Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Katarzyna Kosut

Katarzyna Kosut

Kobieta 1855 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Katarzyna Kosut urodzony(a) 30 kwie. 1855, Iwowe (córka Adam Hilary Kosut oraz Teresa Aniela Osuch).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Adam Hilary Kosut urodzony(a) 1 wrz. 1815, Iwowe (syn Urban Kosut oraz Brygida Maciejec).

    Adam poślubił(a) Teresa Aniela Osuch 29 sty. 1837, Latowicz. Teresa (córka Ignacy Osuch oraz Krystyna Olstyn) urodzony(a) 20 kwie. 1817, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Teresa Aniela Osuch urodzony(a) 20 kwie. 1817, Wężyczyn (córka Ignacy Osuch oraz Krystyna Olstyn).
    Dzieci:
    1. Karolina Kosut urodzony(a) 30 paź. 1839, Iwowe.
    2. Joanna Kosut urodzony(a) 23 maj 1842, Iwowe.
    3. Wojciech Kosut urodzony(a) 27 mar. 1844, Iwowe.
    4. Józef Kosut urodzony(a) 14 wrz. 1846, Iwowe.
    5. Andrzej Kosut urodzony(a) 27 list. 1848, Iwowe.
    6. Katarzyna Kosut urodzony(a) 17 kwie. 1851, Iwowe.
    7. 1. Katarzyna Kosut urodzony(a) 30 kwie. 1855, Iwowe.
    8. Piotr Kosut urodzony(a) 9 kwie. 1857, Iwowe.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Urban Kosut urodzony(a) 25 maj 1790, Iwowe (syn Kazimierz Kosut oraz Agata Domoń).

    Urban poślubił(a) Brygida Maciejec 24 sty. 1813, Latowicz. Brygida (córka Ignacy Maciejec oraz Franciszka Dybcio) urodzony(a) 1792, Dąbrówka. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Brygida Maciejec urodzony(a) 1792, Dąbrówka (córka Ignacy Maciejec oraz Franciszka Dybcio).
    Dzieci:
    1. 2. Adam Hilary Kosut urodzony(a) 1 wrz. 1815, Iwowe.
    2. Jakub Kilian Kosut urodzony(a) 20 lip. 1817, Iwowe.
    3. Marianna Katarzyna Kosut urodzony(a) 7 gru. 1820, Iwowe.
    4. Klara Kosut urodzony(a) 1 paź. 1822, Iwowe.
    5. Zuzanna Kosut urodzony(a) 1825, Iwowe.
    6. Krystyna Kosut urodzony(a) 13 wrz. 1827, Iwowe.
    7. Józefa Kosut urodzony(a) 11 mar. 1834, Iwowe.

  3. 6.  Ignacy Osuch urodzony(a) 15 luty 1767, Wężyczyn (syn Michał Osuch oraz Franciszka).

    Ignacy poślubił(a) Krystyna Olstyn 27 sty. 1799, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Krystyna Olstyn
    Dzieci:
    1. Katarzyna Osuch urodzony(a) 30 mar. 1800, Wężyczyn.
    2. Andrzej Osuch urodzony(a) 27 list. 1802, Wężyczyn.
    3. Paweł Osuch urodzony(a) 26 sty. 1806, Wężyczyn.
    4. Hedwiga Osuch urodzony(a) 10 paź. 1808, Wężyczyn.
    5. Klara Rozalia Osuch urodzony(a) 11 sier. 1812, Wężyczyn.
    6. Marianna Kunegunda Osuch urodzony(a) 8 sier. 1815, Wężyczyn.
    7. 3. Teresa Aniela Osuch urodzony(a) 20 kwie. 1817, Wężyczyn.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Kazimierz Kosut urodzony(a) , Iwowe (syn N Kosut).

    Kazimierz poślubił(a) Agata Domoń 4 luty 1770, Latowicz. Agata urodzony(a) , Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Agata Domoń urodzony(a) , Wężyczyn.
    Dzieci:
    1. Jan Kosut urodzony(a) 22 czer. 1773, Iwowe.
    2. Ignacy Kosut urodzony(a) 6 luty 1775, Iwowe.
    3. Mikołaj Kosut urodzony(a) 9 gru. 1776, Iwowe.
    4. Jan Gwalbert Kosut urodzony(a) 12 lip. 1779, Iwowe.
    5. Piotr Kosut urodzony(a) 30 czer. 1781, Iwowe.
    6. Paweł Kosut urodzony(a) 30 czer. 1781, Iwowe.
    7. Karol Kosut urodzony(a) 2 list. 1783, Iwowe; zgon 30 wrz. 1784, Iwowe.
    8. Krystyna Kosut urodzony(a) 18 sier. 1785, Iwowe; zgon 15 sty. 1786, Iwowe.
    9. Katarzyna Kosut urodzony(a) 19 list. 1786, Iwowe.
    10. 4. Urban Kosut urodzony(a) 25 maj 1790, Iwowe.
    11. Julianna Kosut urodzony(a) 25 maj 1790, Iwowe.

  3. 10.  Ignacy Maciejec urodzony(a) 20 luty 1763, Dąbrówka (syn Adalbertus Maciejec oraz Teresa Cierzniowa).

    Ignacy poślubił(a) Franciszka Dybcio 20 luty 1791, Latowicz. Franciszka (córka Adalbertus Dybcio oraz Zofia) urodzony(a) 20 mar. 1768, Oleksianka; zgon 4 mar. 1814, Dąbrówka. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Franciszka Dybcio urodzony(a) 20 mar. 1768, Oleksianka (córka Adalbertus Dybcio oraz Zofia); zgon 4 mar. 1814, Dąbrówka.
    Dzieci:
    1. 5. Brygida Maciejec urodzony(a) 1792, Dąbrówka.
    2. Honorata Maciejec urodzony(a) 12 sty. 1794, Dąbrówka.
    3. Józef Maciejec urodzony(a) 20 mar. 1796, Dąbrówka.
    4. Kunegunda Maciejec urodzony(a) 5 sier. 1797, Dąbrówka.
    5. Jakub Maciejec urodzony(a) 22 lip. 1800, Dąbrówka; zgon 4 luty 1801, Dąbrówka.
    6. Walenty Maciejec urodzony(a) 6 luty 1802, Dąbrówka; zgon 30 czer. 1802, Dąbrówka.
    7. Jakub Maciejec urodzony(a) 23 lip. 1803, Dąbrówka.
    8. Katarzyna Maciejec urodzony(a) 26 kwie. 1806, Dąbrówka.

  5. 12.  Michał Osuch

    Michał — Franciszka. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Franciszka
    Dzieci:
    1. 6. Ignacy Osuch urodzony(a) 15 luty 1767, Wężyczyn.
    2. Hilary Osuch urodzony(a) 9 sty. 1769, Wężyczyn.
    3. Petronella Osuch urodzony(a) 11 czer. 1772, Wężyczyn.


Pokolenie: 5

  1. 16.  N Kosut
    Dzieci:
    1. Paweł Kosut urodzony(a) 1678; zgon 16 lip. 1768, Iwowe.
    2. Maciej Kosut urodzony(a) 1720, Iwowe; zgon 27 sty. 1800, Iwowe.
    3. Łukasz Kosut urodzony(a) 1724, Iwowe; zgon 18 maj 1774, Iwowe.
    4. Adalbertus Kosut urodzony(a) 1724, Iwowe; zgon 7 list. 1794, Iwowe.
    5. Bartłomiej Kosut urodzony(a) 1735, Iwowe; zgon 30 wrz. 1795, Iwowe.
    6. Marcin Kosut urodzony(a) 1741, Iwowe; zgon 7 wrz. 1811, Iwowe.
    7. Krystyna Kosut
    8. 8. Kazimierz Kosut urodzony(a) , Iwowe.
    9. Adalbertus Kosut
    10. Tomasz Kosut
    11. Grzegorz Kosut
    12. Antoni Kosut urodzony(a) 1751, Iwowe; zgon 7 maj 1801, Iwowe.
    13. Walenty Kosut urodzony(a) 1753, Iwowe; zgon 25 wrz. 1793, Iwowe.
    14. Marianna Kosut urodzony(a) 1753, Iwowe; zgon 11 paź. 1773, Iwowe.
    15. Marianna Kosut urodzony(a) , Iwowe; zgon 1763, Iwowe.
    16. Teresa Kosut urodzony(a) 1760, Iwowe; zgon 23 mar. 1793, Iwowe.

  2. 20.  Adalbertus Maciejec urodzony(a) 1734, Dąbrówka (syn N Maciejec); zgon 15 wrz. 1774, Dąbrówka.

    Adalbertus poślubił(a) Teresa Cierzniowa 15 list. 1761, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  3. 21.  Teresa Cierzniowa
    Dzieci:
    1. 10. Ignacy Maciejec urodzony(a) 20 luty 1763, Dąbrówka.
    2. Laurenty Maciejec urodzony(a) 13 sier. 1765, Dąbrówka; zgon 6 lip. 1813, Dąbrówka.
    3. Błażej Maciejec urodzony(a) 2 luty 1769, Dąbrówka.

  4. 22.  Adalbertus Dybcio

    Adalbertus — Zofia. [Arkusz rodzinny]


  5. 23.  Zofia
    Dzieci:
    1. Józef Dybcio urodzony(a) 17 mar. 1756, Oleksianka.
    2. Krzysztof Dybcio urodzony(a) 13 wrz. 1761, Oleksianka.
    3. Ignacy Dybcio urodzony(a) 2 luty 1764, Oleksianka.
    4. Magdalena Dybcio urodzony(a) 16 maj 1765, Oleksianka.
    5. 11. Franciszka Dybcio urodzony(a) 20 mar. 1768, Oleksianka; zgon 4 mar. 1814, Dąbrówka.
    6. Feliks Dybcio urodzony(a) 3 czer. 1770, Oleksianka.