Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Józef Stanisław Pielasa

Józef Stanisław Pielasa

Mężczyzna 1928 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Józef Stanisław Pielasa urodzony(a) 23 mar. 1928, Latowicz (syn Jan Pielasa oraz Aleksandra Ośko).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Jan PielasaJan Pielasa urodzony(a) 10 maj 1888, Chyżyny (syn Jan Pielasa oraz Franciszka Wójcik).

    Jan poślubił(a) Aleksandra Ośko 8 czer. 1924, Latowicz. Aleksandra (córka Jan Ośko oraz Katarzyna Czerwińska) urodzony(a) 1902, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Aleksandra Ośko urodzony(a) 1902, Latowicz (córka Jan Ośko oraz Katarzyna Czerwińska).
    Dzieci:
    1. Marian Pielasa urodzony(a) 7 list. 1925, Latowicz.
    2. 1. Józef Stanisław Pielasa urodzony(a) 23 mar. 1928, Latowicz.
    3. Marianna Halina Pielasa urodzony(a) 18 czer. 1931, Latowicz.
    4. Tadeusz Pielasa urodzony(a) 10 sty. 1934, Latowicz.
    5. Janina Pielasa urodzony(a) 27 paź. 1934, Latowicz.
    6. Marianna Pielasa urodzony(a) 14 sty. 1937, Latowicz.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Jan Pielasa urodzony(a) 18 paź. 1850, Chyżyny (syn Walenty Faustyn Pielasa oraz Salomea Katarzyna Górska).

    Jan poślubił(a) Franciszka Wójcik 7 list. 1880, Latowicz. Franciszka (córka Teodor Wójcik oraz Marianna Józefa Chrust) urodzony(a) 1 kwie. 1863, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Franciszka Wójcik urodzony(a) 1 kwie. 1863, Chyżyny (córka Teodor Wójcik oraz Marianna Józefa Chrust).
    Dzieci:
    1. Marianna Pielasa urodzony(a) 5 gru. 1881, Chyżyny.
    2. Antoni Pielasa urodzony(a) 29 maj 1884, Chyżyny.
    3. Aleksandra Pielasa urodzony(a) 1 maj 1886, Latowicz.
    4. 2. Jan Pielasa urodzony(a) 10 maj 1888, Chyżyny.
    5. Weronika Pielasa urodzony(a) 27 sty. 1891, Chyżyny.
    6. Stanisław Pielasa urodzony(a) 21 sier. 1893, Chyżyny.
    7. Katarzyna Pielasa urodzony(a) 4 wrz. 1895, Chyżyny.
    8. Piotr Pielasa urodzony(a) 15 gru. 1897, Chyżyny.
    9. Julianna Pielasa urodzony(a) 1 wrz. 1900, Chyżyny.
    10. Helena Pielasa urodzony(a) 7 sty. 1903, Chyżyny.

  3. 6.  Jan Ośko urodzony(a) 1865, Lipiny (syn Anastazy Ośko oraz Łucja Sujak).

    Jan — Katarzyna Czerwińska. Katarzyna (córka Kazimierz Czerwiński oraz Marianna Fijołek) urodzony(a) 27 luty 1878, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Katarzyna Czerwińska urodzony(a) 27 luty 1878, Wężyczyn (córka Kazimierz Czerwiński oraz Marianna Fijołek).
    Dzieci:
    1. Stanisław Ośko urodzony(a) 1899, Wężyczyn.
    2. 3. Aleksandra Ośko urodzony(a) 1902, Latowicz.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Walenty Faustyn Pielasa urodzony(a) 16 luty 1814, Chyżyny (syn Kacper Pielasa oraz Julianna Gajowniczek).

    Walenty poślubił(a) Salomea Katarzyna Górska 22 luty 1835, Chyżyny. Salomea (córka Daniel Górski oraz Katarzyna Świątek) urodzony(a) 25 list. 1816, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Salomea Katarzyna Górska urodzony(a) 25 list. 1816, Chyżyny (córka Daniel Górski oraz Katarzyna Świątek).
    Dzieci:
    1. Marianna Pielasa urodzony(a) 8 gru. 1836, Chyżyny.
    2. Franciszek Pielasa urodzony(a) 30 mar. 1841, Chyżyny.
    3. Józef Pielasa urodzony(a) 19 mar. 1844, Chyżyny.
    4. Paweł Pielasa urodzony(a) 20 sty. 1847, Chyżyny.
    5. Teresa Pielasa urodzony(a) 18 paź. 1849, Chyżyny.
    6. 4. Jan Pielasa urodzony(a) 18 paź. 1850, Chyżyny.
    7. Piotr Pielasa urodzony(a) 30 lip. 1858, Chyżyny.
    8. Piotr Pielasa urodzony(a) 18 czer. 1861, Chyżyny.
    9. Michał Pielasa urodzony(a) 6 wrz. 1864, Chyżyny.

  3. 10.  Teodor Wójcik urodzony(a) 7 list. 1825, Transbór (syn Stanisław Wójcik oraz Franciszka Budzińska).

    Teodor poślubił(a) Marianna Józefa Chrust 9 luty 1846, Latowicz. Marianna (córka Mikołaj Chrust oraz Teresa Bobotek) urodzony(a) 3 lip. 1819, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Marianna Józefa Chrust urodzony(a) 3 lip. 1819, Chyżyny (córka Mikołaj Chrust oraz Teresa Bobotek).
    Dzieci:
    1. Wincenty Wójcik urodzony(a) 18 lip. 1848, Chyżyny.
    2. Julianna Wójcik urodzony(a) 19 maj 1850, Chyżyny.
    3. Katarzyna Wójcik urodzony(a) 23 list. 1851, Chyżyny.
    4. Zuzanna Wójcik urodzony(a) 16 wrz. 1853, Chyżyny.
    5. Katarzyna Wójcik urodzony(a) 24 wrz. 1857, Chyżyny.
    6. 5. Franciszka Wójcik urodzony(a) 1 kwie. 1863, Chyżyny.

  5. 12.  Anastazy Ośko

    Anastazy — Łucja Sujak. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Łucja Sujak
    Dzieci:
    1. 6. Jan Ośko urodzony(a) 1865, Lipiny.

  7. 14.  Kazimierz Czerwiński urodzony(a) 23 luty 1838, Transbór (syn Jan Czerwiński oraz Krystyna Marianna Kulik).

    Kazimierz poślubił(a) Marianna Fijołek 15 luty 1860, Latowicz. Marianna (córka Franciszek Ludwik Fijołek oraz Agnieszka Świątek) urodzony(a) 23 sier. 1846, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Marianna Fijołek urodzony(a) 23 sier. 1846, Wężyczyn (córka Franciszek Ludwik Fijołek oraz Agnieszka Świątek).
    Dzieci:
    1. Maria Magdalena Czerwińska urodzony(a) 20 lip. 1865, Wężyczyn.
    2. Szczepan Czerwiński urodzony(a) 16 gru. 1866, Wężyczyn.
    3. Agnieszka Czerwińska urodzony(a) 23 wrz. 1869, Wężyczyn.
    4. Jan Czerwiński urodzony(a) 6 czer. 1872, Wężyczyn.
    5. Ludwik Czerwiński urodzony(a) 20 sier. 1875, Wężyczyn.
    6. 7. Katarzyna Czerwińska urodzony(a) 27 luty 1878, Wężyczyn.
    7. Marianna Czerwińska urodzony(a) 23 luty 1881, Wężyczyn.
    8. Helena Czerwińska urodzony(a) 11 czer. 1882, Wężyczyn.
    9. Julianna Czerwińska urodzony(a) 5 maj 1884, Wężyczyn.
    10. Helena Czerwińska urodzony(a) 13 sty. 1888, Wężyczyn.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Kacper Pielasa urodzony(a) 7 sty. 1778, Chyżyny (syn Jakub Pielasa oraz Marianna Grzenda).

    Kacper poślubił(a) Julianna Gajowniczek 12 sty. 1806, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Julianna Gajowniczek
    Dzieci:
    1. Piotr Pielasa urodzony(a) 28 luty 1808, Chyżyny.
    2. Jan Szczepan Pielasa urodzony(a) 26 gru. 1810, Chyżyny.
    3. Stefan Pielasa urodzony(a) 26 gru. 1810, Chyżyny.
    4. 8. Walenty Faustyn Pielasa urodzony(a) 16 luty 1814, Chyżyny.
    5. Kazimierz Jan Pielasa urodzony(a) 6 mar. 1817, Chyżyny.
    6. Józefa Krystyna Pielasa urodzony(a) 11 mar. 1820, Chyżyny.
    7. Józefa Krystyna Pielasa urodzony(a) 11 mar. 1820, Chyżyny.
    8. Mateusz Pielasa urodzony(a) 20 wrz. 1826, Chyżyny.

  3. 18.  Daniel Górski urodzony(a) 13 mar. 1791, Chyżyny (syn Jakub Górski oraz Katarzyna Rybak).

    Daniel poślubił(a) Katarzyna Świątek 13 luty 1814, Latowicz. Katarzyna (córka Mikołaj Świątek oraz Małgorzata Reda) urodzony(a) 26 kwie. 1796, Strachomin; zgon 14 luty 1856, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Katarzyna Świątek urodzony(a) 26 kwie. 1796, Strachomin (córka Mikołaj Świątek oraz Małgorzata Reda); zgon 14 luty 1856, Chyżyny.
    Dzieci:
    1. Anastazja Katarzyna Górska urodzony(a) 21 kwie. 1815, Chyżyny.
    2. 9. Salomea Katarzyna Górska urodzony(a) 25 list. 1816, Chyżyny.
    3. Łucja Cecylia Górska urodzony(a) 9 gru. 1818, Chyżyny.
    4. Agata Agnieszka Górska urodzony(a) 4 luty 1820, Chyżyny.
    5. Ludwika Górska urodzony(a) 20 sier. 1823, Chyżyny.
    6. Józefa Górska urodzony(a) 7 mar. 1826, Chyżyny.
    7. Piotr Górski urodzony(a) 16 maj 1827, Chyżyny.
    8. Marianna Górska urodzony(a) 10 sier. 1828, Chyżyny.
    9. Teresa Górska urodzony(a) 17 paź. 1834, Chyżyny.

  5. 20.  Stanisław Wójcik urodzony(a) 12 maj 1794, Transbór (syn Andrzej Wójcik oraz Weronika).

    Stanisław — Franciszka Budzińska. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Franciszka Budzińska
    Dzieci:
    1. 10. Teodor Wójcik urodzony(a) 7 list. 1825, Transbór.
    2. Szymon Wójcik urodzony(a) 16 lip. 1828, Transbór.
    3. Agata Wójcik urodzony(a) 16 luty 1832, Transbór.

  7. 22.  Mikołaj Chrust urodzony(a) 10 wrz. 1797, Chyżyny (syn Maciej Chróst oraz Zofia Dyła).

    Mikołaj poślubił(a) Teresa Bobotek 9 luty 1817, Latowicz. Teresa (córka Wincenty Bobotek oraz Elżbieta Zwierz) urodzony(a) 22 paź. 1801, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Teresa Bobotek urodzony(a) 22 paź. 1801, Chyżyny (córka Wincenty Bobotek oraz Elżbieta Zwierz).
    Dzieci:
    1. 11. Marianna Józefa Chrust urodzony(a) 3 lip. 1819, Chyżyny.
    2. Rafał Benedykt Chrust urodzony(a) 23 mar. 1821, Chyżyny.
    3. Kajetan Chrust urodzony(a) 6 sier. 1823, Chyżyny.
    4. Katarzyna Chrust urodzony(a) 10 list. 1825, Chyżyny.
    5. Anastazja Chrust urodzony(a) 22 sty. 1826, Chyżyny.
    6. Ludwika Chrust urodzony(a) 16 luty 1829, Chyżyny.
    7. Anastazja Marianna Chrust urodzony(a) 3 kwie. 1831, Chyżyny.
    8. Piotr Chrust urodzony(a) 29 kwie. 1834, Chyżyny.
    9. Wojciech Chrust urodzony(a) 11 kwie. 1836, Chyżyny.
    10. Weronika Chrust urodzony(a) 15 luty 1838, Chyżyny.
    11. Grzegorz Chrust urodzony(a) 10 mar. 1840, Chyżyny.
    12. Bonifacy Chrust urodzony(a) 13 maj 1842, Chyżyny.

  9. 28.  Jan Czerwiński urodzony(a) 7 czer. 1804, Transbór (syn Leon Czerwiński oraz Elżbieta Grzenda).

    Jan poślubił(a) Krystyna Marianna Kulik 21 luty 1830, Latowicz. Krystyna (córka Marcin Kulik oraz Julianna Cygan) urodzony(a) 12 mar. 1814, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  10. 29.  Krystyna Marianna Kulik urodzony(a) 12 mar. 1814, Transbór (córka Marcin Kulik oraz Julianna Cygan).
    Dzieci:
    1. Maciej Czerwiński urodzony(a) 20 luty 1831, Transbór.
    2. Antonina Czerwińska urodzony(a) 12 sty. 1837, Transbór.
    3. 14. Kazimierz Czerwiński urodzony(a) 23 luty 1838, Transbór.

  11. 30.  Franciszek Ludwik Fijołek urodzony(a) 2 kwie. 1819, Wężyczyn (syn Marek Fiałek oraz Jadwiga Raczyńska).

    Franciszek poślubił(a) Agnieszka Świątek 28 sty. 1839, Latowicz. Agnieszka (córka Walenty Świątek oraz Julianna Niedek) urodzony(a) 20 sty. 1823, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  12. 31.  Agnieszka Świątek urodzony(a) 20 sty. 1823, Strachomin (córka Walenty Świątek oraz Julianna Niedek).
    Dzieci:
    1. Tomasz Fijołek urodzony(a) 14 wrz. 1841, Wężyczyn.
    2. Marianna Fijołek urodzony(a) 28 gru. 1843, Wężyczyn.
    3. 15. Marianna Fijołek urodzony(a) 23 sier. 1846, Wężyczyn.
    4. Katarzyna Fijołek urodzony(a) 6 list. 1848, Wężyczyn.
    5. Grzegorz Fijołek urodzony(a) 11 mar. 1851, Wężyczyn.
    6. Sylwester Fijołek urodzony(a) 25 sier. 1853, Wężyczyn.