Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Tomasz Dyła

Tomasz Dyła

Mężczyzna 1841 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Tomasz Dyła urodzony(a) 15 gru. 1841, Kamionka (syn Wawrzyniec Dyła oraz Anastazja Reda).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Wawrzyniec Dyła urodzony(a) 11 sier. 1817, Kamionka (syn Godfryd Dyła oraz Izabella Luba).

    Wawrzyniec poślubił(a) Anastazja Reda 15 list. 1840, Latowicz. Anastazja (córka Kazimierz Reda oraz Justyna Niedek) urodzony(a) 19 gru. 1807, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Anastazja Reda urodzony(a) 19 gru. 1807, Strachomin (córka Kazimierz Reda oraz Justyna Niedek).
    Dzieci:
    1. 1. Tomasz Dyła urodzony(a) 15 gru. 1841, Kamionka.
    2. Zuzanna Dyła urodzony(a) 10 sier. 1844, Kamionka.
    3. Łucja Dyła urodzony(a) 11 gru. 1847, Kamionka.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Godfryd Dyła urodzony(a) 13 sty. 1787, Kamionka (syn Benedykt Dyła oraz Elżbieta Szostak).

    Godfryd poślubił(a) Izabella Luba 21 luty 1807, Latowicz. Izabella (córka Stefan Luba oraz Teresa Myka) urodzony(a) 23 kwie. 1786, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Izabella Luba urodzony(a) 23 kwie. 1786, Transbór (córka Stefan Luba oraz Teresa Myka).
    Dzieci:
    1. Szczepan Tomasz Dyła urodzony(a) 26 gru. 1810, Kamionka.
    2. Augustyn Dyła urodzony(a) 26 paź. 1810, Kamionka.
    3. Jędrzej Klemens Dyła urodzony(a) 18 list. 1812, Kamionka.
    4. Grzegorz Piotr Dyła urodzony(a) 23 luty 1816, Kamionka.
    5. 2. Wawrzyniec Dyła urodzony(a) 11 sier. 1817, Kamionka.
    6. Dominik Krzysztof Dyła urodzony(a) 3 sier. 1820, Kamionka.
    7. Tomasz Dyliński urodzony(a) 9 gru. 1824, Kamionka.
    8. Marianna Dyła urodzony(a) 22 kwie. 1829, Kamionka.

  3. 6.  Kazimierz Reda urodzony(a) 4 mar. 1772, Strachomin (syn Maciej Reda oraz Marianna Chrzanowska).

    Kazimierz poślubił(a) Justyna Niedek 31 sty. 1796, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Justyna Niedek
    Dzieci:
    1. Anastazja Reda urodzony(a) 20 kwie. 1797, Strachomin; zgon 3 list. 1800, Strachomin.
    2. Bonifacy Reda urodzony(a) 20 czer. 1799, Strachomin; zgon 21 czer. 1799, Strachomin.
    3. Jakub Reda urodzony(a) 22 lip. 1800, Oleksianka.
    4. Zofia Reda urodzony(a) 6 kwie. 1803, Strachomin; zgon 17 wrz. 1809, Strachomin.
    5. Marianna Reda urodzony(a) 8 wrz. 1805, Strachomin; zgon 20 mar. 1807, Strachomin.
    6. 3. Anastazja Reda urodzony(a) 19 gru. 1807, Strachomin.
    7. Franciszek Mateusz Reda urodzony(a) 17 wrz. 1810, Strachomin.
    8. Franciszek Reda urodzony(a) 19 wrz. 1810, Strachomin.
    9. Joanna Krystyna Reda urodzony(a) 17 maj 1814, Strachomin.
    10. Elżbieta Małgorzata Reda urodzony(a) 1 lip. 1816, Strachomin.
    11. Mikołaj Damazy Reda urodzony(a) 12 gru. 1819, Strachomin.
    12. Eleonora Reda urodzony(a) 18 luty 1823, Strachomin.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Benedykt Dyła urodzony(a) 30 mar. 1758, Kamionka (syn Jakub Dyła oraz Marianna).

    Benedykt poślubił(a) Elżbieta Szostak 26 luty 1786, Latowicz. Elżbieta (córka Adalbertus Szostak oraz Łucja) urodzony(a) 26 mar. 1760, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Elżbieta Szostak urodzony(a) 26 mar. 1760, Wężyczyn (córka Adalbertus Szostak oraz Łucja).
    Dzieci:
    1. izydor Dyła urodzony(a) 5 kwie. 1784, Kamionka; zgon 26 list. 1784, Kamionka.
    2. 4. Godfryd Dyła urodzony(a) 13 sty. 1787, Kamionka.
    3. Mikołaj Dyła urodzony(a) 6 gru. 1789, Kamionka.
    4. Jan Dyła urodzony(a) 8 luty 1792, Kamionka.
    5. Izydor Dyła urodzony(a) 10 kwie. 1793, Kamionka; zgon 16 czer. 1802, Kamionka.
    6. Piotr Dyła urodzony(a) 2 sier. 1796, Kamionka; zgon 2 lip. 1816, Kamionka.
    7. Józef Dyła urodzony(a) 1 kwie. 1799, Kamionka; zgon 17 kwie. 1799, Kamionka.
    8. Jacek Dyła urodzony(a) 22 sier. 1802, Kamionka.

  3. 10.  Stefan Luba urodzony(a) 31 gru. 1758, Borówek (syn Laurenty Luba oraz Jadwiga Woytówna).

    Stefan — Teresa Myka. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Teresa Myka
    Dzieci:
    1. 5. Izabella Luba urodzony(a) 23 kwie. 1786, Transbór.

  5. 12.  Maciej Reda (syn N Reda).

    Maciej poślubił(a) Marianna Chrzanowska 1 luty 1756, Latowicz. Marianna urodzony(a) 1720; zgon 15 sier. 1790, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Marianna Chrzanowska urodzony(a) 1720; zgon 15 sier. 1790, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Katarzyna Reda urodzony(a) 25 list. 1756, Strachomin.
    2. Franciszka Reda urodzony(a) 25 paź. 1767, Strachomin.
    3. 6. Kazimierz Reda urodzony(a) 4 mar. 1772, Strachomin.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Jakub Dyła (syn N Dyła).

    Jakub — Marianna. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Marianna
    Dzieci:
    1. 8. Benedykt Dyła urodzony(a) 30 mar. 1758, Kamionka.

  3. 18.  Adalbertus Szostak

    Adalbertus — Łucja. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Łucja
    Dzieci:
    1. 9. Elżbieta Szostak urodzony(a) 26 mar. 1760, Wężyczyn.

  5. 20.  Laurenty Luba urodzony(a) 1720, Transbór (syn Maciej Luba oraz Zofia); zgon 19 luty 1788, Transbór.

    Laurenty poślubił(a) Jadwiga Woytówna 30 sty. 1757, Latowicz. Jadwiga urodzony(a) 1699, Borówek; zgon 17 gru. 1799, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Jadwiga Woytówna urodzony(a) 1699, Borówek; zgon 17 gru. 1799, Transbór.
    Dzieci:
    1. 10. Stefan Luba urodzony(a) 31 gru. 1758, Borówek.
    2. Maciej Luba urodzony(a) 27 luty 1762, Transbór.
    3. Marcella Luba urodzony(a) 1 sty. 1767, Transbór.
    4. Mikołaj Luba urodzony(a) 8 gru. 1776, Transbór.

  7. 24.  N Reda
    Dzieci:
    1. Hiacynt Reda urodzony(a) 1722, Strachomin; zgon 22 lip. 1790, Wężyczyn.
    2. Józef Reda
    3. Dominik Reda urodzony(a) 1724; zgon 28 paź. 1794, Chyżyny.
    4. Marcin Reda urodzony(a) 1725; zgon 14 sty. 1795, Strachomin.
    5. Franciszek Reda zgon 20 luty 1813, Strachomin.
    6. Paweł Reda urodzony(a) 1735; zgon 9 gru. 1795, Strachomin.
    7. Mikołaj Reda
    8. Paweł Reda urodzony(a) 1738; zgon 17 maj 1802, Oleksianka.
    9. 12. Maciej Reda
    10. Bartłomiej Reda urodzony(a) 1739, Strachomin; zgon 8 kwie. 1795, Strachomin.
    11. Ignacy Reda urodzony(a) 1743; zgon 3 kwie. 1796, Wężyczyn.
    12. Bartłomiej Reda urodzony(a) 1745.