Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Marianna Bogusz

Marianna Bogusz

Kobieta 1853 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Marianna Bogusz urodzony(a) 1 luty 1853, Iwowe (córka Antoni Bonifacy Bogus oraz Magdalena Martyna Świątek).

    Marianna poślubił(a) Feliks Bogusz 10 luty 1873, Latowicz. Feliks (syn Józef Damazy Bogusz oraz Agnieszka Okrzeja) urodzony(a) 18 list. 1848, Iwowe. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Jan Bogusz urodzony(a) 5 sty. 1877, Iwowe.
    2. Agnieszka Bogusz urodzony(a) 10 kwie. 1880, Iwowe.
    3. Marianna Bogusz urodzony(a) 5 wrz. 1882, Iwowe.
    4. Weronika Bogusz urodzony(a) 25 list. 1885, Iwowe; zgon 9 mar. 1936, Iwowe.
    5. Józef Bogusz urodzony(a) 28 paź. 1887, Iwowe.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Antoni Bonifacy Bogus urodzony(a) 6 czer. 1813, Iwowe (syn Franciszek Bogus oraz Tekla Kowalska).

    Antoni poślubił(a) Magdalena Martyna Świątek 10 luty 1833, Latowicz. Magdalena (córka Walenty Świątek oraz Julianna Niedek) urodzony(a) 22 maj 1816, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Magdalena Martyna Świątek urodzony(a) 22 maj 1816, Strachomin (córka Walenty Świątek oraz Julianna Niedek).
    Dzieci:
    1. Marianna Bogusz urodzony(a) 28 sty. 1835, Iwowe.
    2. Sylwester Bogusz urodzony(a) 2 sty. 1839, Iwowe.
    3. Kajetan Bogusz urodzony(a) 6 sier. 1840, Iwowe.
    4. Teodor Bogusz urodzony(a) 10 list. 1842, Iwowe.
    5. Józef Bogusz urodzony(a) 18 luty 1845, Iwowe.
    6. Wacław Bogusz urodzony(a) 27 wrz. 1847, Iwowe.
    7. Tomasz Bogusz urodzony(a) 22 gru. 1849, Iwowe.
    8. Michał Bogusz urodzony(a) 25 wrz. 1858, Iwowe.
    9. Jakub Bogusz urodzony(a) 24 lip. 1836, Iwowe.
    10. 1. Marianna Bogusz urodzony(a) 1 luty 1853, Iwowe.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Franciszek Bogus urodzony(a) 24 maj 1773, Iwowe (syn Grzegorz Bogus oraz Marianna Pieniak).

    Franciszek poślubił(a) Tekla Kowalska 93.02.1793, Latowicz. Tekla (córka Maycher Kowalski oraz Agnieszka Rogala) urodzony(a) 21 wrz. 1774, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Tekla Kowalska urodzony(a) 21 wrz. 1774, Iwowe (córka Maycher Kowalski oraz Agnieszka Rogala).
    Dzieci:
    1. Urszula Bogus urodzony(a) 25 paź. 1794, Iwowe; zgon 29 paź. 1794, Iwowe.
    2. Róża Bogusz urodzony(a) 4 wrz. 1796, Iwowe; zgon 3 lip. 1806, Iwowe.
    3. Gabriel Bogusz urodzony(a) 24 paź. 1799, Iwowe; zgon 25 gru. 1805, Iwowe.
    4. Marianna Bogus urodzony(a) 15 sier. 1809, Iwowe.
    5. Jędrzej Bogus urodzony(a) 1 gru. 1805, Iwowe.
    6. 2. Antoni Bonifacy Bogus urodzony(a) 6 czer. 1813, Iwowe.

  3. 6.  Walenty Świątek urodzony(a) 8 kwie. 1786, Strachomin (syn Andrzej Świątek oraz Anastazja Gajowniczek).

    Walenty poślubił(a) Julianna Niedek 26 list. 1805, Latowicz. Julianna (córka Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka) urodzony(a) 13 sier. 1788, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Julianna Niedek urodzony(a) 13 sier. 1788, Strachomin (córka Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka).
    Dzieci:
    1. Marianna Świątek urodzony(a) 20 sier. 1808, Strachomin.
    2. Hedwiga Świątek urodzony(a) 17 paź. 1809, Strachomin.
    3. Sylwester Świątek urodzony(a) 31 gru. 1810, Strachomin.
    4. Marianna Jadwiga Świątek urodzony(a) 8 paź. 1813, Strachomin.
    5. 3. Magdalena Martyna Świątek urodzony(a) 22 maj 1816, Strachomin.
    6. Karolina Salomea Świątek urodzony(a) 1 list. 1818, Strachomin.
    7. Agnieszka Świątek urodzony(a) 20 sty. 1823, Strachomin.
    8. Antoni Świątek urodzony(a) 4 czer. 1825, Strachomin.
    9. Anastazja Świątek urodzony(a) 29 wrz. 1827, Strachomin.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Grzegorz Bogus urodzony(a) 1743, Kochany (syn N Bogusz); zgon 3 lip. 1813, Iwowe.

    Grzegorz poślubił(a) Marianna Pieniak 31 sty. 1768, Latowicz. Marianna (córka Paweł Pieniak oraz Jadwiga) urodzony(a) 1733, Iwowe; zgon 28 sty. 1783, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Marianna Pieniak urodzony(a) 1733, Iwowe (córka Paweł Pieniak oraz Jadwiga); zgon 28 sty. 1783, Iwowe.
    Dzieci:
    1. Katarzyna Bogusz urodzony(a) 1779, Iwowe; zgon 27 list. 1839, Redzyńskie.
    2. Walenty Bogus urodzony(a) 15 luty 1770, Iwowe.
    3. 4. Franciszek Bogus urodzony(a) 24 maj 1773, Iwowe.
    4. Józefat Bogus urodzony(a) 6 kwie. 1776, Iwowe.
    5. Brygida Bogusz urodzony(a) 7 paź. 1780, Iwowe.

  3. 12.  Andrzej Świątek urodzony(a) 30 list. 1756, Strachomin (syn Andrzej Świątek oraz Marianna).

    Andrzej poślubił(a) Anastazja Gajowniczek 3 luty 1782, Latowicz. Anastazja (córka Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda) urodzony(a) 21 gru. 1763, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 13.  Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 21 gru. 1763, Strachomin (córka Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda).
    Dzieci:
    1. Cecylia Świątek urodzony(a) 22 list. 1782, Strachomin; zgon 20 mar. 1785, Strachomin.
    2. Teresa Świątek urodzony(a) 17 paź. 1784, Strachomin.
    3. 6. Walenty Świątek urodzony(a) 8 kwie. 1786, Strachomin.
    4. Janina Świątek urodzony(a) 29 paź. 1788, Strachomin; zgon 20 gru. 1799, Strachomin.
    5. Dydak Świątek urodzony(a) 13 list. 1790, Strachomin; zgon 7 maj 1792, Strachomin.
    6. Franciszka Świątek urodzony(a) 11.031793, Strachomin; zgon 20 sty. 1796, Strachomin.
    7. Marianna Świątek urodzony(a) 16 lip. 1797, Strachomin.
    8. Jan Świątek urodzony(a) 4 luty 1800, Strachomin.
    9. Antonina Świątek urodzony(a) 1803, Strachomin.
    10. Szczęsny Świątek urodzony(a) 9 sty. 1806, Strachomin.

  5. 14.  Kazimierz Miedek (Nidek) urodzony(a) 1744 (syn N Niedek); zgon 18 luty 1820, Strachomin.

    Kazimierz poślubił(a) Franciszka Kozianka Franciszka urodzony(a) 1744; zgon 28 sty. 1814, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 15.  Franciszka Kozianka urodzony(a) 1744; zgon 28 sty. 1814, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Andrzej Miedek urodzony(a) 4 luty 1770, Strachomin.
    2. Karol Niedek urodzony(a) 10 list. 1772, Strachomin; zgon 17 list. 1772, Strachomin.
    3. Franciszek Miedek urodzony(a) 10 kwie. 1774, Strachomin; zgon 14 maj 1775, Strachomin.
    4. Bernard Niedek urodzony(a) 19 maj 1775, Strachomin.
    5. Justyna Nidek urodzony(a) 27 czer. 1779, Strachomin.
    6. Grzegorz Nidek urodzony(a) 13 mar. 1782, Strachomin.
    7. Komelia Nidek urodzony(a) 18 wrz. 1785, Strachomin.
    8. 7. Julianna Niedek urodzony(a) 13 sier. 1788, Strachomin.
    9. Helena Nidek urodzony(a) 2 sier. 1790, Strachomin.
    10. Aleksandra Niedek urodzony(a) 14 kwie. 1793, Strachomin.


Pokolenie: 5

  1. 16.  N Bogusz
    Dzieci:
    1. Piotr Bogusz urodzony(a) 1722; zgon 13 kwie. 1782, Iwowe.
    2. Łukasz Bogus urodzony(a) 1730; zgon 8 sier. 1800, Iwowe.
    3. Jan Bogusz zgon 19 luty 1783, Iwowe.
    4. 8. Grzegorz Bogus urodzony(a) 1743, Kochany; zgon 3 lip. 1813, Iwowe.

  2. 18.  Paweł Pieniak urodzony(a) 1717 (syn N Pieniak); zgon 25 luty 1774, Iwowe.

    Paweł — Jadwiga. [Arkusz rodzinny]


  3. 19.  Jadwiga
    Dzieci:
    1. 9. Marianna Pieniak urodzony(a) 1733, Iwowe; zgon 28 sty. 1783, Iwowe.
    2. Paweł Pieniak urodzony(a) 25 sty. 1761, Iwowe.
    3. Franciszka Pieniak urodzony(a) 6 mar. 1757, Iwowe.

  4. 24.  Andrzej Świątek urodzony(a) 1736, Strachomin (syn N Świątek); zgon 27 paź. 1781, Strachomin.

    Andrzej — Marianna. [Arkusz rodzinny]


  5. 25.  Marianna
    Dzieci:
    1. 12. Andrzej Świątek urodzony(a) 30 list. 1756, Strachomin.
    2. Rozalia i Ludwika Świątek urodzony(a) 6 wrz. 1764, Strachomin.

  6. 26.  Szymon Gajowniczek urodzony(a) 1701, Strachomin (syn N Gajowniczek); zgon 18 maj 1785, Strachomin.

    Szymon — Zuzanna Reda. Zuzanna urodzony(a) 1725; zgon 28 sty. 1795, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  7. 27.  Zuzanna Reda urodzony(a) 1725; zgon 28 sty. 1795, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Ignacy Gajowniczek urodzony(a) 1750, Strachomin.
    2. Grzegorz Gajowniczek urodzony(a) 17 list. 1756, Strachomin; zgon 13 luty 1759, Strachomin.
    3. Ludwik Gajowniczek urodzony(a) 1759, Strachomin.
    4. Franciszek Gajowniczek urodzony(a) 30 sty. 1760, Strachomin.
    5. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 15 list. 1761, Strachomin.
    6. 13. Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 21 gru. 1763, Strachomin.
    7. Bartłomiej Gajowniczek urodzony(a) 24 sier. 1765, Strachomin.
    8. Marek Gajowniczek urodzony(a) 25 kwie. 1767, Strachomin.
    9. Barbara Gajowniczek urodzony(a) 6 gru. 1770, Strachomin; zgon 19 mar. 1772, Strachomin.

  8. 28.  N Niedek
    Dzieci:
    1. Antoni Nidek urodzony(a) 1723; zgon 26 mar. 1800, Latowicz.
    2. Maciej Miedek urodzony(a) 1735, Strachomin; zgon 6 mar. 1825, Strachomin.
    3. 14. Kazimierz Miedek (Nidek) urodzony(a) 1744; zgon 18 luty 1820, Strachomin.
    4. Grzegorz Midek urodzony(a) 1745; zgon 21 sty. 1825, Latowicz.
    5. Andrzej Nidek
    6. Żyjący