Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Teresa Halina Bąk

Teresa Halina Bąk

Kobieta 1945 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Teresa Halina Bąk urodzony(a) 10 kwie. 1945, Latowicz (córka Bronisław Bąk oraz Marianna Świątek).

    Teresa poślubił(a) Żyjący [Arkusz rodzinny]


Pokolenie: 2

  1. 2.  Bronisław Bąk urodzony(a) 29 kwie. 1905, Latowicz (syn Franciszek Bąk oraz Ludwika Brzozowska).

    Bronisław poślubił(a) Marianna Świątek 27 sty. 1929, Latowicz. Marianna (córka Grzegorz Wojciech Świątek oraz Stefania Płatek) urodzony(a) 15 sier. 1908, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marianna Świątek urodzony(a) 15 sier. 1908, Oleksianka (córka Grzegorz Wojciech Świątek oraz Stefania Płatek).
    Dzieci:
    1. Henryka Bąk urodzony(a) 14 list. 1929, Latowicz.
    2. Stanisław Bąk urodzony(a) 16 sier. 1931, Latowicz.
    3. Eugenia Bąk urodzony(a) 5 sty. 1934, Latowicz.
    4. Żyjący
    5. Stanisława Bąk urodzony(a) 16 lip. 1938, Latowicz.
    6. Tadeusz Bąk urodzony(a) 10 sty. 1940, Latowicz.
    7. Roman Marian Bąk urodzony(a) 27 kwie. 1942, Latowicz.
    8. 1. Teresa Halina Bąk urodzony(a) 10 kwie. 1945, Latowicz.
    9. Marian Zbigniew Bąk urodzony(a) 27 list. 1946, Latowicz.
    10. Ryszard Bąk urodzony(a) 15 sier. 1948, Latowicz.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Franciszek Bąk urodzony(a) 1862, Osieck (syn Wojciech Bąk oraz Julianna Bąk).

    Franciszek poślubił(a) Ludwika Brzozowska 17 list. 1902, Latowicz. Ludwika (córka Melchior Brzozowski oraz Ewa Rogowska) urodzony(a) 23 luty 1878, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Ludwika Brzozowska urodzony(a) 23 luty 1878, Chyżyny (córka Melchior Brzozowski oraz Ewa Rogowska).
    Dzieci:
    1. Władysław Bąk urodzony(a) 19 wrz. 1903, Latowicz.
    2. 2. Bronisław Bąk urodzony(a) 29 kwie. 1905, Latowicz.

  3. 6.  Grzegorz Wojciech Świątek urodzony(a) 23 kwie. 1884, Oleksianka (syn Feliks Świątek oraz Małgorzata Świątek).

    Grzegorz poślubił(a) Stefania Płatek Stefania (córka Ignacy Płatek oraz Teofila Wójtowicz) urodzony(a) 13 mar. 1883, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Stefania Płatek urodzony(a) 13 mar. 1883, Oleksianka (córka Ignacy Płatek oraz Teofila Wójtowicz).
    Dzieci:
    1. 3. Marianna Świątek urodzony(a) 15 sier. 1908, Oleksianka.
    2. Kazimiera Świątek urodzony(a) 19 czer. 1910, Oleksianka.
    3. Marian Świątek urodzony(a) 23 sty. 1913, Latowicz.
    4. Władysław Świątek urodzony(a) 1 kwie. 1915, Latowicz.
    5. Wanda Świątek urodzony(a) 12 kwie. 1919, Latowicz.
    6. Janina Świątek urodzony(a) 25 gru. 1921, Latowicz.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Wojciech Bąk

    Wojciech — Julianna Bąk. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Julianna Bąk
    Dzieci:
    1. 4. Franciszek Bąk urodzony(a) 1862, Osieck.

  3. 10.  Melchior Brzozowski urodzony(a) 30 gru. 1829, Wielgolas (syn Tomasz Brzeziński oraz Anastazja Świątek).

    Melchior poślubił(a) Ewa Rogowska 4 czer. 1860, Latowicz. Ewa (córka Benedykt Gabriel Rogowski oraz Katarzyna Bogumiła Anusz) urodzony(a) 21 gru. 1839, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Ewa Rogowska urodzony(a) 21 gru. 1839, Chyżyny (córka Benedykt Gabriel Rogowski oraz Katarzyna Bogumiła Anusz).
    Dzieci:
    1. Weronika Brzozowska urodzony(a) 10 sier. 1861, Chyżyny.
    2. Jan Brzozowski urodzony(a) 4 sier. 1862, Chyżyny.
    3. Marianna Brzozowska urodzony(a) 21 maj 1864, Chyżyny.
    4. Katarzyna Brzozowska urodzony(a) 3 list. 1866, Chyżyny.
    5. Piotr Brzozowski urodzony(a) 6 kwie. 1869, Chyżyny.
    6. Mikołaj Brzozowski urodzony(a) 27 sier. 1871, Chyżyny.
    7. Weronika Brzozowska urodzony(a) 26 paź. 1873, Chyżyny.
    8. Julianna Brzozowska urodzony(a) 17 luty 1876, Chyżyny.
    9. 5. Ludwika Brzozowska urodzony(a) 23 luty 1878, Chyżyny.
    10. Władysław Brzozowski urodzony(a) 30 maj 1880, Chyżyny.

  5. 12.  Feliks Świątek urodzony(a) 20 list. 1851, Oleksianka (syn Tomasz Świątek oraz Salomea Józefa Reda).

    Feliks poślubił(a) Małgorzata Świątek 23 paź. 1882, Latowicz. Małgorzata (córka Łukasz Świątek oraz Ludwika Świątek) urodzony(a) 16 maj 1859, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Małgorzata Świątek urodzony(a) 16 maj 1859, Oleksianka (córka Łukasz Świątek oraz Ludwika Świątek).
    Dzieci:
    1. 6. Grzegorz Wojciech Świątek urodzony(a) 23 kwie. 1884, Oleksianka.
    2. Jan Świątek urodzony(a) 31 maj 1886, Oleksianka.
    3. Jan Świątek urodzony(a) 17 lip. 1887, Oleksianka.
    4. Piotr Świątek urodzony(a) 7 mar. 1890, Oleksianka.
    5. Wiktor Świątek urodzony(a) 14 sty. 1892, Oleksianka.
    6. Walenty Paweł Świątek urodzony(a) 14 czer. 1894, Oleksianka.

  7. 14.  Ignacy Płatek urodzony(a) 29 lip. 1840, Oleksianka (syn Józef Płatek oraz Krystyna Rechnio).

    Ignacy poślubił(a) Teofila Wójtowicz 8 czer. 1868, Latowicz. Teofila (córka Kazimierz Maciej Wójtowicz oraz Franciszka Barbara Bojanek) urodzony(a) 18 luty 1849, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Teofila Wójtowicz urodzony(a) 18 luty 1849, Latowicz (córka Kazimierz Maciej Wójtowicz oraz Franciszka Barbara Bojanek).
    Dzieci:
    1. Jan Płatek urodzony(a) 26 sty. 1870, Oleksianka.
    2. Piotr Płatek urodzony(a) 14 lip. 1873, Oleksianka.
    3. Ludwik Płatek urodzony(a) 13 paź. 1875, Oleksianka.
    4. Aleksandra Płatek urodzony(a) 8 lip. 1880, Oleksianka.
    5. 7. Stefania Płatek urodzony(a) 13 mar. 1883, Oleksianka.
    6. Józef Płatek urodzony(a) 28 mar. 1885, Oleksianka.
    7. Józef Płatek urodzony(a) 27 czer. 1887, Oleksianka.
    8. Stanisław Płatek urodzony(a) 21 sier. 1889, Oleksianka.
    9. Wiktor Płatek urodzony(a) 16 lip. 1892, Oleksianka.


Pokolenie: 5

  1. 20.  Tomasz Brzeziński urodzony(a) 8 sty. 1806, Wielgolas (syn Mateusz Brzozowski oraz Petronella Miziarska).

    Tomasz poślubił(a) Anastazja Świątek 6 luty 1825, Latowicz. Anastazja (córka Paweł Świątek oraz Perpetua Chrościcka) urodzony(a) 5 sty. 1807, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 21.  Anastazja Świątek urodzony(a) 5 sty. 1807, Strachomin (córka Paweł Świątek oraz Perpetua Chrościcka).
    Dzieci:
    1. Stanisław Brzozowski urodzony(a) 1 maj 1826, Wielgolas.
    2. Katarzyna Brzozowska urodzony(a) 1828, Wielgolas.
    3. 10. Melchior Brzozowski urodzony(a) 30 gru. 1829, Wielgolas.
    4. Kacper Brzozowski urodzony(a) 4 sty. 1834, Wielgolas.
    5. Walenty Brzozowski urodzony(a) 12 luty 1836, Wielgolas.
    6. Julianna Brzozowska urodzony(a) 17 maj 1837, Wielgolas.
    7. Karol Brzozowski urodzony(a) 1840, Wielgolas.
    8. Józefa Brzozowska urodzony(a) 17 kwie. 1842, Wielgolas.
    9. Jan Brzozowski urodzony(a) 20 sty. 1845, Wielgolas.
    10. Małgorzata Brzozowska urodzony(a) 7 lip. 1846, Wielgolas.
    11. Marianna Brzozowska urodzony(a) 5 wrz. 1849, Wielgolas.

  3. 22.  Benedykt Gabriel Rogowski urodzony(a) 19 mar. 1817, Budziska (syn Józef Rogowski oraz Franciszka Jesień).

    Benedykt poślubił(a) Katarzyna Bogumiła Anusz 17 maj 1835, Latowicz. Katarzyna (córka Władysław Janus oraz Marianna Cieślak) urodzony(a) 22 list. 1817, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  4. 23.  Katarzyna Bogumiła Anusz urodzony(a) 22 list. 1817, Chyżyny (córka Władysław Janus oraz Marianna Cieślak).
    Dzieci:
    1. Piotr Rogowski urodzony(a) 1 czer. 1836, Chyżyny.
    2. Maciej Rogowski urodzony(a) 20 luty 1838, Chyżyny.
    3. 11. Ewa Rogowska urodzony(a) 21 gru. 1839, Chyżyny.
    4. Marianna Rogowska urodzony(a) 5 maj 1842, Chyżyny.
    5. Józefa Rogowska urodzony(a) 18 mar. 1844, Chyżyny.
    6. Aniela Rogowska urodzony(a) 30 lip. 1846, Chyżyny.
    7. Anna Rogowska urodzony(a) 22 lip. 1848, Chyżyny.
    8. Aniela Rogowska urodzony(a) 30 gru. 1849, Chyżyny.
    9. Józef Rogowski urodzony(a) 24 mar. 1852, Chyżyny.
    10. Julianna Rogowska urodzony(a) 10 mar. 1854, Chyżyny.

  5. 24.  Tomasz Świątek urodzony(a) 22 gru. 1807, Oleksianka (syn Piotr Świątek oraz Zofia Rechnio).

    Tomasz poślubił(a) Salomea Józefa Reda 1 mar. 1840, Latowicz. Salomea (córka Tomasz Reda oraz Helena Gielo) urodzony(a) 21 mar. 1819, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  6. 25.  Salomea Józefa Reda urodzony(a) 21 mar. 1819, Oleksianka (córka Tomasz Reda oraz Helena Gielo).
    Dzieci:
    1. Michał Świątek urodzony(a) 28 wrz. 1841, Oleksianka.
    2. Marianna Świątek urodzony(a) 11 kwie. 1844, Oleksianka.
    3. Agnieszka Świątek urodzony(a) 29 list. 1846, Oleksianka.
    4. Mikołaj Świątek urodzony(a) 2 wrz. 1850, Oleksianka.
    5. 12. Feliks Świątek urodzony(a) 20 list. 1851, Oleksianka.
    6. Jakub Świątek urodzony(a) 1858, Oleksianka.
    7. Marek Świątek urodzony(a) 24 kwie. 1860, Oleksianka.
    8. Marianna Świątek urodzony(a) 16 czer. 1862, Oleksianka.

  7. 26.  Łukasz Świątek urodzony(a) 10 paź. 1821, Oleksianka (syn Jan Świątek oraz Brygida Kosut).

    Łukasz — Ludwika Świątek. [Arkusz rodzinny]


  8. 27.  Ludwika Świątek
    Dzieci:
    1. Ludwik Świątek urodzony(a) 24 sier. 1849, Oleksianka.
    2. Gabriel Świątek urodzony(a) 13 mar. 1851, Oleksianka.
    3. Jan Świątek urodzony(a) 1 mar. 1853, Oleksianka.
    4. Jan Świątek urodzony(a) 14 czer. 1854, Oleksianka.
    5. Grzegorz Świątek urodzony(a) 12 mar. 1856, Oleksianka.
    6. 13. Małgorzata Świątek urodzony(a) 16 maj 1859, Oleksianka.
    7. Jan Gwalbert Świątek urodzony(a) 12 lip. 1861, Oleksianka.
    8. Paweł Świątek urodzony(a) 28 czer. 1863, Oleksianka.
    9. Piotr Świątek urodzony(a) 10 wrz. 1865, Oleksianka.

  9. 28.  Józef Płatek urodzony(a) 16 mar. 1797, Oleksianka (syn Mikołaj Płatek oraz Franciszka Bieńko).

    Józef poślubił(a) Krystyna Rechnio 5 luty 1826, Latowicz. Krystyna (córka Karol Rechnio oraz Marianna Zadrożna) urodzony(a) 1 mar. 1807, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  10. 29.  Krystyna Rechnio urodzony(a) 1 mar. 1807, Oleksianka (córka Karol Rechnio oraz Marianna Zadrożna).
    Dzieci:
    1. Julianna Płatek urodzony(a) 18 luty 1828, Oleksianka.
    2. Weronika Płatek urodzony(a) 27 sier. 1830, Oleksianka.
    3. Franciszka Płatek urodzony(a) 9 paź. 1832, Oleksianka.
    4. Magdalena Płatek urodzony(a) 13 kwie. 1838, Oleksianka.
    5. 14. Ignacy Płatek urodzony(a) 29 lip. 1840, Oleksianka.
    6. Feliks Płatek urodzony(a) 18 list. 1842, Oleksianka.
    7. Agnieszka Płatek urodzony(a) 17 sty. 1845, Oleksianka.
    8. Maria Magdalena Płatek urodzony(a) 16 lip. 1848, Oleksianka.

  11. 30.  Kazimierz Maciej Wójtowicz urodzony(a) 25 luty 1811, Latowicz (syn Franciszek Wójtowicz oraz Elżbieta Dziubak).

    Kazimierz poślubił(a) Franciszka Barbara Bojanek Franciszka (córka Krzysztof Bojanek oraz Antonina Niedek) urodzony(a) 2 gru. 1811, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  12. 31.  Franciszka Barbara Bojanek urodzony(a) 2 gru. 1811, Latowicz (córka Krzysztof Bojanek oraz Antonina Niedek).
    Dzieci:
    1. Szymon Wójtowicz urodzony(a) 25 paź. 1835, Latowicz.
    2. Agnieszka Wójtowicz urodzony(a) 17 sty. 1838, Latowicz.
    3. Xawerja Wójtowicz urodzony(a) 18 luty 1840, Latowicz.
    4. Józef Wójtowicz urodzony(a) 14 mar. 1844, Latowicz.
    5. Aniela Franciszka Wójtowicz urodzony(a) 26 wrz. 1846, Latowicz.
    6. 15. Teofila Wójtowicz urodzony(a) 18 luty 1849, Latowicz.
    7. Jan Wojtowicz urodzony(a) 23 sty. 1852, Latowicz.
    8. Joanna Wojtowicz