Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Karol Brzozowski

Karol Brzozowski

Mężczyzna 1851 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Karol Brzozowski urodzony(a) 2 list. 1851, Transbór (syn Wojciech Brzozowski oraz Anastazja Zwierz).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Wojciech Brzozowski urodzony(a) 26 mar. 1827, Transbór (syn Jan Brzeziński oraz Kunegunda Rybak).

    Wojciech poślubił(a) Anastazja Zwierz 15 luty 1848, Latowicz. Anastazja (córka Żyjący oraz Marcjanna Stanieta) urodzony(a) 24 gru. 1831, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Anastazja Zwierz urodzony(a) 24 gru. 1831, Transbór (córka Żyjący oraz Marcjanna Stanieta).
    Dzieci:
    1. 1. Karol Brzozowski urodzony(a) 2 list. 1851, Transbór.
    2. Marianna Brzozowska urodzony(a) 26 wrz. 1855, Transbór.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Jan Brzeziński urodzony(a) 16 czer. 1799, Wielgolas (syn Mateusz Brzozowski oraz Petronella Miziarska).

    Jan poślubił(a) Kunegunda Rybak 15 luty 1819, Latowicz. Kunegunda (córka Stanisław Rybak oraz Katarzyna Zwierz) urodzony(a) 2 sier. 1801, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Kunegunda Rybak urodzony(a) 2 sier. 1801, Transbór (córka Stanisław Rybak oraz Katarzyna Zwierz).
    Dzieci:
    1. Cyprian Michał Brzozowski urodzony(a) 19 wrz. 1821, Wielgolas.
    2. Małgorzata Brzozowska urodzony(a) 10 czer. 1824, Wielgolas.
    3. 2. Wojciech Brzozowski urodzony(a) 26 mar. 1827, Transbór.
    4. Walenty Brzozowski urodzony(a) 13 luty 1830, Transbór.

  3. 6.  Żyjący

    Żyjący poślubił(a) Marcjanna Stanieta Marcjanna (córka Jan a'Capistrano Stanieta oraz Ludwika Myka) urodzony(a) 13 czer. 1805, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Marcjanna Stanieta urodzony(a) 13 czer. 1805, Transbór (córka Jan a'Capistrano Stanieta oraz Ludwika Myka).
    Dzieci:
    1. 3. Anastazja Zwierz urodzony(a) 24 gru. 1831, Transbór.
    2. Marianna Zwierz urodzony(a) 31 sty. 1831, Transbór.
    3. Wojciech Zwierz urodzony(a) 9 kwie. 1838, Transbór.
    4. Marianna Zwierz urodzony(a) 9 gru. 1842, Transbór.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Mateusz Brzozowski urodzony(a) 1774, Wielgolas (syn Bazyli Brzozowski oraz Zofia Kowalska).

    Mateusz poślubił(a) Petronella Miziarska 29 sty. 1797, Latowicz. Petronella (córka Adam Miziarski oraz Katarzyna Kurowska) urodzony(a) 29 maj 1777, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Petronella Miziarska urodzony(a) 29 maj 1777, Wielgolas (córka Adam Miziarski oraz Katarzyna Kurowska).
    Dzieci:
    1. 4. Jan Brzeziński urodzony(a) 16 czer. 1799, Wielgolas.
    2. Paweł Brzeziński urodzony(a) 25 czer. 1802, Wielgolas.
    3. Tomasz Brzeziński urodzony(a) 8 sty. 1806, Wielgolas.
    4. Józef Brzeziński urodzony(a) 20 sier. 1809, Wielgolas.
    5. Franciszka Łucja Brzezińska urodzony(a) 15 wrz. 1812, Wielgolas.

  3. 10.  Stanisław Rybak urodzony(a) 24 list. 1765, Transbór (syn Baltazar Rybak oraz Marianna).

    Stanisław poślubił(a) Katarzyna Zwierz 14 sty. 1787, Latowicz. Katarzyna (córka Grzegorz Zwierz oraz Agnieszka) urodzony(a) 26 list. 1765, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Katarzyna Zwierz urodzony(a) 26 list. 1765, Transbór (córka Grzegorz Zwierz oraz Agnieszka).
    Dzieci:
    1. Dydak Rybak urodzony(a) 13 list. 1787, Transbór.
    2. Joanna Rybak urodzony(a) 28 gru. 1790, Transbór.
    3. Józef Rybak urodzony(a) 19 mar. 1793, Transbór.
    4. Kacper Rybak urodzony(a) 5 sty. 1796, Transbór.
    5. Marianna Rybak urodzony(a) 2 lip. 1798, Transbór.
    6. 5. Kunegunda Rybak urodzony(a) 2 sier. 1801, Transbór.
    7. Izydor Rybak urodzony(a) 26 mar. 1804, Transbór.
    8. Helwa Rybak urodzony(a) 1 sty. 1807, Transbór.
    9. Anastazja Rybak urodzony(a) 1 sty. 1807, Transbór.
    10. Małgorzata Rybak urodzony(a) 4 lip. 1808, Transbór.
    11. Franciszka Rybak urodzony(a) 4 lip. 1808, Transbór.

  5. 12.  Walenty Zwierz urodzony(a) 13 luty 1764, Transbór (syn Grzegorz Zwierz oraz Agnieszka).

    Walenty poślubił(a) Joanna Rybak 10 luty 1782, Latowicz. Joanna (córka Andrzej Rybak oraz Marianna Kurpiewska) urodzony(a) 24 maj 1762, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Joanna Rybak urodzony(a) 24 maj 1762, Transbór (córka Andrzej Rybak oraz Marianna Kurpiewska).
    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. 6. Żyjący
    3. Żyjący
    4. Adrian Zwierz urodzony(a) 8 wrz. 1790, Transbór.
    5. Żyjący
    6. Żyjący
    7. Krystyna Zwierz urodzony(a) 21 czer. 1802, Transbór.

  7. 14.  Jan a'Capistrano Stanieta urodzony(a) 14 paź. 1777, Borówek (syn Piotr Stanieta oraz Teresa Zawileńska).

    Jan poślubił(a) Ludwika Myka Ludwika urodzony(a) 1783. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Ludwika Myka urodzony(a) 1783.
    Dzieci:
    1. Marianna Stanieta urodzony(a) 5 mar. 1803, Transbór.
    2. 7. Marcjanna Stanieta urodzony(a) 13 czer. 1805, Transbór.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Bazyli Brzozowski

    Bazyli — Zofia Kowalska. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Zofia Kowalska
    Dzieci:
    1. 8. Mateusz Brzozowski urodzony(a) 1774, Wielgolas.
    2. Scholastyka Brzozowska urodzony(a) 11 luty 1766, Wielgolas.
    3. Ewa Brzozowska urodzony(a) 20 gru. 1772, Wielgolas.

  3. 18.  Adam Miziarski urodzony(a) 1748, Wielgolas (syn Adalbertus Miziarski); zgon 11 maj 1793, Wielgolas.

    Adam poślubił(a) Katarzyna Kurowska 12 luty 1775, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Katarzyna Kurowska
    Dzieci:
    1. Bartłomiej Miziarski urodzony(a) 24 sier. 1775, Wielgolas.
    2. 9. Petronella Miziarska urodzony(a) 29 maj 1777, Wielgolas.
    3. Franciszka Miziarska urodzony(a) 28 mar. 1780, Wielgolas.
    4. Franciszek Miziarski urodzony(a) 6 paź. 1782, Wielgolas.
    5. Tomasz Miziarski urodzony(a) 22 wrz. 1784, Wielgolas.
    6. Klara Miziarska urodzony(a) 12 sier. 1787, Wielgolas.

  5. 20.  Baltazar Rybak (syn N Rybak); zgon 30 paź. 1795, Transbór.

    Baltazar — Marianna. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Marianna
    Dzieci:
    1. Jan Rybak urodzony(a) , Transbór.
    2. Magdalena Rybak urodzony(a) 6 maj 1759, Transbór.
    3. Krystyna Rybak urodzony(a) 25 lip. 1761, Transbór.
    4. Katarzyna Rybak
    5. 10. Stanisław Rybak urodzony(a) 24 list. 1765, Transbór.
    6. Fryderyk Rybak urodzony(a) 10 mar. 1768, Transbór; zgon 28 czer. 1769, Transbór.
    7. Jan Gwalbert Rybak urodzony(a) 3 lip. 1770, Transbór; zgon 5 luty 1773, Transbór.
    8. Gertruda Rybak urodzony(a) 18 list. 1773, Transbór.

  7. 22.  Grzegorz Zwierz urodzony(a) 1720 (syn N Zwierz); zgon 15 paź. 1800, Transbór.

    Grzegorz — Agnieszka. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Agnieszka
    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Kazimierz Zwierz urodzony(a) 27 luty 1759, Transbór.
    3. Żyjący
    4. Ignacy Zwierz urodzony(a) 31 sty. 1762, Transbór; zgon 15 gru. 1766, Transbór.
    5. 12. Walenty Zwierz urodzony(a) 13 luty 1764, Transbór.
    6. 11. Katarzyna Zwierz urodzony(a) 26 list. 1765, Transbór.
    7. Żyjący

  9. 26.  Andrzej Rybak urodzony(a) 1740 (syn N Rybak); zgon 13 paź. 1790, Transbór.

    Andrzej poślubił(a) Marianna Kurpiewska 25 luty 1759, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  10. 27.  Marianna Kurpiewska
    Dzieci:
    1. 13. Joanna Rybak urodzony(a) 24 maj 1762, Transbór.
    2. Marianna Rybak urodzony(a) 24 maj 1762, Transbór.
    3. Apolonia Rybak urodzony(a) 12 luty 1764, Transbór.
    4. Cecylia Rybak urodzony(a) 23 list. 1766, Transbór.
    5. Kilian Rybak urodzony(a) 2 lip. 1769, Transbór.
    6. Marianna Rybak urodzony(a) 2 lip. 1772, Transbór.

  11. 28.  Piotr Stanieta (syn N Stanieta).

    Piotr poślubił(a) Teresa Zawileńska 10 list. 1776, Latowicz. Teresa (córka Walenty Zawiliński oraz Żyjący) urodzony(a) 28 paź. 1756, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  12. 29.  Teresa Zawileńska urodzony(a) 28 paź. 1756, Wielgolas (córka Walenty Zawiliński oraz Żyjący).
    Dzieci:
    1. 14. Jan a'Capistrano Stanieta urodzony(a) 14 paź. 1777, Borówek.
    2. Ignacy Stanieta urodzony(a) 3 luty 1779, Borówek.
    3. Marcin Stanieta urodzony(a) 5 list. 1779, Borówek.
    4. Ignacy Stanieta urodzony(a) 10 luty 1780, Borówek.
    5. Błażej Stanieta urodzony(a) 2 luty 1782, Borówek.
    6. Kazimierz Stanieta urodzony(a) 29 luty 1784, Borówek; zgon 2 czer. 1788, Borówek.
    7. Katarzyna Stanieta urodzony(a) 26 list. 1786, Borówek.
    8. Petronella Stanieta urodzony(a) 1 luty 1789, Borówek; zgon 12 paź. 1793, Borówek.
    9. Sylwester Stanieta urodzony(a) 1 sty. 1792, Borówek; zgon 15 paź. 1793, Borówek.
    10. Grzegorz Stanieta urodzony(a) 9 mar. 1800, Borówek.