Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Wanda Majak

Wanda Majak

Kobieta 1930 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Wanda Majak urodzony(a) 12 czer. 1930, Dąbrówka (córka Władysław Majak oraz Marianna Olko).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Władysław Majak urodzony(a) 14 luty 1894, Dąbrówka (syn Kazimierz Majak oraz Marianna Bogusz).

    Władysław poślubił(a) Marianna Olko 28 sty. 1918, Latowicz. Marianna (córka Grzegorz Olko oraz Wiktoria Fiołek) urodzony(a) 14 paź. 1897, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marianna Olko urodzony(a) 14 paź. 1897, Wężyczyn (córka Grzegorz Olko oraz Wiktoria Fiołek).
    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Władysław Majak urodzony(a) 16 wrz. 1920, Dąbrówka.
    3. Kazimierz Majak urodzony(a) 28 gru. 1921, Dąbrówka.
    4. Stefan Majak urodzony(a) 25 gru. 1924, Dąbrówka.
    5. 1. Wanda Majak urodzony(a) 12 czer. 1930, Dąbrówka.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Kazimierz Majak urodzony(a) 3 mar. 1852, Dąbrówka (syn Wawrzyniec Majak oraz Marianna Domoń).

    Kazimierz poślubił(a) Marianna Bogusz Marianna (córka Józef Damazy Bogusz oraz Agnieszka Okrzeja) urodzony(a) 8 wrz. 1855, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Marianna Bogusz urodzony(a) 8 wrz. 1855, Iwowe (córka Józef Damazy Bogusz oraz Agnieszka Okrzeja).
    Dzieci:
    1. Helena Majak urodzony(a) 28 sty. 1880, Dąbrówka.
    2. Jan Majak urodzony(a) 30 maj 1882, Dąbrówka.
    3. Ludwik Majak urodzony(a) 12 wrz. 1885, Dąbrówka.
    4. Zofia Majak urodzony(a) 19 gru. 1890, Dąbrówka.
    5. 2. Władysław Majak urodzony(a) 14 luty 1894, Dąbrówka.
    6. Julianna Majak urodzony(a) 31 mar. 1897, Dąbrówka.

  3. 6.  Grzegorz Olko urodzony(a) 14 mar. 1858, Chyżyny (syn Andrzej Olko oraz Gertruda Wójcik).

    Grzegorz poślubił(a) Wiktoria Fiołek [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Wiktoria Fiołek
    Dzieci:
    1. Stanisław Olko urodzony(a) 19 wrz. 1887, Wężyczyn.
    2. Jan Olko urodzony(a) 20 sty. 1891, Wężyczyn.
    3. Franciszek Olko urodzony(a) 15 gru. 1892, Wężyczyn.
    4. Szczepan Olko urodzony(a) 19 gru. 1892, Wężyczyn.
    5. 3. Marianna Olko urodzony(a) 14 paź. 1897, Wężyczyn.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Wawrzyniec Majak urodzony(a) 25 lip. 1822, Dąbrówka (syn Florian Majak oraz Marianna Kowalska).

    Wawrzyniec poślubił(a) Marianna Domoń 3 luty 1851, Latowicz. Marianna (córka Ludysław (Władysław) Domoń oraz Katarzyna Reda) urodzony(a) 28 czer. 1832, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Marianna Domoń urodzony(a) 28 czer. 1832, Wężyczyn (córka Ludysław (Władysław) Domoń oraz Katarzyna Reda).
    Dzieci:
    1. 4. Kazimierz Majak urodzony(a) 3 mar. 1852, Dąbrówka.
    2. Marcella Majak urodzony(a) 18 kwie. 1854, Dąbrówka.
    3. Weronika Majak urodzony(a) 28 gru. 1856, Dąbrówka.
    4. Franciszka Majak urodzony(a) 23 luty 1858, Dąbrówka.
    5. Jan Majak urodzony(a) 17 sier. 1860, Dąbrówka.
    6. Katarzyna Majak urodzony(a) 7 kwie. 1863, Dąbrówka.
    7. Ludwika Majak urodzony(a) 14 luty 1866, Dąbrówka.
    8. Franciszek Majak urodzony(a) 3 paź. 1868, Dąbrówka.
    9. Julianna Majak urodzony(a) 8 maj 1873, Dąbrówka.

  3. 10.  Józef Damazy Bogusz urodzony(a) 9 gru. 1819, Iwowe (syn Marek Bogus oraz Marianna Przybysz).

    Józef poślubił(a) Agnieszka Okrzeja 25 list. 1839, Latowicz. Agnieszka (córka Franciszek Okrzeja oraz Marcella Sabak) urodzony(a) 11 sty. 1823, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Agnieszka Okrzeja urodzony(a) 11 sty. 1823, Iwowe (córka Franciszek Okrzeja oraz Marcella Sabak).
    Dzieci:
    1. Magdalena Bogusz urodzony(a) 20 czer. 1843, Iwowe.
    2. Julianna Bogusz urodzony(a) 6 sty. 1846, Iwowe.
    3. Feliks Bogusz urodzony(a) 18 list. 1848, Iwowe.
    4. Jan Bogusz urodzony(a) 15 maj 1852, Iwowe.
    5. 5. Marianna Bogusz urodzony(a) 8 wrz. 1855, Iwowe.
    6. Damazy Bogusz urodzony(a) 8 gru. 1859, Iwowe.
    7. Petronella Bogusz urodzony(a) 25 sty. 1861, Iwowe.
    8. Julianna Bogusz urodzony(a) 28 sty. 1862, Iwowe.

  5. 12.  Andrzej Olko urodzony(a) 30 list. 1829, Kamionka (syn Jan Olko oraz Aleksandra Niedek).

    Andrzej poślubił(a) Gertruda Wójcik 5 paź. 1856, Latowicz. Gertruda (córka Marcin Wójcik oraz Karolina Błażejak - Kanclerz) urodzony(a) 2 sier. 1833, Waliska. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Gertruda Wójcik urodzony(a) 2 sier. 1833, Waliska (córka Marcin Wójcik oraz Karolina Błażejak - Kanclerz).
    Dzieci:
    1. 6. Grzegorz Olko urodzony(a) 14 mar. 1858, Chyżyny.
    2. Marianna Olko urodzony(a) 31 gru. 1859, Wężyczyn.
    3. Julianna Olko urodzony(a) 12 luty 1862, Wężyczyn.
    4. Józef Olko urodzony(a) 20 luty 1864, Wężyczyn.
    5. Franciszka Olko urodzony(a) 22 mar. 1866, Wężyczyn.
    6. Franciszek Olko urodzony(a) 5 wrz. 1868, Wężyczyn.
    7. Agnieszka Olko urodzony(a) 13 sier. 1870, Wężyczyn.
    8. Jan Olko urodzony(a) 22 mar. 1872, Wężyczyn.
    9. Agnieszka Olko urodzony(a) 26 gru. 1874, Wężyczyn.
    10. Ludwik Olko urodzony(a) 27 gru. 1877, Wężyczyn.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Florian Majak urodzony(a) 6 maj 1788, Waliska (syn Marcin Majak oraz Rozalia Treyda).

    Florian — Marianna Kowalska. Marianna (córka Piotr Kowalczyk oraz Marianna) urodzony(a) 1796, p. Wiśniew. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Marianna Kowalska urodzony(a) 1796, p. Wiśniew (córka Piotr Kowalczyk oraz Marianna).
    Dzieci:
    1. Agnieszka Antonina Majak
    2. Walenty Piotr Majak urodzony(a) 13 luty 1818, Dąbrówka.
    3. Antonina Joanna Majak urodzony(a) 5 czer. 1820, Dąbrówka.
    4. 8. Wawrzyniec Majak urodzony(a) 25 lip. 1822, Dąbrówka.
    5. Franciszka Majak urodzony(a) 16 list. 1824, Dąbrówka.
    6. Magdalena Majak urodzony(a) 29 lip. 1827, Dąbrówka.
    7. Eleonora Majak urodzony(a) 20 luty 1830, Dąbrówka.
    8. Julianna Majak urodzony(a) 10 list. 1832, Dąbrówka.
    9. Marianna Majak urodzony(a) 22 mar. 1835, Dąbrówka.
    10. Anna Majak urodzony(a) 19 luty 1840, Dąbrówka.

  3. 18.  Ludysław (Władysław) Domoń urodzony(a) 2 paź. 1796, Wężyczyn (syn Ignacy Domoń oraz Franciszka Skorupa).

    Ludysław poślubił(a) Katarzyna Reda 30 sty. 1820, Latowicz. Katarzyna (córka Walenty Reda oraz Franciszka Plichta) urodzony(a) 20 mar. 1801, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Katarzyna Reda urodzony(a) 20 mar. 1801, Wężyczyn (córka Walenty Reda oraz Franciszka Plichta).
    Dzieci:
    1. Jędrzej Marcin Domoń urodzony(a) 25 list. 1820, Wężyczyn.
    2. Franciszka Domoń urodzony(a) 13 sty. 1823, Wężyczyn.
    3. Faustyna Domoń urodzony(a) 18 luty 1825, Wężyczyn.
    4. Michał Domoń urodzony(a) 21 wrz. 1826, Wężyczyn.
    5. Julianna Domuń urodzony(a) 15 maj 1829, Wężyczyn.
    6. 9. Marianna Domoń urodzony(a) 28 czer. 1832, Wężyczyn.
    7. Monika Domuń urodzony(a) 29 kwie. 1835, Wężyczyn.
    8. Mikołaj Domoń urodzony(a) 13 list. 1837, Wężyczyn.

  5. 20.  Marek Bogus urodzony(a) 23 kwie. 1767, Iwowe (syn Piotr Bogusz oraz Anna Pieniak).

    Marek poślubił(a) Marianna Przybysz 24 sty. 1796, Latowicz. Marianna (córka Antoni Przybysz oraz Zofia Gałązkowa) urodzony(a) 18 sier. 1780, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Marianna Przybysz urodzony(a) 18 sier. 1780, Iwowe (córka Antoni Przybysz oraz Zofia Gałązkowa).
    Dzieci:
    1. Fabian Bogusz urodzony(a) 22 sty. 1799, Iwowe.
    2. Hedwiga Bogusz urodzony(a) 1 gru. 1801, Iwowe.
    3. Grzegorz Bogusz urodzony(a) 11 maj 1804, Iwowe.
    4. Elżbieta Bogusz urodzony(a) 14 wrz. 1806, Iwowe.
    5. Józefa Franciszka Bogusz urodzony(a) 17 wrz. 1811, Iwowe.
    6. Zachariasz Karol Bogusz urodzony(a) 5 list. 1815, Iwowe.
    7. Walenty Bogusz urodzony(a) 13 luty 1809, Iwowe.
    8. 10. Józef Damazy Bogusz urodzony(a) 9 gru. 1819, Iwowe.

  7. 22.  Franciszek Okrzeja urodzony(a) 1 kwie. 1783, Iwowe (syn Kacper Okrzeja oraz Elżbieta Pęśko).

    Franciszek poślubił(a) Marcella Sabak 17 sty. 1813, Latowicz. Marcella (córka Piotr Sabak oraz Agnieszka Markosik) urodzony(a) 29 paź. 1794, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Marcella Sabak urodzony(a) 29 paź. 1794, Laliny (córka Piotr Sabak oraz Agnieszka Markosik).
    Dzieci:
    1. Klara Marianna Okrzeja urodzony(a) 18 sier. 1816, Iwowe.
    2. Teodozja Marianna Okrzeja urodzony(a) 16 maj 1819, Iwowe.
    3. 11. Agnieszka Okrzeja urodzony(a) 11 sty. 1823, Iwowe.
    4. Cecylia Okrzeja urodzony(a) 6 list. 1825, Iwowe; zgon 9 sier. 1830, Iwowe.
    5. Marianna Okrzeja urodzony(a) 16 sty. 1829, Iwowe; zgon 24 sier. 1830, Iwowe.
    6. Jadwiga Okrzeja urodzony(a) 27 paź. 1832, Iwowe.
    7. Anastazja Okrzeja urodzony(a) 9 kwie. 1837, Iwowe.

  9. 24.  Jan Olko urodzony(a) 13 lip. 1777, Kamionka (syn Jakub Olko oraz Agnieszka Śluzek).

    Jan poślubił(a) Aleksandra Niedek 23 paź. 1808, Latowicz. Aleksandra (córka Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka) urodzony(a) 14 kwie. 1793, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Aleksandra Niedek urodzony(a) 14 kwie. 1793, Strachomin (córka Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka).
    Dzieci:
    1. Michał Olko urodzony(a) 26 wrz. 1809, Kamionka; zgon 8 paź. 1809, Kamionka.
    2. Augustyn Olko urodzony(a) 12 lip. 1810, Kamionka.
    3. Anastazja Marcella Olko urodzony(a) 5 sty. 1813, Kamionka.
    4. Tekla Rozalia Olko urodzony(a) 11 wrz. 1815, Kamionka.
    5. Agnieszka Anastazja Olko urodzony(a) 27 gru. 1817, Kamionka.
    6. Teodor Olko urodzony(a) 4 list. 1822, Kamionka.
    7. Ewa Olko urodzony(a) 21 gru. 1824, Kamionka.
    8. Petronella Olko urodzony(a) 27 czer. 1826, Kamionka.
    9. Marianna Olko urodzony(a) 8 lip. 1826, Kamionka.
    10. Dorota Olko urodzony(a) 5 luty 1827, Kamionka.
    11. 12. Andrzej Olko urodzony(a) 30 list. 1829, Kamionka.
    12. Bonifacy Olko urodzony(a) 14 maj 1833, Kamionka.
    13. Wincenty Olko urodzony(a) 18 lip. 1835, Kamionka.

  11. 26.  Marcin Wójcik (syn Paweł Wójcik oraz Rozalia Payda).

    Marcin poślubił(a) Karolina Błażejak - Kanclerz 16 sty. 1831, Latowicz. Karolina (córka Wawrzyniec Błażejek - Kanclerz oraz Anna Rąbel) urodzony(a) 1807, Błażejki. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Karolina Błażejak - Kanclerz urodzony(a) 1807, Błażejki (córka Wawrzyniec Błażejek - Kanclerz oraz Anna Rąbel).
    Dzieci:
    1. 13. Gertruda Wójcik urodzony(a) 2 sier. 1833, Waliska.
    2. Żyjący
    3. Jan Wójcik urodzony(a) 22 czer. 1838, Waliska.
    4. Jan Wójcik urodzony(a) 22 czer. 1841, Waliska.
    5. Józef Wójcik urodzony(a) 21 sty. 1843, Waliska.
    6. Katarzyna Wójcik urodzony(a) 16 kwie. 1845, Waliska.