Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Piotr Sykuła

Piotr Sykuła

Mężczyzna 1879 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Piotr Sykuła urodzony(a) 8 kwie. 1879, Laliny (syn Paweł Sykuła oraz Katarzyna Myka).

    Piotr poślubił(a) A. Kostyra [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Zofia Sykuła urodzony(a) 5 list. 1910, Wężyczyn.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Paweł Sykuła urodzony(a) 2 lip. 1846, Laliny (syn Maciej Piotr Sykuła oraz Wiktoria Ewa Mikulska); zgon 19 sier. 1916, Laliny.

    Paweł poślubił(a) Katarzyna Myka 16 luty 1873, Latowicz. Katarzyna (córka Aleksy Wincenty Myka oraz Gertruda Franciszka Rybak) urodzony(a) 1853, Transbór; zgon 30 wrz. 1915, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Katarzyna Myka urodzony(a) 1853, Transbór (córka Aleksy Wincenty Myka oraz Gertruda Franciszka Rybak); zgon 30 wrz. 1915, Laliny.
    Dzieci:
    1. Marianna Sykuła urodzony(a) 6 kwie. 1874, Laliny.
    2. Weronika Sykuła urodzony(a) 12 paź. 1875, Laliny.
    3. Jan Sykuła urodzony(a) 10 mar. 1877, Laliny; zgon 27 mar. 1935, Laliny.
    4. 1. Piotr Sykuła urodzony(a) 8 kwie. 1879, Laliny.
    5. Agnieszka Sykuła urodzony(a) 22 list. 1880, Laliny.
    6. Julianna Sykuła urodzony(a) 26 paź. 1882, Laliny.
    7. Franciszek Sykuła urodzony(a) 14 sty. 1885, Laliny; zgon 3 mar. 1887, Laliny.
    8. Aleksandra Sykuła urodzony(a) 14 kwie. 1887, Laliny.
    9. Stanisław Sykuła urodzony(a) 30 sier. 1889, Laliny; zgon 28 wrz. 1914, Laliny.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Maciej Piotr Sykuła urodzony(a) 20 luty 1815, Laliny (syn Michał Sykuła oraz Tekla Rechnio); zgon 15 maj 1884, Laliny.

    Maciej poślubił(a) Wiktoria Ewa Mikulska 14 luty 1836, Latowicz. Wiktoria (córka Wojciech Jakub Mikulski oraz Agata Jesień) urodzony(a) 17 gru. 1816, Budziska; zgon 13 kwie. 1887, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Wiktoria Ewa Mikulska urodzony(a) 17 gru. 1816, Budziska (córka Wojciech Jakub Mikulski oraz Agata Jesień); zgon 13 kwie. 1887, Laliny.
    Dzieci:
    1. Jan Sykuła urodzony(a) 12 list. 1836, Laliny.
    2. 2. Paweł Sykuła urodzony(a) 2 lip. 1846, Laliny; zgon 19 sier. 1916, Laliny.
    3. Marek Sykuła urodzony(a) 25 kwie. 1844, Laliny.
    4. Barbara Sykuła urodzony(a) 5 gru. 1839, Laliny.
    5. Marianna Sykuła urodzony(a) 5 gru. 1841, Laliny; zgon 7 paź. 1847, Laliny.
    6. Franciszek Sykuła urodzony(a) 27 sty. 1864, Laliny; zgon 31 lip. 1865, Laliny.

  3. 6.  Aleksy Wincenty Myka urodzony(a) 18 lip. 1816, Transbór (syn Samuel Myka oraz Antonina Bobotko).

    Aleksy poślubił(a) Gertruda Franciszka Rybak Gertruda (córka Józef Rybak oraz Joanna Zwierz) urodzony(a) 14 mar. 1817, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Gertruda Franciszka Rybak urodzony(a) 14 mar. 1817, Transbór (córka Józef Rybak oraz Joanna Zwierz).
    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Paweł Myka urodzony(a) 1843, Transbór.
    3. Żyjący
    4. Marianna Myka urodzony(a) 14 wrz. 1847, Transbór.
    5. 3. Katarzyna Myka urodzony(a) 1853, Transbór; zgon 30 wrz. 1915, Laliny.
    6. Żyjący
    7. Piotr Myka urodzony(a) 1 sier. 1856, Transbór.
    8. Żyjący


Pokolenie: 4

  1. 8.  Michał Sykuła urodzony(a) 24 wrz. 1783, Laliny (syn Jan Sykuła oraz Zofia Pazura); zgon 5 lip. 1828, Laliny.

    Michał poślubił(a) Tekla Rechnio 24 sty. 1813, Latowicz. Tekla (córka Dionizy Rechnio oraz Katarzyna Dzięcioł) urodzony(a) 1 paź. 1786, Oleksianka; zgon 2 list. 1850, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Tekla Rechnio urodzony(a) 1 paź. 1786, Oleksianka (córka Dionizy Rechnio oraz Katarzyna Dzięcioł); zgon 2 list. 1850, Laliny.
    Dzieci:
    1. 4. Maciej Piotr Sykuła urodzony(a) 20 luty 1815, Laliny; zgon 15 maj 1884, Laliny.
    2. Walenty Piotr Sykuła urodzony(a) 14 luty 1817, Laliny; zgon 1 sty. 1827, Laliny.
    3. Florian Stanisław Sykuła urodzony(a) 5 maj 1820, Laliny; zgon 29 sier. 1826, Laliny.
    4. Joanna Sykuła urodzony(a) 19 maj 1823, Laliny.
    5. Katarzyna Sykuła urodzony(a) 20 list. 1824, Laliny; zgon 5 mar. 1827, Laliny.

  3. 10.  Wojciech Jakub Mikulski

    Wojciech poślubił(a) Agata Jesień 19 list. 1797, Latowicz. Agata (córka Walenty Jesień oraz Konstancja Gajowniczek) urodzony(a) 29 mar. 1781, Budziska. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Agata Jesień urodzony(a) 29 mar. 1781, Budziska (córka Walenty Jesień oraz Konstancja Gajowniczek).
    Dzieci:
    1. Katarzyna Mikulska urodzony(a) 1806, Wolica p. Służewo.
    2. Marianna Mikulska urodzony(a) 9 gru. 1809, Budziska.
    3. Magdalena Marianna Mikulska urodzony(a) 17 maj 1812, Budziska.
    4. 5. Wiktoria Ewa Mikulska urodzony(a) 17 gru. 1816, Budziska; zgon 13 kwie. 1887, Laliny.
    5. Anna Mikulska urodzony(a) 23 lip. 1822, Budziska.

  5. 12.  Samuel Myka urodzony(a) 22 sier. 1784, Transbór (syn Jan Myka oraz Katarzyna Zwierz).

    Samuel poślubił(a) Antonina Bobotko 21 sty. 1811, Latowicz. Antonina (córka Tadeusz Bobotek oraz Agnieszka Borówek) urodzony(a) 12 maj 1789, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Antonina Bobotko urodzony(a) 12 maj 1789, Chyżyny (córka Tadeusz Bobotek oraz Agnieszka Borówek).
    Dzieci:
    1. Anna Marianna Myka urodzony(a) 25 czer. 1813, Transbór.
    2. Wojciech Franciszek Myka urodzony(a) 28 mar. 1815, Transbór.
    3. 6. Aleksy Wincenty Myka urodzony(a) 18 lip. 1816, Transbór.

  7. 14.  Józef Rybak urodzony(a) 19 mar. 1793, Transbór (syn Stanisław Rybak oraz Katarzyna Zwierz).

    Józef poślubił(a) Joanna Zwierz 28 luty 1813, Latowicz. Joanna (córka Idzi Zwierz oraz Katarzyna Tomaszewska) urodzony(a) 19 sier. 1797, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Joanna Zwierz urodzony(a) 19 sier. 1797, Transbór (córka Idzi Zwierz oraz Katarzyna Tomaszewska).
    Dzieci:
    1. Kazimierz Jan Rybak urodzony(a) 4 mar. 1815, Transbór.
    2. 7. Gertruda Franciszka Rybak urodzony(a) 14 mar. 1817, Transbór.
    3. Aleksandra Marianna Rybak urodzony(a) 27 sier. 1819, Transbór.
    4. Filip Jakub Rybak urodzony(a) 1 maj 1821, Transbór.
    5. Bartłomiej Rybak urodzony(a) 30 sier. 1823, Transbór.
    6. Michał Rybak urodzony(a) 16 wrz. 1826, Transbór.
    7. Piotr Rybak urodzony(a) 27 czer. 1831, Transbór.
    8. Józef Rybak urodzony(a) 27 czer. 1831, Transbór.
    9. Franciszek Rybak urodzony(a) 2 kwie. 1843, Transbór.
    10. Tomasz Rybak urodzony(a) 22 wrz. 1845, Transbór.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Jan Sykuła urodzony(a) 1754, Laliny (syn Bartłomiej Sykuła oraz Anastazja); zgon 29 list. 1819, Laliny.

    Jan poślubił(a) Zofia Pazura 25 list. 1781, Latowicz. Zofia (córka Wojciech Pazura oraz Agnieszka Plichta) urodzony(a) 13 maj 1760, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Zofia Pazura urodzony(a) 13 maj 1760, Laliny (córka Wojciech Pazura oraz Agnieszka Plichta).
    Dzieci:
    1. 8. Michał Sykuła urodzony(a) 24 wrz. 1783, Laliny; zgon 5 lip. 1828, Laliny.
    2. Kordula Sykuła urodzony(a) 24 paź. 1788, Laliny; zgon 23 czer. 1793, Laliny.
    3. Teodora Sykuła urodzony(a) 9 list. 1791, Laliny; zgon 8 maj 1804, Laliny.
    4. Laurenty Sykuła urodzony(a) 10 sier. 1794, Laliny; zgon 24 luty 1799, Laliny.
    5. Adrian Sykuła urodzony(a) 5 wrz. 1797, Laliny; zgon 6 sty. 1799, Laliny.
    6. Apolonia Sykuła urodzony(a) 17 luty 1800, Laliny; zgon 5 paź. 1802, Laliny.
    7. Franciszka Sykuła urodzony(a) 5 mar. 1803, Laliny; zgon 13 czer. 1844, Laliny.
    8. Franciszek Sykuła urodzony(a) 12 paź. 1806, Laliny.

  3. 18.  Dionizy Rechnio urodzony(a) 1745, Oleksianka (syn Marcin Rechnio oraz Anastazja).

    Dionizy poślubił(a) Katarzyna Dzięcioł 8 luty 1773, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Katarzyna Dzięcioł
    Dzieci:
    1. Piotr Rechnio urodzony(a) 21 gru. 1773, Oleksianka; zgon 23 paź. 1775, Oleksianka.
    2. Bernard Rechnio urodzony(a) 25 maj 1775, Oleksianka; zgon 2 sier. 1787, Oleksianka.
    3. Julianna Rechnio urodzony(a) 19 czer. 1777, Oleksianka.
    4. Wincenty Rechnio urodzony(a) 14 kwie. 1779, Oleksianka.
    5. Piotr Celesty Rechnio urodzony(a) 22 maj 1780, Oleksianka.
    6. Jan Rechnio urodzony(a) 11 maj 1782, Oleksianka.
    7. Sanuel Rechnio urodzony(a) 22 sier. 1784, Oleksianka; zgon 4 czer. 1785, Oleksianka.
    8. 9. Tekla Rechnio urodzony(a) 1 paź. 1786, Oleksianka; zgon 2 list. 1850, Laliny.
    9. Teresa Rechnio urodzony(a) 16 paź. 1788, Oleksianka.
    10. Edmund Rechnio urodzony(a) 17 paź. 1790, Oleksianka.
    11. Stanisław Rechnio urodzony(a) 27 mar. 1793, Oleksianka.

  5. 22.  Walenty Jesień urodzony(a) 1760, Budziska (syn Krzysztof Jesień oraz Zofia Łubian).

    Walenty poślubił(a) Konstancja Gajowniczek 6 luty 1780, Latowicz. Konstancja (córka Tomasz Gajowniczek oraz Anastazja) urodzony(a) 13 luty 1758, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  6. 23.  Konstancja Gajowniczek urodzony(a) 13 luty 1758, Laliny (córka Tomasz Gajowniczek oraz Anastazja).
    Dzieci:
    1. 11. Agata Jesień urodzony(a) 29 mar. 1781, Budziska.
    2. Katarzyna Jesień urodzony(a) 23 kwie. 1783, Dębe Małe.
    3. Józefa Jesień urodzony(a) 19 mar. 1787, Budziska.
    4. Roch Jesień urodzony(a) 17 sier. 1790, Budziska.
    5. Kazimierz Jesień urodzony(a) 6 mar. 1796, Budziska.
    6. Józefa Jesień urodzony(a) 25 mar. 1799, Budziska.
    7. Jan Jesień urodzony(a) 24 paź. 1802, Budziska.

  7. 24.  Jan Myka

    Jan — Katarzyna Zwierz. [Arkusz rodzinny]


  8. 25.  Katarzyna Zwierz
    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. 12. Samuel Myka urodzony(a) 22 sier. 1784, Transbór.

  9. 26.  Tadeusz Bobotek urodzony(a) 1750 (syn Żyjący); zgon 25 maj 1808, Chyżyny.

    Tadeusz poślubił(a) Agnieszka Borówek 24 sty. 1779, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  10. 27.  Agnieszka Borówek (córka Żyjący).
    Dzieci:
    1. Antonina Bobotek urodzony(a) 8 czer. 1779, Chyżyny.
    2. Sylwester Bobotek urodzony(a) 1 sty. 1781, Chyżyny.
    3. Julianna Bobotek urodzony(a) 22 czer. 1783, Chyżyny.
    4. Jakub Bobotek urodzony(a) 24 lip. 1785, Chyżyny.
    5. Jadwiga Bobotek urodzony(a) 11 paź. 1787, Chyżyny; zgon 15 sier. 1788, Chyżyny.
    6. 13. Antonina Bobotko urodzony(a) 12 maj 1789, Chyżyny.
    7. Cecylia Bobotek urodzony(a) 28 list. 1790, Chyżyny; zgon 29 sty. 1795, Chyżyny.
    8. Jan Bobotek urodzony(a) 23 paź. 1792, Chyżyny.

  11. 28.  Stanisław Rybak urodzony(a) 24 list. 1765, Transbór (syn Baltazar Rybak oraz Marianna).

    Stanisław poślubił(a) Katarzyna Zwierz 14 sty. 1787, Latowicz. Katarzyna (córka Grzegorz Zwierz oraz Agnieszka) urodzony(a) 26 list. 1765, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  12. 29.  Katarzyna Zwierz urodzony(a) 26 list. 1765, Transbór (córka Grzegorz Zwierz oraz Agnieszka).
    Dzieci:
    1. Dydak Rybak urodzony(a) 13 list. 1787, Transbór.
    2. Joanna Rybak urodzony(a) 28 gru. 1790, Transbór.
    3. 14. Józef Rybak urodzony(a) 19 mar. 1793, Transbór.
    4. Kacper Rybak urodzony(a) 5 sty. 1796, Transbór.
    5. Marianna Rybak urodzony(a) 2 lip. 1798, Transbór.
    6. Kunegunda Rybak urodzony(a) 2 sier. 1801, Transbór.
    7. Izydor Rybak urodzony(a) 26 mar. 1804, Transbór.
    8. Helwa Rybak urodzony(a) 1 sty. 1807, Transbór.
    9. Anastazja Rybak urodzony(a) 1 sty. 1807, Transbór.
    10. Małgorzata Rybak urodzony(a) 4 lip. 1808, Transbór.
    11. Franciszka Rybak urodzony(a) 4 lip. 1808, Transbór.

  13. 30.  Idzi Zwierz urodzony(a) 4 wrz. 1771, Transbór (syn Łukasz Zwierz oraz Kunegunda Skorupska).

    Idzi poślubił(a) Katarzyna Tomaszewska 13 list. 1796, Latowicz. Katarzyna (córka Jan Kowal oraz Anastazja) urodzony(a) 25 mar. 1770, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  14. 31.  Katarzyna Tomaszewska urodzony(a) 25 mar. 1770, Wielgolas (córka Jan Kowal oraz Anastazja).
    Dzieci:
    1. 15. Joanna Zwierz urodzony(a) 19 sier. 1797, Transbór.
    2. Urszula Zwierz urodzony(a) 21 paź. 1798, Transbór.
    3. Franciszek Zwierz urodzony(a) 15 kwie. 1804, Transbór.