Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Józef Wiechetek

Józef Wiechetek

Mężczyzna 1869 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Józef Wiechetek urodzony(a) 7 list. 1869, Wielgolas (syn Stanisław Wiechetek oraz Helena Świeczka).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Stanisław Wiechetek urodzony(a) 16 list. 1834, Redzyńskie (syn Ludwik Jacek Wiechetek oraz Marianna Klara Pęśko).

    Stanisław poślubił(a) Helena Świeczka 10 list. 1862, Latowicz. Helena (córka Jan Świeczka oraz Krystyna Sabak) urodzony(a) 1 mar. 1835, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Helena Świeczka urodzony(a) 1 mar. 1835, Chyżyny (córka Jan Świeczka oraz Krystyna Sabak).
    Dzieci:
    1. Franciszek Wiechetek urodzony(a) 2 paź. 1863, Wielgolas.
    2. Jan Wiechetek urodzony(a) 8 wrz. 1867, Wielgolas.
    3. 1. Józef Wiechetek urodzony(a) 7 list. 1869, Wielgolas.
    4. Jan Wiechetek urodzony(a) 13 kwie. 1876, Wielgolas.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Ludwik Jacek Wiechetek urodzony(a) 26 sier. 1813, Redzyńskie (syn Laurenty (Wawrzyniec) Wiechetek oraz Kunegunda Łukaszek).

    Ludwik poślubił(a) Marianna Klara Pęśko 2 luty 1834, Latowicz. Marianna (córka Walenty Pęśko oraz Marcella Śluzek) urodzony(a) 16 sier. 1811, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Marianna Klara Pęśko urodzony(a) 16 sier. 1811, Laliny (córka Walenty Pęśko oraz Marcella Śluzek).
    Dzieci:
    1. 2. Stanisław Wiechetek urodzony(a) 16 list. 1834, Redzyńskie.
    2. Ignacy Wiechetek urodzony(a) 29 sty. 1837, Redzyńskie.
    3. Elżbieta Wiechetek urodzony(a) 12 list. 1839, Redzyńskie.
    4. Klara Wiechetek urodzony(a) 12 sier. 1842, Redzyńskie.
    5. Cyprian Wiechetek urodzony(a) 14 wrz. 1845, Redzyńskie.
    6. Marianna Wiechetek urodzony(a) 2 sier. 1849, Oleksianka.

  3. 6.  Jan Świeczka urodzony(a) 28 gru. 1806, Chyżyny (syn Jacenty Świeczka oraz Małgorzata Janus).

    Jan poślubił(a) Krystyna Sabak 4 luty 1827, Latowicz. Krystyna (córka Feliks Sabak oraz Katarzyna Bogusz) urodzony(a) 15 mar. 1807, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Krystyna Sabak urodzony(a) 15 mar. 1807, Redzyńskie (córka Feliks Sabak oraz Katarzyna Bogusz).
    Dzieci:
    1. Tomasz Świeczka urodzony(a) 15 gru. 1827, Chyżyny; zgon 4 luty 1880, Chyżyny.
    2. Wojciech Świeczka urodzony(a) 20 kwie. 1830, Chyżyny.
    3. Franciszka Świeczka urodzony(a) 24 paź. 1832, Chyżyny.
    4. 3. Helena Świeczka urodzony(a) 1 mar. 1835, Chyżyny.
    5. Anna Świeczka urodzony(a) 23 lip. 1837, Chyzynach.
    6. Paweł Świeczka urodzony(a) 12 sty. 1840, Chyżyny.
    7. Karolina Świeczka urodzony(a) 29 paź. 1842, Chyżyny.
    8. Marianna Świeczka urodzony(a) 1 lip. 1845, Chyżyny.
    9. Ludwika Świeczka urodzony(a) 5 maj 1848, Chyżyny.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Laurenty (Wawrzyniec) Wiechetek urodzony(a) 12 sier. 1764, Redzyńskie (syn Jakub Wiechetek oraz Zofia).

    Laurenty poślubił(a) Kunegunda Łukaszek 6 sier. 1812, Latowicz. Kunegunda (córka Józef Łukaszek oraz Elżbieta Kowalska) urodzony(a) 3 sier. 1788, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Kunegunda Łukaszek urodzony(a) 3 sier. 1788, Wielgolas (córka Józef Łukaszek oraz Elżbieta Kowalska).
    Dzieci:
    1. 4. Ludwik Jacek Wiechetek urodzony(a) 26 sier. 1813, Redzyńskie.
    2. Karol Łukasz Wiechetek urodzony(a) 2 list. 1815, Redzyńskie.
    3. Szymon Rafał Wiechetek urodzony(a) 25 paź. 1817, Redzyńskie.
    4. Julianna Małgorzata Wiechetek urodzony(a) 21 czer. 1820, Redzyńskie.

  3. 10.  Walenty Pęśko urodzony(a) 9 luty 1763, Laliny (syn Bartłomiej Pęśko oraz Barbara Zbrochówna); zgon 16 kwie. 1845, Laliny.

    Walenty poślubił(a) Marcella Śluzek 14 list. 1790, Latowicz. Marcella (córka Adam Śluzek oraz Jadwiga Sabak) urodzony(a) 9 sty. 1773, Redzyńskie; zgon 29 czer. 1844, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Marcella Śluzek urodzony(a) 9 sty. 1773, Redzyńskie (córka Adam Śluzek oraz Jadwiga Sabak); zgon 29 czer. 1844, Laliny.
    Dzieci:
    1. Marcella Pęśko urodzony(a) 11 sty. 1793, Laliny; zgon 12 gru. 1868, Laliny.
    2. Katarzyna Pęśko urodzony(a) 23 kwie. 1797, Laliny.
    3. Franciszek Pęśko urodzony(a) 12 kwie. 1800, Laliny; zgon 12 lip. 1841, Laliny.
    4. Franciszka Pęśko urodzony(a) 30 mar. 1803, Laliny.
    5. Józefa Pęśko urodzony(a) 16 wrz. 1805, Laliny.
    6. 5. Marianna Klara Pęśko urodzony(a) 16 sier. 1811, Laliny.
    7. Władysław Łukasz Pęśko urodzony(a) 30 wrz. 1815, Laliny; zgon 28 paź. 1889, Laliny.

  5. 12.  Jacenty Świeczka

    Jacenty — Małgorzata Janus. Małgorzata (córka Kazimierz Janusz (Anusz) oraz Marianna Dejakówna) urodzony(a) 13 lip. 1765, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Małgorzata Janus urodzony(a) 13 lip. 1765, Wielgolas (córka Kazimierz Janusz (Anusz) oraz Marianna Dejakówna).
    Dzieci:
    1. Łukasz Świeczka urodzony(a) 17 paź. 1790, Chyżyny; zgon 12 kwie. 1795, Chyżyny.
    2. Piotr Świeczka urodzony(a) 2 lip. 1792, Chyżyny.
    3. Julianna Świeczka urodzony(a) 17 czer. 1793, Chyżyny.
    4. Paweł Świeczka urodzony(a) 1794, Chyżyny.
    5. Mikołaj Świeczka urodzony(a) 15 gru. 1799, Chyżyny.
    6. Monika Świeczka urodzony(a) 13 maj 1801, Chyżyny.
    7. Bernard Świeczka urodzony(a) 21 maj 1803, Chyżyny; zgon 30 maj 1803, Chyżyny.
    8. 6. Jan Świeczka urodzony(a) 28 gru. 1806, Chyżyny.
    9. Andrzej Świeczka urodzony(a) 10 luty 1810, Chyżyny; zgon 12 luty 1812, Chyżyny.

  7. 14.  Feliks Sabak urodzony(a) 13 lip. 1774, Redzyńskie (syn Franciszek Sabak oraz Magdalena Kusio); zgon 23 sty. 1842, Redzyńskie.

    Feliks poślubił(a) Katarzyna Bogusz 24 sty. 1796, Latowicz. Katarzyna (córka Grzegorz Bogus oraz Marianna Pieniak) urodzony(a) 1779, Iwowe; zgon 27 list. 1839, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Katarzyna Bogusz urodzony(a) 1779, Iwowe (córka Grzegorz Bogus oraz Marianna Pieniak); zgon 27 list. 1839, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Tomasz Sabak urodzony(a) 30 gru. 1797, Redzyńskie; zgon 14 kwie. 1852, Redzyńskie.
    2. Franciszek Sabak urodzony(a) 9 wrz. 1800, Redzyńskie; zgon 27 kwie. 1802, Redzyńskie.
    3. Monika Sabak urodzony(a) 14 maj 1803, Redzyńskie; zgon 22 maj 1803, Redzyńskie.
    4. Wincenty Sabak urodzony(a) 14 lip. 1804, Redzyńskie; zgon 30 lip. 1811, Redzyńskie.
    5. 7. Krystyna Sabak urodzony(a) 15 mar. 1807, Redzyńskie.
    6. Faustyn Sabak urodzony(a) 12 luty 1810, Redzyńskie; zgon 22 sier. 1811, Redzyńskie.
    7. Jadwiga Teresa Sabak urodzony(a) 4 paź. 1812, Redzyńskie; zgon 14 maj 1816, Redzyńskie.
    8. Wojciech Franciszek Sabak urodzony(a) 16 kwie. 1816, Redzyńskie; zgon 2 list. 1900, Laliny.
    9. Marianna Franciszka Sabak urodzony(a) 28 mar. 1819, Redzyńskie; zgon 20 list. 1820, Laliny.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Jakub Wiechetek urodzony(a) 1716, Redzyńskie (syn N Wiechetek); zgon 30 gru. 1796, Redzyńskie.

    Jakub — Zofia. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Zofia
    Dzieci:
    1. Jakub Wiechetek urodzony(a) 1754, Redzyńskie; zgon 29 gru. 1794, Redzyńskie.
    2. Łukasz Wiechetek urodzony(a) 17 paź. 1756, Redzyńskie; zgon 17 sier. 1813, Redzyńskie.
    3. Franciszek Wiechetek urodzony(a) 23 wrz. 1759, Redzyńskie.
    4. Adalbertus Wiechetek urodzony(a) 16 kwie. 1763, Redzyńskie.
    5. 8. Laurenty (Wawrzyniec) Wiechetek urodzony(a) 12 sier. 1764, Redzyńskie.
    6. Franciszek Wiechetek urodzony(a) 17 paź. 1768, Redzyńskie.

  3. 18.  Józef Łukaszek urodzony(a) 1743, Wielgolas (syn Michał Łukaszek oraz Anna); zgon 8 wrz. 1793, Wielgolas.

    Józef — Elżbieta Kowalska. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Elżbieta Kowalska
    Dzieci:
    1. Krystyna Łukaszek urodzony(a) 16 lip. 1768, Wielgolas.
    2. Kacper Łukaszek urodzony(a) 6 sty. 1770, Wielgolas; zgon 8 maj 1782, Wielgolas.
    3. Piotr Łukaszek urodzony(a) 2 sier. 1772, Wielgolas; zgon 7 sier. 1772, Wielgolas.
    4. Magdalena Łukaszek urodzony(a) 25 lip. 1773, Wielgolas; zgon 5 wrz. 1773, Wielgolas.
    5. Laurenty Łukaszek urodzony(a) 6 sier. 1775, Wielgolas.
    6. Franciszka Łukaszek urodzony(a) 30 mar. 1777, Wielgolas.
    7. Romuald Łukaszek urodzony(a) 4 luty 1779, Wielgolas; zgon 19 sier. 1779, Wielgolas.
    8. Jan Łukaszek urodzony(a) 1 sty. 1781, Wielgolas.
    9. Cecylia Łukaszek urodzony(a) 19 list. 1783, Wielgolas; zgon 3 list. 1784, Wielgolas.
    10. Klara Łukaszek urodzony(a) 7 sier. 1785, Wielgolas.
    11. 9. Kunegunda Łukaszek urodzony(a) 3 sier. 1788, Wielgolas.

  5. 20.  Bartłomiej Pęśko urodzony(a) 1715 (syn N Pęśko); zgon 18 maj 1775, Laliny.

    Bartłomiej poślubił(a) Barbara Zbrochówna 29 sty. 1758, Latowicz. Barbara urodzony(a) 1739; zgon 17 maj 1775, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Barbara Zbrochówna urodzony(a) 1739; zgon 17 maj 1775, Laliny.
    Dzieci:
    1. Baltazar Pęśko urodzony(a) 1 sty. 1759, Laliny; zgon 20 lip. 1828, Laliny.
    2. 10. Walenty Pęśko urodzony(a) 9 luty 1763, Laliny; zgon 16 kwie. 1845, Laliny.
    3. Kazimierz Pęśko urodzony(a) 4 mar. 1765, Laliny; zgon 4 kwie. 1770, Laliny.
    4. Filip Benedykt Pęśko urodzony(a) 24 sier. 1768, Laliny; zgon 21 mar. 1782, Laliny.
    5. Marcin Pęśko urodzony(a) 27 sty. 1772, Laliny.

  7. 22.  Adam Śluzek urodzony(a) 1738, Redzyńskie (syn N Śluzek); zgon 15 kwie. 1798, Redzyńskie.

    Adam poślubił(a) Jadwiga Sabak 17 list. 1771, Latowicz. Jadwiga urodzony(a) 1749, Laliny; zgon 31 gru. 1777, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Jadwiga Sabak urodzony(a) 1749, Laliny; zgon 31 gru. 1777, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. 11. Marcella Śluzek urodzony(a) 9 sty. 1773, Redzyńskie; zgon 29 czer. 1844, Laliny.
    2. Petronella Śluzek urodzony(a) 2 czer. 1775, Redzyńskie.
    3. Marianna Śluzek urodzony(a) 3 sier. 1777, Redzyńskie.

  9. 26.  Kazimierz Janusz (Anusz) urodzony(a) 1716; zgon 26 maj 1797, Chyżyny.

    Kazimierz poślubił(a) Marianna Dejakówna 22 paź. 1759, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  10. 27.  Marianna Dejakówna
    Dzieci:
    1. Maciej Janusz urodzony(a) 19 luty 1762, Chyżyny; zgon 19 mar. 1795, Chyżyny.
    2. Stanisław Janus urodzony(a) 1 maj 1763, Wielgolas.
    3. Antoni Janusz urodzony(a) 11 czer. 1764, Chyżyny.
    4. 13. Małgorzata Janus urodzony(a) 13 lip. 1765, Wielgolas.
    5. Jakub Janusz urodzony(a) 20 lip. 1766, Chyżyny; zgon 26 luty 1769, Chyżyny.
    6. Nikodem Janusz urodzony(a) 19 wrz. 1767, Chyżyny; zgon 23 kwie. 1768, Chyżyny.
    7. Józef Janusz urodzony(a) 19 mar. 1769, Chyżyny; zgon 24 lip. 1772, Chyżyny.
    8. Leon Janusz urodzony(a) 29 kwie. 1770, Chyżyny; zgon 24 lip. 1772, Chyżyny.
    9. Balbina Janusz urodzony(a) 9 kwie. 1771, Chyżyny; zgon 16 lip. 1772, Chyżyny.
    10. Barbara Janusz urodzony(a) 29 list. 1772, Chyżyny.
    11. Łucja Janusz urodzony(a) 15 gru. 1773, Chyżyny.
    12. Antoni Janusz urodzony(a) 12 lip. 1775, Chyżyny.
    13. Bartłomiej Janusz urodzony(a) 24 sier. 1776, Chyżyny.
    14. Gabriel Janusz urodzony(a) 16 mar. 1779, Chyżyny.

  11. 28.  Franciszek Sabak urodzony(a) 1743, Laliny (syn Melchior Sabak oraz Marianna); zgon 18 czer. 1793, Redzyńskie.

    Franciszek poślubił(a) Magdalena Kusio 25 list. 1764, Latowicz. Magdalena (córka Piotr Kusio oraz Łucja) urodzony(a) 1736, Redzyńskie; zgon 13 sier. 1811, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  12. 29.  Magdalena Kusio urodzony(a) 1736, Redzyńskie (córka Piotr Kusio oraz Łucja); zgon 13 sier. 1811, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Jadwiga Sabak urodzony(a) 16 paź. 1765, Redzyńskie; zgon 11 czer. 1775, Redzyńskie.
    2. Monika Sabak urodzony(a) 8 maj 1768, Redzyńskie; zgon 11 czer. 1775, Redzyńskie.
    3. 14. Feliks Sabak urodzony(a) 13 lip. 1774, Redzyńskie; zgon 23 sty. 1842, Redzyńskie.
    4. Wincenty a Paulo Sabak urodzony(a) 16 lip. 1777, Redzyńskie; zgon 5 luty 1780, Redzyńskie.
    5. Teresa Sabak urodzony(a) 24 paź. 1782, Redzyńskie.

  13. 30.  Grzegorz Bogus urodzony(a) 1743, Kochany (syn N Bogusz); zgon 3 lip. 1813, Iwowe.

    Grzegorz poślubił(a) Marianna Pieniak 31 sty. 1768, Latowicz. Marianna (córka Paweł Pieniak oraz Jadwiga) urodzony(a) 1733, Iwowe; zgon 28 sty. 1783, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  14. 31.  Marianna Pieniak urodzony(a) 1733, Iwowe (córka Paweł Pieniak oraz Jadwiga); zgon 28 sty. 1783, Iwowe.
    Dzieci:
    1. 15. Katarzyna Bogusz urodzony(a) 1779, Iwowe; zgon 27 list. 1839, Redzyńskie.
    2. Walenty Bogus urodzony(a) 15 luty 1770, Iwowe.
    3. Franciszek Bogus urodzony(a) 24 maj 1773, Iwowe.
    4. Józefat Bogus urodzony(a) 6 kwie. 1776, Iwowe.
    5. Brygida Bogusz urodzony(a) 7 paź. 1780, Iwowe.