Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Franciszek Rogowski

Franciszek Rogowski

Mężczyzna 1893 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Franciszek Rogowski urodzony(a) 2 kwie. 1893, Budziska (syn Ludwik Rogowski oraz Zofia Bieńko).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Ludwik Rogowski urodzony(a) 25 sier. 1848, Budziska (syn Adam Rogowski oraz Barbara Całka).

    Ludwik poślubił(a) Zofia Bieńko Zofia (córka Grzegorz Kazimierz Bieńko oraz Marianna Katarzyna Kosut) urodzony(a) 15 maj 1853, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Zofia Bieńko urodzony(a) 15 maj 1853, Iwowe (córka Grzegorz Kazimierz Bieńko oraz Marianna Katarzyna Kosut).
    Dzieci:
    1. Katarzyna Rogowska urodzony(a) 29 list. 1873, Budziska.
    2. Agnieszka Rogowska urodzony(a) 2 list. 1875, Budziska.
    3. Jan Rogowski urodzony(a) 23 luty 1878, Budziska.
    4. Małgorzata Rogowska urodzony(a) 9 lip. 1880, Budziska.
    5. Franciszka Rogowska urodzony(a) 29 list. 1882, Budziska.
    6. Franciszek Rogowski urodzony(a) 2 mar. 1885, Budziska.
    7. Wiktoria Rogowska urodzony(a) 26 sier. 1886, Budziska.
    8. Wojciech Rogowski urodzony(a) 30 mar. 1889, Budziska.
    9. Michał Rogowski urodzony(a) 12 wrz. 1891, Budziska.
    10. 1. Franciszek Rogowski urodzony(a) 2 kwie. 1893, Budziska.
    11. Helena Rogowska urodzony(a) 13 sty. 1895, Budziska.
    12. Marianna Rogowska urodzony(a) 1 sier. 1897, Budziska.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Adam Rogowski urodzony(a) 21 gru. 1827, Budziska (syn Józef Rogowski oraz Franciszka Jesień).

    Adam poślubił(a) Barbara Całka 15 list. 1847, Latowicz. Barbara (córka Czesław Całka oraz Gertruda Rechnio) urodzony(a) 5 gru. 1825, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Barbara Całka urodzony(a) 5 gru. 1825, Redzyńskie (córka Czesław Całka oraz Gertruda Rechnio).
    Dzieci:
    1. 2. Ludwik Rogowski urodzony(a) 25 sier. 1848, Budziska.
    2. Marianna Rogowska urodzony(a) 24 luty 1850, Budziska.
    3. Piotr Rogowski urodzony(a) 30 sty. 1852, Budziska.
    4. Klara Rogowska urodzony(a) 4 sier. 1854, Budziska.
    5. Ludwika Rogowska urodzony(a) 2 lip. 1857, Budziska.
    6. Ludwika Rogowska urodzony(a) 24 maj 1859, Budziska.
    7. Weronika Rogowska urodzony(a) 22 paź. 1861, Budziska.
    8. Józef Rogowski urodzony(a) 8 mar. 1864, Budziska.
    9. Marianna Rogowska urodzony(a) 8 kwie. 1866, Budziska.
    10. Józef Rogowski urodzony(a) 30 gru. 1870, Budziska.

  3. 6.  Grzegorz Kazimierz Bieńko urodzony(a) 8 mar. 1817, Iwowe (syn Jakub Bieńko oraz Pelagia Rogala).

    Grzegorz poślubił(a) Marianna Katarzyna Kosut 14 sty. 1838, Latowicz. Marianna (córka Feliks (Felicjan) Kosut oraz Scholastyka Świeczka) urodzony(a) 19 kwie. 1817, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Marianna Katarzyna Kosut urodzony(a) 19 kwie. 1817, Iwowe (córka Feliks (Felicjan) Kosut oraz Scholastyka Świeczka).
    Dzieci:
    1. Marianna Bieńko urodzony(a) 22 czer. 1839, Iwowe.
    2. Katarzyna Bieńko urodzony(a) 22 list. 1840, Iwowe.
    3. Elżbieta Bieńko urodzony(a) 29 czer. 1843, Iwowe.
    4. Paweł Bieńko urodzony(a) 30 czer. 1847, Iwowe.
    5. Zofia Bieńko urodzony(a) 11 maj 1850, Iwowe.
    6. 3. Zofia Bieńko urodzony(a) 15 maj 1853, Iwowe.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Józef Rogowski urodzony(a) 1794, Górki (syn Marcin Rogowski oraz Helena Migar).

    Józef poślubił(a) Franciszka Jesień 17 sty. 1813, Latowicz. Franciszka (córka Andrzej Jesień oraz Martyna Uścińska) urodzony(a) 13 paź. 1797, Budziska. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Franciszka Jesień urodzony(a) 13 paź. 1797, Budziska (córka Andrzej Jesień oraz Martyna Uścińska).
    Dzieci:
    1. Tekla Rozalia Rogowski urodzony(a) 15 wrz. 1815, Budziska.
    2. Benedykt Gabriel Rogowski urodzony(a) 19 mar. 1817, Budziska.
    3. Adam Mikołaj Rogowski urodzony(a) 28 list. 1819, Budziska.
    4. Marianna Ludwika Rogowska urodzony(a) 14 sier. 1821, Budziska.
    5. Franciszek Rogowski urodzony(a) 17 maj 1824, Budziska.
    6. 4. Adam Rogowski urodzony(a) 21 gru. 1827, Budziska.
    7. Paweł Rogowski urodzony(a) 7 wrz. 1830, Budziska.
    8. Paweł Rogowski urodzony(a) 18 mar. 1832, Budziska.

  3. 10.  Czesław Całka urodzony(a) 21 lip. 1795, Redzyńskie (syn Benedykt Całka oraz Elżbieta Pęśko).

    Czesław poślubił(a) Gertruda Rechnio 9 luty 1817, Latowicz. Gertruda (córka Grzegorz Rechnio oraz Brygida Płatek) urodzony(a) 28 paź. 1793, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Gertruda Rechnio urodzony(a) 28 paź. 1793, Oleksianka (córka Grzegorz Rechnio oraz Brygida Płatek).
    Dzieci:
    1. Dorota Apolonia Całka urodzony(a) 3 luty 1818, Redzyńskie.
    2. Anastazja Marianna Całka urodzony(a) 1 sty. 1821, Redzyńskie.
    3. Apolonia Całka urodzony(a) 15 luty 1823, Redzyńskie.
    4. 5. Barbara Całka urodzony(a) 5 gru. 1825, Redzyńskie.
    5. Jan Całka urodzony(a) 8 czer. 1828, Redzyńskie.
    6. Monika Całka urodzony(a) 30 mar. 1831, Redzyńskie.
    7. Kacper Całka urodzony(a) 27 gru. 1833, Redzyńskie.
    8. Tomasz Całka urodzony(a) 17 gru. 1840, Redzyńskie.

  5. 12.  Jakub Bieńko urodzony(a) 24 lip. 1774, Iwowe (syn Wit Bieńko oraz Marianna Pieniak).

    Jakub — Pelagia Rogala. Pelagia (córka Grzegorz Rogala oraz Katarzyna Sztynka) urodzony(a) 25 mar. 1784, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Pelagia Rogala urodzony(a) 25 mar. 1784, Iwowe (córka Grzegorz Rogala oraz Katarzyna Sztynka).
    Dzieci:
    1. Stanisław Bieńko urodzony(a) 20 list. 1800, Iwowe.
    2. Onufry Bieńko urodzony(a) 18 czer. 1802, Iwowe.
    3. Łukasz Bieńko urodzony(a) 13 paź. 1805, Iwowe.
    4. 6. Grzegorz Kazimierz Bieńko urodzony(a) 8 mar. 1817, Iwowe.
    5. Ignacy Bieńko urodzony(a) 20 lip. 1822, Iwowe.

  7. 14.  Feliks (Felicjan) Kosut urodzony(a) 21 list. 1774, Iwowe (syn Maciej Kosut oraz Elzbieta).

    Feliks poślubił(a) Scholastyka Świeczka 19 luty 1792, Latowicz. Scholastyka (córka Walenty Świeczka oraz Zofia Pazura) urodzony(a) 20 luty 1776, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Scholastyka Świeczka urodzony(a) 20 luty 1776, Iwowe (córka Walenty Świeczka oraz Zofia Pazura).
    Dzieci:
    1. Teresa Kosut urodzony(a) 18 paź. 1796, Iwowe.
    2. Stanisław Kosut urodzony(a) 13 maj 1798, Iwowe.
    3. Marianna Kosut urodzony(a) 9 paź. 1802, Iwowe.
    4. Karolina Kosut urodzony(a) 1 list. 1805, Iwowe.
    5. Benedykt Kosut urodzony(a) 1 kwie. 1810, Iwowe.
    6. Idzi Piotr Kosut urodzony(a) 1 wrz. 1813, Iwowe.
    7. 7. Marianna Katarzyna Kosut urodzony(a) 19 kwie. 1817, Iwowe.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Marcin Rogowski

    Marcin — Helena Migar. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Helena Migar
    Dzieci:
    1. 8. Józef Rogowski urodzony(a) 1794, Górki.

  3. 18.  Andrzej Jesień urodzony(a) 15 list. 1758, Budziska (syn Krzysztof Jesień oraz Zofia Łubian).

    Andrzej poślubił(a) Martyna Uścińska 4 luty 1787, Latowicz. Martyna urodzony(a) 15 list. 1758, Budziska. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Martyna Uścińska urodzony(a) 15 list. 1758, Budziska.
    Dzieci:
    1. Laurenty Jesień urodzony(a) 10 sier. 1788, Budziska.
    2. Franciszek Jesień urodzony(a) 5 paź. 1790, Budziska.
    3. Aleksandra Jesień urodzony(a) 28 mar. 1793, Budziska.
    4. 9. Franciszka Jesień urodzony(a) 13 paź. 1797, Budziska.
    5. Franciszka Jesień urodzony(a) 12 kwie. 1801, Budziska.
    6. Marianna Jesień urodzony(a) 12 kwie. 1801, Budziska; zgon 12 paź. 1802, Budziska.
    7. Jakub Jesień urodzony(a) 1805, Budziska; zgon 26 czer. 1842, Budziska.

  5. 20.  Benedykt Całka urodzony(a) 21 mar. 1762, Redzyńskie (syn Kazimierz Całka oraz Jadwiga).

    Benedykt poślubił(a) Elżbieta Pęśko 11 luty 1787, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Elżbieta Pęśko
    Dzieci:
    1. Wiktoria Całka urodzony(a) 22 gru. 1787, Redzyńskie; zgon 13 sty. 1791.
    2. Gertruda Całka urodzony(a) 14 mar. 1790, Redzyńskie.
    3. Mateusz Całka urodzony(a) 25 luty 1792, Redzyńskie; zgon 21 czer. 1792, Redzyńskie.
    4. Katarzyna Całka urodzony(a) 17 list. 1793, Redzyńskie; zgon 24 luty 1795, Redzyńskie.
    5. 10. Czesław Całka urodzony(a) 21 lip. 1795, Redzyńskie.
    6. Scholastyka Całka urodzony(a) 13 luty 1797, Redzyńskie; zgon 14 list. 1798, Redzyńskie.
    7. Julianna Całka urodzony(a) 19 czer. 1798, Redzyńskie.
    8. Klara Całka urodzony(a) 11 sier. 1803, Redzyńskie.

  7. 22.  Grzegorz Rechnio urodzony(a) 9 mar. 1760, Oleksianka (syn Marcin Rechnio oraz Anastazja).

    Grzegorz poślubił(a) Brygida Płatek 8 luty 1789, Latowicz. Brygida (córka Paweł Płatek oraz Petronella Jesionówna) urodzony(a) 1 paź. 1771, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Brygida Płatek urodzony(a) 1 paź. 1771, Oleksianka (córka Paweł Płatek oraz Petronella Jesionówna).
    Dzieci:
    1. Julianna Rechnio urodzony(a) 16 maj 1791, Oleksianka.
    2. 11. Gertruda Rechnio urodzony(a) 28 paź. 1793, Oleksianka.
    3. Magdalena Rechnio urodzony(a) 24 mar. 1796, Oleksianka.
    4. Mateusz Rechnio urodzony(a) 1798, Oleksianka.
    5. Hiacynt Rechnio urodzony(a) 16 sier. 1801, Oleksianka.
    6. Adam Janusz Rechnio urodzony(a) 26 gru. 1803, Oleksianka.
    7. Anastazja Rechnio urodzony(a) 28 gru. 1807, Oleksianka.
    8. Jan Rechnio urodzony(a) 4 czer. 1809, Oleksianka.
    9. Barbara Bibianna Rechnio urodzony(a) 26 list. 1811, Oleksianka.
    10. Paweł Hilary Rechnio urodzony(a) 8 sty. 1813, Oleksianka.
    11. Marcella Teresa Rechnio urodzony(a) 20 kwie. 1817, Oleksianka.

  9. 24.  Wit Bieńko urodzony(a) 1729, Iwowe (syn N Bieńko); zgon 20 kwie. 1789, Iwowe.

    Wit poślubił(a) Marianna Pieniak 27 sty. 1765, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Marianna Pieniak
    Dzieci:
    1. Magdalena Bieńko urodzony(a) , Iwowe.
    2. katarzyna Bieńko urodzony(a) 27 kwie. 1766, Iwowe; zgon 29 maj 1773, Iwowe.
    3. Klemens Bieńko urodzony(a) 27 list. 1768, Iwowe; zgon 2 luty 1777, Iwowe.
    4. Dominik Bieńko urodzony(a) 4 sier. 1771, Iwowe; zgon 29 maj 1773, Iwowe.
    5. 12. Jakub Bieńko urodzony(a) 24 lip. 1774, Iwowe.
    6. Scholastyka Bieńko urodzony(a) 10 luty 1777, Iwowe.
    7. Grzegorz Bieńko urodzony(a) 10 maj 1778, Iwowe.
    8. Tomasz Bieńko urodzony(a) 21 gru. 1780, Iwowe.
    9. Daniel Bieńko urodzony(a) 14 lip. 1783, Iwowe.

  11. 26.  Grzegorz Rogala urodzony(a) 1736 (syn N Rogala); zgon 9 list. 1786, Iwowe.

    Grzegorz poślubił(a) Katarzyna Sztynka 7 luty 1768, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Katarzyna Sztynka
    Dzieci:
    1. Cecylia Rogala urodzony(a) 27 list. 1770, Iwowe; zgon 10 lip. 1772, Iwowe.
    2. Sylwester Rogala urodzony(a) 2 sty. 1774, Iwowe.
    3. Agnieszka Rogala urodzony(a) 23 sty. 1778, Iwowe; zgon 5 lip. 1781, Iwowe.
    4. 13. Pelagia Rogala urodzony(a) 25 mar. 1784, Iwowe.

  13. 28.  Maciej Kosut urodzony(a) 1720, Iwowe (syn N Kosut); zgon 27 sty. 1800, Iwowe.

    Maciej poślubił(a) Elzbieta Elzbieta urodzony(a) 1740; zgon 27 luty 1800, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  14. 29.  Elzbieta urodzony(a) 1740; zgon 27 luty 1800, Iwowe.
    Dzieci:
    1. Petronella Kosut urodzony(a) 2 czer. 1771, Iwowe; zgon 24 gru. 1771, Iwowe.
    2. Agnieszka Kosut urodzony(a) 18 sty. 1773, Iwowe; zgon 2 sier. 1773, Iwowe.
    3. 14. Feliks (Felicjan) Kosut urodzony(a) 21 list. 1774, Iwowe.
    4. Filip Benedykt Kosut urodzony(a) 23 sier. 1777, Iwowe.
    5. Grzegorz Kosut urodzony(a) 10 maj 1780, Iwowe; zgon 26 czer. 1785, Iwowe.
    6. Karolina Kosut urodzony(a) 2 list. 1783, Iwowe.

  15. 30.  Walenty Świeczka urodzony(a) 1748, Iwowe (syn N Świeczka); zgon 27 list. 1778, Iwowe.

    Walenty poślubił(a) Zofia Pazura 20 list. 1774, Latowicz. Zofia (córka Jakub Pazura oraz Marianna) urodzony(a) 1750, Laliny; zgon 8 czer. 1800, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  16. 31.  Zofia Pazura urodzony(a) 1750, Laliny (córka Jakub Pazura oraz Marianna); zgon 8 czer. 1800, Iwowe.
    Dzieci:
    1. 15. Scholastyka Świeczka urodzony(a) 20 luty 1776, Iwowe.
    2. Tomasz Świeczka urodzony(a) 23 gru. 1778, Iwowe.