Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Stefania Świeczka

Stefania Świeczka

Kobieta 1912 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Stefania Świeczka urodzony(a) 28 sty. 1912, Iwowe (córka Grzegorz Świeczka oraz Aleksandra Sikora).

    Stefania poślubił(a) S. Gelo [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Jan Gelo urodzony(a) 29 sty. 1933, Transbór.
    2. Cecylia Genowefa Gelo urodzony(a) 6 luty 1935, Transbór.
    3. Żyjący
    4. Barbara Gelo urodzony(a) 17 luty 1943, Transbór.
    5. Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Grzegorz Świeczka urodzony(a) 8 maj 1880, Iwowe (syn Jan Świeczka oraz Katarzyna Skorupa).

    Grzegorz poślubił(a) Aleksandra Sikora 25 luty 1908, Latowicz. Aleksandra (córka Leon Sikora oraz Antonina Jarzębska) urodzony(a) 3 luty 1891, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Aleksandra Sikora urodzony(a) 3 luty 1891, Transbór (córka Leon Sikora oraz Antonina Jarzębska).
    Dzieci:
    1. Genowefa Świeczka urodzony(a) 9 wrz. 1909, Iwowe.
    2. 1. Stefania Świeczka urodzony(a) 28 sty. 1912, Iwowe.
    3. Marianna Świeczka urodzony(a) 7 kwie. 1914, Iwowe.
    4. Żyjący
    5. Stanisława Świeczka urodzony(a) 18 sier. 1921, Transbór.
    6. Stanisław Bolesław Świeczka urodzony(a) 8 kwie. 1924, Iwowe.
    7. Marianna Świeczka urodzony(a) 21 mar. 1927, Iwowe.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Jan Świeczka urodzony(a) 6 lip. 1845, Iwowe (syn Dionizy Świeczka oraz Marianna Skorupa).

    Jan poślubił(a) Katarzyna Skorupa 2 luty 1873, Latowicz. Katarzyna (córka Leon Skorupa oraz Franciszka Łodyga) urodzony(a) 20 paź. 1856, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Katarzyna Skorupa urodzony(a) 20 paź. 1856, Iwowe (córka Leon Skorupa oraz Franciszka Łodyga).
    Dzieci:
    1. Stanisław Świeczka urodzony(a) 29 gru. 1874, Iwowe.
    2. Ludwik Świeczka urodzony(a) 19 sier. 1877, Iwowe.
    3. 2. Grzegorz Świeczka urodzony(a) 8 maj 1880, Iwowe.
    4. Piotr Świeczka urodzony(a) 4 luty 1883, Iwowe.
    5. Ludwik Świeczka urodzony(a) 21 kwie. 1886, Iwowe.
    6. Wiktor Świeczka urodzony(a) 24 wrz. 1889, Iwowe.
    7. Marianna Świeczka urodzony(a) 29 gru. 1892, Iwowe.
    8. Franciszek Świeczka urodzony(a) 3 sier. 1895, Iwowe.
    9. Władysław Świeczka urodzony(a) 6 wrz. 1896, Iwowe.
    10. Marianna Świeczka urodzony(a) 29 wrz. 1898, Iwowe.

  3. 6.  Leon Sikora urodzony(a) 1 luty 1868, Transbór (syn Józef Sikorski oraz Marianna Przybysz).

    Leon poślubił(a) Antonina Jarzębska Antonina (córka Leon Jarzębski oraz Katarzyna Piłka) urodzony(a) 1871, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Antonina Jarzębska urodzony(a) 1871, Transbór (córka Leon Jarzębski oraz Katarzyna Piłka).
    Dzieci:
    1. Piotr Sikora urodzony(a) 18 lip. 1889, Transbór.
    2. 3. Aleksandra Sikora urodzony(a) 3 luty 1891, Transbór.
    3. Katarzyna Sikora urodzony(a) 12 wrz. 1893, Transbór.
    4. Franciszka Sikora urodzony(a) 24 luty 1896, Transbór.
    5. Marianna Sikora urodzony(a) 7 gru. 1898, Transbór.
    6. Stefania Sikora urodzony(a) 26 wrz. 1902, Transbór.
    7. Aleksander Sikora urodzony(a) 30 lip. 1906, Transbór.
    8. Władysława Sikora urodzony(a) 8 mar. 1909, Transbór.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Dionizy Świeczka urodzony(a) 10 paź. 1804, Iwowe (syn Tomasz Świeczka oraz Zofia Sekta).

    Dionizy poślubił(a) Marianna Skorupa 24 czer. 1832, Latowicz. Marianna (córka Walenty Skorupa oraz Julianna Kosut) urodzony(a) 19 sier. 1809, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Marianna Skorupa urodzony(a) 19 sier. 1809, Iwowe (córka Walenty Skorupa oraz Julianna Kosut).
    Dzieci:
    1. Mateusz Świeczka urodzony(a) 21 wrz. 1833, Iwowe.
    2. Franciszek Świeczka urodzony(a) 28 sty. 1835, Iwowe.
    3. Józef Świeczka urodzony(a) 25 mar. 1837, Iwowe.
    4. Magdalena Świeczka urodzony(a) 12 maj 1838, Iwowe.
    5. Katarzyna Świeczka urodzony(a) 14 list. 1840, Iwowe.
    6. Wincenty Świeczka urodzony(a) 7 kwie. 1843, Iwowe.
    7. 4. Jan Świeczka urodzony(a) 6 lip. 1845, Iwowe.
    8. Martyna Świeczka urodzony(a) 10 mar. 1848, Iwowe.
    9. Zuzanna Świeczka urodzony(a) 7 sier. 1851, Iwowe.

  3. 10.  Leon Skorupa urodzony(a) 12 kwie. 1822, Iwowe (syn Paweł Skorupa oraz Scholastyka Gielo).

    Leon poślubił(a) Franciszka Łodyga 15 luty 1841, Latowicz. Franciszka (córka Szczepan Łodyga oraz Agata Rogala) urodzony(a) 3 mar. 1824, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Franciszka Łodyga urodzony(a) 3 mar. 1824, Iwowe (córka Szczepan Łodyga oraz Agata Rogala).
    Dzieci:
    1. Jakub Skorupa urodzony(a) 28 lip. 1842, Iwowe.
    2. Łukasz Skorupa urodzony(a) 15 paź. 1844, Iwowe.
    3. Marianna Skorupa urodzony(a) 1 lip. 1847, Iwowe.
    4. Feliks Skorupa urodzony(a) 30 maj 1849, Iwowe.
    5. Jan Skorupa urodzony(a) 8 mar. 1852, Iwowe.
    6. Maciej Skorupa urodzony(a) 28 luty 1854, Iwowe.
    7. 5. Katarzyna Skorupa urodzony(a) 20 paź. 1856, Iwowe.
    8. Marianna Skorupa urodzony(a) 14 maj 1859, Iwowe.
    9. Aleksander Skorupa urodzony(a) 24 mar. 1861, Iwowe.
    10. Marianna Skorupa urodzony(a) 8 gru. 1867, Iwowe.
    11. Jan Skorupa urodzony(a) 20 czer. 1867, Iwowe.

  5. 12.  Józef Sikorski urodzony(a) 1821, Majdan p. Kołbiel (syn Stanisław Sikorski oraz Klara Ciborowska).

    Józef poślubił(a) Marianna Przybysz Marianna urodzony(a) 1 wrz. 1825, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Marianna Przybysz urodzony(a) 1 wrz. 1825, Transbór.
    Dzieci:
    1. Katarzyna Sikora urodzony(a) 10 list. 1842, Transbór.
    2. Walenty Sikora urodzony(a) 28 sty. 1845, Transbór.
    3. Anna Sikora urodzony(a) 1847, Transbór.
    4. Antoni Sikora urodzony(a) 1850, Transbór.
    5. Agnieszka Sikora urodzony(a) 7 sty. 1853, Transbór.
    6. Marianna Sikora urodzony(a) 16 mar. 1856, Transbór.
    7. Jan Sikora urodzony(a) 20 luty 1858, Transbór.
    8. Józef Sikora urodzony(a) 30 mar. 1859, Transbór.
    9. 6. Leon Sikora urodzony(a) 1 luty 1868, Transbór.
    10. Franciszka Sikora urodzony(a) 22 sty. 1865, Transbór.
    11. Wiktoria Sikora urodzony(a) 1 maj 1868, Transbór.

  7. 14.  Leon Jarzębski urodzony(a) 21 maj 1841, Transbór (syn Maciej Wójcik - Jarzębski oraz Agata Agnieszka Górska).

    Leon poślubił(a) Katarzyna Piłka 3 luty 1862, Latowicz. Katarzyna (córka Jan Piłka oraz Antonina Zwierz) urodzony(a) 1843, Poschła. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Katarzyna Piłka urodzony(a) 1843, Poschła (córka Jan Piłka oraz Antonina Zwierz).
    Dzieci:
    1. Jan Jarzębski urodzony(a) 19 list. 1865, Transbór.
    2. Anna Jarzębska urodzony(a) 14 list. 1868, Transbór.
    3. 7. Antonina Jarzębska urodzony(a) 1871, Transbór.
    4. Stanisław Jarzębski urodzony(a) 18 maj 1875, Transbór.
    5. Piotr Jarzębski urodzony(a) 7 sty. 1879, Transbór.
    6. Franciszka Jarzębska urodzony(a) 13 mar. 1882, Transbór.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Tomasz Świeczka urodzony(a) 23 gru. 1778, Iwowe (syn Walenty Świeczka oraz Zofia Pazura).

    Tomasz poślubił(a) Zofia Sekta 1 czer. 1800, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Zofia Sekta
    Dzieci:
    1. Marianna Świeczka urodzony(a) 19 gru. 1802, Iwowe.
    2. 8. Dionizy Świeczka urodzony(a) 10 paź. 1804, Iwowe.
    3. Agnieszka Świeczka urodzony(a) 27 sty. 1807, Iwowe.
    4. Kilian Bonifacy Świeczka urodzony(a) 6 lip. 1812, Iwowe.

  3. 18.  Walenty Skorupa urodzony(a) 12 luty 1783, Iwowe (syn Adalbertus Skorupa oraz Zofia Koza).

    Walenty poślubił(a) Julianna Kosut 24 sty. 1808, Latowicz. Julianna (córka Kazimierz Kosut oraz Agata Domoń) urodzony(a) 25 maj 1790, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Julianna Kosut urodzony(a) 25 maj 1790, Iwowe (córka Kazimierz Kosut oraz Agata Domoń).
    Dzieci:
    1. 9. Marianna Skorupa urodzony(a) 19 sier. 1809, Iwowe.
    2. Ignacy Piotr Skorupa urodzony(a) 29 lip. 1812, Iwowe.
    3. Piotr Paweł Skorupa urodzony(a) 3 czer. 1814, Iwowe.
    4. Jan Feliks Skorupa urodzony(a) 3 czer. 1814, Iwowe.
    5. Krystyna Skorupa urodzony(a) 23 lip. 1815, Iwowe.
    6. Benedykt Józef Skorupa urodzony(a) 23 lip. 1815, Iwowe.
    7. Ambroży Mikołaj Skorupa urodzony(a) 7 gru. 1817, Iwowe.
    8. Tekla Krystyna Skorupa urodzony(a) 9 sier. 1820, Iwowe.
    9. Kunegunda Skorupa urodzony(a) 26 luty 1823, Iwowe.
    10. Klemens Skorupa urodzony(a) 27 list. 1825, Iwowe.
    11. Tekla Skorupa urodzony(a) 6 lip. 1829, Iwowe.
    12. Mateusz Skorupa urodzony(a) 29 paź. 1831, Iwowe.
    13. Karolina Skorupa urodzony(a) 29 paź. 1831, Iwowe.
    14. Katarzyna Skorupa urodzony(a) 24 list. 1835, Iwowe.

  5. 20.  Paweł Skorupa urodzony(a) 25 sty. 1789, Iwowe (syn Antoni Skorupa oraz Agata Rogala).

    Paweł poślubił(a) Scholastyka Gielo 28 sty. 1816, Latowicz. Scholastyka (córka Marcin Gielo oraz Franciszka Gajowniczek) urodzony(a) 1792, Żebraczka. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Scholastyka Gielo urodzony(a) 1792, Żebraczka (córka Marcin Gielo oraz Franciszka Gajowniczek).
    Dzieci:
    1. Magdalena Katarzyna Skorupa urodzony(a) 8 maj 1817, Iwowe.
    2. Adam Tomasz Skorupa urodzony(a) 22 gru. 1819, Iwowe.
    3. 10. Leon Skorupa urodzony(a) 12 kwie. 1822, Iwowe.
    4. Cecylia Skorupa urodzony(a) 22 list. 1824, Iwowe.
    5. Marianna Skorupa urodzony(a) 15 sier. 1827, Iwowe.
    6. Karol Skorupa urodzony(a) 28 paź. 1829, Iwowe.
    7. Tekla Skorupa urodzony(a) 22 wrz. 1832, Iwowe.

  7. 22.  Szczepan Łodyga urodzony(a) 15 lip. 1790, Laliny (syn Adalbert Łodyga oraz Krystyna Jesień); zgon 15 sier. 1831, Iwowe.

    Szczepan poślubił(a) Agata Rogala 16 luty 1817, Latowicz. Agata (córka Paweł Rogala oraz Agnieszka Figiel) urodzony(a) 5 luty 1789, Iwowe; zgon 22 maj 1854, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Agata Rogala urodzony(a) 5 luty 1789, Iwowe (córka Paweł Rogala oraz Agnieszka Figiel); zgon 22 maj 1854, Iwowe.
    Dzieci:
    1. Idzi Roch Łodyga urodzony(a) 25 sier. 1818, Iwowe.
    2. Magdalena Petronella Łodyga urodzony(a) 29 maj 1821, Iwowe.
    3. 11. Franciszka Łodyga urodzony(a) 3 mar. 1824, Iwowe.
    4. Marianna Łodyga urodzony(a) 18 kwie. 1829, Iwowe; zgon 13 lip. 1829, Iwowe.
    5. Konstancja Łodyga urodzony(a) 4 wrz. 1830, Iwowe.

  9. 24.  Stanisław Sikorski

    Stanisław — Klara Ciborowska. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Klara Ciborowska
    Dzieci:
    1. Urszula Zofia Sikorska urodzony(a) 1815/151, Majdan p. Kołbiel.
    2. Roch Sikorski urodzony(a) 1817/119, Majdan p. Kołbiel.
    3. Salomea Sikorska urodzony(a) 1818/221, Majdan p. Kołbiel.
    4. 12. Józef Sikorski urodzony(a) 1821, Majdan p. Kołbiel.
    5. Wojciech Sikorski urodzony(a) 1823/39, Majdan p. Kołbiel.
    6. Julianna Sikorska urodzony(a) 1826/17, Majdan p. Kołbiel.
    7. Antonina Sikora urodzony(a) 1827/62, Majdan p. Kołbiel.
    8. Marianna Sikorska urodzony(a) 1830/78, Majdan p. Kołbiel.
    9. Anna Sikorska urodzony(a) 1833/67, Majdan p. Kołbiel.
    10. Wincenty Sikora urodzony(a) 17 lip. 1836, Transbór.

  11. 28.  Maciej Wójcik - Jarzębski

    Maciej — Agata Agnieszka Górska. Agata (córka Daniel Górski oraz Katarzyna Świątek) urodzony(a) 4 luty 1820, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  12. 29.  Agata Agnieszka Górska urodzony(a) 4 luty 1820, Chyżyny (córka Daniel Górski oraz Katarzyna Świątek).
    Dzieci:
    1. Faustyn Wójcik urodzony(a) 9 wrz. 1839, Transbór.
    2. Zuzanna Wójcik urodzony(a) 9 wrz. 1839, Transbór.
    3. 14. Leon Jarzębski urodzony(a) 21 maj 1841, Transbór.
    4. Marianna Wójcik urodzony(a) 31 lip. 1845, Transbór.
    5. Jan Wójcik urodzony(a) 18 kwie. 1848, Transbór.
    6. Jan Wójcik - Jarzębski urodzony(a) 14 maj 1849, Transbór.
    7. Piotr Wójcik urodzony(a) 24 czer. 1852, Transbór.
    8. Piotr Wójcik urodzony(a) 25 czer. 1857, Transbór.
    9. Katarzyna Wójcik urodzony(a) 21 kwie. 1860, Transbór.
    10. Wiktoria Wójcik urodzony(a) 18 list. 1861, Transbór.

  13. 30.  Jan Piłka urodzony(a) 1808, Budy Obrębskie (syn Jan Piłka oraz Anastazja).

    Jan poślubił(a) Antonina Zwierz 18 list. 1827, Parysów. Antonina (córka Jan Zwierz oraz Zofia Robak) urodzony(a) 1809, Choiny. [Arkusz rodzinny]


  14. 31.  Antonina Zwierz urodzony(a) 1809, Choiny (córka Jan Zwierz oraz Zofia Robak).
    Dzieci:
    1. 15. Katarzyna Piłka urodzony(a) 1843, Poschła.
    2. Ignacy Piłka urodzony(a) 1835, Budy Obrębskie.