Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Anna Łukaszek

Anna Łukaszek

Kobieta 1852 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Anna Łukaszek urodzony(a) 24 lip. 1852, Wielgolas (córka Jan Grzegorz Łukaszek oraz Jadwiga Franciszka Górska).

    Anna poślubił(a) Jan Duszyński 22 czer. 1879, Latowicz. Jan (syn Kazimierz Duszyński oraz Marianna Cmoch) urodzony(a) 12 lip. 1831, Dębe Małe. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Wiktoria Dusińska urodzony(a) 9 sier. 1880, Dębe Małe.
    2. Józef Dusiński urodzony(a) 28 list. 1882, Dębe Małe.
    3. Marianna Duszyńska urodzony(a) 2 wrz. 1887, Wielgolas.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Jan Grzegorz Łukaszek urodzony(a) 21 mar. 1817, Wielgolas (syn Szymon Łukaszek oraz Izabella Reda).

    Jan poślubił(a) Jadwiga Franciszka Górska 21 sty. 1839, Latowicz. Jadwiga (córka Grzegorz Górski oraz Łucja Kowalska) urodzony(a) 16 paź. 1820, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Jadwiga Franciszka Górska urodzony(a) 16 paź. 1820, Wielgolas (córka Grzegorz Górski oraz Łucja Kowalska).
    Dzieci:
    1. Paweł Jan Łukaszek urodzony(a) 25 czer. 1841, Wielgolas.
    2. Marianna Łukaszek urodzony(a) 10 wrz. 1843, Wielgolas.
    3. Franciszka Łukaszek urodzony(a) 5 paź. 1846, Wielgolas.
    4. Józef Łukaszek urodzony(a) 22 paź. 1849, Wielgolas.
    5. 1. Anna Łukaszek urodzony(a) 24 lip. 1852, Wielgolas.
    6. Marianna Łukaszek urodzony(a) 7 mar. 1856, Wielgolas.
    7. Jan Kanty Łukaszek urodzony(a) 21 paź. 1858, Wielgolas.
    8. Aleksander Łukaszek urodzony(a) 21 maj 1861, Wielgolas.
    9. Józefa Łukaszek urodzony(a) 14 sty. 1864, Wielgolas.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Szymon Łukaszek urodzony(a) 1 list. 1780, Wielgolas (syn Mikołaj Łukaszek oraz Agata Gryz).

    Szymon poślubił(a) Izabella Reda Izabella (córka Hiacynt Reda oraz Tekla Gierat) urodzony(a) 21 kwie. 1786, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Izabella Reda urodzony(a) 21 kwie. 1786, Wężyczyn (córka Hiacynt Reda oraz Tekla Gierat).
    Dzieci:
    1. Euzebi Łukaszek urodzony(a) 14 gru. 1805, Wielgolas.
    2. Scholastyka Łukaszek urodzony(a) 21 luty 1808, Wielgolas.
    3. Andrzej Łukaszek urodzony(a) 29 wrz. 1809, Wielgolas.
    4. Walenty Faustyn Łukaszek urodzony(a) 1 sty. 1812, Wielgolas.
    5. Józef Jędrzej Łukaszek urodzony(a) 27 list. 1813, Wielgolas.
    6. Marianna Julianna Łukaszek urodzony(a) 16 luty 1815, Wielgolas.
    7. 2. Jan Grzegorz Łukaszek urodzony(a) 21 mar. 1817, Wielgolas.
    8. Mateusz Mikołaj Łukaszek urodzony(a) 15 wrz. 1819, Wielgolas.
    9. Jędrzej Klemens Łukaszek urodzony(a) 14 list. 1821, Wielgolas.
    10. Michał Łukaszek urodzony(a) 1 paź. 1825, Wielgolas.

  3. 6.  Grzegorz Górski urodzony(a) 10 mar. 1796, Chyżyny (syn Jakub Górski oraz Katarzyna Rybak).

    Grzegorz poślubił(a) Łucja Kowalska 4 luty 1816, Latowicz. Łucja (córka Andrzej Kowalik oraz Scholastyka Brauła) urodzony(a) 94.12.1796, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Łucja Kowalska urodzony(a) 94.12.1796, Wielgolas (córka Andrzej Kowalik oraz Scholastyka Brauła).
    Dzieci:
    1. Franciszek Ambroży Górski urodzony(a) 3 gru. 1817, Wielgolas.
    2. 3. Jadwiga Franciszka Górska urodzony(a) 16 paź. 1820, Wielgolas.
    3. Ewa Górska urodzony(a) 21 gru. 1822, Wielgolas.
    4. Dominik Górski urodzony(a) 4 sier. 1825, Wielgolas.
    5. Balcer Górski urodzony(a) 6 sty. 1827, Wielgolas.
    6. Katarzyna Górska urodzony(a) 31 mar. 1828, Wielgolas.
    7. Zuzanna Górska urodzony(a) 16 czer. 1832, Wielgolas.
    8. Marianna Górska urodzony(a) 8 sty. 1835, Wielgolas.
    9. Rozalia Górska urodzony(a) 21 sier. 1837, Wielgolas.
    10. Szymon Górski urodzony(a) 30 paź. 1842, Wielgolas.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Mikołaj Łukaszek urodzony(a) 14 wrz. 1764, Wielgolas (syn Michał Łukaszek oraz Anna).

    Mikołaj poślubił(a) Agata Gryz 23 luty 1778, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Agata Gryz
    Dzieci:
    1. Franciszka Łukaszek urodzony(a) 4 mar. 1779, Wielgolas; zgon 27 czer. 1785, Wielgolas.
    2. 4. Szymon Łukaszek urodzony(a) 1 list. 1780, Wielgolas.
    3. Petronella Łukaszek urodzony(a) 26 czer. 1783, Wielgolas.
    4. Katarzyna Łukaszek urodzony(a) 25 list. 1786, Wielgolas; zgon 23 lip. 1788, Wielgolas.
    5. Kazimierz Łukaszek urodzony(a) 6 mar. 1790, Wielgolas; zgon 22 kwie. 1790, Wielgolas.

  3. 10.  Hiacynt Reda urodzony(a) 1722, Strachomin (syn N Reda); zgon 22 lip. 1790, Wężyczyn.

    Hiacynt poślubił(a) Tekla Gierat 15 luty 1784, Latowicz. Tekla urodzony(a) 1758; zgon 10 maj 1798, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Tekla Gierat urodzony(a) 1758; zgon 10 maj 1798, Wężyczyn.
    Dzieci:
    1. 5. Izabella Reda urodzony(a) 21 kwie. 1786, Wężyczyn.
    2. Karolina Reda urodzony(a) 6 list. 1789, Wężyczyn.

  5. 12.  Jakub Górski urodzony(a) 1733 (syn N Górski); zgon 15 list. 1813, Chyżyny.

    Jakub poślubił(a) Katarzyna Rybak 26 sty. 1783, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Katarzyna Rybak (córka Baltazar Rybak oraz Marianna).
    Dzieci:
    1. Pelagia Górska urodzony(a) 22 mar. 1784, Chyżyny.
    2. Jan Górski urodzony(a) 22 czer. 1787, Chyżyny.
    3. Stanisław Konstanty Górski urodzony(a) 17 list. 1788, Chyżyny.
    4. Daniel Górski urodzony(a) 13 mar. 1791, Chyżyny.
    5. Joanna Górska urodzony(a) 26 gru. 1793, Chyżyny.
    6. 6. Grzegorz Górski urodzony(a) 10 mar. 1796, Chyżyny.
    7. Antoni Górski urodzony(a) 1797, Chyżyny.
    8. Franciszek Górski urodzony(a) 11 paź. 1801, Chyżyny.
    9. Marianna Górska urodzony(a) 3 luty 1805, Chyżyny.

  7. 14.  Andrzej Kowalik

    Andrzej poślubił(a) Scholastyka Brauła Scholastyka (córka Tomasz Brauła oraz Ewa Zwierz) urodzony(a) 12 luty 1763, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Scholastyka Brauła urodzony(a) 12 luty 1763, Wielgolas (córka Tomasz Brauła oraz Ewa Zwierz).
    Dzieci:
    1. Paweł Kowalczyk urodzony(a) 10 sty. 1782, Wielgolas.
    2. Gertruda Kowalczyk urodzony(a) 17 mar. 1784, Wielgolas.
    3. Marcella Kowalczyk urodzony(a) 15 sty. 1787, Wielgolas.
    4. Róża Kowalczyk urodzony(a) 6 wrz. 1787, Wielgolas.
    5. Walenty Kowalczyk urodzony(a) 18 luty 1792, Wielgolas.
    6. Józef Kowalski urodzony(a) 26 kwie. 1795, Wielgolas.
    7. 7. Łucja Kowalska urodzony(a) 94.12.1796, Wielgolas.
    8. Mikołaj Kowalski urodzony(a) 16 gru. 1799, Wielgolas.
    9. Kazimierz Kowalski urodzony(a) 8 mar. 1803, Wielgolas.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Michał Łukaszek urodzony(a) 1707; was buried 31 sty. 1767, Wielgolas.

    Michał — Anna. Anna urodzony(a) 1683; was buried 21 sty. 1773, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Anna urodzony(a) 1683; was buried 21 sty. 1773, Wielgolas.
    Dzieci:
    1. Jan Łukaszek urodzony(a) 1727, Wielgolas; zgon 1 kwie. 1787, Wielgolas.
    2. Józef Łukaszek urodzony(a) 1743, Wielgolas; zgon 8 wrz. 1793, Wielgolas.
    3. Krzysztof Łukaszek urodzony(a) 1744, Wielgolas; zgon 20 paź. 1787, Wielgolas.
    4. Franciszek Łukaszek urodzony(a) 1746, Wielgolas; zgon 2 lip. 1793, Latowicz.
    5. 8. Mikołaj Łukaszek urodzony(a) 14 wrz. 1764, Wielgolas.
    6. Małgorzata Łukaszek urodzony(a) 1747, Wielgolas; was buried 16 kwie. 1807, Wielgolas.
    7. Marianna Łukaszek urodzony(a) 12 sier. 1756, Wielgolas.

  3. 20.  N Reda
    Dzieci:
    1. 10. Hiacynt Reda urodzony(a) 1722, Strachomin; zgon 22 lip. 1790, Wężyczyn.
    2. Józef Reda
    3. Dominik Reda urodzony(a) 1724; zgon 28 paź. 1794, Chyżyny.
    4. Marcin Reda urodzony(a) 1725; zgon 14 sty. 1795, Strachomin.
    5. Franciszek Reda zgon 20 luty 1813, Strachomin.
    6. Paweł Reda urodzony(a) 1735; zgon 9 gru. 1795, Strachomin.
    7. Mikołaj Reda
    8. Paweł Reda urodzony(a) 1738; zgon 17 maj 1802, Oleksianka.
    9. Maciej Reda
    10. Bartłomiej Reda urodzony(a) 1739, Strachomin; zgon 8 kwie. 1795, Strachomin.
    11. Ignacy Reda urodzony(a) 1743; zgon 3 kwie. 1796, Wężyczyn.
    12. Bartłomiej Reda urodzony(a) 1745.

  4. 24.  N Górski
    Dzieci:
    1. Jan Górski urodzony(a) 1711; zgon 9 luty 1789, Chyżyny.
    2. Andrzej Górski urodzony(a) 1719; zgon 30 wrz. 1799, Borówek.
    3. Mateusz Górski urodzony(a) 1722; zgon 16 luty 1767, Borówek.
    4. 12. Jakub Górski urodzony(a) 1733; zgon 15 list. 1813, Chyżyny.
    5. Laurenty Górski urodzony(a) 1739; zgon 19 luty 1819, Chyżyny.
    6. Fabian Górski urodzony(a) 1745; zgon 20 wrz. 1795, Borówek.

  5. 26.  Baltazar Rybak (syn N Rybak); zgon 30 paź. 1795, Transbór.

    Baltazar — Marianna. [Arkusz rodzinny]


  6. 27.  Marianna
    Dzieci:
    1. Jan Rybak urodzony(a) , Transbór.
    2. Magdalena Rybak urodzony(a) 6 maj 1759, Transbór.
    3. Krystyna Rybak urodzony(a) 25 lip. 1761, Transbór.
    4. 13. Katarzyna Rybak
    5. Stanisław Rybak urodzony(a) 24 list. 1765, Transbór.
    6. Fryderyk Rybak urodzony(a) 10 mar. 1768, Transbór; zgon 28 czer. 1769, Transbór.
    7. Jan Gwalbert Rybak urodzony(a) 3 lip. 1770, Transbór; zgon 5 luty 1773, Transbór.
    8. Gertruda Rybak urodzony(a) 18 list. 1773, Transbór.

  7. 30.  Tomasz Brauła urodzony(a) 1732 (syn N Brauła); zgon 21 kwie. 1772, Waliska.

    Tomasz — Ewa Zwierz. [Arkusz rodzinny]


  8. 31.  Ewa Zwierz
    Dzieci:
    1. Barbara Brauła urodzony(a) 1756, Wielgolas; zgon 23 wrz. 1814, Wielgolas.
    2. Stanisław Brauła urodzony(a) 27 wrz. 1757, Wielgolas.
    3. Magdalena Brauła urodzony(a) 19 lip. 1760, Wielgolas.
    4. 15. Scholastyka Brauła urodzony(a) 12 luty 1763, Wielgolas.
    5. Maciej Brauła urodzony(a) 23 luty 1766, Wielgolas.
    6. Klemens Brauła urodzony(a) 23 list. 1768, Wielgolas; zgon 19 gru. 1774, Wielgolas.
    7. Fabian Brauła urodzony(a) 21 sty. 1772, Wielgolas; zgon 19 maj 1778, Wielgolas.