Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Stanisława Rybak

Stanisława Rybak

Kobieta 1920 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Stanisława Rybak urodzony(a) 1920, Transbór (córka Michał Rybak oraz Helena Gelo).

    Stanisława poślubił(a) S. Kudlak [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Żyjący
    3. Żyjący
    4. Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Michał Rybak urodzony(a) 27 wrz. 1878, Transbór (syn Wojciech Rybak oraz Marianna Reda).

    Michał poślubił(a) Helena Gelo Helena (córka Ludwik Gelo oraz Franciszka Prus) urodzony(a) 22 list. 1889, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Helena Gelo urodzony(a) 22 list. 1889, Transbór (córka Ludwik Gelo oraz Franciszka Prus).
    Dzieci:
    1. Władysława Rybak urodzony(a) 24 lip. 1911, Transbór.
    2. Marianna Rybak urodzony(a) 16 czer. 1913, Transbór.
    3. 1. Stanisława Rybak urodzony(a) 1920, Transbór.
    4. Janina Rybak urodzony(a) 22 gru. 1923, Transbór.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Wojciech Rybak urodzony(a) 3 kwie. 1842, Transbór (syn Piotr Paweł Rybak oraz Dorota Apolonia Całka).

    Wojciech poślubił(a) Marianna Reda 28 czer. 1868, Latowicz. Marianna (córka Telesfor Reda oraz Franciszka Zwierz) urodzony(a) 23 sty. 1851, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Marianna Reda urodzony(a) 23 sty. 1851, Chyżyny (córka Telesfor Reda oraz Franciszka Zwierz).
    Dzieci:
    1. Helena Rybak urodzony(a) 13 sty. 1870, Transbór.
    2. Wiktoria Rybak urodzony(a) 12 luty 1876, Transbór.
    3. 2. Michał Rybak urodzony(a) 27 wrz. 1878, Transbór.
    4. Marianna Rybak urodzony(a) 22 mar. 1874, Transbór.

  3. 6.  Ludwik Gelo urodzony(a) 21 sier. 1857, Starogród (syn Stanisław Gelo oraz Weronika Górska).

    Ludwik poślubił(a) Franciszka Prus Franciszka (córka Ludwik Prus oraz Marcella Wiechetek) urodzony(a) 11 list. 1861, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Franciszka Prus urodzony(a) 11 list. 1861, Transbór (córka Ludwik Prus oraz Marcella Wiechetek).
    Dzieci:
    1. Anna Gelo urodzony(a) 27 czer. 1882, Transbór.
    2. Wiktoria Gelo urodzony(a) 23 paź. 1883, Transbór.
    3. Jan Gelo urodzony(a) 13 sier. 1885, Transbór.
    4. Dominik Gelo urodzony(a) 6 lip. 1887, Transbór.
    5. 3. Helena Gelo urodzony(a) 22 list. 1889, Transbór.
    6. Piotr Gelo urodzony(a) 13 lip. 1892, Transbór.
    7. Stanisław Gelo urodzony(a) 20 czer. 1906, Transbór.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Piotr Paweł Rybak urodzony(a) 29 czer. 1817, Transbór (syn Dydak Rybak oraz Scholastyka Wronowska).

    Piotr poślubił(a) Dorota Apolonia Całka 2 luty 1836, Latowicz. Dorota (córka Czesław Całka oraz Gertruda Rechnio) urodzony(a) 3 luty 1818, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Dorota Apolonia Całka urodzony(a) 3 luty 1818, Redzyńskie (córka Czesław Całka oraz Gertruda Rechnio).
    Dzieci:
    1. Petronella Rybak urodzony(a) 31 maj 1838, Transbór.
    2. Anastazja Rybak urodzony(a) 21 gru. 1839, Transbór.
    3. 4. Wojciech Rybak urodzony(a) 3 kwie. 1842, Transbór.
    4. Marianna Rybak urodzony(a) 20 mar. 1844, Transbór.
    5. Anastazja Rybak urodzony(a) 25 luty 1847, Transbór.
    6. Magdalena Rybak urodzony(a) 16 maj 1852, Transbór.
    7. Joanna Rybak urodzony(a) 19 sier. 1855, Transbór.

  3. 10.  Telesfor Reda urodzony(a) 19 czer. 1824, Chyżyny (syn Jan Reda oraz Dorota Górska).

    Telesfor poślubił(a) Franciszka Zwierz 22 list. 1847, Latowicz. Franciszka (córka Kazimierz Zwierz oraz Józefa Średnicka) urodzony(a) 30 mar. 1827, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Franciszka Zwierz urodzony(a) 30 mar. 1827, Transbór (córka Kazimierz Zwierz oraz Józefa Średnicka).
    Dzieci:
    1. Jan Reda urodzony(a) 3 sty. 1848, Chyżyny.
    2. Walenty Reda urodzony(a) 10 luty 1849, Chyżyny.
    3. 5. Marianna Reda urodzony(a) 23 sty. 1851, Chyżyny.
    4. Katarzyna Reda urodzony(a) 1854, Transbór.
    5. Paweł Reda urodzony(a) 29 czer. 1857, Transbór.
    6. Jan Reda urodzony(a) 18 sier. 1859, Transbór.
    7. Wojciech Reda urodzony(a) 21 kwie. 1862, Transbór.
    8. Jan Reda urodzony(a) 10 paź. 1865, Transbór.
    9. Ludwika Reda urodzony(a) 22 luty 1868, Transbór.

  5. 12.  Stanisław Gelo urodzony(a) 7 maj 1833, Borówek (syn Ludwik Gielo oraz Katarzyna Marianna Sadowska).

    Stanisław poślubił(a) Weronika Górska 24 sty. 1853, Latowicz. Weronika (córka Idzi Górski oraz Anastazja Mazek) urodzony(a) 31 mar. 1831, Borówek. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Weronika Górska urodzony(a) 31 mar. 1831, Borówek (córka Idzi Górski oraz Anastazja Mazek).
    Dzieci:
    1. Walenty Gelo urodzony(a) 15 sty. 1856, Borówek.
    2. 6. Ludwik Gelo urodzony(a) 21 sier. 1857, Starogród.
    3. Katarzyna Gelo urodzony(a) 21 mar. 1862, Transbór.
    4. Jan Gelo urodzony(a) 16 gru. 1864, Transbór.
    5. Stanisław Gelo urodzony(a) 25 kwie. 1866, Transbór.
    6. Jan Gelo urodzony(a) 10 gru. 1868, Transbór.
    7. Marianna Gelo urodzony(a) 24 wrz. 1870, Transbór.
    8. Szczepan Jan Gelo urodzony(a) 26 gru. 1872, Transbór.
    9. Karol Gelo urodzony(a) 31 paź. 1875, Transbór.

  7. 14.  Ludwik Prus urodzony(a) 26 sier. 1840, Chyżyny (syn Antoni Balcer Prus oraz Anastazja Bobotek).

    Ludwik poślubił(a) Marcella Wiechetek 30 sty. 1860, Latowicz. Marcella (córka Piotr Wiechetek oraz Elzbieta Małgorzata Chrzyptowicz) urodzony(a) 9 sty. 1841, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Marcella Wiechetek urodzony(a) 9 sty. 1841, Redzyńskie (córka Piotr Wiechetek oraz Elzbieta Małgorzata Chrzyptowicz).
    Dzieci:
    1. 7. Franciszka Prus urodzony(a) 11 list. 1861, Transbór.
    2. Jan Prus urodzony(a) 1 list. 1864, Transbór.
    3. Katarzyna Prus urodzony(a) 18 sier. 1866, Transbór.
    4. Tomasz Prus urodzony(a) 28 list. 1869, Transbór.
    5. Marianna Prus urodzony(a) 30 czer. 1872, Transbór.
    6. Stanisław Prus urodzony(a) 24 kwie. 1877, Transbór.
    7. Anna Prus urodzony(a) 25 czer. 1881, Transbór; zgon 9 list. 1963, Redzyńskie.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Dydak Rybak urodzony(a) 13 list. 1787, Transbór (syn Stanisław Rybak oraz Katarzyna Zwierz).

    Dydak poślubił(a) Scholastyka Wronowska 29 sty. 1815, Latowicz. Scholastyka (córka Marcin Wronowski oraz Katarzyna Pazura) urodzony(a) 17 luty 1793, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Scholastyka Wronowska urodzony(a) 17 luty 1793, Iwowe (córka Marcin Wronowski oraz Katarzyna Pazura).
    Dzieci:
    1. 8. Piotr Paweł Rybak urodzony(a) 29 czer. 1817, Transbór.
    2. Julian Rybak urodzony(a) 8 sty. 1825, Transbór.
    3. Franciszek Rybak urodzony(a) 22 maj 1827, Transbór.
    4. Konstanty Rybak urodzony(a) 8 kwie. 1830, Transbór.

  3. 18.  Czesław Całka urodzony(a) 21 lip. 1795, Redzyńskie (syn Benedykt Całka oraz Elżbieta Pęśko).

    Czesław poślubił(a) Gertruda Rechnio 9 luty 1817, Latowicz. Gertruda (córka Grzegorz Rechnio oraz Brygida Płatek) urodzony(a) 28 paź. 1793, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Gertruda Rechnio urodzony(a) 28 paź. 1793, Oleksianka (córka Grzegorz Rechnio oraz Brygida Płatek).
    Dzieci:
    1. 9. Dorota Apolonia Całka urodzony(a) 3 luty 1818, Redzyńskie.
    2. Anastazja Marianna Całka urodzony(a) 1 sty. 1821, Redzyńskie.
    3. Apolonia Całka urodzony(a) 15 luty 1823, Redzyńskie.
    4. Barbara Całka urodzony(a) 5 gru. 1825, Redzyńskie.
    5. Jan Całka urodzony(a) 8 czer. 1828, Redzyńskie.
    6. Monika Całka urodzony(a) 30 mar. 1831, Redzyńskie.
    7. Kacper Całka urodzony(a) 27 gru. 1833, Redzyńskie.
    8. Tomasz Całka urodzony(a) 17 gru. 1840, Redzyńskie.

  5. 20.  Jan Reda urodzony(a) 26 czer. 1787, Strachomin (syn Franciszek Reda oraz Marianna Rechnio).

    Jan poślubił(a) Dorota Górska 21 maj 1809, Latowicz. Dorota (córka Laurenty Górski oraz Agata Grzęda) urodzony(a) 6 luty 1792, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Dorota Górska urodzony(a) 6 luty 1792, Chyżyny (córka Laurenty Górski oraz Agata Grzęda).
    Dzieci:
    1. Józef Reda urodzony(a) 1810, Chyżyny.
    2. Marcin Benedykt Reda urodzony(a) 9 list. 1811, Strachomin.
    3. Karolina Marianna Reda urodzony(a) 4 list. 1812, Strachomin.
    4. Szczepan Jan Reda urodzony(a) 24 gru. 1814, Strachomin.
    5. Telesfor Paweł Reda urodzony(a) 4 sty. 1816, Strachomin.
    6. Marianna Magdalena Reda urodzony(a) 3 lip. 1818, Chyżyny.
    7. Monika Marianna Reda urodzony(a) 3 maj 1821, Chyżyny; zgon 7 sier. 1861, Redzyńskie.
    8. 10. Telesfor Reda urodzony(a) 19 czer. 1824, Chyżyny.
    9. Piotr Reda urodzony(a) 31 lip. 1826, Strachomin.
    10. Stanisław Reda urodzony(a) 4 maj 1828, Chyżyny.
    11. Małgorzata Reda urodzony(a) 10 lip. 1831, Strachomin.
    12. Jan Reda urodzony(a) 17 paź. 1834, Strachomin.
    13. Piotr Reda urodzony(a) 18 czer. 1837, Strachomin.

  7. 22.  Kazimierz Zwierz urodzony(a) 28 luty 1791, Transbór (syn Jan Zwierz oraz Petronella Sęczek).

    Kazimierz — Józefa Średnicka. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Józefa Średnicka
    Dzieci:
    1. Apolonia Scholastyka Zwierz urodzony(a) 14,2,1818, Borówek.
    2. Benedykt Józef Zwierz urodzony(a) 21 mar. 1821, Transbór.
    3. Katarzyna Zwierz urodzony(a) 3 sty. 1824, Transbór.
    4. 11. Franciszka Zwierz urodzony(a) 30 mar. 1827, Transbór.
    5. Marcella Zwierz urodzony(a) 2 kwie. 1830, Transbór.
    6. Stanisław Zwierz urodzony(a) 2 maj 1833, Transbór.
    7. Ludwik Zwierz urodzony(a) 21 sier. 1838, Transbór.

  9. 24.  Ludwik Gielo urodzony(a) 25 sier. 1805, Strachomin (syn Bonifacy Gielo oraz Teresa Woźniak (Osio)).

    Ludwik poślubił(a) Katarzyna Marianna Sadowska 7 luty 1830, Latowicz. Katarzyna (córka Kacper Sadowski oraz Domicella Zwierz) urodzony(a) 24 list. 1814, Borówek. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Katarzyna Marianna Sadowska urodzony(a) 24 list. 1814, Borówek (córka Kacper Sadowski oraz Domicella Zwierz).
    Dzieci:
    1. Marcella Gielo urodzony(a) 3 kwie. 1831, Borówek.
    2. 12. Stanisław Gelo urodzony(a) 7 maj 1833, Borówek.
    3. Salomea Gielo urodzony(a) 17 list. 1835, Borówek.
    4. Ludwika Gelo urodzony(a) 22 sier. 1838, Borówek.
    5. Anna Gielo urodzony(a) 23 lip. 1841, Borówek.
    6. Marianna Gielo urodzony(a) 26 maj 1844, Borówek.

  11. 26.  Idzi Górski urodzony(a) 6 wrz. 1803, Borówek (syn Paweł Górski oraz Marianna Santorek - Jarzębska).

    Idzi poślubił(a) Anastazja Mazek 2 luty 1823, Latowicz. Anastazja (córka Michał Mazek oraz Katarzyna Stanieta) urodzony(a) 30 gru. 1799, Borówek. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Anastazja Mazek urodzony(a) 30 gru. 1799, Borówek (córka Michał Mazek oraz Katarzyna Stanieta).
    Dzieci:
    1. Mikołaj Górski urodzony(a) 4 gru. 1823, Borówek.
    2. Agnieszka Górska urodzony(a) 3 sty. 1826, Borówek.
    3. Eleonora Górska urodzony(a) 20 luty 1829, Borówek.
    4. 13. Weronika Górska urodzony(a) 31 mar. 1831, Borówek.
    5. Wojciech Górski urodzony(a) 12 kwie. 1833, Borówek.
    6. Elżbieta Górska urodzony(a) 18 list. 1835, Borówek.
    7. Kazimierz Górski urodzony(a) 25 luty 1838, Borówek.
    8. Franciszek Górski urodzony(a) 2 gru. 1840, Borówek.
    9. Klemens Górski urodzony(a) 18 list. 1843, Borówek.

  13. 28.  Antoni Balcer Prus urodzony(a) 7 sty. 1814, Chyżyny (syn Hilary (Paweł) Prus oraz Helena Chróst).

    Antoni poślubił(a) Anastazja Bobotek 2 luty 1834, Latowicz. Anastazja (córka Sylwester Bobotek oraz Joanna Rybak) urodzony(a) 1 sty. 1819, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  14. 29.  Anastazja Bobotek urodzony(a) 1 sty. 1819, Chyżyny (córka Sylwester Bobotek oraz Joanna Rybak).
    Dzieci:
    1. Marianna Prus urodzony(a) 9 mar. 1835, Chyżyny.
    2. Michał Prus urodzony(a) 22 wrz. 1836, Chyżyny.
    3. Marianna Prus urodzony(a) 9 kwie. 1838, Chyżyny.
    4. 14. Ludwik Prus urodzony(a) 26 sier. 1840, Chyżyny.
    5. Tomasz Prus urodzony(a) 9 gru. 1842, Chyżyny.
    6. Jan Prus urodzony(a) 20 sty. 1845, Chyżyny.
    7. Kazimierz Prus urodzony(a) 23 luty 1847, Chyżyny.
    8. Julia Prus urodzony(a) 16 maj 1849, Chyżyny.
    9. Ludwika Prus urodzony(a) 14 sier. 1851, Chyżyny; zgon 7 list. 1917, Laliny.
    10. Agnieszka Prus urodzony(a) 24 sty. 1854, Chyżyny.
    11. Marianna Prus urodzony(a) 8 gru. 1858, Chyżyny.
    12. Ignacy Prus urodzony(a) 15 mar. 1861, Chyżyny.
    13. Weronika Prus urodzony(a) 5 luty 1864, Chyżyny.

  15. 30.  Piotr Wiechetek urodzony(a) 24 lip. 1810, Redzyńskie (syn Adalbertus Wiechetek oraz Apolonia Śluzek).

    Piotr poślubił(a) Elzbieta Małgorzata Chrzyptowicz 15 luty 1829, Latowicz. Elzbieta (córka Franciszek Chrzyptowicz oraz Katarzyna Świeczka) urodzony(a) 29 czer. 1811, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  16. 31.  Elzbieta Małgorzata Chrzyptowicz urodzony(a) 29 czer. 1811, Redzyńskie (córka Franciszek Chrzyptowicz oraz Katarzyna Świeczka).
    Dzieci:
    1. Mateusz Wiechetek urodzony(a) 16 wrz. 1830, Redzyńskie.
    2. Franciszek Wiechetek urodzony(a) 2 paź. 1833, Redzyńskie.
    3. Marianna Wiechetek urodzony(a) 9 gru. 1835, Redzyńskie.
    4. Katarzyna Wiechetek urodzony(a) 2 maj 1837, Redzyńskie; zgon 24 kwie. 1891, Laliny.
    5. 15. Marcella Wiechetek urodzony(a) 9 sty. 1841, Redzyńskie.
    6. Jan Wiechetek urodzony(a) 15 czer. 1843, Redzyńskie.
    7. Marianna Wiechetek urodzony(a) 29 paź. 1845, Redzyńskie.
    8. Damian Wiechetek urodzony(a) 29 paź. 1845, Redzyńskie.
    9. Wincenty Wiechetek urodzony(a) 19 lip. 1847, Redzyńskie.
    10. Wojciech Wiechetek urodzony(a) 21 kwie. 1851, Redzyńskie.
    11. Agnieszka Wiechetek urodzony(a) 4 maj 1853, Redzyńskie.