a) 21 kwie. 1765, Redzyńskie.
    4. 13. Magdalena Michna urodzony(a) 27 maj 1767, Redzyńskie.
    5. Justyna Michna urodzony(a) 19 wrz. 1770, Redzyńskie; zgon 10 list. 1771, Redzyńskie.

  5. 28.  N Zwierz
    Dzieci:
    1. Grzegorz Zwierz urodzony(a) 1720; zgon 15 paź. 1800, Transbór.
    2. Antoni Zwierz urodzony(a) 1730; zgon 3 maj 1767, Transbór.
    3. Jan Zwierz urodzony(a) 1736; zgon 10 paź. 1816, Transbór.
    4. Andrzej Zwierz urodzony(a) 1740; zgon 27 sty. 1795, Chyżyny.
    5. Jakub Zwierz urodzony(a) 1742, Borówek; zgon 22 lip. 1802, Borówek.
    6. 14. Adalbertus (Wojciech) Zwierz
    7. Stefan Zwierz
    8. Jakub Zwierz
    9. Łukasz Zwierz

  6. 30.  Walenty Cygan urodzony(a) 1736, Borówek (syn N Cygan); zgon 31 sty. 1812, Borówek.

    Walenty poślubił(a) Krystyna Mazek 13 sty. 1761, Latowicz. Krystyna urodzony(a) , Borówek. [Arkusz rodzinny]


  7. 31.  Krystyna Mazek urodzony(a) , Borówek.
    Dzieci:
    1. Monika Cygan urodzony(a) 2 maj 1762, Borówek.
    2. Andrzej Cygan urodzony(a) 27 list. 1763, Borówek.
    3. Apolonia Cygan urodzony(a) 14 luty 1766, Borówek.
    4. Kunegunda Cygan urodzony(a) 25 lip. 1768, Borówek; zgon 23 paź. 1770, Borówek.
    5. Marek Cygan urodzony(a) 23 kwie. 1771, Borówek.
    6. Aleksander Cygan urodzony(a) 3 maj 1774, Borówek.
    7. Klemens Cygan urodzony(a) 26 list. 1775, Borówek; zgon 12,8.1777, Borówek.
    8. 15. Petronella Jarzębska - Cygan urodzony(a) 7 czer. 1778, Borówek.