Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Stanisława Weronika Płatek

Stanisława Weronika Płatek

Kobieta 1934 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Stanisława Weronika Płatek urodzony(a) 18 sty. 1934, Oleksianka (córka Władysław Płatek oraz Zofia Bajera).

    Stanisława poślubił(a) M. Wielgos [Arkusz rodzinny]


Pokolenie: 2

  1. 2.  Władysław Płatek urodzony(a) 27 czer. 1902, Oleksianka (syn Ludwik Płatek oraz Katarzyna Stosio).

    Władysław poślubił(a) Zofia Bajera Zofia (córka Jan Bajera oraz Marianna Duszyńska) urodzony(a) 27 paź. 1901, Dębe Małe. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Zofia Bajera urodzony(a) 27 paź. 1901, Dębe Małe (córka Jan Bajera oraz Marianna Duszyńska).
    Dzieci:
    1. Józef Bronisław Płatek urodzony(a) 22 list. 1923, Oleksianka.
    2. Marianna Sabina Płatek urodzony(a) 14 czer. 1926, Oleksianka.
    3. Sabina Władysława Płatek urodzony(a) 9 maj 1927, Oleksianka.
    4. 1. Stanisława Weronika Płatek urodzony(a) 18 sty. 1934, Oleksianka.
    5. Jadwiga Bernadeta Płatek urodzony(a) 8 maj 1939, Oleksianka.
    6. Genowefa Barbara Płatek urodzony(a) 15 maj 1942, Oleksianka.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Ludwik Płatek urodzony(a) 1 sty. 1862, Oleksianka (syn Onufry Płatek oraz Marianna Świątek).

    Ludwik poślubił(a) Katarzyna Stosio 26 sty. 1885, Latowicz. Katarzyna (córka Walenty Stosio oraz Franciszka Gajowniczek) urodzony(a) 19 sier. 1866, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Katarzyna Stosio urodzony(a) 19 sier. 1866, Strachomin (córka Walenty Stosio oraz Franciszka Gajowniczek).
    Dzieci:
    1. Marianna Płatek urodzony(a) 22 sty. 1890, Oleksianka.
    2. Jan Płatek urodzony(a) 22 sty. 1893, Oleksianka.
    3. Helena Płatek urodzony(a) 1 kwie. 1894, Oleksianka.
    4. Aleksandra Płatek urodzony(a) 1895, Oleksianka.
    5. Wiktor Płatek urodzony(a) 3 luty 1899, Oleksianka.
    6. Helena Płatek urodzony(a) 3 luty 1899, Oleksianka.
    7. Stefania Płatek urodzony(a) 1901, Oleksianka.
    8. 2. Władysław Płatek urodzony(a) 27 czer. 1902, Oleksianka.
    9. Bronisław Płatek urodzony(a) 11 sier. 1906, Oleksianka.
    10. Walenty Płatek urodzony(a) 7 sty. 1887, Oleksianka.

  3. 6.  Jan Bajera urodzony(a) 2 lip. 1858, Dębe Małe (syn Romuald (Tomasz) Bajera oraz Katarzyna Cmoch).

    Jan poślubił(a) Marianna Duszyńska 8 list. 1886, Latowicz. Marianna (córka Andrzej Duszyński oraz Anna Jaworska) urodzony(a) 12 sty. 1867, Dębe Małe. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Marianna Duszyńska urodzony(a) 12 sty. 1867, Dębe Małe (córka Andrzej Duszyński oraz Anna Jaworska).
    Dzieci:
    1. Helena Bajera urodzony(a) 11 czer. 1889, Dębe Małe.
    2. Franciszek Bajera urodzony(a) 4 gru. 1892, Dębe Małe.
    3. Aleksandra Bajera urodzony(a) 24 list. 1893, Dębe Małe.
    4. Bronisław Bajera urodzony(a) 7 list. 1896, Dębe Małe.
    5. Stanisław Bajera urodzony(a) 27 paź. 1901, Dębe Małe.
    6. 3. Zofia Bajera urodzony(a) 27 paź. 1901, Dębe Małe.
    7. Stanisława Bajera urodzony(a) 6 sier. 1905, Dębe Małe.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Onufry Płatek urodzony(a) 11 czer. 1824, Oleksianka (syn Piotr Płatek oraz Julianna Całka).

    Onufry poślubił(a) Marianna Świątek 12 luty 1849, Latowicz. Marianna (córka Jan Świątek oraz Ewa Płatek) urodzony(a) 5 sty. 1828, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Marianna Świątek urodzony(a) 5 sty. 1828, Oleksianka (córka Jan Świątek oraz Ewa Płatek).
    Dzieci:
    1. Jan Płatek urodzony(a) 27 luty 1850, Oleksianka.
    2. Katarzyna Płatek urodzony(a) 20 list. 1852, Oleksianka.
    3. Ludwika Płatek urodzony(a) 27 maj 1856, Oleksianka.
    4. Piotr Płatek urodzony(a) 31 sty. 1859, Oleksianka.
    5. 4. Ludwik Płatek urodzony(a) 1 sty. 1862, Oleksianka.
    6. Paweł Płatek urodzony(a) 28 sier. 1864, Oleksianka.
    7. Teofila Płatek urodzony(a) 23 lip. 1867, Oleksianka.
    8. Karol Płatek urodzony(a) 26 paź. 1870, Oleksianka.

  3. 10.  Walenty Stosio urodzony(a) 7 sty. 1838, Wężyczyn (syn Paweł Stosio oraz Marianna Sabak).

    Walenty poślubił(a) Franciszka Gajowniczek 14 luty 1858, Latowicz. Franciszka (córka Grzegorz Gajowniczek oraz Marianna Mrozek) urodzony(a) 13 kwie. 1837, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Franciszka Gajowniczek urodzony(a) 13 kwie. 1837, Strachomin (córka Grzegorz Gajowniczek oraz Marianna Mrozek).
    Dzieci:
    1. Marianna Stosio urodzony(a) 9 kwie. 1860, Strachomin.
    2. Agnieszka Stosio urodzony(a) 4 gru. 1862, Strachomin.
    3. Magdalena Stosio urodzony(a) 5 czer. 1865, Strachomin.
    4. 5. Katarzyna Stosio urodzony(a) 19 sier. 1866, Strachomin.
    5. Jan Stosio urodzony(a) 10 maj 1869, Strachomin.
    6. Magdalena Stosio urodzony(a) 3 gru. 1871, Strachomin.

  5. 12.  Romuald (Tomasz) Bajera urodzony(a) 1816, Kamionka p. Borowie (syn Jan Bajera oraz Kunegunda Czapla).

    Romuald poślubił(a) Katarzyna Cmoch 18 luty 1838, Latowicz. Katarzyna (córka Julianna Ćmoch) urodzony(a) 10 kwie. 1820, Dębe Małe. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Katarzyna Cmoch urodzony(a) 10 kwie. 1820, Dębe Małe (córka Julianna Ćmoch).
    Dzieci:
    1. Kacper Bajera urodzony(a) 6 sty. 1839, Dębe Małe.
    2. Marianna Bajera urodzony(a) 19 wrz. 1841, Dębe Małe.
    3. Andrzej Bajera urodzony(a) 15 list. 1846, Dębe Małe.
    4. Agnieszka Bajera urodzony(a) 21 list. 1849, Dębe Małe.
    5. Franciszek Bajera urodzony(a) 7 mar. 1851, Dębe Małe.
    6. Józef Bajera urodzony(a) 22 mar. 1852, Dębe Małe.
    7. Stanisław Bajera urodzony(a) 29 mar. 1856, Dębe Małe.
    8. 6. Jan Bajera urodzony(a) 2 lip. 1858, Dębe Małe.

  7. 14.  Andrzej Duszyński urodzony(a) 27 list. 1838, Dębe Małe (syn Grzegorz Duszyński oraz Franciszka Cmoch).

    Andrzej poślubił(a) Anna Jaworska 16 sty. 1863, Latowicz. Anna (córka Bartłomiej Jaworski oraz Katarzyna Miziarska) urodzony(a) 28 lip. 1836, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Anna Jaworska urodzony(a) 28 lip. 1836, Wielgolas (córka Bartłomiej Jaworski oraz Katarzyna Miziarska).
    Dzieci:
    1. Marianna Duszyńska urodzony(a) 10 sier. 1864, Dębe Małe.
    2. 7. Marianna Duszyńska urodzony(a) 12 sty. 1867, Dębe Małe.
    3. Franciszek Duszyński urodzony(a) 20 mar. 1872, Dębe Małe.
    4. Paweł Duszyński urodzony(a) 3 lip. 1875, Dębe Małe.
    5. Ludwika Duszyńska urodzony(a) 5 paź. 1878, Dębe Małe.
    6. Weronika Duszyńska urodzony(a) 10 paź. 1879, Dębe Małe.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Piotr Płatek urodzony(a) 4 sier. 1793, Oleksianka (syn Jan Płatek oraz Agnieszka Gielo).

    Piotr poślubił(a) Julianna Całka 9 luty 1817, Latowicz. Julianna (córka Benedykt Całka oraz Elżbieta Pęśko) urodzony(a) 19 czer. 1798, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Julianna Całka urodzony(a) 19 czer. 1798, Redzyńskie (córka Benedykt Całka oraz Elżbieta Pęśko).
    Dzieci:
    1. Łucja Marianna Płatek urodzony(a) 14 gru. 1817, Oleksianka.
    2. Katarzyna Konstancja Płatek urodzony(a) 7 wrz. 1820, Oleksianka.
    3. 8. Onufry Płatek urodzony(a) 11 czer. 1824, Oleksianka.
    4. Franciszek Płatek urodzony(a) 9 paź. 1826, Oleksianka.
    5. Franciszka Płatek urodzony(a) 16 czer. 1829, Oleksianka.
    6. Marianna Płatek urodzony(a) 27 czer. 1832, Oleksianka.
    7. Magdalena Płatek urodzony(a) 27 sty. 1835, Oleksianka.
    8. Małgorzata Płatek urodzony(a) 12 maj 1839, Oleksianka.

  3. 18.  Jan Świątek urodzony(a) 9 lip. 1803, Oleksianka (syn Cyprian Świątek oraz Salomea Dzięcioł).

    Jan poślubił(a) Ewa Płatek 26 sty. 1823, Latowicz. Ewa (córka Piotr Płatek oraz Bibianna Gielo) urodzony(a) 1805, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Ewa Płatek urodzony(a) 1805, Oleksianka (córka Piotr Płatek oraz Bibianna Gielo).
    Dzieci:
    1. Katarzyna Świątek urodzony(a) 29 mar. 1824, Oleksianka.
    2. 9. Marianna Świątek urodzony(a) 5 sty. 1828, Oleksianka.
    3. Mateusz Świątek urodzony(a) 12 wrz. 1830, Oleksianka.
    4. Wojciech Świątek urodzony(a) 19 kwie. 1833, Oleksianka.
    5. Franciszka Świątek urodzony(a) 22 mar. 1836, Oleksianka.
    6. Małgorzata Świątek urodzony(a) 9 maj 1839, Oleksianka.
    7. Łucja Świątek urodzony(a) 23 paź. 1842, Oleksianka.
    8. Szymon Świątek urodzony(a) 28 paź. 1844, Oleksianka.
    9. Teodor Świątek urodzony(a) 8 list. 1847, Oleksianka.

  5. 20.  Paweł Stosio urodzony(a) 12 sty. 1806, Wężyczyn (syn Balcer Majcher Stosio oraz Krystyna Wiechetek).

    Paweł poślubił(a) Marianna Sabak 1 luty 1824, Latowicz. Marianna (córka Piotr Sabak oraz Julianna Reda) urodzony(a) 22 wrz. 1807, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Marianna Sabak urodzony(a) 22 wrz. 1807, Wężyczyn (córka Piotr Sabak oraz Julianna Reda).
    Dzieci:
    1. Agnieszka Stosio urodzony(a) 19 sty. 1825, Chyżyny.
    2. Stanisław Stosio urodzony(a) 12 list. 1826, Wężyczyn.
    3. Teresa Stosio urodzony(a) 26 paź. 1828, Wężyczyn.
    4. Teresa Stosio urodzony(a) 10 paź. 1830, Wężyczyn.
    5. Katarzyna Stosio urodzony(a) 24 list. 1832, Wężyczyn.
    6. Grzegorz Stosio urodzony(a) 7 mar. 1835, Wężyczyn.
    7. 10. Walenty Stosio urodzony(a) 7 sty. 1838, Wężyczyn.
    8. Teodor Stosio urodzony(a) 29 mar. 1840, Wężyczyn.
    9. Julianna Stosio urodzony(a) 19 czer. 1842, Wężyczyn.
    10. Wojciech Stosio urodzony(a) 25 mar. 1844, Wężyczyn; zgon 20 wrz. 1919, Strachomin.
    11. Paweł Stosio urodzony(a) 5 paź. 1846, Wężyczyn.
    12. Małgorzata Stosio urodzony(a) 30 list. 1848, Wężyczyn; zgon 15 paź. 1919, Iwowe.
    13. Klara Stosio urodzony(a) 11 sier. 1851, Wężyczyn.

  7. 22.  Grzegorz Gajowniczek urodzony(a) 28 luty 1809, Strachomin (syn Marek Gajowniczek oraz Małgorzata Orowiecka).

    Grzegorz — Marianna Mrozek. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Marianna Mrozek
    Dzieci:
    1. Michał Gajowniczek urodzony(a) 28 wrz. 1830, Strachomin.
    2. Szymon Gajowniczek urodzony(a) 16 luty 1833, Strachomin.
    3. Józef Gajowniczek urodzony(a) 17 mar. 1835, Strachomin.
    4. 11. Franciszka Gajowniczek urodzony(a) 13 kwie. 1837, Strachomin.
    5. Anna Gajowniczek urodzony(a) 26 lip. 1839, Strachomin.
    6. Leon Gajowniczek urodzony(a) 21 mar. 1842, Strachomin.
    7. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 20 list. 1843, Strachomin.
    8. Jan Gajowniczek urodzony(a) 29 sier. 1846, Strachomin.
    9. Julianna Gajowniczek urodzony(a) 8 luty 1849, Strachomin.

  9. 24.  Jan Bajera

    Jan poślubił(a) Kunegunda Czapla 23 luty 1794, Borowie. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Kunegunda Czapla
    Dzieci:
    1. 12. Romuald (Tomasz) Bajera urodzony(a) 1816, Kamionka p. Borowie.

  11. 27.  Julianna Ćmoch urodzony(a) 9 kwie. 1787, Dębe Małe (córka Maciej Walenty Cmoch oraz Agnieszka Mroczek).
    Dzieci:
    1. 13. Katarzyna Cmoch urodzony(a) 10 kwie. 1820, Dębe Małe.

  12. 28.  Grzegorz Duszyński urodzony(a) 13 mar. 1803, Budziska (syn Felicjan Dusiński oraz Weronika Cupkówna).

    Grzegorz poślubił(a) Franciszka Cmoch Franciszka (córka Maciej Walenty Cmoch oraz Helena Bączek) urodzony(a) 1800, Dębe Małe. [Arkusz rodzinny]


  13. 29.  Franciszka Cmoch urodzony(a) 1800, Dębe Małe (córka Maciej Walenty Cmoch oraz Helena Bączek).
    Dzieci:
    1. Mateusz Duszyński urodzony(a) 4 wrz. 1827, Budziska.
    2. Jan Duszyński urodzony(a) 21 paź. 1831, Budziska.
    3. Wojciech Duszyński urodzony(a) 13 kwie. 1835, Dębe Małe.
    4. 14. Andrzej Duszyński urodzony(a) 27 list. 1838, Dębe Małe.
    5. Adam Duszyński urodzony(a) 20 gru. 1843, Budziska.
    6. Piotr Duszyński urodzony(a) 19 czer. 1845, Budziska.

  14. 30.  Bartłomiej Jaworski urodzony(a) 26 sier. 1806, Wielgolas (syn Feliks Jaworski oraz Petronella Łukaszek).

    Bartłomiej — Katarzyna Miziarska. Katarzyna (córka Franciszek Miziarski oraz Ludwika Skorupa) urodzony(a) 23 gru. 1810, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  15. 31.  Katarzyna Miziarska urodzony(a) 23 gru. 1810, Wielgolas (córka Franciszek Miziarski oraz Ludwika Skorupa).
    Dzieci:
    1. Tomasz Jaworski urodzony(a) 28 gru. 1829, Wielgolas.
    2. Augustyn Jaworski urodzony(a) 27 sier. 1832, Wielgolas.
    3. Andrzej Jaworski urodzony(a) 17 list. 1834, Wielgolas.
    4. 15. Anna Jaworska urodzony(a) 28 lip. 1836, Wielgolas.
    5. Marianna Jaworski urodzony(a) 8 sty. 1840, Wielgolas.
    6. Hieronim Jaworski urodzony(a) 27 wrz. 1841, Wielgolas.
    7. Michał Jaworski urodzony(a) 27 wrz. 1841, Wielgolas.