Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Marianna Rybak

Marianna Rybak

Kobieta 1866 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Marianna Rybak urodzony(a) 30 kwie. 1866, Wielgolas (córka Konstanty Rybak oraz Weronika Brauła).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Konstanty Rybak urodzony(a) 8 kwie. 1830, Transbór (syn Dydak Rybak oraz Scholastyka Wronowska).

    Konstanty poślubił(a) Weronika Brauła 10 list. 1861, Latowicz. Weronika (córka Franciszek Brauła oraz Małgorzata Bobotek) urodzony(a) 30 sty. 1837, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Weronika Brauła urodzony(a) 30 sty. 1837, Strachomin (córka Franciszek Brauła oraz Małgorzata Bobotek).
    Dzieci:
    1. Piotr Rybak urodzony(a) 17 lip. 1862, Wielgolas.
    2. Feliks Rybak urodzony(a) 19 list. 1864, Wielgolas.
    3. 1. Marianna Rybak urodzony(a) 30 kwie. 1866, Wielgolas.
    4. Agnieszka Rybak urodzony(a) 7 mar. 1868, Wielgolas.
    5. Marianna Rybak urodzony(a) 6 czer. 1873, Wielgolas.
    6. Józefa Rybak urodzony(a) 5 mar. 1875, Wielgolas.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Dydak Rybak urodzony(a) 13 list. 1787, Transbór (syn Stanisław Rybak oraz Katarzyna Zwierz).

    Dydak poślubił(a) Scholastyka Wronowska 29 sty. 1815, Latowicz. Scholastyka (córka Marcin Wronowski oraz Katarzyna Pazura) urodzony(a) 17 luty 1793, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Scholastyka Wronowska urodzony(a) 17 luty 1793, Iwowe (córka Marcin Wronowski oraz Katarzyna Pazura).
    Dzieci:
    1. Piotr Paweł Rybak urodzony(a) 29 czer. 1817, Transbór.
    2. Julian Rybak urodzony(a) 8 sty. 1825, Transbór.
    3. Franciszek Rybak urodzony(a) 22 maj 1827, Transbór.
    4. 2. Konstanty Rybak urodzony(a) 8 kwie. 1830, Transbór.

  3. 6.  Franciszek Brauła urodzony(a) 17 wrz. 1799, Wielgolas (syn Maciej Brauła oraz Wiktoria Reda).

    Franciszek poślubił(a) Małgorzata Bobotek 29 sty. 1826, Latowicz. Małgorzata (córka Wincenty Bobotek oraz Elżbieta Zwierz) urodzony(a) 29 maj 1803, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Małgorzata Bobotek urodzony(a) 29 maj 1803, Chyżyny (córka Wincenty Bobotek oraz Elżbieta Zwierz).
    Dzieci:
    1. Scholastyka Brauła urodzony(a) 23 luty 1827, Chyżyny.
    2. Klara Brauła urodzony(a) 14 sier. 1831, Wielgolas.
    3. Urszula Brauła urodzony(a) 24 list. 1832, Chyżyny.
    4. 3. Weronika Brauła urodzony(a) 30 sty. 1837, Strachomin.
    5. Franciszka Brauła urodzony(a) 20 sier. 1839, Kamionka.
    6. Marianna Brauła


Pokolenie: 4

  1. 8.  Stanisław Rybak urodzony(a) 24 list. 1765, Transbór (syn Baltazar Rybak oraz Marianna).

    Stanisław poślubił(a) Katarzyna Zwierz 14 sty. 1787, Latowicz. Katarzyna (córka Grzegorz Zwierz oraz Agnieszka) urodzony(a) 26 list. 1765, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Katarzyna Zwierz urodzony(a) 26 list. 1765, Transbór (córka Grzegorz Zwierz oraz Agnieszka).
    Dzieci:
    1. 4. Dydak Rybak urodzony(a) 13 list. 1787, Transbór.
    2. Joanna Rybak urodzony(a) 28 gru. 1790, Transbór.
    3. Józef Rybak urodzony(a) 19 mar. 1793, Transbór.
    4. Kacper Rybak urodzony(a) 5 sty. 1796, Transbór.
    5. Marianna Rybak urodzony(a) 2 lip. 1798, Transbór.
    6. Kunegunda Rybak urodzony(a) 2 sier. 1801, Transbór.
    7. Izydor Rybak urodzony(a) 26 mar. 1804, Transbór.
    8. Helwa Rybak urodzony(a) 1 sty. 1807, Transbór.
    9. Anastazja Rybak urodzony(a) 1 sty. 1807, Transbór.
    10. Małgorzata Rybak urodzony(a) 4 lip. 1808, Transbór.
    11. Franciszka Rybak urodzony(a) 4 lip. 1808, Transbór.

  3. 10.  Marcin Wronowski urodzony(a) 1747, Iwowe (syn Piotr Wronoski oraz Katarzyna); zgon 2 wrz. 1797, Iwowe.

    Marcin poślubił(a) Katarzyna Pazura 1 luty 1789, Latowicz. Katarzyna (córka Paweł Pazura oraz Regina Wiechetek) urodzony(a) 23 mar. 1765, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Katarzyna Pazura urodzony(a) 23 mar. 1765, Laliny (córka Paweł Pazura oraz Regina Wiechetek).
    Dzieci:
    1. Aleksander Wronowski urodzony(a) 25 mar. 1790, Iwowe; zgon 1 kwie. 1790, Iwowe.
    2. 5. Scholastyka Wronowska urodzony(a) 17 luty 1793, Iwowe.
    3. Adalbert Wronowski urodzony(a) 23 kwie. 1796, Iwowe; zgon 17 gru. 1813, Iwowe.

  5. 12.  Maciej Brauła urodzony(a) 23 luty 1766, Wielgolas (syn Tomasz Brauła oraz Ewa Zwierz).

    Maciej poślubił(a) Wiktoria Reda 14 list. 1790, Latowicz. Wiktoria urodzony(a) , Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Wiktoria Reda urodzony(a) , Strachomin.
    Dzieci:
    1. Piotr Brauła urodzony(a) 21 luty 1794, Wielgolas.
    2. Katarzyna Brauła urodzony(a) 25 list. 1796, Wielgolas; zgon 26 luty 1799, Wielgolas.
    3. 6. Franciszek Brauła urodzony(a) 17 wrz. 1799, Wielgolas.
    4. Adalbertus Brauła urodzony(a) 27 kwie. 1802, Wielgolas; zgon 13 lip. 1802, Wielgolas.
    5. Adalbertus Marek Brauła urodzony(a) 23 kwie. 1803, Wielgolas; zgon 6 kwie. 1807, Wielgolas.
    6. Tekla Marianna Brauła urodzony(a) 8 sty. 1806, Wielgolas.

  7. 14.  Wincenty Bobotek urodzony(a) 8 kwie. 1775, Chyżyny (syn Franciszek Bobotek oraz Marianna Jaworska).

    Wincenty poślubił(a) Elżbieta Zwierz 1 list. 1801, Latowicz. Elżbieta (córka Andrzej Zwierz oraz Marianna Górska) urodzony(a) 6 lip. 1781, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Elżbieta Zwierz urodzony(a) 6 lip. 1781, Chyżyny (córka Andrzej Zwierz oraz Marianna Górska).
    Dzieci:
    1. Teresa Bobotek urodzony(a) 22 paź. 1801, Chyżyny.
    2. 7. Małgorzata Bobotek urodzony(a) 29 maj 1803, Chyżyny.
    3. Żyjący
    4. Łucja Bobotek urodzony(a) 14 gru. 1806, Chyżyny; zgon 3 maj 1807, Chyżyny.
    5. Kacper Bobotek urodzony(a) 1 sty. 1809, Chyżyny; zgon 8 sty. 1809, Chyżyny.
    6. Franciszka Bobotek urodzony(a) 1812, Chyżyny.
    7. Franciszka Marta Bobotek urodzony(a) 27 paź. 1810, Chyżyny.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Baltazar Rybak (syn N Rybak); zgon 30 paź. 1795, Transbór.

    Baltazar — Marianna. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Marianna
    Dzieci:
    1. Jan Rybak urodzony(a) , Transbór.
    2. Magdalena Rybak urodzony(a) 6 maj 1759, Transbór.
    3. Krystyna Rybak urodzony(a) 25 lip. 1761, Transbór.
    4. Katarzyna Rybak
    5. 8. Stanisław Rybak urodzony(a) 24 list. 1765, Transbór.
    6. Fryderyk Rybak urodzony(a) 10 mar. 1768, Transbór; zgon 28 czer. 1769, Transbór.
    7. Jan Gwalbert Rybak urodzony(a) 3 lip. 1770, Transbór; zgon 5 luty 1773, Transbór.
    8. Gertruda Rybak urodzony(a) 18 list. 1773, Transbór.

  3. 18.  Grzegorz Zwierz urodzony(a) 1720 (syn N Zwierz); zgon 15 paź. 1800, Transbór.

    Grzegorz — Agnieszka. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Agnieszka
    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Kazimierz Zwierz urodzony(a) 27 luty 1759, Transbór.
    3. Żyjący
    4. Ignacy Zwierz urodzony(a) 31 sty. 1762, Transbór; zgon 15 gru. 1766, Transbór.
    5. Walenty Zwierz urodzony(a) 13 luty 1764, Transbór.
    6. 9. Katarzyna Zwierz urodzony(a) 26 list. 1765, Transbór.
    7. Żyjący

  5. 20.  Piotr Wronoski urodzony(a) 1725, Iwowe (syn N Wronowski); zgon 18 sier. 1775, Iwowe.

    Piotr — Katarzyna. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Katarzyna
    Dzieci:
    1. Filip Wronoski urodzony(a) 1743, Iwowe; zgon 27 mar. 1778, Iwowe.
    2. 10. Marcin Wronowski urodzony(a) 1747, Iwowe; zgon 2 wrz. 1797, Iwowe.
    3. Paweł Wronowski urodzony(a) 1 sty. 1759, Iwowe.
    4. Agnieszka Wronowska urodzony(a) 19 sty. 1762, Iwowe.
    5. Marianna Wronowska urodzony(a) 10 gru. 1764, Iwowe.
    6. Walenty Wronowski urodzony(a) 14 luty 1768, Iwowe.
    7. Bartłomiej Wronowski urodzony(a) 25 sier. 1771, Iwowe.

  7. 22.  Paweł Pazura urodzony(a) 1743, Laliny (syn Paweł Pazura oraz N N).

    Paweł poślubił(a) Regina Wiechetek 19 luty 1764, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Regina Wiechetek
    Dzieci:
    1. 11. Katarzyna Pazura urodzony(a) 23 mar. 1765, Laliny.
    2. Wincenty Pazura urodzony(a) 9 kwie. 1767, Laliny; zgon 26 kwie. 1770, Laliny.
    3. Gabriel Pazura urodzony(a) 31 mar. 1770, Laliny.

  9. 24.  Tomasz Brauła urodzony(a) 1732 (syn N Brauła); zgon 21 kwie. 1772, Waliska.

    Tomasz — Ewa Zwierz. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Ewa Zwierz
    Dzieci:
    1. Barbara Brauła urodzony(a) 1756, Wielgolas; zgon 23 wrz. 1814, Wielgolas.
    2. Stanisław Brauła urodzony(a) 27 wrz. 1757, Wielgolas.
    3. Magdalena Brauła urodzony(a) 19 lip. 1760, Wielgolas.
    4. Scholastyka Brauła urodzony(a) 12 luty 1763, Wielgolas.
    5. 12. Maciej Brauła urodzony(a) 23 luty 1766, Wielgolas.
    6. Klemens Brauła urodzony(a) 23 list. 1768, Wielgolas; zgon 19 gru. 1774, Wielgolas.
    7. Fabian Brauła urodzony(a) 21 sty. 1772, Wielgolas; zgon 19 maj 1778, Wielgolas.

  11. 28.  Franciszek Bobotek urodzony(a) 1748 (syn Żyjący); zgon 7 kwie. 1808, Chyżyny.

    Franciszek poślubił(a) Marianna Jaworska 14 luty 1774, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  12. 29.  Marianna Jaworska
    Dzieci:
    1. 14. Wincenty Bobotek urodzony(a) 8 kwie. 1775, Chyżyny.
    2. Bazyli Bobotek urodzony(a) 11 czer. 1777, Chyżyny; zgon 27 mar. 1778, Chyżyny.
    3. Katarzyna Bobotek urodzony(a) 17 mar. 1779, Chyżyny; zgon 1 kwie. 1779, Chyżyny.
    4. Szymon Bobotek urodzony(a) 1 list. 1780, Chyżyny; zgon 6 lip. 1781, Chyżyny.
    5. Żyjący
    6. Klara Bobotek urodzony(a) 10 sier. 1785, Chyżyny; zgon 20 sier. 1785, Chyżyny.
    7. Izabella Karolina Bobotek urodzony(a) 13 list. 1786, Chyżyny; zgon 2 gru. 1786, Chyżyny.
    8. Petronella Bobotek urodzony(a) 29 czer. 1788, Chyżyny; zgon 5 lip. 1788, Chyżyny.
    9. Jan Bobotek urodzony(a) 23 czer. 1790, Chyżyny; zgon 18 kwie. 1791, Chyżyny.
    10. Bonifacy Bobotek urodzony(a) 8 czer. 1792, Chyżyny; zgon 13 czer. 1792, Chyżyny.
    11. Michał Bobotek urodzony(a) 2 paź. 1794, Chyżyny; zgon 8 paź. 1794, Chyżyny.

  13. 30.  Andrzej Zwierz urodzony(a) 1740 (syn N Zwierz); zgon 27 sty. 1795, Chyżyny.

    Andrzej poślubił(a) Marianna Górska 15 sty. 1769, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  14. 31.  Marianna Górska
    Dzieci:
    1. Józefa Zwierz urodzony(a) 18 mar. 1770, Chyżyny; zgon 8 sty. 1789, Chyżyny.
    2. Wincenty Zwierz urodzony(a) 16 kwie. 1772, Chyżyny.
    3. Kazimierz Zwierz urodzony(a) 2 mar. 1774, Chyżyny.
    4. Kajetan Zwierz urodzony(a) 8 sier. 1776, Chyżyny.
    5. Salomea Zwierz urodzony(a) 21 list. 1778, Chyżyny.
    6. 15. Elżbieta Zwierz urodzony(a) 6 lip. 1781, Chyżyny.
    7. Józef Zwierz urodzony(a) 2 maj 1784, Chyżyny.