Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Józef Szeląg

Józef Szeląg

Mężczyzna 1946 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Józef Szeląg urodzony(a) 1946, Latowicz (syn Żyjący oraz Janina Stankiewicz).

    Józef poślubił(a) J. Stosio [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Anna Lidia Szeląg urodzony(a) 3 kwie. 1973, Latowicz.
    2. Mariusz Mirosław Szeląg urodzony(a) 9 sier. 1977, Latowicz.
    3. Barbara Maria Szeląg urodzony(a) 10 mar. 1979, Latowicz.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Żyjący

    Żyjący poślubił(a) Janina Stankiewicz Janina (córka Mikołaj Stankiewicz oraz Katarzyna Pawłowska) urodzony(a) 16 lip. 1922, Budziska. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Janina Stankiewicz urodzony(a) 16 lip. 1922, Budziska (córka Mikołaj Stankiewicz oraz Katarzyna Pawłowska).
    Dzieci:
    1. 1. Józef Szeląg urodzony(a) 1946, Latowicz.
    2. Żyjący


Pokolenie: 3

  1. 4.  Stanisław Szeląg urodzony(a) 1894, Kamieniec.

    Stanisław poślubił(a) Regina Bojanek 8 maj 1920, Latowicz. Regina (córka Franciszek Józef Bojanek oraz Marianna Rechnio) urodzony(a) 13 sier. 1901, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Regina Bojanek urodzony(a) 13 sier. 1901, Latowicz (córka Franciszek Józef Bojanek oraz Marianna Rechnio).
    Dzieci:
    1. Alina Szeląg urodzony(a) 25 wrz. 1921, Latowicz.
    2. 2. Żyjący
    3. Zofia Szeląg urodzony(a) 31 paź. 1925, Latowicz.
    4. Kazimierz Szeląg urodzony(a) 25 list. 1927, Latowicz.
    5. Żyjący
    6. Edmund Szeląg urodzony(a) 3 sty. 1934, Latowicz.
    7. Żyjący
    8. Żyjący

  3. 6.  Mikołaj Stankiewicz urodzony(a) 1881, Starowola (syn Aleksander Stankiewicz oraz Tekla Legat).

    Mikołaj — Katarzyna Pawłowska. Katarzyna (córka Franciszek Pawłowski oraz Tekla Jesień) urodzony(a) 7 paź. 1879, Budziska. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Katarzyna Pawłowska urodzony(a) 7 paź. 1879, Budziska (córka Franciszek Pawłowski oraz Tekla Jesień).
    Dzieci:
    1. Aleksander Stankiewicz urodzony(a) 1905, Budziska.
    2. Władysława Stankiewicz urodzony(a) 4 list. 1910, Budziska.
    3. Stefania Stankiewicz urodzony(a) 13 mar. 1916, Budziska.
    4. 3. Janina Stankiewicz urodzony(a) 16 lip. 1922, Budziska.


Pokolenie: 4

  1. 10.  Franciszek Józef Bojanek urodzony(a) 29 sty. 1874, Latowicz (syn Grzegorz Bojanek oraz Paulina Aleksandra Żukowska).

    Franciszek poślubił(a) Marianna Rechnio 12 list. 1894, Latowicz. Marianna (córka Wawrzyniec Rechnio oraz Franciszka Suda) urodzony(a) 22 luty 1875, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 11.  Marianna Rechnio urodzony(a) 22 luty 1875, Latowicz (córka Wawrzyniec Rechnio oraz Franciszka Suda).
    Dzieci:
    1. Grzegorz Bojanek urodzony(a) 18 paź. 1895, Latowicz.
    2. Konrad Bojanek urodzony(a) 22 wrz. 1898.
    3. 5. Regina Bojanek urodzony(a) 13 sier. 1901, Latowicz.
    4. Edward Bojanek urodzony(a) 12 paź. 1903, Latowicz.

  3. 12.  Aleksander Stankiewicz urodzony(a) 1832, Śniadków Górny (syn Piotr Stankiewicz oraz Katarzyna Krzewińska).

    Aleksander poślubił(a) Tekla Legat 26 list. 1850, Parysów. Tekla (córka Tadeusz Legat oraz Teresa Łubian) urodzony(a) 1834, Parysów. [Arkusz rodzinny]


  4. 13.  Tekla Legat urodzony(a) 1834, Parysów (córka Tadeusz Legat oraz Teresa Łubian).
    Dzieci:
    1. 6. Mikołaj Stankiewicz urodzony(a) 1881, Starowola.
    2. Stanisław Stankiewicz urodzony(a) 1877, Pilawa.

  5. 14.  Franciszek Pawłowski urodzony(a) 12 kwie. 1849, Dębe Małe (syn Wincenty Pawłoski oraz Anna Duszyńska).

    Franciszek poślubił(a) Tekla Jesień Tekla (córka Bernard Jesień oraz Marianna Wielgopolanin) urodzony(a) 4 czer. 1856, Budziska. [Arkusz rodzinny]


  6. 15.  Tekla Jesień urodzony(a) 4 czer. 1856, Budziska (córka Bernard Jesień oraz Marianna Wielgopolanin).
    Dzieci:
    1. 7. Katarzyna Pawłowska urodzony(a) 7 paź. 1879, Budziska.
    2. Jan Pawłowski urodzony(a) 15 gru. 1882, Budziska.
    3. Helena Pawłowska urodzony(a) 20 maj 1887, Budziska.
    4. Marianna Pawłowska urodzony(a) 8 sty. 1895, Budziska.


Pokolenie: 5

  1. 20.  Grzegorz Bojanek urodzony(a) 1851 (syn Marcin Bojanek oraz Marianna Dziubak).

    Grzegorz — Paulina Aleksandra Żukowska. Paulina (córka Józef Żukowski oraz Anna Wąglewska) urodzony(a) 29 gru. 1851, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 21.  Paulina Aleksandra Żukowska urodzony(a) 29 gru. 1851, Latowicz (córka Józef Żukowski oraz Anna Wąglewska).
    Dzieci:
    1. 10. Franciszek Józef Bojanek urodzony(a) 29 sty. 1874, Latowicz.
    2. Jan Franciszek Bojanek urodzony(a) 23 list. 1877, Latowicz.
    3. Leonard Stanisław Bojanek urodzony(a) 6 list. 1879, Latowicz.

  3. 22.  Wawrzyniec Rechnio urodzony(a) 1 sier. 1846, Latowicz (syn Kacper Rechnio oraz Katarzyna Salomea Chrzanowska).

    Wawrzyniec poślubił(a) Franciszka Suda Franciszka (córka Walenty Suda oraz Krystyna Franciszka Cabaj) urodzony(a) 21 wrz. 1850, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 23.  Franciszka Suda urodzony(a) 21 wrz. 1850, Latowicz (córka Walenty Suda oraz Krystyna Franciszka Cabaj).
    Dzieci:
    1. Piotr Rechnio urodzony(a) 23 maj 1872, Latowicz.
    2. 11. Marianna Rechnio urodzony(a) 22 luty 1875, Latowicz.
    3. Stanisław Rechnio urodzony(a) 28 mar. 1877, Latowicz.
    4. Michalina Ludwika Rechnio urodzony(a) 6 maj 1879, Latowicz.
    5. Walenty Grzegorz Rechnio urodzony(a) 2 luty 1882, Latowicz.
    6. Aleksandra Józefa Rechnio urodzony(a) 5 lip. 1885, Latowicz.
    7. Franciszek Józef Rechnio urodzony(a) 27 sty. 1888, Latowicz.
    8. Stanisław Jan Rechnio urodzony(a) 29 mar. 1890, Latowicz.
    9. Helena Otolia Rechnio urodzony(a) 15 sty. 1893, Latowicz.

  5. 24.  Piotr Stankiewicz

    Piotr — Katarzyna Krzewińska. [Arkusz rodzinny]


  6. 25.  Katarzyna Krzewińska
    Dzieci:
    1. 12. Aleksander Stankiewicz urodzony(a) 1832, Śniadków Górny.

  7. 26.  Tadeusz Legat

    Tadeusz — Teresa Łubian. [Arkusz rodzinny]


  8. 27.  Teresa Łubian
    Dzieci:
    1. 13. Tekla Legat urodzony(a) 1834, Parysów.

  9. 28.  Wincenty Pawłoski urodzony(a) 1825, Gołębiowce.

    Wincenty poślubił(a) Anna Duszyńska 31 sty. 1848, Latowicz. Anna (córka Kazimierz Duszyński oraz Marianna Cmoch) urodzony(a) 14 sty. 1827, Dębe Małe. [Arkusz rodzinny]


  10. 29.  Anna Duszyńska urodzony(a) 14 sty. 1827, Dębe Małe (córka Kazimierz Duszyński oraz Marianna Cmoch).
    Dzieci:
    1. 14. Franciszek Pawłowski urodzony(a) 12 kwie. 1849, Dębe Małe.
    2. Weronika Pawłowska urodzony(a) 5 list. 1852, Dębe Małe.

  11. 30.  Bernard Jesień urodzony(a) 12 sier. 1822, Dębe Małe (syn Franciszek Jesień oraz Anna Zybura).

    Bernard poślubił(a) Marianna Wielgopolanin 4 list. 1844, Latowicz. Marianna (córka Walerian Wielgopolanin oraz Franciszka Bątruk) urodzony(a) 1824, Dębe Małe. [Arkusz rodzinny]


  12. 31.  Marianna Wielgopolanin urodzony(a) 1824, Dębe Małe (córka Walerian Wielgopolanin oraz Franciszka Bątruk).
    Dzieci:
    1. Stanisław Jesień urodzony(a) 13 list. 1845, Dębe Małe.
    2. Kacper Melchior Baltazar Jesień urodzony(a) 6 sty. 1849, Dębe Małe.
    3. Tekla Jesień urodzony(a) 19 wrz. 1851, Dębe Małe.
    4. Piotr Paweł Jesień urodzony(a) 30 paź. 1853, Budziska.
    5. 15. Tekla Jesień urodzony(a) 4 czer. 1856, Budziska.
    6. Jan Jesień urodzony(a) 24 czer. 1858, Budziska.
    7. Marianna Jesień urodzony(a) 13 mar. 1860, Budziska.
    8. Jan Jesień urodzony(a) 7 mar. 1862, Budziska.
    9. Piotr Jesień urodzony(a) 19 maj 1863, Budziska.
    10. Jakub Jesień urodzony(a) 22 lip. 1864, Budziska.
    11. Michał Jesień urodzony(a) 15 wrz. 1866, Budziska.