Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Weronika Skorupa

Weronika Skorupa

Kobieta 1851 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Weronika Skorupa urodzony(a) 11 kwie. 1851, Iwowe (córka Ambroży Mikołaj Skorupa oraz Salomea Gertruda Szafrańska).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Ambroży Mikołaj Skorupa urodzony(a) 7 gru. 1817, Iwowe (syn Walenty Skorupa oraz Julianna Kosut).

    Ambroży poślubił(a) Salomea Gertruda Szafrańska 18 list. 1839, Latowicz. Salomea (córka Wawrzyniec Szafrański oraz Katarzyna Maciejec) urodzony(a) 14 list. 1819, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Salomea Gertruda Szafrańska urodzony(a) 14 list. 1819, Kamionka (córka Wawrzyniec Szafrański oraz Katarzyna Maciejec).
    Dzieci:
    1. Agnieszka Skorupa urodzony(a) 19 sty. 1841, Iwowe.
    2. Marcin Skorupa urodzony(a) 12 list. 1842, Iwowe.
    3. Marianna Skorupa urodzony(a) 12 sier. 1845, Iwowe.
    4. Marianna Skorupa urodzony(a) 6 gru. 1847, Iwowe.
    5. Marianna Skorupa urodzony(a) 1 luty 1849, Iwowe.
    6. 1. Weronika Skorupa urodzony(a) 11 kwie. 1851, Iwowe.
    7. Wojciech Skorupa urodzony(a) 22 kwie. 1852, Iwowe.
    8. Katarzyna Skorupa urodzony(a) 21 paź. 1856, Iwowe.
    9. Piotr Skorupa urodzony(a) 15 maj 1859, Iwowe.
    10. Mikołaj Skorupa urodzony(a) 5 gru. 1863, Iwowe.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Walenty Skorupa urodzony(a) 12 luty 1783, Iwowe (syn Adalbertus Skorupa oraz Zofia Koza).

    Walenty poślubił(a) Julianna Kosut 24 sty. 1808, Latowicz. Julianna (córka Kazimierz Kosut oraz Agata Domoń) urodzony(a) 25 maj 1790, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Julianna Kosut urodzony(a) 25 maj 1790, Iwowe (córka Kazimierz Kosut oraz Agata Domoń).
    Dzieci:
    1. Marianna Skorupa urodzony(a) 19 sier. 1809, Iwowe.
    2. Ignacy Piotr Skorupa urodzony(a) 29 lip. 1812, Iwowe.
    3. Piotr Paweł Skorupa urodzony(a) 3 czer. 1814, Iwowe.
    4. Jan Feliks Skorupa urodzony(a) 3 czer. 1814, Iwowe.
    5. Krystyna Skorupa urodzony(a) 23 lip. 1815, Iwowe.
    6. Benedykt Józef Skorupa urodzony(a) 23 lip. 1815, Iwowe.
    7. 2. Ambroży Mikołaj Skorupa urodzony(a) 7 gru. 1817, Iwowe.
    8. Tekla Krystyna Skorupa urodzony(a) 9 sier. 1820, Iwowe.
    9. Kunegunda Skorupa urodzony(a) 26 luty 1823, Iwowe.
    10. Klemens Skorupa urodzony(a) 27 list. 1825, Iwowe.
    11. Tekla Skorupa urodzony(a) 6 lip. 1829, Iwowe.
    12. Mateusz Skorupa urodzony(a) 29 paź. 1831, Iwowe.
    13. Karolina Skorupa urodzony(a) 29 paź. 1831, Iwowe.
    14. Katarzyna Skorupa urodzony(a) 24 list. 1835, Iwowe.

  3. 6.  Wawrzyniec Szafrański urodzony(a) 6 wrz. 1795, Latowicz (syn Adam Szafrański oraz Urszula Jarmul).

    Wawrzyniec poślubił(a) Katarzyna Maciejec 21 paź. 1810, Latowicz. Katarzyna (córka Laurenty Maciejec oraz Marianna Jakuskowa) urodzony(a) 16 list. 1794, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Katarzyna Maciejec urodzony(a) 16 list. 1794, Kamionka (córka Laurenty Maciejec oraz Marianna Jakuskowa).
    Dzieci:
    1. Sylwester Jan Szafrański urodzony(a) 28 gru. 1811, Kamionka.
    2. Piotr Walenty Szafrański urodzony(a) 18 luty 1815, Kamionka.
    3. Aleksy Kilian Szafrański urodzony(a) 10 lip. 1817, Kamionka.
    4. 3. Salomea Gertruda Szafrańska urodzony(a) 14 list. 1819, Kamionka.
    5. Anna Szafrańska urodzony(a) 22 lip. 1822, Kamionka.
    6. Helena Szafrańska urodzony(a) 3 mar. 1824, Kamionka.
    7. Marianna Szafrańska urodzony(a) 7 sty. 1827, Kamionka.
    8. Agnieszka Szafrańska urodzony(a) 15 luty 1833, Kamionka.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Adalbertus Skorupa urodzony(a) 16 kwie. 1759, Iwowe (syn Tomasz Skorupa oraz Regina); zgon 26 maj 1807, Iwowe.

    Adalbertus poślubił(a) Zofia Koza 16 sty. 1780, Latowicz. Zofia (córka Marcin Koza oraz Ewa) urodzony(a) 21 kwie. 1757, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Zofia Koza urodzony(a) 21 kwie. 1757, Strachomin (córka Marcin Koza oraz Ewa).
    Dzieci:
    1. Agata Skorupa urodzony(a) 4 luty 1781, Iwowe; zgon 5 mar. 1796, Iwowe.
    2. 4. Walenty Skorupa urodzony(a) 12 luty 1783, Iwowe.
    3. Magdalena Skorupa urodzony(a) 27 maj 1785, Iwowe.
    4. Julian Skorupa urodzony(a) 16 mar. 1788, Iwowe.
    5. Wiktoria Skorupa urodzony(a) 26 sty. 1790, Iwowe.
    6. Monika Skorupa urodzony(a) 4 maj 1792, Iwowe; zgon 13 wrz. 1794, Iwowe.
    7. Marianna Skorupa urodzony(a) 5 paź. 1794, Iwowe; zgon 10 paź. 1794, Iwowe.
    8. Łucja Skorupa urodzony(a) 15 gru. 1795, Iwowe; zgon 19 gru. 1795, Iwowe.
    9. Karol Skorupa urodzony(a) 6 list. 1797, Iwowe; zgon 7 lip. 1800, Iwowe.

  3. 10.  Kazimierz Kosut urodzony(a) , Iwowe (syn N Kosut).

    Kazimierz poślubił(a) Agata Domoń 4 luty 1770, Latowicz. Agata urodzony(a) , Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Agata Domoń urodzony(a) , Wężyczyn.
    Dzieci:
    1. Jan Kosut urodzony(a) 22 czer. 1773, Iwowe.
    2. Ignacy Kosut urodzony(a) 6 luty 1775, Iwowe.
    3. Mikołaj Kosut urodzony(a) 9 gru. 1776, Iwowe.
    4. Jan Gwalbert Kosut urodzony(a) 12 lip. 1779, Iwowe.
    5. Piotr Kosut urodzony(a) 30 czer. 1781, Iwowe.
    6. Paweł Kosut urodzony(a) 30 czer. 1781, Iwowe.
    7. Karol Kosut urodzony(a) 2 list. 1783, Iwowe; zgon 30 wrz. 1784, Iwowe.
    8. Krystyna Kosut urodzony(a) 18 sier. 1785, Iwowe; zgon 15 sty. 1786, Iwowe.
    9. Katarzyna Kosut urodzony(a) 19 list. 1786, Iwowe.
    10. Urban Kosut urodzony(a) 25 maj 1790, Iwowe.
    11. 5. Julianna Kosut urodzony(a) 25 maj 1790, Iwowe.

  5. 12.  Adam Szafrański

    Adam poślubił(a) Urszula Jarmul Urszula (córka Jakub Jarmul oraz Jadwiga) urodzony(a) 6 list. 1765, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Urszula Jarmul urodzony(a) 6 list. 1765, Latowicz (córka Jakub Jarmul oraz Jadwiga).
    Dzieci:
    1. Apolonia Szafrańska urodzony(a) 11 luty 1784, Latowicz.
    2. 6. Wawrzyniec Szafrański urodzony(a) 6 wrz. 1795, Latowicz.
    3. Sylwester Szafrański urodzony(a) 31 gru. 1796, Latowicz.

  7. 14.  Laurenty Maciejec urodzony(a) 13 sier. 1765, Dąbrówka (syn Adalbertus Maciejec oraz Teresa Cierzniowa); zgon 6 lip. 1813, Dąbrówka.

    Laurenty poślubił(a) Marianna Jakuskowa [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Marianna Jakuskowa
    Dzieci:
    1. Łucja Maciejec urodzony(a) 14 gru. 1790, Kamionka; zgon 20 luty 1791, Kamionka.
    2. Kazimierz Maciejec urodzony(a) 1 mar. 1792, Kamionka.
    3. 7. Katarzyna Maciejec urodzony(a) 16 list. 1794, Kamionka.
    4. Scholastyka Maciejec urodzony(a) 18 luty 1798, Kamionka.
    5. Monika Maciejec urodzony(a) 11 maj 1800, Kamionka; zgon 17 maj 1800, Kamionka.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Tomasz Skorupa urodzony(a) 1705 (syn N Skorupa); zgon 2 sty. 1785, Iwowe.

    Tomasz — Regina. Regina urodzony(a) 1719; zgon 26 gru. 1779, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Regina urodzony(a) 1719; zgon 26 gru. 1779, Iwowe.
    Dzieci:
    1. Adalbertus Skorupa urodzony(a) 25 kwie. 1756, Iwowe; zgon 26 kwie. 1774, Iwowe.
    2. 8. Adalbertus Skorupa urodzony(a) 16 kwie. 1759, Iwowe; zgon 26 maj 1807, Iwowe.

  3. 18.  Marcin Koza

    Marcin — Ewa. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Ewa
    Dzieci:
    1. 9. Zofia Koza urodzony(a) 21 kwie. 1757, Strachomin.
    2. Tomasz Koza urodzony(a) 9 gru. 1759, Strachomin.
    3. Łukasz Koza

  5. 20.  N Kosut
    Dzieci:
    1. Paweł Kosut urodzony(a) 1678; zgon 16 lip. 1768, Iwowe.
    2. Maciej Kosut urodzony(a) 1720, Iwowe; zgon 27 sty. 1800, Iwowe.
    3. Łukasz Kosut urodzony(a) 1724, Iwowe; zgon 18 maj 1774, Iwowe.
    4. Adalbertus Kosut urodzony(a) 1724, Iwowe; zgon 7 list. 1794, Iwowe.
    5. Bartłomiej Kosut urodzony(a) 1735, Iwowe; zgon 30 wrz. 1795, Iwowe.
    6. Marcin Kosut urodzony(a) 1741, Iwowe; zgon 7 wrz. 1811, Iwowe.
    7. Krystyna Kosut
    8. 10. Kazimierz Kosut urodzony(a) , Iwowe.
    9. Adalbertus Kosut
    10. Tomasz Kosut
    11. Grzegorz Kosut
    12. Antoni Kosut urodzony(a) 1751, Iwowe; zgon 7 maj 1801, Iwowe.
    13. Walenty Kosut urodzony(a) 1753, Iwowe; zgon 25 wrz. 1793, Iwowe.
    14. Marianna Kosut urodzony(a) 1753, Iwowe; zgon 11 paź. 1773, Iwowe.
    15. Marianna Kosut urodzony(a) , Iwowe; zgon 1763, Iwowe.
    16. Teresa Kosut urodzony(a) 1760, Iwowe; zgon 23 mar. 1793, Iwowe.

  6. 26.  Jakub Jarmul urodzony(a) 1717, Latowicz; zgon 20 sty. 1777, Latowicz.

    Jakub — Jadwiga. Jadwiga urodzony(a) 1717, Latowicz; zgon 11 maj 1797, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  7. 27.  Jadwiga urodzony(a) 1717, Latowicz; zgon 11 maj 1797, Latowicz.
    Dzieci:
    1. Krystyna Jarmul urodzony(a) 1752, Latowicz; zgon 12 wrz. 1782, Latowicz.
    2. Tomasz Jarmul urodzony(a) 22 gru. 1759, Latowicz.
    3. Laurenty Jarmul urodzony(a) 5 sier. 1762, Latowicz; zgon 15 kwie. 1816, Latowicz.
    4. 13. Urszula Jarmul urodzony(a) 6 list. 1765, Latowicz.

  8. 28.  Adalbertus Maciejec urodzony(a) 1734, Dąbrówka (syn N Maciejec); zgon 15 wrz. 1774, Dąbrówka.

    Adalbertus poślubił(a) Teresa Cierzniowa 15 list. 1761, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  9. 29.  Teresa Cierzniowa
    Dzieci:
    1. Ignacy Maciejec urodzony(a) 20 luty 1763, Dąbrówka.
    2. 14. Laurenty Maciejec urodzony(a) 13 sier. 1765, Dąbrówka; zgon 6 lip. 1813, Dąbrówka.
    3. Błażej Maciejec urodzony(a) 2 luty 1769, Dąbrówka.