Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Franciszek Wiechetek

Franciszek Wiechetek

Mężczyzna 1833 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Franciszek Wiechetek urodzony(a) 2 paź. 1833, Redzyńskie (syn Piotr Wiechetek oraz Elzbieta Małgorzata Chrzyptowicz).

    Franciszek poślubił(a) Marianna Soćko 23 list. 1856, Latowicz. Marianna (córka Adam Soćko oraz Martyna Łodyga) urodzony(a) 20 mar. 1837, Laliny. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Franciszka Wiechetek urodzony(a) 28 sty. 1859, Redzyńskie.
    2. Jan Wiechetek urodzony(a) 15 paź. 1861, Redzyńskie.
    3. Wojciech Wiechetek urodzony(a) 10 kwie. 1864, Redzyńskie.
    4. Piotr Wiechetek urodzony(a) 1868, Redzyńskie.
    5. Anna Wiechetek urodzony(a) 4 lip. 1869, Redzyńskie.
    6. Anastazja Wiechetek urodzony(a) 25 lip. 1872, Redzyńskie.
    7. Katarzyna Wiechetek urodzony(a) 12 mar. 1875, Redzyńskie.
    8. Aleksandra Wiechetek urodzony(a) 8 kwie. 1878, Redzyńskie.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Piotr Wiechetek urodzony(a) 24 lip. 1810, Redzyńskie (syn Adalbertus Wiechetek oraz Apolonia Śluzek).

    Piotr poślubił(a) Elzbieta Małgorzata Chrzyptowicz 15 luty 1829, Latowicz. Elzbieta (córka Franciszek Chrzyptowicz oraz Katarzyna Świeczka) urodzony(a) 29 czer. 1811, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Elzbieta Małgorzata Chrzyptowicz urodzony(a) 29 czer. 1811, Redzyńskie (córka Franciszek Chrzyptowicz oraz Katarzyna Świeczka).
    Dzieci:
    1. Mateusz Wiechetek urodzony(a) 16 wrz. 1830, Redzyńskie.
    2. 1. Franciszek Wiechetek urodzony(a) 2 paź. 1833, Redzyńskie.
    3. Marianna Wiechetek urodzony(a) 9 gru. 1835, Redzyńskie.
    4. Katarzyna Wiechetek urodzony(a) 2 maj 1837, Redzyńskie; zgon 24 kwie. 1891, Laliny.
    5. Marcella Wiechetek urodzony(a) 9 sty. 1841, Redzyńskie.
    6. Jan Wiechetek urodzony(a) 15 czer. 1843, Redzyńskie.
    7. Marianna Wiechetek urodzony(a) 29 paź. 1845, Redzyńskie.
    8. Damian Wiechetek urodzony(a) 29 paź. 1845, Redzyńskie.
    9. Wincenty Wiechetek urodzony(a) 19 lip. 1847, Redzyńskie.
    10. Wojciech Wiechetek urodzony(a) 21 kwie. 1851, Redzyńskie.
    11. Agnieszka Wiechetek urodzony(a) 4 maj 1853, Redzyńskie.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Adalbertus Wiechetek urodzony(a) 28 kwie. 1778, Redzyńskie (syn Augustyn Wiechetek oraz Krystyna Kusio).

    Adalbertus poślubił(a) Apolonia Śluzek 20 sty. 1800, Latowicz. Apolonia (córka Józef Śluzek oraz Apolonia Rechnio) urodzony(a) 20 luty 1781, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Apolonia Śluzek urodzony(a) 20 luty 1781, Redzyńskie (córka Józef Śluzek oraz Apolonia Rechnio).
    Dzieci:
    1. Agnieszka Wiechetek urodzony(a) 27 sty. 1802, Redzyńskie; zgon 28 sty. 1874, Laliny.
    2. Józefa Wiechetek urodzony(a) 18 mar. 1804, Redzyńskie; zgon 6 kwie. 1805, Redzyńskie.
    3. Onufry Wiechetek urodzony(a) 1 czer. 1806, Redzyńskie; zgon 10 sier. 1807, Redzyńskie.
    4. Marianna Wiechetek urodzony(a) 19 sier. 1808, Redzyńskie; zgon 4 wrz. 1809, Redzyńskie.
    5. 2. Piotr Wiechetek urodzony(a) 24 lip. 1810, Redzyńskie.
    6. Monika Katarzyna Wiechetek urodzony(a) 8 maj 1813, Redzyńskie.
    7. Szymon Rafał Wiechetek urodzony(a) 22 paź. 1815, Redzyńskie.
    8. Kazimierz Ignacy Wiechetek urodzony(a) 17 luty 1818, Redzyńskie.
    9. Krzysztof Piotr Wiechetek urodzony(a) 26 lip. 1820, Redzyńskie.
    10. Tekla Wiechetek urodzony(a) 11 wrz. 1824, Redzyńskie.
    11. Franciszek Wiechetek urodzony(a) 27 mar. 1827, Redzyńskie.

  3. 6.  Franciszek Chrzyptowicz urodzony(a) 15 kwie. 1763, Redzyńskie (syn Sebastian Chrzyptowicz oraz Anastazja).

    Franciszek poślubił(a) Katarzyna Świeczka 31 sty. 1796, Latowicz. Katarzyna (córka Tomasz Świeczka oraz Agnieszka Cygan) urodzony(a) 17 mar. 1779, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Katarzyna Świeczka urodzony(a) 17 mar. 1779, Wielgolas (córka Tomasz Świeczka oraz Agnieszka Cygan).
    Dzieci:
    1. Krystyna Chrzyptowicz urodzony(a) 22 lip. 1799, Redzyńskie; zgon 22 luty 1803, Redzyńskie.
    2. Wincenty Chrzyptowicz urodzony(a) 7 kwie. 1802, Redzyńskie; zgon 24 kwie. 1802, Redzyńskie.
    3. Żyjący
    4. Idzi Chrzyptowicz urodzony(a) 5 wrz. 1806, Redzyńskie.
    5. Żyjący
    6. Marianna Chrzyptowicz urodzony(a) 25 mar. 1809, Redzyńskie.
    7. 3. Elzbieta Małgorzata Chrzyptowicz urodzony(a) 29 czer. 1811, Redzyńskie.
    8. Brygida Chrzyptowicz urodzony(a) 7 paź. 1813, Redzyńskie.
    9. Rozalia Chrzyptowicz urodzony(a) 26 sier. 1817, Redzyńskie.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Augustyn Wiechetek urodzony(a) 1733, Redzyńskie (syn N Wiechetek); zgon 30 mar. 1818, Redzyńskie.

    Augustyn poślubił(a) Krystyna Kusio 22 list. 1772, Latowicz. Krystyna (córka Piotr Kusio oraz Łucja) urodzony(a) 1748; zgon 14 mar. 1808, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Krystyna Kusio urodzony(a) 1748 (córka Piotr Kusio oraz Łucja); zgon 14 mar. 1808, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Rozalia Wiechetek urodzony(a) 3 paź. 1773, Redzyńskie.
    2. Łucja Wiechetek urodzony(a) 12 gru. 1775, Redzyńskie.
    3. 4. Adalbertus Wiechetek urodzony(a) 28 kwie. 1778, Redzyńskie.
    4. Jan Wiechetek urodzony(a) 22 paź. 1780, Redzyńskie; zgon 21 czer. 1781, Redzyńskie.
    5. Wincenty Wiechetek urodzony(a) 16 lip. 1782, Redzyńskie.
    6. Teodozja Wiechetek urodzony(a) 3 kwie. 1785, Redzyńskie; zgon 1 paź. 1806, Redzyńskie.
    7. Emericella Wiechetek urodzony(a) 30 sty. 1788, Redzyńskie.

  3. 10.  Józef Śluzek urodzony(a) 17 mar. 1756, Redzyńskie (syn Jakub Śluzek oraz Marianna).

    Józef poślubił(a) Apolonia Rechnio 23 luty 1778, Latowicz. Apolonia (córka Marcin Rechnio oraz Anastazja) urodzony(a) 1756, Oleksianka; zgon 12 mar. 1824, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Apolonia Rechnio urodzony(a) 1756, Oleksianka (córka Marcin Rechnio oraz Anastazja); zgon 12 mar. 1824, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Salomea Śluzek urodzony(a) 22 list. 1778, Redzyńskie.
    2. 5. Apolonia Śluzek urodzony(a) 20 luty 1781, Redzyńskie.
    3. Anna Śluzek urodzony(a) 29 lip. 1783, Redzyńskie; zgon 19 sty. 1785, Redzyńskie.
    4. Damazy Śluzek urodzony(a) 12 gru. 1785, Redzyńskie.
    5. Euzebiusz Śluzek urodzony(a) 16 gru. 1786, Redzyńskie.
    6. Izabella Śluzek urodzony(a) 28 czer. 1789, Redzyńskie; zgon 17 luty 1845, Redzyńskie.
    7. Agnieszka Śluzek urodzony(a) 22 kwie. 1792, Redzyńskie.
    8. Baltazar Śluzek urodzony(a) 9 sty. 1795, Redzyńskie; zgon 22 paź. 1795, Redzyńskie.
    9. Maciej Śluzek urodzony(a) 25 luty 1797, Redzyńskie.

  5. 12.  Sebastian Chrzyptowicz

    Sebastian — Anastazja. Anastazja urodzony(a) 1734; zgon 14 gru. 1794, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Anastazja urodzony(a) 1734; zgon 14 gru. 1794, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. 6. Franciszek Chrzyptowicz urodzony(a) 15 kwie. 1763, Redzyńskie.
    2. Żyjący
    3. Franciszka Chrzyptowicz urodzony(a) 15 kwie. 1763, Redzyńskie; zgon 3 luty 1825, Redzyńskie.
    4. Żyjący
    5. Ladysław Chrzyptowicz urodzony(a) 3 lip. 1768, Redzyńskie.

  7. 14.  Tomasz Świeczka urodzony(a) 1749, Wielgolas (syn N Świeczka); zgon 6 sty. 1795, Wielgolas.

    Tomasz poślubił(a) Agnieszka Cygan 2 luty 1777, Latowicz. Agnieszka (córka N Cygan) urodzony(a) , Borówek. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Agnieszka Cygan urodzony(a) , Borówek (córka N Cygan).
    Dzieci:
    1. 7. Katarzyna Świeczka urodzony(a) 17 mar. 1779, Wielgolas.
    2. Marianna Świeczka urodzony(a) 9 gru. 1781, Wielgolas.
    3. Klara Świeczka urodzony(a) 12 sier. 1787, Wielgolas.
    4. Magdalena Świeczka urodzony(a) 21 lip. 1790, Wielgolas.
    5. Scholastyka Świeczka urodzony(a) 17 luty 1793, Wielgolas; zgon 6 sier. 1794, Wielgolas.


Pokolenie: 5

  1. 16.  N Wiechetek
    Dzieci:
    1. Jakub Wiechetek urodzony(a) 1716, Redzyńskie; zgon 30 gru. 1796, Redzyńskie.
    2. 8. Augustyn Wiechetek urodzony(a) 1733, Redzyńskie; zgon 30 mar. 1818, Redzyńskie.
    3. Gabriel Wiechetek urodzony(a) 1738; zgon 15 sty. 1798, Latowicz.
    4. Tomasz Wiechetek urodzony(a) 1747, Redzyńskie; zgon 13 luty 1813, Redzyńskie.
    5. Wawrzyniec Wiechetek urodzony(a) 1755, Redzyńskie; zgon 3 mar. 1808, Wężyczyn.
    6. Mikołaj Wiechetek

  2. 18.  Piotr Kusio urodzony(a) 1715, Redzyńskie (syn N Kusio); zgon 27 maj 1775, Redzyńskie.

    Piotr — Łucja. Łucja urodzony(a) 1712; zgon 28 luty 1782, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  3. 19.  Łucja urodzony(a) 1712; zgon 28 luty 1782, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Magdalena Kusio urodzony(a) 1736, Redzyńskie; zgon 13 sier. 1811, Redzyńskie.
    2. 9. Krystyna Kusio urodzony(a) 1748; zgon 14 mar. 1808, Redzyńskie.
    3. Katarzyna Kusio urodzony(a) 1749, Redzyńskie; zgon 17 kwie. 1798, Laliny.
    4. Franciszka Kusio urodzony(a) 1755, Redzyńskie.
    5. Marianna Kusio urodzony(a) 30 sier. 1756, Redzyńskie; zgon 22 paź. 1793, Redzyńskie.
    6. Laurenty (Wawrzyniec) Kusio urodzony(a) 10 sier. 1760, Redzyńskie.

  4. 20.  Jakub Śluzek urodzony(a) 1722 (syn N Śluzek); zgon 23 lip. 1782, Redzyńskie.

    Jakub — Marianna. [Arkusz rodzinny]


  5. 21.  Marianna
    Dzieci:
    1. 10. Józef Śluzek urodzony(a) 17 mar. 1756, Redzyńskie.
    2. Marcin Śluzek urodzony(a) 11 list. 1758, Redzyńskie; zgon 27 list. 1779, Redzyńskie.
    3. Jan Śluzek urodzony(a) 24 czer. 1761, Redzyńskie.
    4. Katarzyna Śluzek urodzony(a) 15 list. 1763, Redzyńskie.
    5. Romuald Śluzek urodzony(a) 6 luty 1766, Redzyńskie; zgon 14 gru. 1828, Laliny.
    6. Maciej Śluzek urodzony(a) 26 luty 1769, Redzyńskie.

  6. 22.  Marcin Rechnio (syn N Rechnio).

    Marcin — Anastazja. Anastazja urodzony(a) 1719; zgon 23 mar. 1799, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  7. 23.  Anastazja urodzony(a) 1719; zgon 23 mar. 1799, Oleksianka.
    Dzieci:
    1. Dionizy Rechnio urodzony(a) 1745, Oleksianka.
    2. Szymon Rechnio urodzony(a) 1753, Oleksianka.
    3. 11. Apolonia Rechnio urodzony(a) 1756, Oleksianka; zgon 12 mar. 1824, Redzyńskie.
    4. Mateusz Rechnio urodzony(a) 11 wrz. 1757, Oleksianka.
    5. Grzegorz Rechnio urodzony(a) 9 mar. 1760, Oleksianka.
    6. Józef Rechnio urodzony(a) 19 mar. 1763, Oleksianka; zgon 1787, Oleksianka.

  8. 28.  N Świeczka
    Dzieci:
    1. Bartłomiej Świeczka urodzony(a) 1727; zgon 18 sty. 1805, Latowicz.
    2. Szymon Świeczka urodzony(a) 1731; zgon 14 mar. 1797, Strachomin.
    3. Jakub Świeczka urodzony(a) 1734; zgon 27 lip. 1794, Latowicz.
    4. 14. Tomasz Świeczka urodzony(a) 1749, Wielgolas; zgon 6 sty. 1795, Wielgolas.
    5. Walenty Świeczka urodzony(a) 1748, Iwowe; zgon 27 list. 1778, Iwowe.
    6. Jakub Świeczka urodzony(a) 1752; zgon 29 maj 1812, Strachomin.
    7. Adalbertus Świeczka
    8. Baltazar Świeczka

  9. 30.  N Cygan
    Dzieci:
    1. Bartłomiej Cygan urodzony(a) 1692; zgon 18 list. 1772, Transbór.
    2. Grzegorz Cygan - Jarzębski urodzony(a) 1728; zgon 24 sty. 1808, Transbór.
    3. Szymon Cygan urodzony(a) 1731; zgon 8 kwie. 1788, Borówek.
    4. Walenty Cygan urodzony(a) 1736, Borówek; zgon 31 sty. 1812, Borówek.
    5. Adalbertus Cygan urodzony(a) 1741; zgon 26 sty. 1766, Borówek.
    6. Augustyn Cygan urodzony(a) 1743; zgon 13 kwie. 1813, Wielgolas.
    7. Baltazar Cygan urodzony(a) 1745, Transbór; zgon 31 maj 1795, Chyżyny.
    8. Adalbertus Cygan urodzony(a) 1745; zgon 29 mar. 1795, Transbór.
    9. Józef Cygan urodzony(a) 1747, Transbór; zgon 16 maj 1817, Transbór.
    10. Tomasz Cygan urodzony(a) 1752; zgon 4 kwie. 1818, Transbór.
    11. Salomea Cygan urodzony(a) 1743; zgon 3 sty. 1798, Iwowe.
    12. 15. Agnieszka Cygan urodzony(a) , Borówek.
    13. Żyjący