Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Marianna Rutka

Marianna Rutka

Kobieta 1872 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Marianna Rutka urodzony(a) 24 kwie. 1872, Transbór (córka Wincenty Rutka oraz Monika Całka).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Wincenty Rutka urodzony(a) 2 kwie. 1829, Transbór (syn Żyjący oraz Żyjący).

    Wincenty poślubił(a) Monika Całka 26 list. 1849, Latowicz. Monika (córka Czesław Całka oraz Gertruda Rechnio) urodzony(a) 30 mar. 1831, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Monika Całka urodzony(a) 30 mar. 1831, Redzyńskie (córka Czesław Całka oraz Gertruda Rechnio).
    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. 1. Marianna Rutka urodzony(a) 24 kwie. 1872, Transbór.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Żyjący

    Żyjący poślubił(a) Żyjący [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Żyjący
    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. 2. Wincenty Rutka urodzony(a) 2 kwie. 1829, Transbór.
    3. Żyjący
    4. Żyjący
    5. Żyjący
    6. Żyjący
    7. Żyjący

  3. 6.  Czesław Całka urodzony(a) 21 lip. 1795, Redzyńskie (syn Benedykt Całka oraz Elżbieta Pęśko).

    Czesław poślubił(a) Gertruda Rechnio 9 luty 1817, Latowicz. Gertruda (córka Grzegorz Rechnio oraz Brygida Płatek) urodzony(a) 28 paź. 1793, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Gertruda Rechnio urodzony(a) 28 paź. 1793, Oleksianka (córka Grzegorz Rechnio oraz Brygida Płatek).
    Dzieci:
    1. Dorota Apolonia Całka urodzony(a) 3 luty 1818, Redzyńskie.
    2. Anastazja Marianna Całka urodzony(a) 1 sty. 1821, Redzyńskie.
    3. Apolonia Całka urodzony(a) 15 luty 1823, Redzyńskie.
    4. Barbara Całka urodzony(a) 5 gru. 1825, Redzyńskie.
    5. Jan Całka urodzony(a) 8 czer. 1828, Redzyńskie.
    6. 3. Monika Całka urodzony(a) 30 mar. 1831, Redzyńskie.
    7. Kacper Całka urodzony(a) 27 gru. 1833, Redzyńskie.
    8. Tomasz Całka urodzony(a) 17 gru. 1840, Redzyńskie.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Jakub Rutka urodzony(a) 29 kwie. 1760, Transbór (syn Tomasz Rutka oraz Rozalia).

    Jakub poślubił(a) Franciszka Rybak 18 luty 1787, Latowicz. Franciszka (córka Laurenty Rybak oraz Zofia Wronowska) urodzony(a) 8 mar. 1767, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Franciszka Rybak urodzony(a) 8 mar. 1767, Transbór (córka Laurenty Rybak oraz Zofia Wronowska).
    Dzieci:
    1. Rudolf Rutka urodzony(a) 2 kwie. 1788, Transbór.
    2. Tekla Rutka urodzony(a) 29 wrz. 1790, Transbór.
    3. Maciej Rutka urodzony(a) 24 luty 1793, Transbór.
    4. Magdalena Rudka urodzony(a) 22 lip. 1797, Transbór.
    5. Katarzyna Rudka urodzony(a) 27 mar. 1800, Transbór.
    6. 4. Żyjący
    7. Wincenty a Paulo Rutka urodzony(a) 17 lip. 1804, Transbór.
    8. Piotr Rutka urodzony(a) 25 luty 1807, Transbór.
    9. Małgorzata Marianna Rutka urodzony(a) 12 lip. 1813, Transbór.

  3. 10.  Sylwester Przybysz urodzony(a) 31 gru. 1773, Iwowe (syn Antoni Przybysz oraz Zofia Gałązkowa).

    Sylwester poślubił(a) Agata Jastrzębska 11 list. 1798, Latowicz. Agata (córka Żyjący oraz Żyjący) urodzony(a) 14 mar. 1765, Starogród. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Agata Jastrzębska urodzony(a) 14 mar. 1765, Starogród (córka Żyjący oraz Żyjący).
    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. 5. Żyjący
    3. Małgorzata Przybysz urodzony(a) 14 czer. 1805, Iwowe.

  5. 12.  Benedykt Całka urodzony(a) 21 mar. 1762, Redzyńskie (syn Kazimierz Całka oraz Jadwiga).

    Benedykt poślubił(a) Elżbieta Pęśko 11 luty 1787, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Elżbieta Pęśko
    Dzieci:
    1. Wiktoria Całka urodzony(a) 22 gru. 1787, Redzyńskie; zgon 13 sty. 1791.
    2. Gertruda Całka urodzony(a) 14 mar. 1790, Redzyńskie.
    3. Mateusz Całka urodzony(a) 25 luty 1792, Redzyńskie; zgon 21 czer. 1792, Redzyńskie.
    4. Katarzyna Całka urodzony(a) 17 list. 1793, Redzyńskie; zgon 24 luty 1795, Redzyńskie.
    5. 6. Czesław Całka urodzony(a) 21 lip. 1795, Redzyńskie.
    6. Scholastyka Całka urodzony(a) 13 luty 1797, Redzyńskie; zgon 14 list. 1798, Redzyńskie.
    7. Julianna Całka urodzony(a) 19 czer. 1798, Redzyńskie.
    8. Klara Całka urodzony(a) 11 sier. 1803, Redzyńskie.

  7. 14.  Grzegorz Rechnio urodzony(a) 9 mar. 1760, Oleksianka (syn Marcin Rechnio oraz Anastazja).

    Grzegorz poślubił(a) Brygida Płatek 8 luty 1789, Latowicz. Brygida (córka Paweł Płatek oraz Petronella Jesionówna) urodzony(a) 1 paź. 1771, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Brygida Płatek urodzony(a) 1 paź. 1771, Oleksianka (córka Paweł Płatek oraz Petronella Jesionówna).
    Dzieci:
    1. Julianna Rechnio urodzony(a) 16 maj 1791, Oleksianka.
    2. 7. Gertruda Rechnio urodzony(a) 28 paź. 1793, Oleksianka.
    3. Magdalena Rechnio urodzony(a) 24 mar. 1796, Oleksianka.
    4. Mateusz Rechnio urodzony(a) 1798, Oleksianka.
    5. Hiacynt Rechnio urodzony(a) 16 sier. 1801, Oleksianka.
    6. Adam Janusz Rechnio urodzony(a) 26 gru. 1803, Oleksianka.
    7. Anastazja Rechnio urodzony(a) 28 gru. 1807, Oleksianka.
    8. Jan Rechnio urodzony(a) 4 czer. 1809, Oleksianka.
    9. Barbara Bibianna Rechnio urodzony(a) 26 list. 1811, Oleksianka.
    10. Paweł Hilary Rechnio urodzony(a) 8 sty. 1813, Oleksianka.
    11. Marcella Teresa Rechnio urodzony(a) 20 kwie. 1817, Oleksianka.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Tomasz Rutka urodzony(a) 1726; zgon 08,12,1793, Transbór.

    Tomasz — Rozalia. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Rozalia
    Dzieci:
    1. 8. Jakub Rutka urodzony(a) 29 kwie. 1760, Transbór.
    2. Antonina Rutka urodzony(a) 10 czer. 1762, Transbór.

  3. 18.  Laurenty Rybak urodzony(a) 1725, Transbór (syn N Rybak); zgon 14 sty. 1805, Transbór.

    Laurenty poślubił(a) Zofia Wronowska 9 luty 1756, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Zofia Wronowska
    Dzieci:
    1. Paweł Rybak urodzony(a) 21 sty. 1757, Transbór.
    2. Katarzyna Rybak urodzony(a) 8 list. 1759, Transbór.
    3. Marianna Rybak urodzony(a) 30 gru. 1761, Transbór.
    4. Elżbieta Rybak urodzony(a) 9 lip. 1764, Transbór.
    5. 9. Franciszka Rybak urodzony(a) 8 mar. 1767, Transbór.
    6. Gabriel Rybak urodzony(a) 23 mar. 1770, Transbór; zgon 20 luty 1773, Transbór.
    7. Kunegunda Rybak urodzony(a) 10 sier. 1772, Transbór; zgon 20 luty 1773, Transbór.
    8. Wiktoria Rybak urodzony(a) 5 sty. 1774, Transbór.
    9. Grzegorz Rybak urodzony(a) 11 mar. 1777, Transbór.

  5. 20.  Antoni Przybysz urodzony(a) 1742 (syn N Przybysz); zgon 26 czer. 1798, Iwowe.

    Antoni poślubił(a) Zofia Gałązkowa 26 sty. 1772, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Zofia Gałązkowa
    Dzieci:
    1. 10. Sylwester Przybysz urodzony(a) 31 gru. 1773, Iwowe.
    2. Łucja Przybysz urodzony(a) 12 gru. 1776, Iwowe.
    3. Marianna Przybysz urodzony(a) 18 sier. 1780, Iwowe.
    4. Żyjący

  7. 22.  Żyjący

    Żyjący — Żyjący. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Żyjący
    Dzieci:
    1. 11. Agata Jastrzębska urodzony(a) 14 mar. 1765, Starogród.

  9. 24.  Kazimierz Całka urodzony(a) 1723, Redzyńskie (syn N Całka); zgon 12 maj 1778, Redzyńskie.

    Kazimierz — Jadwiga. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Jadwiga
    Dzieci:
    1. Marcin Całka urodzony(a) 11 list. 1758, Redzyńskie.
    2. 12. Benedykt Całka urodzony(a) 21 mar. 1762, Redzyńskie.

  11. 28.  Marcin Rechnio (syn N Rechnio).

    Marcin — Anastazja. Anastazja urodzony(a) 1719; zgon 23 mar. 1799, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  12. 29.  Anastazja urodzony(a) 1719; zgon 23 mar. 1799, Oleksianka.
    Dzieci:
    1. Dionizy Rechnio urodzony(a) 1745, Oleksianka.
    2. Szymon Rechnio urodzony(a) 1753, Oleksianka.
    3. Apolonia Rechnio urodzony(a) 1756, Oleksianka; zgon 12 mar. 1824, Redzyńskie.
    4. Mateusz Rechnio urodzony(a) 11 wrz. 1757, Oleksianka.
    5. 14. Grzegorz Rechnio urodzony(a) 9 mar. 1760, Oleksianka.
    6. Józef Rechnio urodzony(a) 19 mar. 1763, Oleksianka; zgon 1787, Oleksianka.

  13. 30.  Paweł Płatek urodzony(a) 1731, Oleksianka (syn N Płatek); zgon 11 kwie. 1810, Oleksianka.

    Paweł poślubił(a) Petronella Jesionówna 23 sty. 1763, Latowicz. Petronella urodzony(a) 1741; zgon 6 sier. 1786, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  14. 31.  Petronella Jesionówna urodzony(a) 1741; zgon 6 sier. 1786, Oleksianka.
    Dzieci:
    1. Anastazja Płatek urodzony(a) 21 gru. 1763, Oleksianka.
    2. Antoni Płatek urodzony(a) 22 sty. 1765, Oleksianka; zgon 29 czer. 1766, Oleksianka.
    3. Baltazar Płatek urodzony(a) 29 sty. 1766, Oleksianka.
    4. Ludwik Płatek urodzony(a) 4 wrz. 1768, Oleksianka.
    5. 15. Brygida Płatek urodzony(a) 1 paź. 1771, Oleksianka.