Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Weronika Wójcik

Weronika Wójcik

Kobieta 1876 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Weronika Wójcik urodzony(a) 17 kwie. 1876, Waliska (córka Józef Wójcik oraz Ewa Płatek).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Józef Wójcik urodzony(a) 21 sty. 1843, Waliska (syn Marcin Wójcik oraz Karolina Błażejak - Kanclerz).

    Józef poślubił(a) Ewa Płatek 24 list. 1862, Latowicz. Ewa (córka Cyprian Płatek oraz Anastazja Marcella Olko) urodzony(a) 24 gru. 1843, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Ewa Płatek urodzony(a) 24 gru. 1843, Oleksianka (córka Cyprian Płatek oraz Anastazja Marcella Olko).
    Dzieci:
    1. Julianna Wójcik urodzony(a) 22 sty. 1864, Waliska.
    2. Tomasz Wójcik urodzony(a) 11 wrz. 1865, Waliska.
    3. Marianna Wójcik urodzony(a) 28 gru. 1867, Waliska.
    4. Katarzyna Wójcik urodzony(a) 24 wrz. 1869, Waliska.
    5. Franciszka Wójcik urodzony(a) 12 sty. 1871, Waliska.
    6. Jan Wójcik urodzony(a) 8 list. 1872, Waliska.
    7. 1. Weronika Wójcik urodzony(a) 17 kwie. 1876, Waliska.
    8. Walenty Wójcik urodzony(a) 22 sty. 1880, Waliska.
    9. Aleksandra Wójcik urodzony(a) 25 list. 1886, Waliska.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Marcin Wójcik (syn Paweł Wójcik oraz Rozalia Payda).

    Marcin poślubił(a) Karolina Błażejak - Kanclerz 16 sty. 1831, Latowicz. Karolina (córka Wawrzyniec Błażejek - Kanclerz oraz Anna Rąbel) urodzony(a) 1807, Błażejki. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Karolina Błażejak - Kanclerz urodzony(a) 1807, Błażejki (córka Wawrzyniec Błażejek - Kanclerz oraz Anna Rąbel).
    Dzieci:
    1. Gertruda Wójcik urodzony(a) 2 sier. 1833, Waliska.
    2. Żyjący
    3. Jan Wójcik urodzony(a) 22 czer. 1838, Waliska.
    4. Jan Wójcik urodzony(a) 22 czer. 1841, Waliska.
    5. 2. Józef Wójcik urodzony(a) 21 sty. 1843, Waliska.
    6. Katarzyna Wójcik urodzony(a) 16 kwie. 1845, Waliska.

  3. 6.  Cyprian Płatek urodzony(a) 10 wrz. 1809, Oleksianka (syn Piotr Płatek oraz Katarzyna Śluzek).

    Cyprian poślubił(a) Anastazja Marcella Olko 15 luty 1830, Latowicz. Anastazja (córka Jan Olko oraz Aleksandra Niedek) urodzony(a) 5 sty. 1813, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Anastazja Marcella Olko urodzony(a) 5 sty. 1813, Kamionka (córka Jan Olko oraz Aleksandra Niedek).
    Dzieci:
    1. Marianna Płatek urodzony(a) 10 paź. 1831, Oleksianka.
    2. Katarzyna Płatek urodzony(a) 4 mar. 1833, Oleksianka.
    3. Katarzyna Płatek urodzony(a) 1 sty. 1835, Oleksianka.
    4. Małgorzata Płatek urodzony(a) 25 paź. 1836, Oleksianka.
    5. Julianna Płatek urodzony(a) 16 luty 1841, Oleksianka.
    6. Jan Płatek urodzony(a) 27 gru. 1838, Oleksianka.
    7. 3. Ewa Płatek urodzony(a) 24 gru. 1843, Oleksianka.
    8. Jakub Płatek urodzony(a) 5 lip. 1847, Oleksianka.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Paweł Wójcik urodzony(a) 1774.

    Paweł poślubił(a) Rozalia Payda 17 sty. 1802, Latowicz. Rozalia (córka Piotr Payda oraz Rozalia Gałązka - Piotrówna) urodzony(a) 31 sier. 1781, Waliska. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Rozalia Payda urodzony(a) 31 sier. 1781, Waliska (córka Piotr Payda oraz Rozalia Gałązka - Piotrówna).
    Dzieci:
    1. 4. Marcin Wójcik

  3. 10.  Wawrzyniec Błażejek - Kanclerz

    Wawrzyniec — Anna Rąbel. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Anna Rąbel
    Dzieci:
    1. 5. Karolina Błażejak - Kanclerz urodzony(a) 1807, Błażejki.
    2. Krystyna Kanclerz urodzony(a) 1814, Błażejki.
    3. Magdalena Kanclerz urodzony(a) 1821, Błażejki.

  5. 12.  Piotr Płatek urodzony(a) 2 lip. 1774, Oleksianka (syn Jakub Płatek oraz Zofia Świątek).

    Piotr poślubił(a) Katarzyna Śluzek 11 list. 1798, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Katarzyna Śluzek
    Dzieci:
    1. Łucja Płatek urodzony(a) 8 gru. 1799, Oleksianka.
    2. Paweł Płatek urodzony(a) 1 sier. 1801, Oleksianka.
    3. Krystyna Płatek urodzony(a) 29 sier. 1803, Oleksianka.
    4. Marianna Płatek urodzony(a) 18 sier. 1805, Oleksianka.
    5. Mateusz Płatek urodzony(a) 17 wrz. 1807, Oleksianka.
    6. 6. Cyprian Płatek urodzony(a) 10 wrz. 1809, Oleksianka.
    7. Marianna Magdalena Płatek urodzony(a) 24 mar. 1812, Oleksianka.
    8. Bartłomiej Roch Płatek urodzony(a) 17 sier. 1814, Oleksianka.
    9. Hilary Jacek Płatek urodzony(a) 11 sier. 1815, Oleksianka.
    10. Franciszka Marianna Płatek urodzony(a) 3 wrz. 1817, Oleksianka.
    11. Michał Mateusz Płatek urodzony(a) 20 wrz. 1818, Oleksianka.
    12. Wojciech Piotr Płatek urodzony(a) 18 kwie. 1821, Oleksianka.
    13. Rafał Płatek urodzony(a) 22 paź. 1825, Oleksianka.

  7. 14.  Jan Olko urodzony(a) 13 lip. 1777, Kamionka (syn Jakub Olko oraz Agnieszka Śluzek).

    Jan poślubił(a) Aleksandra Niedek 23 paź. 1808, Latowicz. Aleksandra (córka Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka) urodzony(a) 14 kwie. 1793, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Aleksandra Niedek urodzony(a) 14 kwie. 1793, Strachomin (córka Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka).
    Dzieci:
    1. Michał Olko urodzony(a) 26 wrz. 1809, Kamionka; zgon 8 paź. 1809, Kamionka.
    2. Augustyn Olko urodzony(a) 12 lip. 1810, Kamionka.
    3. 7. Anastazja Marcella Olko urodzony(a) 5 sty. 1813, Kamionka.
    4. Tekla Rozalia Olko urodzony(a) 11 wrz. 1815, Kamionka.
    5. Agnieszka Anastazja Olko urodzony(a) 27 gru. 1817, Kamionka.
    6. Teodor Olko urodzony(a) 4 list. 1822, Kamionka.
    7. Ewa Olko urodzony(a) 21 gru. 1824, Kamionka.
    8. Petronella Olko urodzony(a) 27 czer. 1826, Kamionka.
    9. Marianna Olko urodzony(a) 8 lip. 1826, Kamionka.
    10. Dorota Olko urodzony(a) 5 luty 1827, Kamionka.
    11. Andrzej Olko urodzony(a) 30 list. 1829, Kamionka.
    12. Bonifacy Olko urodzony(a) 14 maj 1833, Kamionka.
    13. Wincenty Olko urodzony(a) 18 lip. 1835, Kamionka.


Pokolenie: 5

  1. 18.  Piotr Payda urodzony(a) 1 sier. 1756, Waliska (syn Adalbertus Payda oraz Marianna).

    Piotr poślubił(a) Rozalia Gałązka - Piotrówna 19 list. 1780, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 19.  Rozalia Gałązka - Piotrówna
    Dzieci:
    1. 9. Rozalia Payda urodzony(a) 31 sier. 1781, Waliska.
    2. Ferdynand Payda urodzony(a) 29 maj 1784, Waliska; zgon 30 maj 1784, Waliska.
    3. Helena Payda urodzony(a) 2 sier. 1785, Waliska.
    4. Joanna Payda urodzony(a) 23 czer. 1788, Waliska.
    5. Idzi (Egidiusz) Pajda urodzony(a) 1 wrz. 1791, Waliska.
    6. Ewa Payda urodzony(a) 24 gru. 1795, Waliska.
    7. Magdalena Pajda urodzony(a) 21 lip. 1800, Waliska.

  3. 24.  Jakub Płatek urodzony(a) 1728 (syn N Płatek); zgon 30 sier. 1788, Oleksianka.

    Jakub poślubił(a) Zofia Świątek 3 luty 1760, Latowicz. Zofia urodzony(a) 1743; zgon 21,02.1785, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  4. 25.  Zofia Świątek urodzony(a) 1743; zgon 21,02.1785, Oleksianka.
    Dzieci:
    1. Jan Płatek urodzony(a) 26 mar. 1761, Oleksianka.
    2. Laurenty Płatek urodzony(a) 7 sier. 1763, Oleksianka.
    3. Katarzyna Płatek urodzony(a) 17 list. 1765, Oleksianka; zgon 15 kwie. 1773, Oleksianka.
    4. Bartłomiej Płatek urodzony(a) 26 sier. 1767, Oleksianka.
    5. Jan Płatek urodzony(a) 19 wrz. 1769, Oleksianka.
    6. Benedykt Płatek urodzony(a) 29 mar. 1772, Oleksianka; zgon 28 kwie. 1773, Oleksianka.
    7. 12. Piotr Płatek urodzony(a) 2 lip. 1774, Oleksianka.
    8. Grzegorz Płatek urodzony(a) 1 czer. 1777, Oleksianka; zgon 17 mar. 1778, Oleksianka.

  5. 28.  Jakub Olko urodzony(a) 1764, Kamionka (syn N Olko); zgon 20 paź. 1791, Kamionka.

    Jakub poślubił(a) Agnieszka Śluzek 5 luty 1764, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 29.  Agnieszka Śluzek
    Dzieci:
    1. Franciszek Olko urodzony(a) 9 kwie. 1765, Kamionka; zgon 1 maj 1772, Kamionka.
    2. Bazyli Olko urodzony(a) 8 lip. 1767, Kamionka; zgon 11 maj 1775, Kamionka.
    3. Franciszek Olko urodzony(a) 12 mar. 1770, Kamionka; zgon 19 list. 1770, Kamionka.
    4. Dominik Olko urodzony(a) 3 sier. 1771, Kamionka; zgon 4 sier. 1771, Kamionka.
    5. Antoni Olko urodzony(a) 5 czer. 1773, Kamionka.
    6. 14. Jan Olko urodzony(a) 13 lip. 1777, Kamionka.
    7. Władysław Olko urodzony(a) 23 wrz. 1781, Kamionka.
    8. Mateusz Olko urodzony(a) 20 luty 1785, Kamionka; zgon 6 mar. 1785, Kamionka.

  7. 30.  Kazimierz Miedek (Nidek) urodzony(a) 1744 (syn N Niedek); zgon 18 luty 1820, Strachomin.

    Kazimierz poślubił(a) Franciszka Kozianka Franciszka urodzony(a) 1744; zgon 28 sty. 1814, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  8. 31.  Franciszka Kozianka urodzony(a) 1744; zgon 28 sty. 1814, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Andrzej Miedek urodzony(a) 4 luty 1770, Strachomin.
    2. Karol Niedek urodzony(a) 10 list. 1772, Strachomin; zgon 17 list. 1772, Strachomin.
    3. Franciszek Miedek urodzony(a) 10 kwie. 1774, Strachomin; zgon 14 maj 1775, Strachomin.
    4. Bernard Niedek urodzony(a) 19 maj 1775, Strachomin.
    5. Justyna Nidek urodzony(a) 27 czer. 1779, Strachomin.
    6. Grzegorz Nidek urodzony(a) 13 mar. 1782, Strachomin.
    7. Komelia Nidek urodzony(a) 18 wrz. 1785, Strachomin.
    8. Julianna Niedek urodzony(a) 13 sier. 1788, Strachomin.
    9. Helena Nidek urodzony(a) 2 sier. 1790, Strachomin.
    10. 15. Aleksandra Niedek urodzony(a) 14 kwie. 1793, Strachomin.