Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Ignacy Piotr Skorupa

Ignacy Piotr Skorupa

Mężczyzna 1812 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Ignacy Piotr Skorupa urodzony(a) 29 lip. 1812, Iwowe (syn Walenty Skorupa oraz Julianna Kosut).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Walenty Skorupa urodzony(a) 12 luty 1783, Iwowe (syn Adalbertus Skorupa oraz Zofia Koza).

    Walenty poślubił(a) Julianna Kosut 24 sty. 1808, Latowicz. Julianna (córka Kazimierz Kosut oraz Agata Domoń) urodzony(a) 25 maj 1790, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Julianna Kosut urodzony(a) 25 maj 1790, Iwowe (córka Kazimierz Kosut oraz Agata Domoń).
    Dzieci:
    1. Marianna Skorupa urodzony(a) 19 sier. 1809, Iwowe.
    2. 1. Ignacy Piotr Skorupa urodzony(a) 29 lip. 1812, Iwowe.
    3. Piotr Paweł Skorupa urodzony(a) 3 czer. 1814, Iwowe.
    4. Jan Feliks Skorupa urodzony(a) 3 czer. 1814, Iwowe.
    5. Krystyna Skorupa urodzony(a) 23 lip. 1815, Iwowe.
    6. Benedykt Józef Skorupa urodzony(a) 23 lip. 1815, Iwowe.
    7. Ambroży Mikołaj Skorupa urodzony(a) 7 gru. 1817, Iwowe.
    8. Tekla Krystyna Skorupa urodzony(a) 9 sier. 1820, Iwowe.
    9. Kunegunda Skorupa urodzony(a) 26 luty 1823, Iwowe.
    10. Klemens Skorupa urodzony(a) 27 list. 1825, Iwowe.
    11. Tekla Skorupa urodzony(a) 6 lip. 1829, Iwowe.
    12. Mateusz Skorupa urodzony(a) 29 paź. 1831, Iwowe.
    13. Karolina Skorupa urodzony(a) 29 paź. 1831, Iwowe.
    14. Katarzyna Skorupa urodzony(a) 24 list. 1835, Iwowe.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Adalbertus Skorupa urodzony(a) 16 kwie. 1759, Iwowe (syn Tomasz Skorupa oraz Regina); zgon 26 maj 1807, Iwowe.

    Adalbertus poślubił(a) Zofia Koza 16 sty. 1780, Latowicz. Zofia (córka Marcin Koza oraz Ewa) urodzony(a) 21 kwie. 1757, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Zofia Koza urodzony(a) 21 kwie. 1757, Strachomin (córka Marcin Koza oraz Ewa).
    Dzieci:
    1. Agata Skorupa urodzony(a) 4 luty 1781, Iwowe; zgon 5 mar. 1796, Iwowe.
    2. 2. Walenty Skorupa urodzony(a) 12 luty 1783, Iwowe.
    3. Magdalena Skorupa urodzony(a) 27 maj 1785, Iwowe.
    4. Julian Skorupa urodzony(a) 16 mar. 1788, Iwowe.
    5. Wiktoria Skorupa urodzony(a) 26 sty. 1790, Iwowe.
    6. Monika Skorupa urodzony(a) 4 maj 1792, Iwowe; zgon 13 wrz. 1794, Iwowe.
    7. Marianna Skorupa urodzony(a) 5 paź. 1794, Iwowe; zgon 10 paź. 1794, Iwowe.
    8. Łucja Skorupa urodzony(a) 15 gru. 1795, Iwowe; zgon 19 gru. 1795, Iwowe.
    9. Karol Skorupa urodzony(a) 6 list. 1797, Iwowe; zgon 7 lip. 1800, Iwowe.

  3. 6.  Kazimierz Kosut urodzony(a) , Iwowe (syn N Kosut).

    Kazimierz poślubił(a) Agata Domoń 4 luty 1770, Latowicz. Agata urodzony(a) , Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Agata Domoń urodzony(a) , Wężyczyn.
    Dzieci:
    1. Jan Kosut urodzony(a) 22 czer. 1773, Iwowe.
    2. Ignacy Kosut urodzony(a) 6 luty 1775, Iwowe.
    3. Mikołaj Kosut urodzony(a) 9 gru. 1776, Iwowe.
    4. Jan Gwalbert Kosut urodzony(a) 12 lip. 1779, Iwowe.
    5. Piotr Kosut urodzony(a) 30 czer. 1781, Iwowe.
    6. Paweł Kosut urodzony(a) 30 czer. 1781, Iwowe.
    7. Karol Kosut urodzony(a) 2 list. 1783, Iwowe; zgon 30 wrz. 1784, Iwowe.
    8. Krystyna Kosut urodzony(a) 18 sier. 1785, Iwowe; zgon 15 sty. 1786, Iwowe.
    9. Katarzyna Kosut urodzony(a) 19 list. 1786, Iwowe.
    10. Urban Kosut urodzony(a) 25 maj 1790, Iwowe.
    11. 3. Julianna Kosut urodzony(a) 25 maj 1790, Iwowe.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Tomasz Skorupa urodzony(a) 1705 (syn N Skorupa); zgon 2 sty. 1785, Iwowe.

    Tomasz — Regina. Regina urodzony(a) 1719; zgon 26 gru. 1779, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Regina urodzony(a) 1719; zgon 26 gru. 1779, Iwowe.
    Dzieci:
    1. Adalbertus Skorupa urodzony(a) 25 kwie. 1756, Iwowe; zgon 26 kwie. 1774, Iwowe.
    2. 4. Adalbertus Skorupa urodzony(a) 16 kwie. 1759, Iwowe; zgon 26 maj 1807, Iwowe.

  3. 10.  Marcin Koza

    Marcin — Ewa. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Ewa
    Dzieci:
    1. 5. Zofia Koza urodzony(a) 21 kwie. 1757, Strachomin.
    2. Tomasz Koza urodzony(a) 9 gru. 1759, Strachomin.
    3. Łukasz Koza

  5. 12.  N Kosut
    Dzieci:
    1. Paweł Kosut urodzony(a) 1678; zgon 16 lip. 1768, Iwowe.
    2. Maciej Kosut urodzony(a) 1720, Iwowe; zgon 27 sty. 1800, Iwowe.
    3. Łukasz Kosut urodzony(a) 1724, Iwowe; zgon 18 maj 1774, Iwowe.
    4. Adalbertus Kosut urodzony(a) 1724, Iwowe; zgon 7 list. 1794, Iwowe.
    5. Bartłomiej Kosut urodzony(a) 1735, Iwowe; zgon 30 wrz. 1795, Iwowe.
    6. Marcin Kosut urodzony(a) 1741, Iwowe; zgon 7 wrz. 1811, Iwowe.
    7. Krystyna Kosut
    8. 6. Kazimierz Kosut urodzony(a) , Iwowe.
    9. Adalbertus Kosut
    10. Tomasz Kosut
    11. Grzegorz Kosut
    12. Antoni Kosut urodzony(a) 1751, Iwowe; zgon 7 maj 1801, Iwowe.
    13. Walenty Kosut urodzony(a) 1753, Iwowe; zgon 25 wrz. 1793, Iwowe.
    14. Marianna Kosut urodzony(a) 1753, Iwowe; zgon 11 paź. 1773, Iwowe.
    15. Marianna Kosut urodzony(a) , Iwowe; zgon 1763, Iwowe.
    16. Teresa Kosut urodzony(a) 1760, Iwowe; zgon 23 mar. 1793, Iwowe.


Pokolenie: 5

  1. 16.  N Skorupa
    Dzieci:
    1. 8. Tomasz Skorupa urodzony(a) 1705; zgon 2 sty. 1785, Iwowe.
    2. Walenty Skorupa urodzony(a) 1727; zgon 19 sier. 1777, Iwowe.
    3. Antoni Skorupa urodzony(a) 1728; zgon 30 sty. 1798, Iwowe.
    4. Bartłomiej Skorupa
    5. Michał Skorupa
    6. Józef Skorupa