Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Anna Goska

Anna Goska

Kobieta 1909 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Anna Goska urodzony(a) 18 paź. 1909, Kamionka (córka Piotr Goska oraz Julianna Reda).

    Anna poślubił(a) Jan Kłos 9 czer. 1930, Latowicz. Jan (syn Walenty Kłos oraz Aniela Kaczorowska) urodzony(a) 14 sty. 1901, Budy Wielgoleskie. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Żyjący
    3. Żyjący
    4. Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Piotr Goska urodzony(a) 22 mar. 1879, Redzyńskie (syn Mikołaj Goska oraz Marianna Kowalska); zgon 3 lip. 1915, Kamionka.

    Piotr — Julianna Reda. Julianna (córka Józef Reda oraz Anastazja Komorek) urodzony(a) 13 mar. 1881, Kamionka; zgon 15 luty 1955, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Julianna Reda urodzony(a) 13 mar. 1881, Kamionka (córka Józef Reda oraz Anastazja Komorek); zgon 15 luty 1955, Kamionka.
    Dzieci:
    1. Stanisław Goska urodzony(a) 16 list. 1903, Kamionka; zgon 9 mar. 1991, Kamionka.
    2. Stefania Goska urodzony(a) 13 sty. 1906, Kamionka.
    3. 1. Anna Goska urodzony(a) 18 paź. 1909, Kamionka.
    4. Karolina Goska urodzony(a) 22 wrz. 1912, Kamionka; zgon 22 kwie. 1915, Kamionka.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Mikołaj Goska urodzony(a) 6 gru. 1849, Redzyńskie (syn Łukasz Goska oraz Marianna Ludwika Sabak); zgon 2 luty 1895, Redzyńskie.

    Mikołaj poślubił(a) Marianna Kowalska 29 sty. 1871, Latowicz. Marianna (córka Filip Jakub Kowalski oraz Zuzanna Pielasa) urodzony(a) 18 lip. 1850, Redzyńskie; zgon 18 sty. 1890, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Marianna Kowalska urodzony(a) 18 lip. 1850, Redzyńskie (córka Filip Jakub Kowalski oraz Zuzanna Pielasa); zgon 18 sty. 1890, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Agnieszka Goska urodzony(a) 20 sty. 1872, Redzyńskie; zgon 15 sty. 1878, Redzyńskie.
    2. Jan Goska urodzony(a) 24 sty. 1874, Redzyńskie; zgon 18 luty 1951, Redzyńskie.
    3. Rozalia Goska urodzony(a) 31 sier. 1876, Redzyńskie.
    4. 2. Piotr Goska urodzony(a) 22 mar. 1879, Redzyńskie; zgon 3 lip. 1915, Kamionka.
    5. Helena Goska urodzony(a) 17 sier. 1883, Redzyńskie; zgon 30 mar. 1950, Iwowe.
    6. Aleksandra Goska urodzony(a) 9 lip. 1887, Redzyńskie; zgon 28 paź. 1967, Redzyńskie.

  3. 6.  Józef Reda urodzony(a) 15 mar. 1842, Kamionka (syn Piotr Reda oraz Franciszka Mućko).

    Józef poślubił(a) Anastazja Komorek 30 sty. 1865, Latowicz. Anastazja (córka Paweł Komorek oraz Salomea Cecylia Czernio) urodzony(a) 17 kwie. 1847, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Anastazja Komorek urodzony(a) 17 kwie. 1847, Kamionka (córka Paweł Komorek oraz Salomea Cecylia Czernio).
    Dzieci:
    1. Katarzyna Reda urodzony(a) 18 list. 1866, Kamionka.
    2. Franciszka Reda urodzony(a) 5 mar. 1870, Kamionka.
    3. Ludwik Reda urodzony(a) 12 sty. 1876, Kamionka.
    4. Józefa Reda urodzony(a) 26 sier. 1878, Kamionka.
    5. 3. Julianna Reda urodzony(a) 13 mar. 1881, Kamionka; zgon 15 luty 1955, Kamionka.
    6. Jan Reda urodzony(a) 30 czer. 1883, Kamionka.
    7. Józef Reda urodzony(a) 31 gru. 1885, Kamionka.
    8. Marianna Reda urodzony(a) 28 luty 1887, Kamionka.
    9. Agnieszka Reda urodzony(a) 5 maj 1888, Kamionka.
    10. Aleksandra Reda urodzony(a) 8 luty 1891, Kamionka.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Łukasz Goska urodzony(a) 14 paź. 1824, Redzyńskie (syn Jan Goska oraz Anna Kowalska); zgon 7 maj 1862, Redzyńskie.

    Łukasz poślubił(a) Marianna Ludwika Sabak 25 list. 1844, Latowicz. Marianna (córka Leon Sabak oraz Marcella Pęśko) urodzony(a) 19 sier. 1824, Laliny; zgon 11 paź. 1909, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Marianna Ludwika Sabak urodzony(a) 19 sier. 1824, Laliny (córka Leon Sabak oraz Marcella Pęśko); zgon 11 paź. 1909, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Marianna Goska urodzony(a) 5 12 1845, Redzyńskie; zgon 4 kwie. 1847, Redzyńskie.
    2. Paweł Goska urodzony(a) 6 lip. 1847, Redzyńskie; zgon 1 luty 1848, Redzyńskie.
    3. 4. Mikołaj Goska urodzony(a) 6 gru. 1849, Redzyńskie; zgon 2 luty 1895, Redzyńskie.
    4. Justyna Goska urodzony(a) 29 wrz. 1851, Redzyńskie; zgon 3 lip. 1858, Redzyńskie.
    5. Paweł Goska urodzony(a) 29 mar. 1854, Redzyńskie; zgon 8 maj 1854, Redzyńskie.
    6. Petronella Goska urodzony(a) 28 maj 1857, Redzyńskie; zgon 20 kwie. 1858, Redzyńskie.
    7. Piotr Goska urodzony(a) 18 paź. 1860, Redzyńskie; zgon 3 mar. 1861, Redzyńskie.

  3. 10.  Filip Jakub Kowalski urodzony(a) 30 kwie. 1823, Redzyńskie (syn Szymon Kowalski oraz Krystyna Gielo).

    Filip poślubił(a) Zuzanna Pielasa 10 lip. 1842, Latowicz. Zuzanna (córka Franciszek Pielasa oraz Marianna Śluzek) urodzony(a) 3 sier. 1823, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Zuzanna Pielasa urodzony(a) 3 sier. 1823, Chyżyny (córka Franciszek Pielasa oraz Marianna Śluzek).
    Dzieci:
    1. Karol Kowalski urodzony(a) 1844, Redzyńskie.
    2. Klara Kowalska urodzony(a) 7 sier. 1845, Redzyńskie.
    3. Julianna Kowalska urodzony(a) 20 maj 1848, Redzyńskie.
    4. 5. Marianna Kowalska urodzony(a) 18 lip. 1850, Redzyńskie; zgon 18 sty. 1890, Redzyńskie.
    5. Antoni Kowalski urodzony(a) 31,05.1853, Redzyńskie.
    6. Jan Kowalski urodzony(a) 15 maj 1856, Redzyńskie.
    7. Tomasz Kowalski urodzony(a) 18 gru. 1858, Redzyńskie.
    8. Anastazja Kowalska urodzony(a) 24 gru. 1859, Redzyńskie.
    9. Anastazja Kowalska urodzony(a) 21 gru. 1862, Redzyńskie.
    10. Franciszka Kowalska urodzony(a) 30 mar. 1864, Redzyńskie.
    11. Piotr Kowalski urodzony(a) 23 kwie. 1867, Redzyńskie.

  5. 12.  Piotr Reda urodzony(a) 27 lip. 1801, Kamionka (syn Karol Reda oraz Marcella Chróst).

    Piotr poślubił(a) Franciszka Mućko 14 maj 1837, Latowicz. Franciszka (córka Jan Mućko oraz Helena Mańkowska) urodzony(a) 28 list. 1814, Waliska. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Franciszka Mućko urodzony(a) 28 list. 1814, Waliska (córka Jan Mućko oraz Helena Mańkowska).
    Dzieci:
    1. Franciszka Reda urodzony(a) 3 mar. 1838, Kamionka.
    2. Wawrzyniec Reda urodzony(a) 10 sier. 1839, Kamionka.
    3. 6. Józef Reda urodzony(a) 15 mar. 1842, Kamionka.
    4. Katarzyna Reda urodzony(a) 13 mar. 1845, Kamionka.
    5. Ludwika Reda urodzony(a) 6 list. 1847, Kamionka.
    6. Marcella Reda urodzony(a) 9 sty. 1850, Kamionka.
    7. Piotr Reda urodzony(a) 17 lip. 1851, Kamionka.

  7. 14.  Paweł Komorek urodzony(a) 1 lip. 1822, Kamionka (syn Izydor Komorek oraz Jadwiga Pietrak).

    Paweł poślubił(a) Salomea Cecylia Czernio 12 luty 1843, Latowicz. Salomea (córka Piotr Ciernio oraz Apolonia Król) urodzony(a) 12 list. 1818, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Salomea Cecylia Czernio urodzony(a) 12 list. 1818, Kamionka (córka Piotr Ciernio oraz Apolonia Król).
    Dzieci:
    1. Marcjanna Komorek urodzony(a) 11 sty. 1844, Kamionka.
    2. 7. Anastazja Komorek urodzony(a) 17 kwie. 1847, Kamionka.
    3. Anna Komorek urodzony(a) 24 lip. 1850, Kamionka.
    4. Marianna Komorek urodzony(a) 18 czer. 1854, Kamionka.
    5. Marianna Komorek urodzony(a) 1 luty 1858, Kamionka.
    6. Julianna Komorek urodzony(a) 27 lip. 1860, Kamionka.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Jan Goska urodzony(a) 19 paź. 1794, Redzyńskie (syn Józef Goska oraz Cecylia Sabak); zgon 28 gru. 1847, Redzyńskie.

    Jan poślubił(a) Anna Kowalska 24 list. 1816, Latowicz. Anna (córka Kazimierz Kowalski oraz Franciszka Chrzyptowicz) urodzony(a) 27 lip. 1799, Redzyńskie; zgon 13 luty 1843, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Anna Kowalska urodzony(a) 27 lip. 1799, Redzyńskie (córka Kazimierz Kowalski oraz Franciszka Chrzyptowicz); zgon 13 luty 1843, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Ludwika Scholastyka Goska urodzony(a) 12 luty 1818, Redzyńskie.
    2. Krystyna Małgorzata Goska urodzony(a) 26 lip. 1820, Redzyńskie; zgon 5 lip. 1821, Redzyńskie.
    3. Wojciech Goska urodzony(a) 17 kwie. 1822, Redzyńskie; zgon 15 paź. 1849, Redzyńskie.
    4. 8. Łukasz Goska urodzony(a) 14 paź. 1824, Redzyńskie; zgon 7 maj 1862, Redzyńskie.
    5. Marianna Goska urodzony(a) 10 sty. 1827, Redzyńskie.
    6. Grzegorz Goska urodzony(a) 6 mar. 1830, Redzyńskie; zgon 4 sty. 1832, Redzyńskie.
    7. Rozalia Goska urodzony(a) 3 wrz. 1832, Redzyńskie; zgon 26 sier. 1833, Redzyńskie.
    8. Jadwiga Goska urodzony(a) 12 paź. 1834, Redzyńskie.
    9. Piotr Goska urodzony(a) 28 luty 1837, Redzyńskie; zgon 12 kwie. 1837, Redzyńskie.
    10. Franciszka Goska urodzony(a) 27 wrz. 1838, Redzyńskie; zgon 16 sty. 1858, Redzyńskie.

  3. 18.  Leon Sabak urodzony(a) 11 kwie. 1792, Laliny (syn Piotr Sabak oraz Agnieszka Markosik); zgon 18 lip. 1840, Laliny.

    Leon poślubił(a) Marcella Pęśko 2 luty 1812, Latowicz. Marcella (córka Walenty Pęśko oraz Marcella Śluzek) urodzony(a) 11 sty. 1793, Laliny; zgon 12 gru. 1868, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Marcella Pęśko urodzony(a) 11 sty. 1793, Laliny (córka Walenty Pęśko oraz Marcella Śluzek); zgon 12 gru. 1868, Laliny.
    Dzieci:
    1. Mikołaj Sabak urodzony(a) 9 gru. 1812, Laliny; zgon 1 mar. 1883, Laliny.
    2. Izydor,Wojciech Sabak urodzony(a) 2 kwie. 1815, Laliny; zgon 13 mar. 1816, Laliny.
    3. Jan,Kazimierz Sabak urodzony(a) 18 mar. 1817, Laliny; zgon 8 mar. 1854, Laliny.
    4. Michał Tadeusz Sabak urodzony(a) 28 wrz. 1819, Laliny; zgon 8 paź. 1872, Laliny.
    5. Martyna Sabak urodzony(a) 26 sty. 1822, Laliny; zgon 22 maj 1897, Laliny.
    6. 9. Marianna Ludwika Sabak urodzony(a) 19 sier. 1824, Laliny; zgon 11 paź. 1909, Redzyńskie.
    7. Katarzyna Sabak urodzony(a) 23 kwie. 1827, Laliny; zgon 1871, Kienkówka.
    8. Marcin Sabak urodzony(a) 8 list. 1829, Laliny; zgon 21 list. 1907, Laliny.
    9. Jan Sabak urodzony(a) 14 maj 1832, Laliny; zgon 16 luty 1900, Laliny.
    10. Jadwiga Sabak urodzony(a) 14 paź. 1837, Laliny; zgon 8 wrz. 1839, Laliny.

  5. 20.  Szymon Kowalski urodzony(a) 1786 (syn Adalbertus Kowalski oraz Małgorzata Kowalska).

    Szymon poślubił(a) Krystyna Gielo 25 luty 1810, Latowicz. Krystyna (córka Tomasz Gielo oraz Katarzyna Reda) urodzony(a) 11 mar. 1794, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Krystyna Gielo urodzony(a) 11 mar. 1794, Strachomin (córka Tomasz Gielo oraz Katarzyna Reda).
    Dzieci:
    1. Antonina Marianna Kowalska urodzony(a) 31 maj 1811, Redzyńskie.
    2. Ignacy Piotr Kowalski urodzony(a) 29 lip. 1812, Redzyńskie.
    3. Rozalia Marianna Kowalska urodzony(a) 1 wrz. 1813, Redzyńskie; zgon 24 sty. 1885, Laliny.
    4. Kacper Antoni Kowalski urodzony(a) 9 sty. 1816, Redzyńskie.
    5. Hilary Paweł Kowalski urodzony(a) 12 sty. 1817, Redzyńskie.
    6. Łukasz Franciszek Kowalski urodzony(a) 16 paź. 1820, Redzyńskie.
    7. Jędrzej Grzegorz Kowalski urodzony(a) 26 list. 1821, Redzyńskie.
    8. 10. Filip Jakub Kowalski urodzony(a) 30 kwie. 1823, Redzyńskie.

  7. 22.  Franciszek Pielasa urodzony(a) 3 gru. 1781, Chyżyny (syn Jan Pielasa oraz Petronella Jaworska).

    Franciszek poślubił(a) Marianna Śluzek 25 luty 1810, Latowicz. Marianna (córka Baltazar Śluzek oraz Franciszka Chrzyptowicz) urodzony(a) 17 sty. 1790, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Marianna Śluzek urodzony(a) 17 sty. 1790, Redzyńskie (córka Baltazar Śluzek oraz Franciszka Chrzyptowicz).
    Dzieci:
    1. Wojciech Franciszek Pielasa urodzony(a) 11 wrz. 1812, Chyżyny.
    2. Piotr Paweł Pielasa urodzony(a) 29 czer. 1815, Chyżyny.
    3. Kazimierz Maciej Pielasa urodzony(a) 27 luty 1818, Chyżyny.
    4. Rafał Franciszek Pielasa urodzony(a) 9 paź. 1820, Chyżyny.
    5. 11. Zuzanna Pielasa urodzony(a) 3 sier. 1823, Chyżyny.
    6. Jakub Pielasa urodzony(a) 18 lip. 1826, Chyżyny.
    7. Marianna Pielasa urodzony(a) 28 luty 1829, Chyżyny.
    8. Bernard Pielasa urodzony(a) 27 maj 1832, Chyżyny.
    9. Leon Pielasa urodzony(a) 8 kwie. 1835, Chyżyny.

  9. 24.  Karol Reda urodzony(a) 7 list. 1768, Strachomin (syn Franciszek Reda oraz Marianna Rechnio).

    Karol — Marcella Chróst. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Marcella Chróst (córka Mikołaj Chróst oraz Klara Jakusek).
    Dzieci:
    1. Marcin Reda urodzony(a) 11 wrz. 1798, Kamionka.
    2. 12. Piotr Reda urodzony(a) 27 lip. 1801, Kamionka.
    3. Grzegorz Reda urodzony(a) 14 mar. 1804, Kamionka.
    4. Aniela Reda urodzony(a) 1 kwie. 1807, Kamionka; zgon 16 mar. 1825, Kamionka.
    5. Wiktoria Reda urodzony(a) 17 paź. 1809, Kamionka; zgon 10 maj 1810, Kamionka.
    6. Małgorzata Petronella Reda urodzony(a) 10 czer. 1811, Kamionka; zgon 9 luty 1815, Kamionka.
    7. Krystyna Marianna Reda urodzony(a) 21 lip. 1814, Kamionka; zgon 27 lip. 1814, Kamionka.

  11. 26.  Jan Mućko urodzony(a) 4 mar. 1770, Waliska (syn Marcin Mućko oraz Marianna).

    Jan poślubił(a) Helena Mańkowska 21 list. 1802, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Helena Mańkowska
    Dzieci:
    1. Kacper Mućko urodzony(a) 1 sty. 1804, Waliska.
    2. Grzegorz Mućko urodzony(a) 9 maj 1806, Waliska.
    3. Scholastyka Mućko urodzony(a) 11 luty 1808, Waliska.
    4. Stanisław Mućko urodzony(a) 29 kwie. 1810, Waliska.
    5. Marianna Brygida Mućko urodzony(a) 30 wrz. 1812, Waliska.
    6. 13. Franciszka Mućko urodzony(a) 28 list. 1814, Waliska.
    7. Józef Jan Mućko urodzony(a) 9 mar. 1817, Waliska.
    8. Marcella Barbara Mućko urodzony(a) 25 kwie. 1819, Waliska.

  13. 28.  Izydor Komorek urodzony(a) 7 kwie. 1777, Kamionka (syn Krzysztof Komorek oraz Marianna).

    Izydor poślubił(a) Jadwiga Pietrak 20 sty. 1800, Latowicz. Jadwiga (córka Adam Piotrak oraz Katarzyna Śledź) urodzony(a) 10 paź. 1782, Waliska. [Arkusz rodzinny]


  14. 29.  Jadwiga Pietrak urodzony(a) 10 paź. 1782, Waliska (córka Adam Piotrak oraz Katarzyna Śledź).
    Dzieci:
    1. Mikołaj Komorek urodzony(a) 10 wrz. 1801, Kamionka; zgon 30 kwie. 1802, Kamionka.
    2. Scholastyka Komorek urodzony(a) 13 luty 1803, Kamionka; zgon 19 sier. 1805, Kamionka.
    3. Leon Komorek urodzony(a) 28 kwie. 1805, Kamionka; zgon 14 gru. 1811, Kamionka.
    4. Piotr Komorek urodzony(a) 2 sier. 1807, Kamionka.
    5. Hiacynt Komorek urodzony(a) 7 sty. 1810, Kamionka; zgon 2 wrz. 1811, Kamionka.
    6. Walenty Paweł Komorek urodzony(a) 11 luty 1812, Kamionka.
    7. Petronella Joanna Komorek urodzony(a) 25 maj 1814, Kamionka; zgon 14 wrz. 1814, Kamionka.
    8. Salomea Katarzyna Komorek urodzony(a) 26 list. 1816, Kamionka.
    9. Filip Jakub Komorek urodzony(a) 11 maj 1819, Kamionka.
    10. 14. Paweł Komorek urodzony(a) 1 lip. 1822, Kamionka.
    11. Rafał Komorek urodzony(a) 23 paź. 1824, Kamionka.

  15. 30.  Piotr Ciernio urodzony(a) 20 paź. 1790, Kamionka (syn Łukasz Ciernio oraz Katarzyna).

    Piotr — Apolonia Król. [Arkusz rodzinny]


  16. 31.  Apolonia Król
    Dzieci:
    1. 15. Salomea Cecylia Czernio urodzony(a) 12 list. 1818, Kamionka.
    2. Franciszka Ciernio urodzony(a) 5,3,1823, Kamionka.
    3. Marianna Ciernio urodzony(a) 1 list. 1826, Kamionka.