Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Stanisław Śluzek

Stanisław Śluzek

Mężczyzna 1865 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Stanisław Śluzek urodzony(a) 11 paź. 1865, Chyżyny (syn Jan Śluzek oraz Elżbieta Bieńko).

    Stanisław poślubił(a) Marianna Domuń 2 luty 1891, Latowicz. Marianna (córka Józefat Domoń oraz Franciszka Kłos) urodzony(a) 11 sty. 1872, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


Pokolenie: 2

  1. 2.  Jan Śluzek urodzony(a) 5 lip. 1842, Chyżyny (syn Jan Śluzek oraz Ludwika Świątek).

    Jan poślubił(a) Elżbieta Bieńko 24 luty 1862, Latowicz. Elżbieta (córka Grzegorz Kazimierz Bieńko oraz Marianna Katarzyna Kosut) urodzony(a) 29 czer. 1843, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Elżbieta Bieńko urodzony(a) 29 czer. 1843, Iwowe (córka Grzegorz Kazimierz Bieńko oraz Marianna Katarzyna Kosut).
    Dzieci:
    1. Katarzyna Śluzek urodzony(a) 19 lip. 1863, Chyżyny.
    2. 1. Stanisław Śluzek urodzony(a) 11 paź. 1865, Chyżyny.
    3. Marianna Śluzek urodzony(a) 26 sty. 1868, Chyżyny.
    4. Tomasz Śluzek urodzony(a) 9 gru. 1869, Chyżyny.
    5. Franciszka Śluzek urodzony(a) 15 sier. 1871, Chyżyny.
    6. Ignacy Śluzek urodzony(a) 12 lip. 1875, Chyżyny.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Jan Śluzek urodzony(a) 22 paź. 1803, Chyżyny (syn Wojciech Śluzek oraz Franciszka Woycik).

    Jan poślubił(a) Ludwika Świątek 2 luty 1823, Latowicz. Ludwika (córka Mikołaj Świątek oraz Małgorzata Reda) urodzony(a) 25 kwie. 1805, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Ludwika Świątek urodzony(a) 25 kwie. 1805, Strachomin (córka Mikołaj Świątek oraz Małgorzata Reda).
    Dzieci:
    1. Paweł Śluzek urodzony(a) 23 sty. 1824, Chyżyny.
    2. Michał Śluzek urodzony(a) 4 wrz. 1826, Chyżyny.
    3. Kacper Śluzek urodzony(a) 4 sty. 1829, Chyżyny.
    4. Rozalia Śluzek urodzony(a) 28 sier. 1832, Chyżyny.
    5. Józef Śluzek urodzony(a) 9 mar. 1834, Chyżyny.
    6. Wojciech Śluzek urodzony(a) 7 kwie. 1836, Chyżyny.
    7. Stanisław Śluzek urodzony(a) 24 kwie. 1839, Chyżyny.
    8. 2. Jan Śluzek urodzony(a) 5 lip. 1842, Chyżyny.
    9. Julianna Śluzek urodzony(a) 14 czer. 1848, Chyżyny.

  3. 6.  Grzegorz Kazimierz Bieńko urodzony(a) 8 mar. 1817, Iwowe (syn Jakub Bieńko oraz Pelagia Rogala).

    Grzegorz poślubił(a) Marianna Katarzyna Kosut 14 sty. 1838, Latowicz. Marianna (córka Feliks (Felicjan) Kosut oraz Scholastyka Świeczka) urodzony(a) 19 kwie. 1817, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Marianna Katarzyna Kosut urodzony(a) 19 kwie. 1817, Iwowe (córka Feliks (Felicjan) Kosut oraz Scholastyka Świeczka).
    Dzieci:
    1. Marianna Bieńko urodzony(a) 22 czer. 1839, Iwowe.
    2. Katarzyna Bieńko urodzony(a) 22 list. 1840, Iwowe.
    3. 3. Elżbieta Bieńko urodzony(a) 29 czer. 1843, Iwowe.
    4. Paweł Bieńko urodzony(a) 30 czer. 1847, Iwowe.
    5. Zofia Bieńko urodzony(a) 11 maj 1850, Iwowe.
    6. Zofia Bieńko urodzony(a) 15 maj 1853, Iwowe.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Wojciech Śluzek urodzony(a) 8 kwie. 1760, Chyżyny (syn Jakub Śluzek oraz Teresa).

    Wojciech poślubił(a) Franciszka Woycik 14 sty. 1787, Latowicz. Franciszka (córka Laurenty Woycik oraz Katarzyna) urodzony(a) 13 mar. 1766, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Franciszka Woycik urodzony(a) 13 mar. 1766, Chyżyny (córka Laurenty Woycik oraz Katarzyna).
    Dzieci:
    1. Ludwika Śluzek urodzony(a) 12 wrz. 1787, Chyżyny; zgon 27 wrz. 1787, Chyżyny.
    2. Agnieszka Śluzek urodzony(a) 31 sty. 1789, Chyżyny; zgon 2 luty 1789, Chyżyny.
    3. Żyjący
    4. Żyjący
    5. Helena Śluzek urodzony(a) 29 maj 1796, Chyżyny.
    6. Jakub Śluzek urodzony(a) 22 lip. 1799, Chyżyny; zgon 1 lip. 1800, Chyżyny.
    7. Monika Śluzek urodzony(a) 11 maj 1801, Chyżyny.
    8. 4. Jan Śluzek urodzony(a) 22 paź. 1803, Chyżyny.
    9. Żyjący

  3. 10.  Mikołaj Świątek urodzony(a) 11 gru. 1764, Strachomin (syn Walenty Świątek oraz Katarzyna Gajowniczek).

    Mikołaj poślubił(a) Małgorzata Reda 23 luty 1794, Latowicz. Małgorzata (córka Franciszek Reda oraz Marianna Rechnio) urodzony(a) 13 lip. 1777, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Małgorzata Reda urodzony(a) 13 lip. 1777, Strachomin (córka Franciszek Reda oraz Marianna Rechnio).
    Dzieci:
    1. Katarzyna Świątek urodzony(a) 26 kwie. 1796, Strachomin.
    2. Jan Świątek urodzony(a) 28 sty. 1798, Strachomin.
    3. Kunegunda Świątek urodzony(a) 24 czer. 1800, Strachomin; zgon 5 maj 1805, Strachomin.
    4. Konstancja Świątek urodzony(a) 19 luty 1803, Strachomin; zgon 12 maj 1805, Strachomin.
    5. 5. Ludwika Świątek urodzony(a) 25 kwie. 1805, Strachomin.
    6. Franciszek Świątek urodzony(a) 12 paź. 1807, Strachomin.
    7. Izydor Świątek urodzony(a) 4 kwie. 1810, Strachomin.
    8. Roch Piotr Świątek urodzony(a) 13 sier. 1812, Strachomin.
    9. Bonifacy Jan Świątek urodzony(a) 19 czer. 1815, Strachomin.
    10. Teresa Jadwiga Świątek urodzony(a) 16 paź. 1820, Strachomin.

  5. 12.  Jakub Bieńko urodzony(a) 24 lip. 1774, Iwowe (syn Wit Bieńko oraz Marianna Pieniak).

    Jakub — Pelagia Rogala. Pelagia (córka Grzegorz Rogala oraz Katarzyna Sztynka) urodzony(a) 25 mar. 1784, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Pelagia Rogala urodzony(a) 25 mar. 1784, Iwowe (córka Grzegorz Rogala oraz Katarzyna Sztynka).
    Dzieci:
    1. Stanisław Bieńko urodzony(a) 20 list. 1800, Iwowe.
    2. Onufry Bieńko urodzony(a) 18 czer. 1802, Iwowe.
    3. Łukasz Bieńko urodzony(a) 13 paź. 1805, Iwowe.
    4. 6. Grzegorz Kazimierz Bieńko urodzony(a) 8 mar. 1817, Iwowe.
    5. Ignacy Bieńko urodzony(a) 20 lip. 1822, Iwowe.

  7. 14.  Feliks (Felicjan) Kosut urodzony(a) 21 list. 1774, Iwowe (syn Maciej Kosut oraz Elzbieta).

    Feliks poślubił(a) Scholastyka Świeczka 19 luty 1792, Latowicz. Scholastyka (córka Walenty Świeczka oraz Zofia Pazura) urodzony(a) 20 luty 1776, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Scholastyka Świeczka urodzony(a) 20 luty 1776, Iwowe (córka Walenty Świeczka oraz Zofia Pazura).
    Dzieci:
    1. Teresa Kosut urodzony(a) 18 paź. 1796, Iwowe.
    2. Stanisław Kosut urodzony(a) 13 maj 1798, Iwowe.
    3. Marianna Kosut urodzony(a) 9 paź. 1802, Iwowe.
    4. Karolina Kosut urodzony(a) 1 list. 1805, Iwowe.
    5. Benedykt Kosut urodzony(a) 1 kwie. 1810, Iwowe.
    6. Idzi Piotr Kosut urodzony(a) 1 wrz. 1813, Iwowe.
    7. 7. Marianna Katarzyna Kosut urodzony(a) 19 kwie. 1817, Iwowe.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Jakub Śluzek urodzony(a) 1717 (syn N Śluzek); zgon 19 mar. 1784, Chyżyny.

    Jakub — Teresa. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Teresa
    Dzieci:
    1. Piotr Śluzek urodzony(a) 13 lip. 1757, Chyżyny.
    2. 8. Wojciech Śluzek urodzony(a) 8 kwie. 1760, Chyżyny.
    3. Agata Śluzek urodzony(a) 6 luty 1763, Chyżyny; zgon 28 luty 1772, Chyżyny.
    4. Jan Śluzek urodzony(a) 2 lip. 1765, Chyżyny.
    5. Łucja Śluzek urodzony(a) 26 wrz. 1767, Chyżyny; zgon 3 sty. 1772, Chyżyny.
    6. Kunegunda Śluzek urodzony(a) 6 sier. 1769, Chyżyny; zgon 30 gru. 1771, Chyżyny.
    7. Monika Śluzek urodzony(a) 12 maj 1774, Chyżyny; zgon 20 mar. 1776, Chyżyny.

  3. 18.  Laurenty Woycik urodzony(a) 1736 (syn N Wójcik); zgon 12 mar. 1786, Chyżyny.

    Laurenty — Katarzyna. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Katarzyna
    Dzieci:
    1. 9. Franciszka Woycik urodzony(a) 13 mar. 1766, Chyżyny.
    2. Justyna Wójcik - Jóźwicka urodzony(a) 29 wrz. 1768, Chyżyny.
    3. Kilian Wójcik urodzony(a) 9 lip. 1764, Chyżyny.

  5. 20.  Walenty Świątek urodzony(a) 1728, Strachomin (syn N Świątek); zgon 24 gru. 1792, Strachomin.

    Walenty — Katarzyna Gajowniczek. Katarzyna urodzony(a) 1735, Strachomin; zgon 13 sty. 1795, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 1735, Strachomin; zgon 13 sty. 1795, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Krystyna Świątek urodzony(a) 12 wrz. 1756, Strachomin.
    2. Katarzyna Świątek
    3. Anastazja Świątek urodzony(a) 27 gru. 1761, Strachomin.
    4. 10. Mikołaj Świątek urodzony(a) 11 gru. 1764, Strachomin.
    5. Benedykt Świątek urodzony(a) 16 lip. 1767, Strachomin.
    6. Paweł Świątek urodzony(a) 1 lip. 1770, Strachomin.
    7. Grzegorz Świątek urodzony(a) 28 maj 1773, Strachomin.
    8. Aleksander Świątek urodzony(a) 3 maj 1776, Strachomin.
    9. Scholastyka Świątek urodzony(a) 17 luty 1779, Strachomin.

  7. 22.  Franciszek Reda (syn N Reda); zgon 20 luty 1813, Strachomin.

    Franciszek poślubił(a) Marianna Rechnio 15 luty 1767, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Marianna Rechnio
    Dzieci:
    1. Karol Reda urodzony(a) 7 list. 1768, Strachomin.
    2. Cyprian Reda urodzony(a) 14 wrz. 1771, Strachomin; zgon 21 wrz. 1771, Strachomin.
    3. Katarzyna Reda urodzony(a) 24 list. 1772, Strachomin; zgon 18 wrz. 1799, Redzyńskie.
    4. Franciszek Reda Reda urodzony(a) 11 paź. 1775, Strachomin; zgon 24 sier. 1776, Strachomin.
    5. 11. Małgorzata Reda urodzony(a) 13 lip. 1777, Strachomin.
    6. Krystyna Reda urodzony(a) 14 wrz. 1780, Strachomin.
    7. Jędrzej Reda urodzony(a) 16 paź. 1783, Strachomin.
    8. Jan Reda urodzony(a) 26 czer. 1787, Strachomin.
    9. Damazy Reda urodzony(a) 13 gru. 1791, Strachomin; zgon 30 kwie. 1808, Strachomin.

  9. 24.  Wit Bieńko urodzony(a) 1729, Iwowe (syn N Bieńko); zgon 20 kwie. 1789, Iwowe.

    Wit poślubił(a) Marianna Pieniak 27 sty. 1765, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Marianna Pieniak
    Dzieci:
    1. Magdalena Bieńko urodzony(a) , Iwowe.
    2. katarzyna Bieńko urodzony(a) 27 kwie. 1766, Iwowe; zgon 29 maj 1773, Iwowe.
    3. Klemens Bieńko urodzony(a) 27 list. 1768, Iwowe; zgon 2 luty 1777, Iwowe.
    4. Dominik Bieńko urodzony(a) 4 sier. 1771, Iwowe; zgon 29 maj 1773, Iwowe.
    5. 12. Jakub Bieńko urodzony(a) 24 lip. 1774, Iwowe.
    6. Scholastyka Bieńko urodzony(a) 10 luty 1777, Iwowe.
    7. Grzegorz Bieńko urodzony(a) 10 maj 1778, Iwowe.
    8. Tomasz Bieńko urodzony(a) 21 gru. 1780, Iwowe.
    9. Daniel Bieńko urodzony(a) 14 lip. 1783, Iwowe.

  11. 26.  Grzegorz Rogala urodzony(a) 1736 (syn N Rogala); zgon 9 list. 1786, Iwowe.

    Grzegorz poślubił(a) Katarzyna Sztynka 7 luty 1768, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Katarzyna Sztynka
    Dzieci:
    1. Cecylia Rogala urodzony(a) 27 list. 1770, Iwowe; zgon 10 lip. 1772, Iwowe.
    2. Sylwester Rogala urodzony(a) 2 sty. 1774, Iwowe.
    3. Agnieszka Rogala urodzony(a) 23 sty. 1778, Iwowe; zgon 5 lip. 1781, Iwowe.
    4. 13. Pelagia Rogala urodzony(a) 25 mar. 1784, Iwowe.

  13. 28.  Maciej Kosut urodzony(a) 1720, Iwowe (syn N Kosut); zgon 27 sty. 1800, Iwowe.

    Maciej poślubił(a) Elzbieta Elzbieta urodzony(a) 1740; zgon 27 luty 1800, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  14. 29.  Elzbieta urodzony(a) 1740; zgon 27 luty 1800, Iwowe.
    Dzieci:
    1. Petronella Kosut urodzony(a) 2 czer. 1771, Iwowe; zgon 24 gru. 1771, Iwowe.
    2. Agnieszka Kosut urodzony(a) 18 sty. 1773, Iwowe; zgon 2 sier. 1773, Iwowe.
    3. 14. Feliks (Felicjan) Kosut urodzony(a) 21 list. 1774, Iwowe.
    4. Filip Benedykt Kosut urodzony(a) 23 sier. 1777, Iwowe.
    5. Grzegorz Kosut urodzony(a) 10 maj 1780, Iwowe; zgon 26 czer. 1785, Iwowe.
    6. Karolina Kosut urodzony(a) 2 list. 1783, Iwowe.

  15. 30.  Walenty Świeczka urodzony(a) 1748, Iwowe (syn N Świeczka); zgon 27 list. 1778, Iwowe.

    Walenty poślubił(a) Zofia Pazura 20 list. 1774, Latowicz. Zofia (córka Jakub Pazura oraz Marianna) urodzony(a) 1750, Laliny; zgon 8 czer. 1800, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  16. 31.  Zofia Pazura urodzony(a) 1750, Laliny (córka Jakub Pazura oraz Marianna); zgon 8 czer. 1800, Iwowe.
    Dzieci:
    1. 15. Scholastyka Świeczka urodzony(a) 20 luty 1776, Iwowe.
    2. Tomasz Świeczka urodzony(a) 23 gru. 1778, Iwowe.