Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Katarzyna Ptasińska

Katarzyna Ptasińska

Kobieta 1905 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Katarzyna Ptasińska urodzony(a) 30 mar. 1905, Oleksianka (córka Walenty Ptasiński oraz Helena Rechnio).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Walenty Ptasiński urodzony(a) 25 sty. 1863, Wielgolas (syn Karol Ptasiński oraz Ewa Pazura).

    Walenty poślubił(a) Helena Rechnio 19 sty. 1884, Latowicz. Helena (córka Kazimierz Franciszek Rechnio oraz Marianna Nowosielska) urodzony(a) 12 czer. 1861, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Helena Rechnio urodzony(a) 12 czer. 1861, Oleksianka (córka Kazimierz Franciszek Rechnio oraz Marianna Nowosielska).
    Dzieci:
    1. Zofa Ptasińska urodzony(a) 2 mar. 1902, Oleksianka.
    2. 1. Katarzyna Ptasińska urodzony(a) 30 mar. 1905, Oleksianka.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Karol Ptasiński urodzony(a) 20 lip. 1835, Wielgolas (syn Wojciech Ptasiński oraz Marcella Bobotek).

    Karol poślubił(a) Ewa Pazura 13 sty. 1856, Latowicz. Ewa (córka Ignacy Błażej Pazura oraz Katarzyna Reda) urodzony(a) 18 gru. 1837, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Ewa Pazura urodzony(a) 18 gru. 1837, Laliny (córka Ignacy Błażej Pazura oraz Katarzyna Reda).
    Dzieci:
    1. Ludwika Ptasińska urodzony(a) 25 sier. 1858, Wielgolas.
    2. Katarzyna Ptasińska urodzony(a) 26 list. 1860, Wielgolas.
    3. 2. Walenty Ptasiński urodzony(a) 25 sty. 1863, Wielgolas.
    4. Józefa Ptasińska urodzony(a) 11 mar. 1865, Wielgolas.
    5. Marianna Ptasińska urodzony(a) 13 mar. 1866, Wielgolas.
    6. Józef Ptasiński urodzony(a) 13 mar. 1866, Wielgolas.
    7. Jakub Ptasiński urodzony(a) 17 lip. 1869, Wielgolas.
    8. Jan Ptasiński urodzony(a) 10 kwie. 1871, Wielgolas.

  3. 6.  Kazimierz Franciszek Rechnio urodzony(a) 4 mar. 1820, Oleksianka (syn Jan Rechnio oraz Katarzyna Kłos).

    Kazimierz poślubił(a) Marianna Nowosielska 17 luty 1840, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Marianna Nowosielska
    Dzieci:
    1. Katarzyna Rechnio urodzony(a) 22 list. 1845, Latowicz.
    2. Rozalia Rechnio urodzony(a) 4 wrz. 1848.
    3. Florentyna Rechnio urodzony(a) 7 lip. 1851, Oleksianka.
    4. Wiktoria Rechnio urodzony(a) 22 gru. 1853, Oleksianka.
    5. Jan Rechnio urodzony(a) 26 sty. 1857, Oleksianka.
    6. Jan Rechnio urodzony(a) 9 maj 1860, Oleksianka.
    7. 3. Helena Rechnio urodzony(a) 12 czer. 1861, Oleksianka.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Wojciech Ptasiński urodzony(a) 1810, Ptaki (syn Franciszek Ptaszyński oraz Joanna Stanieta).

    Wojciech poślubił(a) Marcella Bobotek 26 paź. 1828, Latowicz. Marcella (córka Hilary Bobotek oraz Krystyna Zabielska) urodzony(a) 28 kwie. 1807, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Marcella Bobotek urodzony(a) 28 kwie. 1807, Wielgolas (córka Hilary Bobotek oraz Krystyna Zabielska).
    Dzieci:
    1. Franciszka Ptasińska urodzony(a) 9 paź. 1830, Wielgolas; zgon 12 wrz. 1893, Laliny.
    2. Karol Ptasiński urodzony(a) 4 list. 1832, Wielgolas.
    3. 4. Karol Ptasiński urodzony(a) 20 lip. 1835, Wielgolas.
    4. Łucja Ptasińska urodzony(a) 6 gru. 1842, Wielgolas.
    5. Elżbieta Ptasińska urodzony(a) 4 lip. 1845, Wielgolas.

  3. 10.  Ignacy Błażej Pazura urodzony(a) 2 luty 1817, Laliny (syn Remigiusz Pazura oraz Rozalia Dynek); zgon 14 sty. 1886, Laliny.

    Ignacy poślubił(a) Katarzyna Reda 24 sty. 1836, Latowicz. Katarzyna (córka Augustyn Reda oraz Agnieszka Koza) urodzony(a) 28 mar. 1819, Strachomin; zgon 3 sty. 1853, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Katarzyna Reda urodzony(a) 28 mar. 1819, Strachomin (córka Augustyn Reda oraz Agnieszka Koza); zgon 3 sty. 1853, Laliny.
    Dzieci:
    1. 5. Ewa Pazura urodzony(a) 18 gru. 1837, Laliny.
    2. Elżbieta Pazura urodzony(a) 4 lip. 1840, Laliny.
    3. Teofila Pazura urodzony(a) 5 mar. 1847, Laliny.
    4. Aleksy Pazura urodzony(a) 13 lip. 1849, Laliny; zgon 10 luty 1856, Laliny.
    5. Karol Pazura urodzony(a) 26 paź. 1851, Laliny; zgon 16 sier. 1853, Laliny.

  5. 12.  Jan Rechnio urodzony(a) 11 maj 1782, Oleksianka (syn Dionizy Rechnio oraz Katarzyna Dzięcioł).

    Jan poślubił(a) Katarzyna Kłos 24 luty 1805, Latowicz. Katarzyna (córka Jan Kłos oraz Katarzyna Kowalska) urodzony(a) 21 mar. 1783, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Katarzyna Kłos urodzony(a) 21 mar. 1783, Latowicz (córka Jan Kłos oraz Katarzyna Kowalska).
    Dzieci:
    1. Franciszka Rechnio urodzony(a) 27 wrz. 1806, Oleksianka.
    2. Adam Rechnio urodzony(a) 23 gru. 1807, Oleksianka.
    3. Magdalena Rechnio urodzony(a) 23 maj 1809, Oleksianka.
    4. Walenty Paweł Rechnio urodzony(a) 15 sty. 1811, Oleksianka.
    5. Kilian Paweł Rechnio urodzony(a) 4 lip. 1814, Oleksianka.
    6. Piotr Antoni Rechnio urodzony(a) 17 sty. 1816, Oleksianka.
    7. Mikołaj Franciszek Rechnio urodzony(a) 1 gru. 1817, Oleksianka.
    8. 6. Kazimierz Franciszek Rechnio urodzony(a) 4 mar. 1820, Oleksianka.
    9. Apolonia Rechnio urodzony(a) 14 luty 1823, Oleksianka.
    10. Fortunat Rechnio urodzony(a) 22 czer. 1824, Oleksianka.
    11. Elżbieta Rechnio urodzony(a) 27 paź. 1826, Oleksianka.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Franciszek Ptaszyński

    Franciszek — Joanna Stanieta. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Joanna Stanieta
    Dzieci:
    1. 8. Wojciech Ptasiński urodzony(a) 1810, Ptaki.
    2. Stanisław Ptasiński urodzony(a) 4 kwie. 1815, Ptaki.
    3. Marek Ptaszyński urodzony(a) 4 kwie. 1815, Ptaki.
    4. Katarzyna Ptasińska urodzony(a) 25 list. 1823, Ptaki.

  3. 18.  Hilary Bobotek urodzony(a) 3 sty. 1769, Wielgolas (syn Tomasz Bobotek oraz Anna); zgon 8 kwie. 1814, Wielgolas.

    Hilary poślubił(a) Krystyna Zabielska 11 list. 1792, Latowicz. Krystyna (córka Sebastian Bieliński oraz Marianna Śluzek) urodzony(a) 14 wrz. 1775, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Krystyna Zabielska urodzony(a) 14 wrz. 1775, Wielgolas (córka Sebastian Bieliński oraz Marianna Śluzek).
    Dzieci:
    1. Anastazja Bobotek urodzony(a) 1 sty. 1795, Wielgolas; zgon 4 sty. 1795, Wielgolas.
    2. Walenty Bobotek urodzony(a) 12 luty 1797, Wielgolas; zgon 27 luty 1797, Wielgolas.
    3. Joanna Bobotek urodzony(a) 6 sty. 1798, Wielgolas; zgon 5 mar. 1798, Wielgolas.
    4. Bonifacy Bobotek urodzony(a) 19 maj 1799, Wielgolas; zgon 23 sier. 1799, Wielgolas.
    5. Józef Bobotek urodzony(a) 4 lip. 1800, Wielgolas; zgon 11 sier. 1800, Wielgolas.
    6. Józef Bobotek urodzony(a) 4 lip. 1801, Wielgolas.
    7. Marianna Bobotek urodzony(a) 19 sier. 1804, Wielgolas.
    8. 9. Marcella Bobotek urodzony(a) 28 kwie. 1807, Wielgolas.
    9. Agnieszka Bobotek urodzony(a) 21 sty. 1810, Wielgolas.
    10. Rozalia Regina Bobotek urodzony(a) 4 wrz. 1812, Wielgolas; zgon 18 paź. 1813, Wielgolas.

  5. 20.  Remigiusz Pazura urodzony(a) 2 paź. 1787, Laliny (syn Szczepan (Stefan) Pazura oraz Magdalena Krawiec); zgon 18 sty. 1844, Laliny.

    Remigiusz poślubił(a) Rozalia Dynek 29 czer. 1806, Latowicz. Rozalia (córka Jacek (Hiacynt) Dynek oraz Agata Urbanek) urodzony(a) 29 sier. 1790, Laliny; zgon 20 list. 1843, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Rozalia Dynek urodzony(a) 29 sier. 1790, Laliny (córka Jacek (Hiacynt) Dynek oraz Agata Urbanek); zgon 20 list. 1843, Laliny.
    Dzieci:
    1. Tekla Pazura urodzony(a) 23 wrz. 1810, Laliny; zgon 21 sier. 1872, Laliny.
    2. Katarzyna Małgorzata Pazura urodzony(a) 11 czer. 1813, Laliny.
    3. 10. Ignacy Błażej Pazura urodzony(a) 2 luty 1817, Laliny; zgon 14 sty. 1886, Laliny.
    4. Fabian Sebastian Pazura urodzony(a) 18 sty. 1820, Laliny.
    5. Appollonia Pazura urodzony(a) 15 luty 1823, Laliny; zgon 14 kwie. 1824, Laliny.
    6. Wincenty Pazura urodzony(a) 8 lip. 1827, Laliny.

  7. 22.  Augustyn Reda urodzony(a) 3 sier. 1789, Strachomin (syn Jakub Reda oraz Dorota).

    Augustyn poślubił(a) Agnieszka Koza 25 sty. 1807, Latowicz. Agnieszka (córka Tomasz Koza oraz Wiktoria Gielo) urodzony(a) 19 sty. 1789, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Agnieszka Koza urodzony(a) 19 sty. 1789, Strachomin (córka Tomasz Koza oraz Wiktoria Gielo).
    Dzieci:
    1. Ewa Reda urodzony(a) 24 gru. 1807, Strachomin.
    2. Stanisław Marek Reda urodzony(a) 4 maj 1811, Strachomin.
    3. Józefa Julianna Reda urodzony(a) 24 czer. 1813, Strachomin.
    4. Marcin Zachariasz Reda urodzony(a) 8 list. 1815, Strachomin.
    5. Franciszka Ewa Reda urodzony(a) 2 sty. 1817, Strachomin.
    6. 11. Katarzyna Reda urodzony(a) 28 mar. 1819, Strachomin; zgon 3 sty. 1853, Laliny.
    7. Małgorzata Antonina Reda urodzony(a) 5 czer. 1821, Strachomin.
    8. Jacek Reda urodzony(a) 15 sier. 1823, Strachomin.
    9. Marianna Reda urodzony(a) 29 czer. 1825, Strachomin.

  9. 24.  Dionizy Rechnio urodzony(a) 1745, Oleksianka (syn Marcin Rechnio oraz Anastazja).

    Dionizy poślubił(a) Katarzyna Dzięcioł 8 luty 1773, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Katarzyna Dzięcioł
    Dzieci:
    1. Piotr Rechnio urodzony(a) 21 gru. 1773, Oleksianka; zgon 23 paź. 1775, Oleksianka.
    2. Bernard Rechnio urodzony(a) 25 maj 1775, Oleksianka; zgon 2 sier. 1787, Oleksianka.
    3. Julianna Rechnio urodzony(a) 19 czer. 1777, Oleksianka.
    4. Wincenty Rechnio urodzony(a) 14 kwie. 1779, Oleksianka.
    5. Piotr Celesty Rechnio urodzony(a) 22 maj 1780, Oleksianka.
    6. 12. Jan Rechnio urodzony(a) 11 maj 1782, Oleksianka.
    7. Sanuel Rechnio urodzony(a) 22 sier. 1784, Oleksianka; zgon 4 czer. 1785, Oleksianka.
    8. Tekla Rechnio urodzony(a) 1 paź. 1786, Oleksianka; zgon 2 list. 1850, Laliny.
    9. Teresa Rechnio urodzony(a) 16 paź. 1788, Oleksianka.
    10. Edmund Rechnio urodzony(a) 17 paź. 1790, Oleksianka.
    11. Stanisław Rechnio urodzony(a) 27 mar. 1793, Oleksianka.

  11. 26.  Jan Kłos urodzony(a) 20 gru. 1756, Latowicz (syn Mikołaj Kłos oraz Marianna).

    Jan poślubił(a) Katarzyna Kowalska 31 sty. 1780, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Katarzyna Kowalska
    Dzieci:
    1. Jadwiga Kłos urodzony(a) 8 list. 1780, Latowicz.
    2. 13. Katarzyna Kłos urodzony(a) 21 mar. 1783, Latowicz.
    3. Ewa Kłos urodzony(a) 24 gru. 1785, Latowicz; zgon 8 mar. 1786, Latowicz.
    4. Julianna Kłos urodzony(a) 29 mar. 1787, Latowicz; zgon 6 kwie. 1787, Latowicz.
    5. August Kłos urodzony(a) 8 sier. 1788, Latowicz.
    6. Piotr Kłos urodzony(a) 29 czer. 1791, Latowicz.
    7. Adalbertus Kłos urodzony(a) 20 kwie. 1794, Latowicz; zgon 14 czer. 1794, Latowicz.
    8. Rafał Kłos urodzony(a) 24 paź. 1795, Latowicz; zgon 27 kwie. 1796, Latowicz.