Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Anna Kluczek

Anna Kluczek

Kobieta 1887 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Anna Kluczek urodzony(a) 27 kwie. 1887, Chyżyny (córka Leon Kluczek oraz Zuzanna Całka).

    Anna poślubił(a) Franciszek Płatek 18 luty 1914, Latowicz. Franciszek (syn Piotr Płatek oraz Agata Dzięcioł) urodzony(a) 1 gru. 1889, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Helena Płatek urodzony(a) 2 gru. 1914, Latowicz.
    2. Jan Płatek urodzony(a) 1 lip. 1916, Latowicz.
    3. Henryk Płatek urodzony(a) 13 luty 1919, Latowicz.
    4. Jadwiga Płatek urodzony(a) 18 paź. 1920, Latowicz.
    5. Ignacy Płatek urodzony(a) 1 wrz. 1922, Latowicz.
    6. Wanda Irena Płatek urodzony(a) 25 maj 1924, Latowicz.
    7. Adam Radeusz Płatek urodzony(a) 20 kwie. 1926, Latowicz.
    8. Marianna Sabina Płatek urodzony(a) 20 luty 1932, Latowicz.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Leon Kluczek urodzony(a) 1853, Borki (syn Jan Kluczek oraz Agnieszka Paudyna).

    Leon poślubił(a) Zuzanna Całka 7 list. 1881, Latowicz. Zuzanna (córka Jan Stanisław Całka oraz Julianna Małgorzata Kosut) urodzony(a) 6 sier. 1845, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Zuzanna Całka urodzony(a) 6 sier. 1845, Oleksianka (córka Jan Stanisław Całka oraz Julianna Małgorzata Kosut).
    Dzieci:
    1. 1. Anna Kluczek urodzony(a) 27 kwie. 1887, Chyżyny.
    2. Florentyna Kluczek urodzony(a) 23 czer. 1883, Chyżyny.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Jan Kluczek

    Jan — Agnieszka Paudyna. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Agnieszka Paudyna
    Dzieci:
    1. 2. Leon Kluczek urodzony(a) 1853, Borki.

  3. 6.  Jan Stanisław Całka urodzony(a) 16 maj 1812, Redzyńskie (syn Wit Całka oraz Hedwiga Malitka-Zbojna).

    Jan poślubił(a) Julianna Małgorzata Kosut 19 czer. 1842, Latowicz. Julianna (córka Bartłomiej Kosut oraz Ewa (Helena) Reda) urodzony(a) 19 czer. 1817, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Julianna Małgorzata Kosut urodzony(a) 19 czer. 1817, Oleksianka (córka Bartłomiej Kosut oraz Ewa (Helena) Reda).
    Dzieci:
    1. Marianna Całka urodzony(a) 5 maj 1843, Oleksianka.
    2. Ludwik Całka urodzony(a) 23 sier. 1844, Oleksianka.
    3. 3. Zuzanna Całka urodzony(a) 6 sier. 1845, Oleksianka.
    4. Alojzy Całka urodzony(a) 22 czer. 1847, Oleksianka.
    5. Ludwik Całka urodzony(a) 6 paź. 1849, Oleksianka.
    6. Magdalena Całka urodzony(a) 6 maj 1852, Oleksianka.
    7. Kajetan Całka urodzony(a) 7 sier. 1855, Oleksianka.
    8. Gertruda Całka urodzony(a) 13 mar. 1858, Oleksianka.
    9. Katarzyna Całka urodzony(a) 26 paź. 1860, Oleksianka.
    10. Katarzyna Całka urodzony(a) 2 list. 1865, Oleksianka.


Pokolenie: 4

  1. 12.  Wit Całka urodzony(a) 16 czer. 1771, Redzyńskie (syn Feliks (Szczęsny) Całka oraz Marianna Śluzek).

    Wit poślubił(a) Hedwiga Malitka-Zbojna 20 list. 1796, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 13.  Hedwiga Malitka-Zbojna
    Dzieci:
    1. Jan Całka urodzony(a) 24 paź. 1797, Redzyńskie; zgon 26 paź. 1797, Redzyńskie.
    2. Hieronim Całka urodzony(a) 30 wrz. 1798, Redzyńskie.
    3. Jakub Całka urodzony(a) 26 lip. 1801, Redzyńskie.
    4. Izydor Całka urodzony(a) 1 sier. 1804, Redzyńskie.
    5. Franciszek Całka urodzony(a) 9 paź. 1806, Redzyńskie.
    6. Benedykt Całka urodzony(a) 31 mar. 1809, Redzyńskie.
    7. 6. Jan Stanisław Całka urodzony(a) 16 maj 1812, Redzyńskie.
    8. Barbara Gertruda Całka urodzony(a) 2 gru. 1814, Redzyńskie.
    9. Michał Władysław Całka urodzony(a) 27 wrz. 1816, Redzyńskie.

  3. 14.  Bartłomiej Kosut (syn Grzegorz Kosut oraz Marianna).

    Bartłomiej poślubił(a) Ewa (Helena) Reda 21 list. 1790, Latowicz. Ewa (córka Paweł Reda oraz Katarzna Sęcek) urodzony(a) 28 paź. 1772, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 15.  Ewa (Helena) Reda urodzony(a) 28 paź. 1772, Strachomin (córka Paweł Reda oraz Katarzna Sęcek).
    Dzieci:
    1. Dorota Kosut urodzony(a) 12 luty 1792, Oleksianka; zgon 26 luty 1801, Oleksianka.
    2. Franciszek Kosut urodzony(a) 15 mar. 1795, Oleksianka; zgon 22 luty 1796, Oleksianka.
    3. Małgorzata Kosut urodzony(a) 18 lip. 1797, Oleksianka; zgon 17 mar. 1801, Oleksianka.
    4. Walenty Kosut urodzony(a) 7 luty 1799, Oleksianka; zgon 26 mar. 1800, Oleksianka.
    5. Brygida Kosut urodzony(a) 17 list. 1800, Oleksianka.
    6. Marianna Kosut urodzony(a) 7 wrz. 1802, Oleksianka.
    7. Katarzyna Kosut urodzony(a) 24 kwie. 1804, Oleksianka; zgon 26 lip. 1805, Oleksianka.
    8. Krystyna Kosut urodzony(a) 2 list. 1805, Oleksianka.
    9. Antonina Monika Kosut urodzony(a) 11 maj 1807, Oleksianka.
    10. Wincenty Kosut urodzony(a) 18 lip. 1809, Oleksianka.
    11. Dorota Marianna Kosut urodzony(a) 27 sty. 1811, Oleksianka.
    12. Agnieszka Anastazja Kosut urodzony(a) 22 sty. 1813, Oleksianka.
    13. Mikołaj Piotr Kosut urodzony(a) 5 gru. 1814, Oleksianka.
    14. 7. Julianna Małgorzata Kosut urodzony(a) 19 czer. 1817, Oleksianka.


Pokolenie: 5

  1. 24.  Feliks (Szczęsny) Całka urodzony(a) 1748, Redzyńskie (syn N Całka); zgon 31 lip. 1808, Redzyńskie.

    Feliks poślubił(a) Marianna Śluzek 19 list. 1769, Latowicz. Marianna urodzony(a) 1751, Redzyńskie; zgon 9 paź. 1792, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 25.  Marianna Śluzek urodzony(a) 1751, Redzyńskie; zgon 9 paź. 1792, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. 12. Wit Całka urodzony(a) 16 czer. 1771, Redzyńskie.
    2. Augustyn Całka urodzony(a) 29 sier. 1773, Redzyńskie.
    3. Piotr Całka urodzony(a) 1 sier. 1776, Redzyńskie.
    4. Franciszek Ksawery Całka urodzony(a) 13 gru. 1778, Redzyńskie.
    5. Abdan Całka urodzony(a) 1 sier. 1781, Redzyńskie; zgon 6 sier. 1781, Redzyńskie.
    6. Elzbieta Całka urodzony(a) 27 paź. 1782, Redzyńskie; zgon 1 czer. 1812, Redzyńskie.
    7. Józef Całka urodzony(a) 19 mar. 1785, Redzyńskie; zgon 24 mar. 1785, Redzyńskie.
    8. Walenty Całka urodzony(a) 29 mar. 1786, Redzyńskie.
    9. Jan Całka urodzony(a) 30 sty. 1789, Redzyńskie; zgon 2 luty 1789, Redzyńskie.
    10. Jakub Całka urodzony(a) 25 lip. 1791, Redzyńskie; zgon 17 wrz. 1794, Redzyńskie.

  3. 28.  Grzegorz Kosut (syn N Kosut).

    Grzegorz — Marianna. [Arkusz rodzinny]


  4. 29.  Marianna
    Dzieci:
    1. Tomasz Kosut urodzony(a) 10 gru. 1758, Oleksianka; zgon 8 wrz. 1793, Oleksianka.
    2. Anastazja Kosut urodzony(a) 21 gru. 1761, Oleksianka.
    3. 14. Bartłomiej Kosut

  5. 30.  Paweł Reda urodzony(a) 1738 (syn N Reda); zgon 17 maj 1802, Oleksianka.

    Paweł poślubił(a) Katarzna Sęcek 7 luty 1768, Latowicz. Katarzna urodzony(a) 1738; zgon 25 kwie. 1793, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 31.  Katarzna Sęcek urodzony(a) 1738; zgon 25 kwie. 1793, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Hilary Reda urodzony(a) 4 sty. 1769, Strachomin; zgon 17 list. 1770, Strachomin.
    2. Baltazar Reda urodzony(a) 10 sty. 1770, Strachomin; zgon 5 mar. 1772, Strachomin.
    3. Gabriel Reda urodzony(a) 3 kwie. 1771, Strachomin; zgon 11 sty. 1773, Strachomin.
    4. 15. Ewa (Helena) Reda urodzony(a) 28 paź. 1772, Strachomin.
    5. Fabian Reda urodzony(a) 26 sty. 1775, Strachomin.
    6. Franciszka Reda urodzony(a) 4 kwie. 1776, Strachomin; zgon 16 kwie. 1776, Strachomin.
    7. Bonifacy Reda urodzony(a) 16 maj 1777, Strachomin.
    8. Urszula Reda urodzony(a) 25 paź. 1778, Strachomin.
    9. Tomasz Reda urodzony(a) 6 mar. 1781, Strachomin.