Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Władysław Łuszkiewicz

Władysław Łuszkiewicz

Mężczyzna 1921 - 1945  (24 lat)

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Władysław Łuszkiewicz urodzony(a) 9 sty. 1921, Oleksianka (syn Józef Łuszkiewicz oraz Julianna Dzięcioł); zgon 15 kwie. 1945, Oleksianka.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Józef Łuszkiewicz urodzony(a) 21 luty 1887, Laliny (syn Andrzej Łuszkiewicz oraz Zofia Pazura); zgon 13 gru. 1921, Oleksianka.

    Józef poślubił(a) Julianna Dzięcioł 4 luty 1914, Latowicz. Julianna (córka Wawrzyniec Dzięcioł oraz Magdalena Całka) urodzony(a) 27 lip. 1890, Oleksianka; zgon 16 gru. 1944, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Julianna Dzięcioł urodzony(a) 27 lip. 1890, Oleksianka (córka Wawrzyniec Dzięcioł oraz Magdalena Całka); zgon 16 gru. 1944, Oleksianka.
    Dzieci:
    1. 1. Władysław Łuszkiewicz urodzony(a) 9 sty. 1921, Oleksianka; zgon 15 kwie. 1945, Oleksianka.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Andrzej Łuszkiewicz urodzony(a) 18 list. 1858, Wielgolas (syn Jacenty Łuckiewicz oraz Cecylia Brauła); zgon 17 paź. 1925, Laliny.

    Andrzej poślubił(a) Zofia Pazura 15 sty. 1883, Latowicz. Zofia (córka Piotr Paweł Pazura oraz Franciszka Rechnio) urodzony(a) 10 wrz. 1866, Laliny; zgon 4 kwie. 1927, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Zofia Pazura urodzony(a) 10 wrz. 1866, Laliny (córka Piotr Paweł Pazura oraz Franciszka Rechnio); zgon 4 kwie. 1927, Laliny.
    Dzieci:
    1. Aleksandra Bronisława Łuszkiewicz urodzony(a) 14 kwie. 1884, Laliny.
    2. 2. Józef Łuszkiewicz urodzony(a) 21 luty 1887, Laliny; zgon 13 gru. 1921, Oleksianka.
    3. Helena Weronika Łuszkiewicz urodzony(a) 20 wrz. 1889, Laliny; zgon 29 gru. 1973, Laliny.
    4. Anna Marianna Łuszkiewicz urodzony(a) 25 gru. 1891, Laliny; zgon 14 czer. 1903, Laliny.
    5. Weronika Łuszkiewicz urodzony(a) 25 list. 1895, Laliny; zgon 22 luty 1975, Laliny.
    6. Władysław Łuszkiewicz urodzony(a) 14 lip. 1898, Laliny.
    7. Dominik Łuszkiewicz urodzony(a) 12 luty 1901, Laliny; zgon 2 list. 1984, Laliny.
    8. Jan Łuszkiewicz urodzony(a) 3 gru. 1904, Laliny; zgon 7 gru. 1976, Wielgolas.

  3. 6.  Wawrzyniec Dzięcioł urodzony(a) 8 sier. 1843, Oleksianka (syn Jan Dzięcioł oraz Rozalia Gielo).

    Wawrzyniec poślubił(a) Magdalena Całka 19 luty 1871, Latowicz. Magdalena (córka Jan Stanisław Całka oraz Julianna Małgorzata Kosut) urodzony(a) 6 maj 1852, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Magdalena Całka urodzony(a) 6 maj 1852, Oleksianka (córka Jan Stanisław Całka oraz Julianna Małgorzata Kosut).
    Dzieci:
    1. Marianna Dzięcioł urodzony(a) 14 czer. 1874, Oleksianka.
    2. Jan Dzięcioł urodzony(a) 1 wrz. 1877, Oleksianka.
    3. Wiktoria Dzięcioł urodzony(a) 17 sty. 1880, Oleksianka.
    4. Piotr Dzięcioł urodzony(a) 20 mar. 1882, Oleksianka.
    5. Katarzyna Dzięcioł urodzony(a) 5 sty. 1884, Oleksianka.
    6. Julianna Dzięcioł urodzony(a) 2 lip. 1886, Oleksianka.
    7. 3. Julianna Dzięcioł urodzony(a) 27 lip. 1890, Oleksianka; zgon 16 gru. 1944, Oleksianka.
    8. Jan Dzięcioł urodzony(a) 30 sty. 1898, Oleksianka.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Jacenty Łuckiewicz urodzony(a) 1821, Glinianka (syn Michał Łuckiewicz oraz Karolina Nieprzecka).

    Jacenty poślubił(a) Cecylia Brauła 4 luty 1850, Latowicz. Cecylia (córka Łukasz Brauła oraz Antonina Świątek) urodzony(a) 4 list. 1830, Wielgolas; zgon 21 sier. 1886, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Cecylia Brauła urodzony(a) 4 list. 1830, Wielgolas (córka Łukasz Brauła oraz Antonina Świątek); zgon 21 sier. 1886, Wielgolas.
    Dzieci:
    1. Katarzyna Łuckiewicz urodzony(a) 23 mar. 1852, Wielgolas.
    2. Kornelia Łuckiewicz urodzony(a) 23 mar. 1852, Wielgolas.
    3. Franciszek Łuckiewicz urodzony(a) 10 wrz. 1853, Wielgolas; zgon 15 list. 1896, Wielgolas.
    4. Wawrzyniec Łuckiewicz urodzony(a) 8 sier. 1856, Wielgolas.
    5. Jan Łuckiewicz urodzony(a) 8 sier. 1856, Wielgolas.
    6. 4. Andrzej Łuszkiewicz urodzony(a) 18 list. 1858, Wielgolas; zgon 17 paź. 1925, Laliny.
    7. Paweł Łuckiewicz urodzony(a) 1 wrz. 1861, Wielgolas.
    8. Piotr Łuckiewicz urodzony(a) 27 mar. 1864, Wielgolas.
    9. Marianna Łuckiewicz urodzony(a) 9 sier. 1868, Wielgolas.
    10. Stanisław Łuckiewicz urodzony(a) 18 kwie. 1871, Wielgolas.

  3. 10.  Piotr Paweł Pazura urodzony(a) 29 czer. 1821, Laliny (syn Bonifacy (Bonawentura Henryk) Pazura oraz Konstancja Sabak); zgon 24 luty 1886, Laliny.

    Piotr poślubił(a) Franciszka Rechnio 23 sty. 1843, Latowicz. Franciszka (córka Karol Rechnio oraz Marianna Zadrożna) urodzony(a) 11 mar. 1825, Oleksianka; zgon 20 luty 1898, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Franciszka Rechnio urodzony(a) 11 mar. 1825, Oleksianka (córka Karol Rechnio oraz Marianna Zadrożna); zgon 20 luty 1898, Laliny.
    Dzieci:
    1. Jan Pazura urodzony(a) 4 list. 1845, Laliny; zgon 22 sty. 1846, Laliny.
    2. Antoni Pazura urodzony(a) 10 czer. 1847, Laliny.
    3. Ambroży Pazura urodzony(a) 3 kwie. 1850, Laliny; zgon 15 sier. 1850, Laliny.
    4. Klemens Pazura urodzony(a) 18 list. 1852, Laliny.
    5. Marianna Pazura urodzony(a) 6 sty. 1858, Laliny.
    6. 5. Zofia Pazura urodzony(a) 10 wrz. 1866, Laliny; zgon 4 kwie. 1927, Laliny.

  5. 12.  Jan Dzięcioł urodzony(a) 22 paź. 1797, Oleksianka (syn Franciszek Dzięcioł oraz Agnieszka Woźniak).

    Jan poślubił(a) Rozalia Gielo 26 luty 1832, Latowicz. Rozalia (córka Marcin Gielo oraz Petronella Szostek) urodzony(a) 20 sier. 1800, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Rozalia Gielo urodzony(a) 20 sier. 1800, Oleksianka (córka Marcin Gielo oraz Petronella Szostek).
    Dzieci:
    1. Walenty Dzięcioł urodzony(a) 5 luty 1833, Oleksianka.
    2. Rafał Dzięcioł urodzony(a) 23 paź. 1837, Oleksianka.
    3. Aleksander Dzięcioł urodzony(a) 16 lip. 1840, Oleksianka.
    4. 6. Wawrzyniec Dzięcioł urodzony(a) 8 sier. 1843, Oleksianka.

  7. 14.  Jan Stanisław Całka urodzony(a) 16 maj 1812, Redzyńskie (syn Wit Całka oraz Hedwiga Malitka-Zbojna).

    Jan poślubił(a) Julianna Małgorzata Kosut 19 czer. 1842, Latowicz. Julianna (córka Bartłomiej Kosut oraz Ewa (Helena) Reda) urodzony(a) 19 czer. 1817, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Julianna Małgorzata Kosut urodzony(a) 19 czer. 1817, Oleksianka (córka Bartłomiej Kosut oraz Ewa (Helena) Reda).
    Dzieci:
    1. Marianna Całka urodzony(a) 5 maj 1843, Oleksianka.
    2. Ludwik Całka urodzony(a) 23 sier. 1844, Oleksianka.
    3. Zuzanna Całka urodzony(a) 6 sier. 1845, Oleksianka.
    4. Alojzy Całka urodzony(a) 22 czer. 1847, Oleksianka.
    5. Ludwik Całka urodzony(a) 6 paź. 1849, Oleksianka.
    6. 7. Magdalena Całka urodzony(a) 6 maj 1852, Oleksianka.
    7. Kajetan Całka urodzony(a) 7 sier. 1855, Oleksianka.
    8. Gertruda Całka urodzony(a) 13 mar. 1858, Oleksianka.
    9. Katarzyna Całka urodzony(a) 26 paź. 1860, Oleksianka.
    10. Katarzyna Całka urodzony(a) 2 list. 1865, Oleksianka.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Michał Łuckiewicz urodzony(a) 1769, Glinianka.

    Michał poślubił(a) Karolina Nieprzecka 19 wrz. 1819, Latowicz. Karolina (córka Tomasz Nieprzecki oraz Marianna Świecka (Tarachowicz)) urodzony(a) 1 list. 1784, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Karolina Nieprzecka urodzony(a) 1 list. 1784, Wielgolas (córka Tomasz Nieprzecki oraz Marianna Świecka (Tarachowicz)).
    Dzieci:
    1. 8. Jacenty Łuckiewicz urodzony(a) 1821, Glinianka.
    2. Józefa Łuckiewicz urodzony(a) 1823, Glinianka.

  3. 18.  Łukasz Brauła urodzony(a) 16 paź. 1796, Wielgolas (syn Stanisław Brauła oraz Agnieszka Szwięch).

    Łukasz poślubił(a) Antonina Świątek 29 luty 1824, Latowicz. Antonina (córka Andrzej Świątek oraz Anastazja Gajowniczek) urodzony(a) 1803, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Antonina Świątek urodzony(a) 1803, Strachomin (córka Andrzej Świątek oraz Anastazja Gajowniczek).
    Dzieci:
    1. Małgorzata Brauła urodzony(a) 5 czer. 1825, Wielgolas.
    2. Karolina Brauła urodzony(a) 2 list. 1826, Wielgolas.
    3. Grzegorz Brauła urodzony(a) 12 mar. 1828, Wielgolas.
    4. 9. Cecylia Brauła urodzony(a) 4 list. 1830, Wielgolas; zgon 21 sier. 1886, Wielgolas.
    5. Ludwika Brauła urodzony(a) 25 mar. 1833, Wielgolas; zgon 25 list. 1913, Redzyńskie.
    6. Jakub Brauła urodzony(a) 22 lip. 1835, Wielgolas.
    7. Marcella Brauła urodzony(a) 13 sty. 1838, Wielgolas.
    8. Marianna Brauła urodzony(a) 4 lip. 1842, Wielgolas.

  5. 20.  Bonifacy (Bonawentura Henryk) Pazura urodzony(a) 14 lip. 1784, Laliny (syn Krzysztof Pazura oraz Agnieszka Wronowska); zgon 1 sty. 1841, Laliny.

    Bonifacy poślubił(a) Konstancja Sabak 4 mar. 1810, Latowicz. Konstancja (córka Kazimierz Sabak oraz Marianna Całka) urodzony(a) 14 wrz. 1786, Laliny; zgon 29 czer. 1844, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Konstancja Sabak urodzony(a) 14 wrz. 1786, Laliny (córka Kazimierz Sabak oraz Marianna Całka); zgon 29 czer. 1844, Laliny.
    Dzieci:
    1. Teresa Marianna Pazura urodzony(a) 10 paź. 1812, Laliny; zgon 25 paź. 1812, Laliny.
    2. Jan Brunon Pazura urodzony(a) 12 paź. 1812, Laliny; zgon 20 paź. 1812, Laliny.
    3. Genowefa Aniela Pazura urodzony(a) 2 sty. 1815, Laliny.
    4. Franciszka Kunegunda Pazura urodzony(a) 20 lip. 1817, Laliny; zgon 28 list. 1819, Laliny.
    5. 10. Piotr Paweł Pazura urodzony(a) 29 czer. 1821, Laliny; zgon 24 luty 1886, Laliny.
    6. Anastazja Pazura urodzony(a) 26 gru. 1823, Laliny; zgon 17 sty. 1894, Laliny.
    7. Roch Pazura urodzony(a) 14 sier. 1826, Laliny.
    8. Marianna Pazura urodzony(a) 14 sier. 1826, Laliny.

  7. 22.  Karol Rechnio urodzony(a) 4 list. 1779, Oleksianka (syn Szymon Rechnio oraz Katarzyna Reda).

    Karol — Marianna Zadrożna. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Marianna Zadrożna
    Dzieci:
    1. Teodor Rechnio urodzony(a) 7 list. 1803, Oleksianka.
    2. Maciej Rechnio urodzony(a) 24 luty 1805, Oleksianka.
    3. Krystyna Rechnio urodzony(a) 1 mar. 1807, Oleksianka.
    4. Scholastyka Rechnio urodzony(a) 19 luty 1809, Oleksianka; zgon 27 mar. 1884, Laliny.
    5. Magdalena Anna Rechnio urodzony(a) 20 lip. 1812, Oleksianka.
    6. 11. Franciszka Rechnio urodzony(a) 11 mar. 1825, Oleksianka; zgon 20 luty 1898, Laliny.
    7. Jan Rechnio urodzony(a) 11 mar. 1825, Oleksianka.
    8. Józefa Rechnio urodzony(a) 27 luty 1827, Oleksianka.

  9. 24.  Franciszek Dzięcioł urodzony(a) 2 gru. 1765, Strachomin (syn Stanisław Dzięcioł oraz Marianna).

    Franciszek poślubił(a) Agnieszka Woźniak 22 sty. 1792, Latowicz. Agnieszka (córka Julian Woźniak oraz Małgorzata) urodzony(a) 31 sty. 1775, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Agnieszka Woźniak urodzony(a) 31 sty. 1775, Oleksianka (córka Julian Woźniak oraz Małgorzata).
    Dzieci:
    1. Wiktor Dzięcioł urodzony(a) 6 mar. 1793, Oleksianka.
    2. Franciszka Dzięcioł urodzony(a) 11 mar. 1795, Oleksianka.
    3. 12. Jan Dzięcioł urodzony(a) 22 paź. 1797, Oleksianka.
    4. Marcin Dzięcioł urodzony(a) 18 list. 1800, Oleksianka.
    5. Kunegunda Dzięcioł urodzony(a) 3 sier. 1803, Oleksianka.
    6. Apolonia Dzięcioł urodzony(a) 14 luty 1806, Oleksianka.
    7. Andrzej Dzięcioł urodzony(a) 20 wrz. 1808, Oleksianka.
    8. Katarzyna Dzięcioł urodzony(a) 26 wrz. 1809, Oleksianka.
    9. Wojciech Jerzy Dzięcioł urodzony(a) 17 kwie. 1813, Oleksianka.

  11. 26.  Marcin Gielo urodzony(a) 2 list. 1756, Oleksianka (syn Krzysztof Gielo oraz Marianna Wiechetek).

    Marcin poślubił(a) Petronella Szostek 22 list. 1789, Latowicz. Petronella (córka Laurenty Szostek oraz Małgorzata Zbroch) urodzony(a) 26 maj 1774, Dąbrówka. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Petronella Szostek urodzony(a) 26 maj 1774, Dąbrówka (córka Laurenty Szostek oraz Małgorzata Zbroch).
    Dzieci:
    1. Benedykt Gielo urodzony(a) 16 lip. 1797, Oleksianka.
    2. 13. Rozalia Gielo urodzony(a) 20 sier. 1800, Oleksianka.

  13. 28.  Wit Całka urodzony(a) 16 czer. 1771, Redzyńskie (syn Feliks (Szczęsny) Całka oraz Marianna Śluzek).

    Wit poślubił(a) Hedwiga Malitka-Zbojna 20 list. 1796, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  14. 29.  Hedwiga Malitka-Zbojna
    Dzieci:
    1. Jan Całka urodzony(a) 24 paź. 1797, Redzyńskie; zgon 26 paź. 1797, Redzyńskie.
    2. Hieronim Całka urodzony(a) 30 wrz. 1798, Redzyńskie.
    3. Jakub Całka urodzony(a) 26 lip. 1801, Redzyńskie.
    4. Izydor Całka urodzony(a) 1 sier. 1804, Redzyńskie.
    5. Franciszek Całka urodzony(a) 9 paź. 1806, Redzyńskie.
    6. Benedykt Całka urodzony(a) 31 mar. 1809, Redzyńskie.
    7. 14. Jan Stanisław Całka urodzony(a) 16 maj 1812, Redzyńskie.
    8. Barbara Gertruda Całka urodzony(a) 2 gru. 1814, Redzyńskie.
    9. Michał Władysław Całka urodzony(a) 27 wrz. 1816, Redzyńskie.

  15. 30.  Bartłomiej Kosut (syn Grzegorz Kosut oraz Marianna).

    Bartłomiej poślubił(a) Ewa (Helena) Reda 21 list. 1790, Latowicz. Ewa (córka Paweł Reda oraz Katarzna Sęcek) urodzony(a) 28 paź. 1772, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  16. 31.  Ewa (Helena) Reda urodzony(a) 28 paź. 1772, Strachomin (córka Paweł Reda oraz Katarzna Sęcek).
    Dzieci:
    1. Dorota Kosut urodzony(a) 12 luty 1792, Oleksianka; zgon 26 luty 1801, Oleksianka.
    2. Franciszek Kosut urodzony(a) 15 mar. 1795, Oleksianka; zgon 22 luty 1796, Oleksianka.
    3. Małgorzata Kosut urodzony(a) 18 lip. 1797, Oleksianka; zgon 17 mar. 1801, Oleksianka.
    4. Walenty Kosut urodzony(a) 7 luty 1799, Oleksianka; zgon 26 mar. 1800, Oleksianka.
    5. Brygida Kosut urodzony(a) 17 list. 1800, Oleksianka.
    6. Marianna Kosut urodzony(a) 7 wrz. 1802, Oleksianka.
    7. Katarzyna Kosut urodzony(a) 24 kwie. 1804, Oleksianka; zgon 26 lip. 1805, Oleksianka.
    8. Krystyna Kosut urodzony(a) 2 list. 1805, Oleksianka.
    9. Antonina Monika Kosut urodzony(a) 11 maj 1807, Oleksianka.
    10. Wincenty Kosut urodzony(a) 18 lip. 1809, Oleksianka.
    11. Dorota Marianna Kosut urodzony(a) 27 sty. 1811, Oleksianka.
    12. Agnieszka Anastazja Kosut urodzony(a) 22 sty. 1813, Oleksianka.
    13. Mikołaj Piotr Kosut urodzony(a) 5 gru. 1814, Oleksianka.
    14. 15. Julianna Małgorzata Kosut urodzony(a) 19 czer. 1817, Oleksianka.