Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Agnieszka Bogusz

Agnieszka Bogusz

Kobieta 1880 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Agnieszka Bogusz urodzony(a) 10 kwie. 1880, Iwowe (córka Feliks Bogusz oraz Marianna Bogusz).

    Agnieszka poślubił(a) Ludwik Kopa 5 luty 1900, Latowicz. Ludwik (syn Jan Kopa oraz Katarzyna Brzozowska) urodzony(a) 11 list. 1873, Iwowe. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Stanisław Kopa urodzony(a) 25 lip. 1903, Iwowe.
    2. Władysław Kopa urodzony(a) 11 lip. 1906, Iwowe; zgon 1999, Wyrąb .
    3. Natalia Kopa urodzony(a) 20 lip. 1909, Iwowe.
    4. Czesław Kopa urodzony(a) 20 lip. 1909, Iwowe.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Feliks Bogusz urodzony(a) 18 list. 1848, Iwowe (syn Józef Damazy Bogusz oraz Agnieszka Okrzeja).

    Feliks poślubił(a) Marianna Bogusz 10 luty 1873, Latowicz. Marianna (córka Antoni Bonifacy Bogus oraz Magdalena Martyna Świątek) urodzony(a) 1 luty 1853, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marianna Bogusz urodzony(a) 1 luty 1853, Iwowe (córka Antoni Bonifacy Bogus oraz Magdalena Martyna Świątek).
    Dzieci:
    1. Jan Bogusz urodzony(a) 5 sty. 1877, Iwowe.
    2. 1. Agnieszka Bogusz urodzony(a) 10 kwie. 1880, Iwowe.
    3. Marianna Bogusz urodzony(a) 5 wrz. 1882, Iwowe.
    4. Weronika Bogusz urodzony(a) 25 list. 1885, Iwowe; zgon 9 mar. 1936, Iwowe.
    5. Józef Bogusz urodzony(a) 28 paź. 1887, Iwowe.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Józef Damazy Bogusz urodzony(a) 9 gru. 1819, Iwowe (syn Marek Bogus oraz Marianna Przybysz).

    Józef poślubił(a) Agnieszka Okrzeja 25 list. 1839, Latowicz. Agnieszka (córka Franciszek Okrzeja oraz Marcella Sabak) urodzony(a) 11 sty. 1823, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Agnieszka Okrzeja urodzony(a) 11 sty. 1823, Iwowe (córka Franciszek Okrzeja oraz Marcella Sabak).
    Dzieci:
    1. Magdalena Bogusz urodzony(a) 20 czer. 1843, Iwowe.
    2. Julianna Bogusz urodzony(a) 6 sty. 1846, Iwowe.
    3. 2. Feliks Bogusz urodzony(a) 18 list. 1848, Iwowe.
    4. Jan Bogusz urodzony(a) 15 maj 1852, Iwowe.
    5. Marianna Bogusz urodzony(a) 8 wrz. 1855, Iwowe.
    6. Damazy Bogusz urodzony(a) 8 gru. 1859, Iwowe.
    7. Petronella Bogusz urodzony(a) 25 sty. 1861, Iwowe.
    8. Julianna Bogusz urodzony(a) 28 sty. 1862, Iwowe.

  3. 6.  Antoni Bonifacy Bogus urodzony(a) 6 czer. 1813, Iwowe (syn Franciszek Bogus oraz Tekla Kowalska).

    Antoni poślubił(a) Magdalena Martyna Świątek 10 luty 1833, Latowicz. Magdalena (córka Walenty Świątek oraz Julianna Niedek) urodzony(a) 22 maj 1816, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Magdalena Martyna Świątek urodzony(a) 22 maj 1816, Strachomin (córka Walenty Świątek oraz Julianna Niedek).
    Dzieci:
    1. Marianna Bogusz urodzony(a) 28 sty. 1835, Iwowe.
    2. Sylwester Bogusz urodzony(a) 2 sty. 1839, Iwowe.
    3. Kajetan Bogusz urodzony(a) 6 sier. 1840, Iwowe.
    4. Teodor Bogusz urodzony(a) 10 list. 1842, Iwowe.
    5. Józef Bogusz urodzony(a) 18 luty 1845, Iwowe.
    6. Wacław Bogusz urodzony(a) 27 wrz. 1847, Iwowe.
    7. Tomasz Bogusz urodzony(a) 22 gru. 1849, Iwowe.
    8. Michał Bogusz urodzony(a) 25 wrz. 1858, Iwowe.
    9. Jakub Bogusz urodzony(a) 24 lip. 1836, Iwowe.
    10. 3. Marianna Bogusz urodzony(a) 1 luty 1853, Iwowe.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Marek Bogus urodzony(a) 23 kwie. 1767, Iwowe (syn Piotr Bogusz oraz Anna Pieniak).

    Marek poślubił(a) Marianna Przybysz 24 sty. 1796, Latowicz. Marianna (córka Antoni Przybysz oraz Zofia Gałązkowa) urodzony(a) 18 sier. 1780, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Marianna Przybysz urodzony(a) 18 sier. 1780, Iwowe (córka Antoni Przybysz oraz Zofia Gałązkowa).
    Dzieci:
    1. Fabian Bogusz urodzony(a) 22 sty. 1799, Iwowe.
    2. Hedwiga Bogusz urodzony(a) 1 gru. 1801, Iwowe.
    3. Grzegorz Bogusz urodzony(a) 11 maj 1804, Iwowe.
    4. Elżbieta Bogusz urodzony(a) 14 wrz. 1806, Iwowe.
    5. Józefa Franciszka Bogusz urodzony(a) 17 wrz. 1811, Iwowe.
    6. Zachariasz Karol Bogusz urodzony(a) 5 list. 1815, Iwowe.
    7. Walenty Bogusz urodzony(a) 13 luty 1809, Iwowe.
    8. 4. Józef Damazy Bogusz urodzony(a) 9 gru. 1819, Iwowe.

  3. 10.  Franciszek Okrzeja urodzony(a) 1 kwie. 1783, Iwowe (syn Kacper Okrzeja oraz Elżbieta Pęśko).

    Franciszek poślubił(a) Marcella Sabak 17 sty. 1813, Latowicz. Marcella (córka Piotr Sabak oraz Agnieszka Markosik) urodzony(a) 29 paź. 1794, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Marcella Sabak urodzony(a) 29 paź. 1794, Laliny (córka Piotr Sabak oraz Agnieszka Markosik).
    Dzieci:
    1. Klara Marianna Okrzeja urodzony(a) 18 sier. 1816, Iwowe.
    2. Teodozja Marianna Okrzeja urodzony(a) 16 maj 1819, Iwowe.
    3. 5. Agnieszka Okrzeja urodzony(a) 11 sty. 1823, Iwowe.
    4. Cecylia Okrzeja urodzony(a) 6 list. 1825, Iwowe; zgon 9 sier. 1830, Iwowe.
    5. Marianna Okrzeja urodzony(a) 16 sty. 1829, Iwowe; zgon 24 sier. 1830, Iwowe.
    6. Jadwiga Okrzeja urodzony(a) 27 paź. 1832, Iwowe.
    7. Anastazja Okrzeja urodzony(a) 9 kwie. 1837, Iwowe.

  5. 12.  Franciszek Bogus urodzony(a) 24 maj 1773, Iwowe (syn Grzegorz Bogus oraz Marianna Pieniak).

    Franciszek poślubił(a) Tekla Kowalska 93.02.1793, Latowicz. Tekla (córka Maycher Kowalski oraz Agnieszka Rogala) urodzony(a) 21 wrz. 1774, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Tekla Kowalska urodzony(a) 21 wrz. 1774, Iwowe (córka Maycher Kowalski oraz Agnieszka Rogala).
    Dzieci:
    1. Urszula Bogus urodzony(a) 25 paź. 1794, Iwowe; zgon 29 paź. 1794, Iwowe.
    2. Róża Bogusz urodzony(a) 4 wrz. 1796, Iwowe; zgon 3 lip. 1806, Iwowe.
    3. Gabriel Bogusz urodzony(a) 24 paź. 1799, Iwowe; zgon 25 gru. 1805, Iwowe.
    4. Marianna Bogus urodzony(a) 15 sier. 1809, Iwowe.
    5. Jędrzej Bogus urodzony(a) 1 gru. 1805, Iwowe.
    6. 6. Antoni Bonifacy Bogus urodzony(a) 6 czer. 1813, Iwowe.

  7. 14.  Walenty Świątek urodzony(a) 8 kwie. 1786, Strachomin (syn Andrzej Świątek oraz Anastazja Gajowniczek).

    Walenty poślubił(a) Julianna Niedek 26 list. 1805, Latowicz. Julianna (córka Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka) urodzony(a) 13 sier. 1788, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Julianna Niedek urodzony(a) 13 sier. 1788, Strachomin (córka Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka).
    Dzieci:
    1. Marianna Świątek urodzony(a) 20 sier. 1808, Strachomin.
    2. Hedwiga Świątek urodzony(a) 17 paź. 1809, Strachomin.
    3. Sylwester Świątek urodzony(a) 31 gru. 1810, Strachomin.
    4. Marianna Jadwiga Świątek urodzony(a) 8 paź. 1813, Strachomin.
    5. 7. Magdalena Martyna Świątek urodzony(a) 22 maj 1816, Strachomin.
    6. Karolina Salomea Świątek urodzony(a) 1 list. 1818, Strachomin.
    7. Agnieszka Świątek urodzony(a) 20 sty. 1823, Strachomin.
    8. Antoni Świątek urodzony(a) 4 czer. 1825, Strachomin.
    9. Anastazja Świątek urodzony(a) 29 wrz. 1827, Strachomin.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Piotr Bogusz urodzony(a) 1722 (syn N Bogusz); zgon 13 kwie. 1782, Iwowe.

    Piotr poślubił(a) Anna Pieniak 14 luty 1762, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Anna Pieniak
    Dzieci:
    1. Krystyna Bogusz urodzony(a) 25 lip. 1764, Iwowe.
    2. 8. Marek Bogus urodzony(a) 23 kwie. 1767, Iwowe.
    3. Agnieszka Bogusz urodzony(a) 28 sty. 1770, Iwowe.
    4. Marianna Bogusz urodzony(a) 21 wrz. 1772, Iwowe.
    5. Konstancja Bogusz urodzony(a) 20 luty 1775, Iwowe.
    6. Helena Bogusz urodzony(a) 15 mar. 1778, Iwowe; zgon 7 wrz. 1781, Iwowe.

  3. 18.  Antoni Przybysz urodzony(a) 1742 (syn N Przybysz); zgon 26 czer. 1798, Iwowe.

    Antoni poślubił(a) Zofia Gałązkowa 26 sty. 1772, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Zofia Gałązkowa
    Dzieci:
    1. Sylwester Przybysz urodzony(a) 31 gru. 1773, Iwowe.
    2. Łucja Przybysz urodzony(a) 12 gru. 1776, Iwowe.
    3. 9. Marianna Przybysz urodzony(a) 18 sier. 1780, Iwowe.
    4. Żyjący

  5. 20.  Kacper Okrzeja (syn N Okrzeja).

    Kacper poślubił(a) Elżbieta Pęśko 1 luty 1779, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Elżbieta Pęśko
    Dzieci:
    1. Stefan Okrzeja urodzony(a) 3 wrz. 1780, Iwowe; zgon 17 sier. 1834, Laliny.
    2. 10. Franciszek Okrzeja urodzony(a) 1 kwie. 1783, Iwowe.
    3. Izabella Okrzeja urodzony(a) 9 list. 1786, Iwowe.
    4. Pulcheria Okrzeja urodzony(a) 19 lip. 1789, Iwowe; zgon 10 kwie. 1790, Iwowe.
    5. Fryderyk Okrzeja urodzony(a) 6 kwie. 1791, Iwowe.
    6. Katarzyna Okrzeja urodzony(a) 26 kwie. 1794, Iwowe.
    7. Franciszka Okrzeja urodzony(a) 23 sier. 1797, Iwowe; zgon 10 maj 1834, Laliny.

  7. 22.  Piotr Sabak urodzony(a) 1736, Laliny (syn Piotr Sabak oraz Barbara); zgon 28 luty 1816, Laliny.

    Piotr — Agnieszka Markosik. Agnieszka urodzony(a) 1747; zgon 2 sty. 1827, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Agnieszka Markosik urodzony(a) 1747; zgon 2 sty. 1827, Laliny.
    Dzieci:
    1. Gabriel Sabak urodzony(a) 4 list. 1773, Laliny; zgon 15 lip. 1775, Laliny.
    2. Urban Sabak urodzony(a) 27 maj 1776, Laliny; zgon 28 maj 1776, Laliny.
    3. Justyna Sabak urodzony(a) 2 lip. 1777, Laliny; zgon 17 sier. 1778, Laliny.
    4. Fabian Sabak urodzony(a) 8 luty 1779, Laliny.
    5. Anastazja Sabak urodzony(a) 6 sty. 1781, Laliny.
    6. Ewa Sabak urodzony(a) 21 gru. 1782, Laliny; zgon 2 sty. 1783, Laliny.
    7. Stanisław Konstanty Sabak urodzony(a) 17 list. 1783, Laliny.
    8. Paweł Sabak urodzony(a) 25 1 1786, Laliny; zgon 9 sier. 1841, Laliny.
    9. Wincenty Sabak urodzony(a) 22 sty. 1788, Laliny; zgon 25 sty. 1831, Laliny.
    10. Jan Sabak urodzony(a) 11 lip. 1790, Laliny; zgon 19 sier. 1791, Laliny.
    11. Leon Sabak urodzony(a) 11 kwie. 1792, Laliny; zgon 18 lip. 1840, Laliny.
    12. 11. Marcella Sabak urodzony(a) 29 paź. 1794, Laliny.

  9. 24.  Grzegorz Bogus urodzony(a) 1743, Kochany (syn N Bogusz); zgon 3 lip. 1813, Iwowe.

    Grzegorz poślubił(a) Marianna Pieniak 31 sty. 1768, Latowicz. Marianna (córka Paweł Pieniak oraz Jadwiga) urodzony(a) 1733, Iwowe; zgon 28 sty. 1783, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Marianna Pieniak urodzony(a) 1733, Iwowe (córka Paweł Pieniak oraz Jadwiga); zgon 28 sty. 1783, Iwowe.
    Dzieci:
    1. Katarzyna Bogusz urodzony(a) 1779, Iwowe; zgon 27 list. 1839, Redzyńskie.
    2. Walenty Bogus urodzony(a) 15 luty 1770, Iwowe.
    3. 12. Franciszek Bogus urodzony(a) 24 maj 1773, Iwowe.
    4. Józefat Bogus urodzony(a) 6 kwie. 1776, Iwowe.
    5. Brygida Bogusz urodzony(a) 7 paź. 1780, Iwowe.

  11. 28.  Andrzej Świątek urodzony(a) 30 list. 1756, Strachomin (syn Andrzej Świątek oraz Marianna).

    Andrzej poślubił(a) Anastazja Gajowniczek 3 luty 1782, Latowicz. Anastazja (córka Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda) urodzony(a) 21 gru. 1763, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  12. 29.  Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 21 gru. 1763, Strachomin (córka Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda).
    Dzieci:
    1. Cecylia Świątek urodzony(a) 22 list. 1782, Strachomin; zgon 20 mar. 1785, Strachomin.
    2. Teresa Świątek urodzony(a) 17 paź. 1784, Strachomin.
    3. 14. Walenty Świątek urodzony(a) 8 kwie. 1786, Strachomin.
    4. Janina Świątek urodzony(a) 29 paź. 1788, Strachomin; zgon 20 gru. 1799, Strachomin.
    5. Dydak Świątek urodzony(a) 13 list. 1790, Strachomin; zgon 7 maj 1792, Strachomin.
    6. Franciszka Świątek urodzony(a) 11.031793, Strachomin; zgon 20 sty. 1796, Strachomin.
    7. Marianna Świątek urodzony(a) 16 lip. 1797, Strachomin.
    8. Jan Świątek urodzony(a) 4 luty 1800, Strachomin.
    9. Antonina Świątek urodzony(a) 1803, Strachomin.
    10. Szczęsny Świątek urodzony(a) 9 sty. 1806, Strachomin.

  13. 30.  Kazimierz Miedek (Nidek) urodzony(a) 1744 (syn N Niedek); zgon 18 luty 1820, Strachomin.

    Kazimierz poślubił(a) Franciszka Kozianka Franciszka urodzony(a) 1744; zgon 28 sty. 1814, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  14. 31.  Franciszka Kozianka urodzony(a) 1744; zgon 28 sty. 1814, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Andrzej Miedek urodzony(a) 4 luty 1770, Strachomin.
    2. Karol Niedek urodzony(a) 10 list. 1772, Strachomin; zgon 17 list. 1772, Strachomin.
    3. Franciszek Miedek urodzony(a) 10 kwie. 1774, Strachomin; zgon 14 maj 1775, Strachomin.
    4. Bernard Niedek urodzony(a) 19 maj 1775, Strachomin.
    5. Justyna Nidek urodzony(a) 27 czer. 1779, Strachomin.
    6. Grzegorz Nidek urodzony(a) 13 mar. 1782, Strachomin.
    7. Komelia Nidek urodzony(a) 18 wrz. 1785, Strachomin.
    8. 15. Julianna Niedek urodzony(a) 13 sier. 1788, Strachomin.
    9. Helena Nidek urodzony(a) 2 sier. 1790, Strachomin.
    10. Aleksandra Niedek urodzony(a) 14 kwie. 1793, Strachomin.