Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Magdalena Marczak

Magdalena Marczak

Kobieta 1871 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Magdalena Marczak urodzony(a) 14 maj 1871, Oleksianka (córka Izydor Marczak oraz Anastazja Świątek).

    Magdalena poślubił(a) Jan Bogusz 30 sty. 1888, Latowicz. Jan (syn Józef Damazy Bogusz oraz Agnieszka Okrzeja) urodzony(a) 15 maj 1852, Iwowe. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Wiktor Bogusz urodzony(a) 12 sier. 1891, Oleksianka.
    2. Walenty Bogusz urodzony(a) 6 luty 1894, Oleksianka.
    3. Helena Bogusz urodzony(a) 17 kwie. 1896, Oleksianka.
    4. Władysław Bogusz urodzony(a) 14 gru. 1899, Oleksianka.
    5. Leokadia Bogusz urodzony(a) 18 luty 1902, Oleksianka.
    6. Marianna Bogusz urodzony(a) 15 sier. 1903, Oleksianka.
    7. Julianna Bogusz urodzony(a) 21 sty. 1889, Oleksianka.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Izydor Marczak urodzony(a) 4 kwie. 1837, Oleksianka (syn ? oraz Regina Marianna Marczak).

    Izydor poślubił(a) Anastazja Świątek 24 luty 1862, Latowicz. Anastazja (córka Walenty Świątek oraz Julianna Niedek) urodzony(a) 29 wrz. 1827, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Anastazja Świątek urodzony(a) 29 wrz. 1827, Strachomin (córka Walenty Świątek oraz Julianna Niedek).
    Dzieci:
    1. Jadwiga Marczak urodzony(a) 12 paź. 1865, Oleksianka.
    2. Katarzyna Marczak urodzony(a) 17 paź. 1867, Oleksianka.
    3. 1. Magdalena Marczak urodzony(a) 14 maj 1871, Oleksianka.


Pokolenie: 3

  1. 4.  ?

    ? — Regina Marianna Marczak. Regina (córka Tomasz Marcak oraz Apolonia Ożarek) urodzony(a) 4 wrz. 1812, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Regina Marianna Marczak urodzony(a) 4 wrz. 1812, Oleksianka (córka Tomasz Marcak oraz Apolonia Ożarek).
    Dzieci:
    1. 2. Izydor Marczak urodzony(a) 4 kwie. 1837, Oleksianka.

  3. 6.  Walenty Świątek urodzony(a) 8 kwie. 1786, Strachomin (syn Andrzej Świątek oraz Anastazja Gajowniczek).

    Walenty poślubił(a) Julianna Niedek 26 list. 1805, Latowicz. Julianna (córka Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka) urodzony(a) 13 sier. 1788, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Julianna Niedek urodzony(a) 13 sier. 1788, Strachomin (córka Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka).
    Dzieci:
    1. Marianna Świątek urodzony(a) 20 sier. 1808, Strachomin.
    2. Hedwiga Świątek urodzony(a) 17 paź. 1809, Strachomin.
    3. Sylwester Świątek urodzony(a) 31 gru. 1810, Strachomin.
    4. Marianna Jadwiga Świątek urodzony(a) 8 paź. 1813, Strachomin.
    5. Magdalena Martyna Świątek urodzony(a) 22 maj 1816, Strachomin.
    6. Karolina Salomea Świątek urodzony(a) 1 list. 1818, Strachomin.
    7. Agnieszka Świątek urodzony(a) 20 sty. 1823, Strachomin.
    8. Antoni Świątek urodzony(a) 4 czer. 1825, Strachomin.
    9. 3. Anastazja Świątek urodzony(a) 29 wrz. 1827, Strachomin.


Pokolenie: 4

  1. 10.  Tomasz Marcak (syn Adalbertus Marcak oraz Jadwiga).

    Tomasz — Apolonia Ożarek. [Arkusz rodzinny]


  2. 11.  Apolonia Ożarek
    Dzieci:
    1. Julianna Marczak urodzony(a) 22 czer. 1793, Oleksianka.
    2. Jan Marczak urodzony(a) 14 lip. 1795, Oleksianka.
    3. Piotr Marczak urodzony(a) 1 sier. 1796, Oleksianka.
    4. Małgorzata Marczak urodzony(a) 13 czer. 1799, Oleksianka.
    5. Stanisław Marczak urodzony(a) 17 list. 1800, Oleksianka.
    6. Marianna Marczak urodzony(a) 25 gru. 1802, Oleksianka.
    7. Bernard Marczak urodzony(a) 20 maj 1805, Oleksianka.
    8. Elzbieta Marczak urodzony(a) 18 list. 1807, Oleksianka.
    9. Katarzyna Marczak urodzony(a) 17 sty. 1810, Oleksianka.
    10. 5. Regina Marianna Marczak urodzony(a) 4 wrz. 1812, Oleksianka.
    11. Florian Marek Marczak urodzony(a) 8 maj 1817, Oleksianka.

  3. 12.  Andrzej Świątek urodzony(a) 30 list. 1756, Strachomin (syn Andrzej Świątek oraz Marianna).

    Andrzej poślubił(a) Anastazja Gajowniczek 3 luty 1782, Latowicz. Anastazja (córka Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda) urodzony(a) 21 gru. 1763, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 13.  Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 21 gru. 1763, Strachomin (córka Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda).
    Dzieci:
    1. Cecylia Świątek urodzony(a) 22 list. 1782, Strachomin; zgon 20 mar. 1785, Strachomin.
    2. Teresa Świątek urodzony(a) 17 paź. 1784, Strachomin.
    3. 6. Walenty Świątek urodzony(a) 8 kwie. 1786, Strachomin.
    4. Janina Świątek urodzony(a) 29 paź. 1788, Strachomin; zgon 20 gru. 1799, Strachomin.
    5. Dydak Świątek urodzony(a) 13 list. 1790, Strachomin; zgon 7 maj 1792, Strachomin.
    6. Franciszka Świątek urodzony(a) 11.031793, Strachomin; zgon 20 sty. 1796, Strachomin.
    7. Marianna Świątek urodzony(a) 16 lip. 1797, Strachomin.
    8. Jan Świątek urodzony(a) 4 luty 1800, Strachomin.
    9. Antonina Świątek urodzony(a) 1803, Strachomin.
    10. Szczęsny Świątek urodzony(a) 9 sty. 1806, Strachomin.

  5. 14.  Kazimierz Miedek (Nidek) urodzony(a) 1744 (syn N Niedek); zgon 18 luty 1820, Strachomin.

    Kazimierz poślubił(a) Franciszka Kozianka Franciszka urodzony(a) 1744; zgon 28 sty. 1814, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 15.  Franciszka Kozianka urodzony(a) 1744; zgon 28 sty. 1814, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Andrzej Miedek urodzony(a) 4 luty 1770, Strachomin.
    2. Karol Niedek urodzony(a) 10 list. 1772, Strachomin; zgon 17 list. 1772, Strachomin.
    3. Franciszek Miedek urodzony(a) 10 kwie. 1774, Strachomin; zgon 14 maj 1775, Strachomin.
    4. Bernard Niedek urodzony(a) 19 maj 1775, Strachomin.
    5. Justyna Nidek urodzony(a) 27 czer. 1779, Strachomin.
    6. Grzegorz Nidek urodzony(a) 13 mar. 1782, Strachomin.
    7. Komelia Nidek urodzony(a) 18 wrz. 1785, Strachomin.
    8. 7. Julianna Niedek urodzony(a) 13 sier. 1788, Strachomin.
    9. Helena Nidek urodzony(a) 2 sier. 1790, Strachomin.
    10. Aleksandra Niedek urodzony(a) 14 kwie. 1793, Strachomin.


Pokolenie: 5

  1. 20.  Adalbertus Marcak

    Adalbertus — Jadwiga. [Arkusz rodzinny]


  2. 21.  Jadwiga
    Dzieci:
    1. 10. Tomasz Marcak
    2. Salomea Marcak urodzony(a) 1756, Oleksianka; zgon 29 wrz. 1813, Iwowe.
    3. Józefat Marcak urodzony(a) 15 mar. 1761, Oleksianka.
    4. Kacper Marcak urodzony(a) 6 sty. 1764, Oleksianka.
    5. Franciszka Marcak urodzony(a) 3 paź. 1769, Oleksianka; zgon 10 paź. 1769, Oleksianka.
    6. Marcella Marcak urodzony(a) 6 sty. 1771, Oleksianka; zgon 2 luty 1772, Oleksianka.

  3. 24.  Andrzej Świątek urodzony(a) 1736, Strachomin (syn N Świątek); zgon 27 paź. 1781, Strachomin.

    Andrzej — Marianna. [Arkusz rodzinny]


  4. 25.  Marianna
    Dzieci:
    1. 12. Andrzej Świątek urodzony(a) 30 list. 1756, Strachomin.
    2. Rozalia i Ludwika Świątek urodzony(a) 6 wrz. 1764, Strachomin.

  5. 26.  Szymon Gajowniczek urodzony(a) 1701, Strachomin (syn N Gajowniczek); zgon 18 maj 1785, Strachomin.

    Szymon — Zuzanna Reda. Zuzanna urodzony(a) 1725; zgon 28 sty. 1795, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 27.  Zuzanna Reda urodzony(a) 1725; zgon 28 sty. 1795, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Ignacy Gajowniczek urodzony(a) 1750, Strachomin.
    2. Grzegorz Gajowniczek urodzony(a) 17 list. 1756, Strachomin; zgon 13 luty 1759, Strachomin.
    3. Ludwik Gajowniczek urodzony(a) 1759, Strachomin.
    4. Franciszek Gajowniczek urodzony(a) 30 sty. 1760, Strachomin.
    5. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 15 list. 1761, Strachomin.
    6. 13. Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 21 gru. 1763, Strachomin.
    7. Bartłomiej Gajowniczek urodzony(a) 24 sier. 1765, Strachomin.
    8. Marek Gajowniczek urodzony(a) 25 kwie. 1767, Strachomin.
    9. Barbara Gajowniczek urodzony(a) 6 gru. 1770, Strachomin; zgon 19 mar. 1772, Strachomin.

  7. 28.  N Niedek
    Dzieci:
    1. Antoni Nidek urodzony(a) 1723; zgon 26 mar. 1800, Latowicz.
    2. Maciej Miedek urodzony(a) 1735, Strachomin; zgon 6 mar. 1825, Strachomin.
    3. 14. Kazimierz Miedek (Nidek) urodzony(a) 1744; zgon 18 luty 1820, Strachomin.
    4. Grzegorz Midek urodzony(a) 1745; zgon 21 sty. 1825, Latowicz.
    5. Andrzej Nidek
    6. Żyjący