Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Józef Anusz

Józef Anusz

Mężczyzna 1850 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Józef Anusz urodzony(a) 12 mar. 1850, Latowicz (syn Paweł Maycher Anusz oraz Balbina Kłos).

    Józef poślubił(a) Rozalia Ozimińska 19 sty. 1869, Latowicz. Rozalia (córka Mikołaj Jędrzej Ozimiński oraz Anastazja Ożarek) urodzony(a) 18 sier. 1852, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


Pokolenie: 2

  1. 2.  Paweł Maycher Anusz urodzony(a) 7 sty. 1820, Chyżyny (syn Karol Janus oraz Rozalia Stosio).

    Paweł poślubił(a) Balbina Kłos 14 sty. 1839, Latowicz. Balbina (córka Piotr Kłos oraz Tekla Świeczka) urodzony(a) 27 mar. 1822, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Balbina Kłos urodzony(a) 27 mar. 1822, Latowicz (córka Piotr Kłos oraz Tekla Świeczka).
    Dzieci:
    1. Teofila Anusz urodzony(a) 12 list. 1840, Latowicz.
    2. Walenty Anusz urodzony(a) 28 gru. 1844, Latowicz.
    3. Franciszek Anusz urodzony(a) 13 list. 1847, Latowicz.
    4. 1. Józef Anusz urodzony(a) 12 mar. 1850, Latowicz.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Karol Janus urodzony(a) 4 list. 1798, Chyżyny (syn Stanisław Janus oraz Anastazja Świątek).

    Karol — Rozalia Stosio. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Rozalia Stosio
    Dzieci:
    1. 2. Paweł Maycher Anusz urodzony(a) 7 sty. 1820, Chyżyny.
    2. Fabian Anusz urodzony(a) 19 sty. 1822, Chyżyny.
    3. Kazimierz Anusz urodzony(a) 2 mar. 1825, Chyżyny.
    4. Jan Anusz urodzony(a) 6 list. 1826, Chyżyny.
    5. Magdalena Anusz urodzony(a) 5 maj 1830, Chyżyny.
    6. Faustyna Anusz urodzony(a) 3 wrz. 1832, Chyżyny; zgon 3 kwie. 1866, Iwowe.
    7. Marianna Anusz urodzony(a) 1 sty. 1835, Chyżyny.
    8. Tomasz Anusz urodzony(a) 18 gru. 1837, Chyżyny.
    9. Małgorzata Anusz urodzony(a) 10 czer. 1840, Chyżyny.

  3. 6.  Piotr Kłos urodzony(a) 29 czer. 1791, Latowicz (syn Jan Kłos oraz Katarzyna Kowalska).

    Piotr poślubił(a) Tekla Świeczka 25 sty. 1818, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Tekla Świeczka (córka Tomasz Świeczka oraz Petronella Pazura).
    Dzieci:
    1. Franciszek Hieronim Kłos urodzony(a) 5 paź. 1818, Latowicz.
    2. 3. Balbina Kłos urodzony(a) 27 mar. 1822, Latowicz.
    3. Marianna Kłos urodzony(a) 29 czer. 1825, Latowicz.
    4. Jakub Kłos urodzony(a) 6 lip. 1828, Latowicz.
    5. Teofila Kłos urodzony(a) 13 gru. 1830, Latowicz.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Stanisław Janus urodzony(a) 1 maj 1763, Wielgolas (syn Kazimierz Janusz (Anusz) oraz Marianna Dejakówna).

    Stanisław poślubił(a) Anastazja Świątek 3 luty 1788, Latowicz. Anastazja (córka Walenty Świątek oraz Katarzyna Gajowniczek) urodzony(a) 27 gru. 1761, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Anastazja Świątek urodzony(a) 27 gru. 1761, Strachomin (córka Walenty Świątek oraz Katarzyna Gajowniczek).
    Dzieci:
    1. Anastazja Janus urodzony(a) 28 gru. 1788, Chyżyny.
    2. Onufry Janus urodzony(a) 12 czer. 1791, Chyżyny.
    3. Franciszek Janus urodzony(a) 30 mar. 1794, Chyżyny.
    4. Justyna Janus urodzony(a) 15 sty. 1797, Chyżyny.
    5. 4. Karol Janus urodzony(a) 4 list. 1798, Chyżyny.

  3. 12.  Jan Kłos urodzony(a) 20 gru. 1756, Latowicz (syn Mikołaj Kłos oraz Marianna).

    Jan poślubił(a) Katarzyna Kowalska 31 sty. 1780, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 13.  Katarzyna Kowalska
    Dzieci:
    1. Jadwiga Kłos urodzony(a) 8 list. 1780, Latowicz.
    2. Katarzyna Kłos urodzony(a) 21 mar. 1783, Latowicz.
    3. Ewa Kłos urodzony(a) 24 gru. 1785, Latowicz; zgon 8 mar. 1786, Latowicz.
    4. Julianna Kłos urodzony(a) 29 mar. 1787, Latowicz; zgon 6 kwie. 1787, Latowicz.
    5. August Kłos urodzony(a) 8 sier. 1788, Latowicz.
    6. 6. Piotr Kłos urodzony(a) 29 czer. 1791, Latowicz.
    7. Adalbertus Kłos urodzony(a) 20 kwie. 1794, Latowicz; zgon 14 czer. 1794, Latowicz.
    8. Rafał Kłos urodzony(a) 24 paź. 1795, Latowicz; zgon 27 kwie. 1796, Latowicz.

  5. 14.  Tomasz Świeczka urodzony(a) 6 mar. 1763, Strachomin (syn Szymon Świeczka oraz Antonina Wiechetek).

    Tomasz poślubił(a) Petronella Pazura [Arkusz rodzinny]


  6. 15.  Petronella Pazura
    Dzieci:
    1. Franciszek Borgiasz Świeczka urodzony(a) 11 paź. 1788, Latowicz.
    2. Mikołaj Świeczka urodzony(a) 5 gru. 1790, Latowicz.
    3. 7. Tekla Świeczka
    4. Hipolit Bartłomiej Świeczka urodzony(a) 22 sier. 1797, Latowicz.
    5. Marianna Świeczka urodzony(a) 1 czer. 1798, Latowicz.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Kazimierz Janusz (Anusz) urodzony(a) 1716; zgon 26 maj 1797, Chyżyny.

    Kazimierz poślubił(a) Marianna Dejakówna 22 paź. 1759, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Marianna Dejakówna
    Dzieci:
    1. Maciej Janusz urodzony(a) 19 luty 1762, Chyżyny; zgon 19 mar. 1795, Chyżyny.
    2. 8. Stanisław Janus urodzony(a) 1 maj 1763, Wielgolas.
    3. Antoni Janusz urodzony(a) 11 czer. 1764, Chyżyny.
    4. Małgorzata Janus urodzony(a) 13 lip. 1765, Wielgolas.
    5. Jakub Janusz urodzony(a) 20 lip. 1766, Chyżyny; zgon 26 luty 1769, Chyżyny.
    6. Nikodem Janusz urodzony(a) 19 wrz. 1767, Chyżyny; zgon 23 kwie. 1768, Chyżyny.
    7. Józef Janusz urodzony(a) 19 mar. 1769, Chyżyny; zgon 24 lip. 1772, Chyżyny.
    8. Leon Janusz urodzony(a) 29 kwie. 1770, Chyżyny; zgon 24 lip. 1772, Chyżyny.
    9. Balbina Janusz urodzony(a) 9 kwie. 1771, Chyżyny; zgon 16 lip. 1772, Chyżyny.
    10. Barbara Janusz urodzony(a) 29 list. 1772, Chyżyny.
    11. Łucja Janusz urodzony(a) 15 gru. 1773, Chyżyny.
    12. Antoni Janusz urodzony(a) 12 lip. 1775, Chyżyny.
    13. Bartłomiej Janusz urodzony(a) 24 sier. 1776, Chyżyny.
    14. Gabriel Janusz urodzony(a) 16 mar. 1779, Chyżyny.

  3. 18.  Walenty Świątek urodzony(a) 1728, Strachomin (syn N Świątek); zgon 24 gru. 1792, Strachomin.

    Walenty — Katarzyna Gajowniczek. Katarzyna urodzony(a) 1735, Strachomin; zgon 13 sty. 1795, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 1735, Strachomin; zgon 13 sty. 1795, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Krystyna Świątek urodzony(a) 12 wrz. 1756, Strachomin.
    2. Katarzyna Świątek
    3. 9. Anastazja Świątek urodzony(a) 27 gru. 1761, Strachomin.
    4. Mikołaj Świątek urodzony(a) 11 gru. 1764, Strachomin.
    5. Benedykt Świątek urodzony(a) 16 lip. 1767, Strachomin.
    6. Paweł Świątek urodzony(a) 1 lip. 1770, Strachomin.
    7. Grzegorz Świątek urodzony(a) 28 maj 1773, Strachomin.
    8. Aleksander Świątek urodzony(a) 3 maj 1776, Strachomin.
    9. Scholastyka Świątek urodzony(a) 17 luty 1779, Strachomin.

  5. 24.  Mikołaj Kłos urodzony(a) 1729 (syn N Kłos); zgon 15 paź. 1769, Latowicz.

    Mikołaj — Marianna. Marianna urodzony(a) 1718; zgon 11 gru. 1778, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 25.  Marianna urodzony(a) 1718; zgon 11 gru. 1778, Latowicz.
    Dzieci:
    1. 12. Jan Kłos urodzony(a) 20 gru. 1756, Latowicz.

  7. 28.  Szymon Świeczka urodzony(a) 1731 (syn N Świeczka); zgon 14 mar. 1797, Strachomin.

    Szymon poślubił(a) Antonina Wiechetek 21 sty. 1760, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 29.  Antonina Wiechetek
    Dzieci:
    1. Łukasz Świeczka urodzony(a) 13 paź. 1760, Strachomin.
    2. 14. Tomasz Świeczka urodzony(a) 6 mar. 1763, Strachomin.
    3. Franciszek Świeczka urodzony(a) 3 paź. 1765, Strachomin; zgon 23 czer. 1767, Strachomin.
    4. Helena Świeczka urodzony(a) 28 luty 1768, Strachomin; zgon 30 mar. 1772, Strachomin.
    5. Teresa Świeczka urodzony(a) 21 paź. 1770, Strachomin.
    6. Karol Świeczka urodzony(a) 1 list. 1773, Strachomin; zgon 11 paź. 1776, Strachomin.
    7. Klara Świeczka urodzony(a) 6 sier. 1776, Strachomin; zgon 25 sier. 1778, Strachomin.
    8. Franciszka Świeczka urodzony(a) 26 kwie. 1779, Strachomin; zgon 4 maj 1779, Strachomin.
    9. Marianna Świeczka urodzony(a) 5 mar. 1782, Strachomin.