Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Wojciech Reda

Wojciech Reda

Mężczyzna 1862 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Wojciech Reda urodzony(a) 21 kwie. 1862, Transbór (syn Telesfor Reda oraz Franciszka Zwierz).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Telesfor Reda urodzony(a) 19 czer. 1824, Chyżyny (syn Jan Reda oraz Dorota Górska).

    Telesfor poślubił(a) Franciszka Zwierz 22 list. 1847, Latowicz. Franciszka (córka Kazimierz Zwierz oraz Józefa Średnicka) urodzony(a) 30 mar. 1827, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Franciszka Zwierz urodzony(a) 30 mar. 1827, Transbór (córka Kazimierz Zwierz oraz Józefa Średnicka).
    Dzieci:
    1. Jan Reda urodzony(a) 3 sty. 1848, Chyżyny.
    2. Walenty Reda urodzony(a) 10 luty 1849, Chyżyny.
    3. Marianna Reda urodzony(a) 23 sty. 1851, Chyżyny.
    4. Katarzyna Reda urodzony(a) 1854, Transbór.
    5. Paweł Reda urodzony(a) 29 czer. 1857, Transbór.
    6. Jan Reda urodzony(a) 18 sier. 1859, Transbór.
    7. 1. Wojciech Reda urodzony(a) 21 kwie. 1862, Transbór.
    8. Jan Reda urodzony(a) 10 paź. 1865, Transbór.
    9. Ludwika Reda urodzony(a) 22 luty 1868, Transbór.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Jan Reda urodzony(a) 26 czer. 1787, Strachomin (syn Franciszek Reda oraz Marianna Rechnio).

    Jan poślubił(a) Dorota Górska 21 maj 1809, Latowicz. Dorota (córka Laurenty Górski oraz Agata Grzęda) urodzony(a) 6 luty 1792, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Dorota Górska urodzony(a) 6 luty 1792, Chyżyny (córka Laurenty Górski oraz Agata Grzęda).
    Dzieci:
    1. Józef Reda urodzony(a) 1810, Chyżyny.
    2. Marcin Benedykt Reda urodzony(a) 9 list. 1811, Strachomin.
    3. Karolina Marianna Reda urodzony(a) 4 list. 1812, Strachomin.
    4. Szczepan Jan Reda urodzony(a) 24 gru. 1814, Strachomin.
    5. Telesfor Paweł Reda urodzony(a) 4 sty. 1816, Strachomin.
    6. Marianna Magdalena Reda urodzony(a) 3 lip. 1818, Chyżyny.
    7. Monika Marianna Reda urodzony(a) 3 maj 1821, Chyżyny; zgon 7 sier. 1861, Redzyńskie.
    8. 2. Telesfor Reda urodzony(a) 19 czer. 1824, Chyżyny.
    9. Piotr Reda urodzony(a) 31 lip. 1826, Strachomin.
    10. Stanisław Reda urodzony(a) 4 maj 1828, Chyżyny.
    11. Małgorzata Reda urodzony(a) 10 lip. 1831, Strachomin.
    12. Jan Reda urodzony(a) 17 paź. 1834, Strachomin.
    13. Piotr Reda urodzony(a) 18 czer. 1837, Strachomin.

  3. 6.  Kazimierz Zwierz urodzony(a) 28 luty 1791, Transbór (syn Jan Zwierz oraz Petronella Sęczek).

    Kazimierz — Józefa Średnicka. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Józefa Średnicka
    Dzieci:
    1. Apolonia Scholastyka Zwierz urodzony(a) 14,2,1818, Borówek.
    2. Benedykt Józef Zwierz urodzony(a) 21 mar. 1821, Transbór.
    3. Katarzyna Zwierz urodzony(a) 3 sty. 1824, Transbór.
    4. 3. Franciszka Zwierz urodzony(a) 30 mar. 1827, Transbór.
    5. Marcella Zwierz urodzony(a) 2 kwie. 1830, Transbór.
    6. Stanisław Zwierz urodzony(a) 2 maj 1833, Transbór.
    7. Ludwik Zwierz urodzony(a) 21 sier. 1838, Transbór.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Franciszek Reda (syn N Reda); zgon 20 luty 1813, Strachomin.

    Franciszek poślubił(a) Marianna Rechnio 15 luty 1767, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Marianna Rechnio
    Dzieci:
    1. Karol Reda urodzony(a) 7 list. 1768, Strachomin.
    2. Cyprian Reda urodzony(a) 14 wrz. 1771, Strachomin; zgon 21 wrz. 1771, Strachomin.
    3. Katarzyna Reda urodzony(a) 24 list. 1772, Strachomin; zgon 18 wrz. 1799, Redzyńskie.
    4. Franciszek Reda Reda urodzony(a) 11 paź. 1775, Strachomin; zgon 24 sier. 1776, Strachomin.
    5. Małgorzata Reda urodzony(a) 13 lip. 1777, Strachomin.
    6. Krystyna Reda urodzony(a) 14 wrz. 1780, Strachomin.
    7. Jędrzej Reda urodzony(a) 16 paź. 1783, Strachomin.
    8. 4. Jan Reda urodzony(a) 26 czer. 1787, Strachomin.
    9. Damazy Reda urodzony(a) 13 gru. 1791, Strachomin; zgon 30 kwie. 1808, Strachomin.

  3. 10.  Laurenty Górski urodzony(a) 1739 (syn N Górski); zgon 19 luty 1819, Chyżyny.

    Laurenty poślubił(a) Agata Grzęda 19 sty. 1777, Latowicz. Agata (córka N Grzenda) urodzony(a) 1744, Chyżyny; zgon 12 luty 1819, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Agata Grzęda urodzony(a) 1744, Chyżyny (córka N Grzenda); zgon 12 luty 1819, Chyżyny.
    Dzieci:
    1. Feliks Górski urodzony(a) 20 list. 1777, Chyżyny.
    2. Piotr Górski urodzony(a) 28 kwie. 1782, Chyżyny.
    3. Joanna Górska urodzony(a) 27 gru. 1785, Chyżyny.
    4. Szymon Górski urodzony(a) 11 luty 1789, Chyżyny; zgon 13 gru. 1789, Chyżyny.
    5. 5. Dorota Górska urodzony(a) 6 luty 1792, Chyżyny.
    6. Stanisław Górski urodzony(a) 24 list. 1793, Chyżyny.

  5. 12.  Jan Zwierz urodzony(a) 1736 (syn N Zwierz); zgon 10 paź. 1816, Transbór.

    Jan poślubił(a) Petronella Sęczek 16 list. 1766, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Petronella Sęczek
    Dzieci:
    1. +gertruda Zwierz urodzony(a) 29 mar. 1767, Transbór.
    2. Sylwester Zwierz urodzony(a) 1 sty. 1769, Transbór.
    3. Marianna Zwierz urodzony(a) 10 sier. 1772, Transbór.
    4. Kacper Zwierz urodzony(a) 7 sty. 1776, Transbór.
    5. Józef Zwierz urodzony(a) 22 mar. 1778, Transbór; zgon 8 kwie. 1788, Transbór.
    6. Katarzyna Zwierz urodzony(a) 16 kwie. 1781, Transbór.
    7. Pelagia Zwierz urodzony(a) 22 mar. 1784, Transbór; zgon 25 mar. 1784, Transbór.
    8. Antoni Zwierz urodzony(a) 13 czer. 1785, Transbór; zgon 26 list. 1789, Transbór.
    9. 6. Kazimierz Zwierz urodzony(a) 28 luty 1791, Transbór.


Pokolenie: 5

  1. 16.  N Reda
    Dzieci:
    1. Hiacynt Reda urodzony(a) 1722, Strachomin; zgon 22 lip. 1790, Wężyczyn.
    2. Józef Reda
    3. Dominik Reda urodzony(a) 1724; zgon 28 paź. 1794, Chyżyny.
    4. Marcin Reda urodzony(a) 1725; zgon 14 sty. 1795, Strachomin.
    5. 8. Franciszek Reda zgon 20 luty 1813, Strachomin.
    6. Paweł Reda urodzony(a) 1735; zgon 9 gru. 1795, Strachomin.
    7. Mikołaj Reda
    8. Paweł Reda urodzony(a) 1738; zgon 17 maj 1802, Oleksianka.
    9. Maciej Reda
    10. Bartłomiej Reda urodzony(a) 1739, Strachomin; zgon 8 kwie. 1795, Strachomin.
    11. Ignacy Reda urodzony(a) 1743; zgon 3 kwie. 1796, Wężyczyn.
    12. Bartłomiej Reda urodzony(a) 1745.

  2. 20.  N Górski
    Dzieci:
    1. Jan Górski urodzony(a) 1711; zgon 9 luty 1789, Chyżyny.
    2. Andrzej Górski urodzony(a) 1719; zgon 30 wrz. 1799, Borówek.
    3. Mateusz Górski urodzony(a) 1722; zgon 16 luty 1767, Borówek.
    4. Jakub Górski urodzony(a) 1733; zgon 15 list. 1813, Chyżyny.
    5. 10. Laurenty Górski urodzony(a) 1739; zgon 19 luty 1819, Chyżyny.
    6. Fabian Górski urodzony(a) 1745; zgon 20 wrz. 1795, Borówek.

  3. 22.  N Grzenda
    Dzieci:
    1. Grzegorz Grzenda urodzony(a) 1720; zgon 21 luty 1800, Wielgolas.
    2. Marcin Grzenda urodzony(a) 1733; zgon 25 maj 1773, Chyżyny.
    3. Józef Grzenda urodzony(a) 1744, Chyżyny; zgon 8 maj 1814, Chyżyny.
    4. 11. Agata Grzęda urodzony(a) 1744, Chyżyny; zgon 12 luty 1819, Chyżyny.

  4. 24.  N Zwierz
    Dzieci:
    1. Grzegorz Zwierz urodzony(a) 1720; zgon 15 paź. 1800, Transbór.
    2. Antoni Zwierz urodzony(a) 1730; zgon 3 maj 1767, Transbór.
    3. 12. Jan Zwierz urodzony(a) 1736; zgon 10 paź. 1816, Transbór.
    4. Andrzej Zwierz urodzony(a) 1740; zgon 27 sty. 1795, Chyżyny.
    5. Jakub Zwierz urodzony(a) 1742, Borówek; zgon 22 lip. 1802, Borówek.
    6. Adalbertus (Wojciech) Zwierz
    7. Stefan Zwierz
    8. Jakub Zwierz
    9. Łukasz Zwierz