Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Dominik Górski

Dominik Górski

Mężczyzna 1868 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Dominik Górski urodzony(a) 22 lip. 1868, Wielgolas (syn Szymon Górski oraz Urszula Kępkowicz).

    Dominik poślubił(a) Marianna Maciejec 8 luty 1891, Latowicz. Marianna (córka Tomasz Sylwester Maciejec oraz Anastazja Gagaska) urodzony(a) 7 luty 1875, Dąbrówka. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Wiktor Górski urodzony(a) 4 mar. 1892, Dąbrówka.
    2. Jan Górski urodzony(a) 24 wrz. 1893, Dąbrówka.
    3. Władysław Górski urodzony(a) 13 wrz. 1896, Dąbrówka.
    4. Władysław Górski urodzony(a) 9 maj 1900, Dąbrówka.
    5. Bronisław Górski urodzony(a) 22 lip. 1903, Dąbrówka.
    6. Stefan Górski urodzony(a) 25 lip. 1908, Dąbrówka.
    7. Helena Górska urodzony(a) 14 mar. 1915, Dąbrówka.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Szymon Górski urodzony(a) 30 paź. 1842, Wielgolas (syn Grzegorz Górski oraz Łucja Kowalska).

    Szymon poślubił(a) Urszula Kępkowicz Urszula (córka Piotr Paweł Kępkowicz oraz Marcella Marianna Jaworska) urodzony(a) 17 paź. 1846, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Urszula Kępkowicz urodzony(a) 17 paź. 1846, Wężyczyn (córka Piotr Paweł Kępkowicz oraz Marcella Marianna Jaworska).
    Dzieci:
    1. Marianna Górska urodzony(a) 7 kwie. 1866, Wielgolas.
    2. 1. Dominik Górski urodzony(a) 22 lip. 1868, Wielgolas.
    3. Marianna Górska urodzony(a) 29 sty. 1871, Wielgolas.
    4. Katarzyna Górska urodzony(a) 26 maj 1873, Wielgolas.
    5. Jan Górski urodzony(a) 10 mar. 1876, Wielgolas.
    6. Józefa Górska urodzony(a) 13 maj 1878, Wielgolas.
    7. Weronika Górska urodzony(a) 17 wrz. 1880, Wielgolas.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Grzegorz Górski urodzony(a) 10 mar. 1796, Chyżyny (syn Jakub Górski oraz Katarzyna Rybak).

    Grzegorz poślubił(a) Łucja Kowalska 4 luty 1816, Latowicz. Łucja (córka Andrzej Kowalik oraz Scholastyka Brauła) urodzony(a) 94.12.1796, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Łucja Kowalska urodzony(a) 94.12.1796, Wielgolas (córka Andrzej Kowalik oraz Scholastyka Brauła).
    Dzieci:
    1. Franciszek Ambroży Górski urodzony(a) 3 gru. 1817, Wielgolas.
    2. Jadwiga Franciszka Górska urodzony(a) 16 paź. 1820, Wielgolas.
    3. Ewa Górska urodzony(a) 21 gru. 1822, Wielgolas.
    4. Dominik Górski urodzony(a) 4 sier. 1825, Wielgolas.
    5. Balcer Górski urodzony(a) 6 sty. 1827, Wielgolas.
    6. Katarzyna Górska urodzony(a) 31 mar. 1828, Wielgolas.
    7. Zuzanna Górska urodzony(a) 16 czer. 1832, Wielgolas.
    8. Marianna Górska urodzony(a) 8 sty. 1835, Wielgolas.
    9. Rozalia Górska urodzony(a) 21 sier. 1837, Wielgolas.
    10. 2. Szymon Górski urodzony(a) 30 paź. 1842, Wielgolas.

  3. 6.  Piotr Paweł Kępkowicz urodzony(a) 29 sty. 1815, Wielgolas (syn Jan de Matha Kępkowicz oraz Helena Dyła).

    Piotr poślubił(a) Marcella Marianna Jaworska 2 luty 1836, Latowicz. Marcella (córka Kacper Melchior Jaworski oraz Marianna Świątek) urodzony(a) 25 kwie. 1818, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Marcella Marianna Jaworska urodzony(a) 25 kwie. 1818, Wielgolas (córka Kacper Melchior Jaworski oraz Marianna Świątek).
    Dzieci:
    1. Jan Kępkowicz urodzony(a) 25 luty 1838, Wielgolas.
    2. Marianna Kempkowicz urodzony(a) 27 lip. 1840, Wielgolas.
    3. Wojciech Kempkowicz urodzony(a) 17 kwie. 1843, Wielgolas.
    4. 3. Urszula Kępkowicz urodzony(a) 17 paź. 1846, Wężyczyn.
    5. Monika Kępkowicz urodzony(a) 1 maj 1850, Wielgolas.
    6. Stanisław Kempkowicz urodzony(a) 17 kwie. 1853, Wielgolas.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Jakub Górski urodzony(a) 1733 (syn N Górski); zgon 15 list. 1813, Chyżyny.

    Jakub poślubił(a) Katarzyna Rybak 26 sty. 1783, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Katarzyna Rybak (córka Baltazar Rybak oraz Marianna).
    Dzieci:
    1. Pelagia Górska urodzony(a) 22 mar. 1784, Chyżyny.
    2. Jan Górski urodzony(a) 22 czer. 1787, Chyżyny.
    3. Stanisław Konstanty Górski urodzony(a) 17 list. 1788, Chyżyny.
    4. Daniel Górski urodzony(a) 13 mar. 1791, Chyżyny.
    5. Joanna Górska urodzony(a) 26 gru. 1793, Chyżyny.
    6. 4. Grzegorz Górski urodzony(a) 10 mar. 1796, Chyżyny.
    7. Antoni Górski urodzony(a) 1797, Chyżyny.
    8. Franciszek Górski urodzony(a) 11 paź. 1801, Chyżyny.
    9. Marianna Górska urodzony(a) 3 luty 1805, Chyżyny.

  3. 10.  Andrzej Kowalik

    Andrzej poślubił(a) Scholastyka Brauła Scholastyka (córka Tomasz Brauła oraz Ewa Zwierz) urodzony(a) 12 luty 1763, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Scholastyka Brauła urodzony(a) 12 luty 1763, Wielgolas (córka Tomasz Brauła oraz Ewa Zwierz).
    Dzieci:
    1. Paweł Kowalczyk urodzony(a) 10 sty. 1782, Wielgolas.
    2. Gertruda Kowalczyk urodzony(a) 17 mar. 1784, Wielgolas.
    3. Marcella Kowalczyk urodzony(a) 15 sty. 1787, Wielgolas.
    4. Róża Kowalczyk urodzony(a) 6 wrz. 1787, Wielgolas.
    5. Walenty Kowalczyk urodzony(a) 18 luty 1792, Wielgolas.
    6. Józef Kowalski urodzony(a) 26 kwie. 1795, Wielgolas.
    7. 5. Łucja Kowalska urodzony(a) 94.12.1796, Wielgolas.
    8. Mikołaj Kowalski urodzony(a) 16 gru. 1799, Wielgolas.
    9. Kazimierz Kowalski urodzony(a) 8 mar. 1803, Wielgolas.

  5. 12.  Jan de Matha Kępkowicz urodzony(a) 8 luty 1776, Iwowe (syn Krzysztof Kępkowicz oraz Rozalia Skorupa).

    Jan — Helena Dyła. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Helena Dyła (córka Adalbertus Dyła oraz Katarzyna Leszek).
    Dzieci:
    1. Tomasz Kępkowicz urodzony(a) 15 gru. 1801, Wielgolas; zgon 24 lip. 1804, Wielgolas.
    2. Agata Kępkowicz urodzony(a) 3 luty 1804, Wielgolas; zgon 29 mar. 1806, Wielgolas.
    3. Franciszek Kempkowicz urodzony(a) 29 mar. 1806, Wielgolas.
    4. Franciszka Kempkowicz urodzony(a) 16 luty 1809, Wielgolas.
    5. Grzegorz Maciej Kępkowicz urodzony(a) 23 luty 1812, Wielgolas.
    6. 6. Piotr Paweł Kępkowicz urodzony(a) 29 sty. 1815, Wielgolas.
    7. Ludwika Franciszka Kempkowicz urodzony(a) 1 kwie. 1819, Wielgolas.
    8. Kajetan Kempkowicz urodzony(a) 1 sier. 1822, Wielgolas.

  7. 14.  Kacper Melchior Jaworski urodzony(a) 11 sty. 1794, Wielgolas (syn Jędrzej Jaworski oraz Marianna Łukaszek).

    Kacper poślubił(a) Marianna Świątek 26 sty. 1817, Latowicz. Marianna (córka Andrzej Świątek oraz Anastazja Gajowniczek) urodzony(a) 16 lip. 1797, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Marianna Świątek urodzony(a) 16 lip. 1797, Strachomin (córka Andrzej Świątek oraz Anastazja Gajowniczek).
    Dzieci:
    1. 7. Marcella Marianna Jaworska urodzony(a) 25 kwie. 1818, Wielgolas.
    2. Elżbieta Marianna Jaworska urodzony(a) 11 lip. 1820, Wielgolas.
    3. Maciej Jaworski urodzony(a) 18 luty 1823, Wielgolas.
    4. Mateusz Jaworski urodzony(a) 21 list. 1824, Wielgolas.
    5. Tomasz Jaworski urodzony(a) 18 gru. 1826, Wielgolas.
    6. Scholastyka Jaworska urodzony(a) 22 luty 1829, Wielgolas.
    7. Franciszek Jaworski urodzony(a) 30 mar. 1832, Wielgolas.
    8. Kunegunda Jaworska urodzony(a) 29 lip. 1835, Wielgolas.
    9. Mikołaj Jaworski urodzony(a) 3 gru. 1837, Wielgolas.
    10. Szymon Jaworski urodzony(a) 14 lip. 1840, Wielgolas.


Pokolenie: 5

  1. 16.  N Górski
    Dzieci:
    1. Jan Górski urodzony(a) 1711; zgon 9 luty 1789, Chyżyny.
    2. Andrzej Górski urodzony(a) 1719; zgon 30 wrz. 1799, Borówek.
    3. Mateusz Górski urodzony(a) 1722; zgon 16 luty 1767, Borówek.
    4. 8. Jakub Górski urodzony(a) 1733; zgon 15 list. 1813, Chyżyny.
    5. Laurenty Górski urodzony(a) 1739; zgon 19 luty 1819, Chyżyny.
    6. Fabian Górski urodzony(a) 1745; zgon 20 wrz. 1795, Borówek.

  2. 18.  Baltazar Rybak (syn N Rybak); zgon 30 paź. 1795, Transbór.

    Baltazar — Marianna. [Arkusz rodzinny]


  3. 19.  Marianna
    Dzieci:
    1. Jan Rybak urodzony(a) , Transbór.
    2. Magdalena Rybak urodzony(a) 6 maj 1759, Transbór.
    3. Krystyna Rybak urodzony(a) 25 lip. 1761, Transbór.
    4. 9. Katarzyna Rybak
    5. Stanisław Rybak urodzony(a) 24 list. 1765, Transbór.
    6. Fryderyk Rybak urodzony(a) 10 mar. 1768, Transbór; zgon 28 czer. 1769, Transbór.
    7. Jan Gwalbert Rybak urodzony(a) 3 lip. 1770, Transbór; zgon 5 luty 1773, Transbór.
    8. Gertruda Rybak urodzony(a) 18 list. 1773, Transbór.

  4. 22.  Tomasz Brauła urodzony(a) 1732 (syn N Brauła); zgon 21 kwie. 1772, Waliska.

    Tomasz — Ewa Zwierz. [Arkusz rodzinny]


  5. 23.  Ewa Zwierz
    Dzieci:
    1. Barbara Brauła urodzony(a) 1756, Wielgolas; zgon 23 wrz. 1814, Wielgolas.
    2. Stanisław Brauła urodzony(a) 27 wrz. 1757, Wielgolas.
    3. Magdalena Brauła urodzony(a) 19 lip. 1760, Wielgolas.
    4. 11. Scholastyka Brauła urodzony(a) 12 luty 1763, Wielgolas.
    5. Maciej Brauła urodzony(a) 23 luty 1766, Wielgolas.
    6. Klemens Brauła urodzony(a) 23 list. 1768, Wielgolas; zgon 19 gru. 1774, Wielgolas.
    7. Fabian Brauła urodzony(a) 21 sty. 1772, Wielgolas; zgon 19 maj 1778, Wielgolas.

  6. 24.  Krzysztof Kępkowicz urodzony(a) 1736, Iwowe (syn Antoni Kępkowicz); zgon 12 mar. 1806, Iwowe.

    Krzysztof poślubił(a) Rozalia Skorupa 27 sty. 1765, Latowicz. Rozalia urodzony(a) 1748, Iwowe; zgon 27 kwie. 1793, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  7. 25.  Rozalia Skorupa urodzony(a) 1748, Iwowe; zgon 27 kwie. 1793, Iwowe.
    Dzieci:
    1. Jan Kępkowicz urodzony(a) 29 gru. 1765, Iwowe; zgon 25 sier. 1768, Iwowe.
    2. Władysław (Ludysław, Ludwik) Kępkowicz urodzony(a) 30 czer. 1768, Iwowe.
    3. Błażej Kępkowicz urodzony(a) 2 luty 1770, Iwowe; zgon 19 sier. 1771, Iwowe.
    4. Justyna Kępkowicz urodzony(a) 22 wrz. 1771, Iwowe; zgon 7 lip. 1772, Iwowe.
    5. Petronella Kępkowicz urodzony(a) 25 kwie. 1773, Iwowe.
    6. Romuald Kępkowicz urodzony(a) 7 luty 1775, Iwowe; zgon 14 luty 1775, Iwowe.
    7. 12. Jan de Matha Kępkowicz urodzony(a) 8 luty 1776, Iwowe.
    8. Kazimierz Kępkowicz urodzony(a) 10 mar. 1778, Iwowe.
    9. Fabian Kępkowicz urodzony(a) 18 sty. 1780, Iwowe.
    10. Franciszka Kępkowicz urodzony(a) 3 mar. 1782, Iwowe.
    11. Genowefa Kępkowicz urodzony(a) 3 sty. 1785, Iwowe; zgon 2 gru. 1789, Iwowe.

  8. 26.  Adalbertus Dyła urodzony(a) 1734, Wielgolas (syn N Dyła); zgon 19 gru. 1794, Wielgolas.

    Adalbertus poślubił(a) Katarzyna Leszek 14 luty 1773, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  9. 27.  Katarzyna Leszek
    Dzieci:
    1. Roch Dyła urodzony(a) 16 sier. 1774, Wielgolas.
    2. 13. Helena Dyła
    3. Zofia Dyła urodzony(a) 3 maj 1777, Wielgolas.
    4. Laurenty Dyła urodzony(a) 12 sier. 1781, Wielgolas; zgon 19 gru. 1781, Wielgolas.
    5. Marianna Dyła urodzony(a) 15 wrz. 1782, Wielgolas; zgon 21 lip. 1785, Wielgolas.
    6. Magdalena Dyła urodzony(a) 29 maj 1785, Wielgolas; zgon 4 luty 1787, Wielgolas.
    7. Gracjan Dyła urodzony(a) 19 gru. 1787, Wielgolas; zgon 4 mar. 1788, Wielgolas.
    8. Barbara Dyła urodzony(a) 8 gru. 1789, Wielgolas; zgon 23 sty. 1795, Wielgolas.
    9. Grzegorz Dyła urodzony(a) 13 mar. 1793, Wielgolas; zgon 8 lip. 1794, Wielgolas.

  10. 28.  Jędrzej Jaworski urodzony(a) 1767 (syn N Jaworski); zgon 25 mar. 1812, Wielgolas.

    Jędrzej poślubił(a) Marianna Łukaszek 10 sty. 1790, Latowicz. Marianna (córka Michał Łukaszek oraz Anna) urodzony(a) 12 sier. 1756, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  11. 29.  Marianna Łukaszek urodzony(a) 12 sier. 1756, Wielgolas (córka Michał Łukaszek oraz Anna).
    Dzieci:
    1. Gertruda Jaworska urodzony(a) 13 mar. 1791, Wielgolas.
    2. 14. Kacper Melchior Jaworski urodzony(a) 11 sty. 1794, Wielgolas.
    3. Franciszka Jaworska urodzony(a) 19 sier. 1797, Wielgolas.
    4. Paweł Jaworski urodzony(a) 30 czer. 1800, Wielgolas.

  12. 30.  Andrzej Świątek urodzony(a) 30 list. 1756, Strachomin (syn Andrzej Świątek oraz Marianna).

    Andrzej poślubił(a) Anastazja Gajowniczek 3 luty 1782, Latowicz. Anastazja (córka Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda) urodzony(a) 21 gru. 1763, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  13. 31.  Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 21 gru. 1763, Strachomin (córka Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda).
    Dzieci:
    1. Cecylia Świątek urodzony(a) 22 list. 1782, Strachomin; zgon 20 mar. 1785, Strachomin.
    2. Teresa Świątek urodzony(a) 17 paź. 1784, Strachomin.
    3. Walenty Świątek urodzony(a) 8 kwie. 1786, Strachomin.
    4. Janina Świątek urodzony(a) 29 paź. 1788, Strachomin; zgon 20 gru. 1799, Strachomin.
    5. Dydak Świątek urodzony(a) 13 list. 1790, Strachomin; zgon 7 maj 1792, Strachomin.
    6. Franciszka Świątek urodzony(a) 11.031793, Strachomin; zgon 20 sty. 1796, Strachomin.
    7. 15. Marianna Świątek urodzony(a) 16 lip. 1797, Strachomin.
    8. Jan Świątek urodzony(a) 4 luty 1800, Strachomin.
    9. Antonina Świątek urodzony(a) 1803, Strachomin.
    10. Szczęsny Świątek urodzony(a) 9 sty. 1806, Strachomin.