Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Stanisław Chrust

Stanisław Chrust

Mężczyzna 1911 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Stanisław Chrust urodzony(a) 12 sier. 1911, Budki Wielgoleskie (syn Antoni Chrust oraz Ludwika Pielasa).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Antoni Chrust urodzony(a) 15 maj 1870, Budki Wielgoleskie (syn Ignacy Chrust oraz Waleria Wagner).

    Antoni — Ludwika Pielasa. Ludwika (córka Wincenty Pielasa oraz Agnieszka Świątek) urodzony(a) 7 sier. 1875, Budki Wielgoleskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Ludwika Pielasa urodzony(a) 7 sier. 1875, Budki Wielgoleskie (córka Wincenty Pielasa oraz Agnieszka Świątek).
    Dzieci:
    1. Józef Chrust urodzony(a) 24 sty. 1896, Budki Wielgoleskie.
    2. Jan Chrust urodzony(a) 15 sty. 1899, Budki Wielgoleskie.
    3. Bronisław Chrust urodzony(a) 7 wrz. 1901, Budki Wielgoleskie.
    4. Władysław Chrust urodzony(a) 2 sier. 1904, Budki Wielgoleskie.
    5. 1. Stanisław Chrust urodzony(a) 12 sier. 1911, Budki Wielgoleskie.
    6. Janina Chrust urodzony(a) 30 maj 1915, Budki Wielgoleskie.
    7. Aleksandra Chrust urodzony(a) 19 czer. 1918, Budki Wielgoleskie.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Ignacy Chrust urodzony(a) 1845, Chyżyny (syn Rafał Benedykt Chrust oraz Marianna Wójcik).

    Ignacy poślubił(a) Waleria Wagner 2 luty 1864, Latowicz. Waleria (córka Wawrzyniec Wagner oraz Marianna Kajzer) urodzony(a) 1847, Huta Miastkowska. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Waleria Wagner urodzony(a) 1847, Huta Miastkowska (córka Wawrzyniec Wagner oraz Marianna Kajzer).
    Dzieci:
    1. Marianna Chrust urodzony(a) 1 luty 1865, Borówek.
    2. Marianna Chrust urodzony(a) 7 wrz. 1867, Budki Wielgoleskie.
    3. 2. Antoni Chrust urodzony(a) 15 maj 1870, Budki Wielgoleskie.
    4. Józefa Chrust urodzony(a) 9 luty 1873, Budy Wielgoleskie.

  3. 6.  Wincenty Pielasa urodzony(a) 23 mar. 1828, Chyżyny (syn Jan Pielasa oraz Magdalena Borówek).

    Wincenty poślubił(a) Agnieszka Świątek 22 list. 1857, Latowicz. Agnieszka (córka Faustyn Świątek oraz Franciszka Kempkowicz) urodzony(a) 22 kwie. 1833, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Agnieszka Świątek urodzony(a) 22 kwie. 1833, Kamionka (córka Faustyn Świątek oraz Franciszka Kempkowicz).
    Dzieci:
    1. Ludwik Pielasa urodzony(a) 31 sier. 1858, Chyżyny.
    2. Ludwik Pielasa urodzony(a) 20 maj 1860, Chyżyny.
    3. Marianna Pielasa urodzony(a) 9 list. 1861, Chyżyny.
    4. Stanisław Pielasa urodzony(a) 25 kwie. 1864, Chyżyny.
    5. Jan Pielasa urodzony(a) 31 sty. 1867, Chyżyny.
    6. Kazimierz Pielasa urodzony(a) 11 lip. 1870, Chyżyny.
    7. Julianna Pielasa urodzony(a) 7 luty 1873, Chyżyny.
    8. 3. Ludwika Pielasa urodzony(a) 7 sier. 1875, Budki Wielgoleskie.
    9. Anna Pielasa urodzony(a) 9 sier. 1879, Chyżyny.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Rafał Benedykt Chrust urodzony(a) 23 mar. 1821, Chyżyny (syn Mikołaj Chrust oraz Teresa Bobotek).

    Rafał poślubił(a) Marianna Wójcik 30 sty. 1843, Latowicz. Marianna (córka Jan Wójcik oraz Franciszka Reda) urodzony(a) 19 sier. 1824, Borówek. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Marianna Wójcik urodzony(a) 19 sier. 1824, Borówek (córka Jan Wójcik oraz Franciszka Reda).
    Dzieci:
    1. 4. Ignacy Chrust urodzony(a) 1845, Chyżyny.

  3. 10.  Wawrzyniec Wagner

    Wawrzyniec poślubił(a) Marianna Kajzer 7 luty 1881, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Marianna Kajzer
    Dzieci:
    1. Aleksander Wagner urodzony(a) 1856, Huta Makowska.
    2. 5. Waleria Wagner urodzony(a) 1847, Huta Miastkowska.
    3. Adam Wagner urodzony(a) 22 gru. 1860, Wyględówka.
    4. Antonina Wagner urodzony(a) 27 maj 1863, Wyględówka.
    5. Julianna Wagner urodzony(a) 14 luty 1865, Wyględówka.
    6. Anna Wagner urodzony(a) 9 maj 1869, Wielgolas.

  5. 12.  Jan Pielasa urodzony(a) 1796, Chyżyny (syn Jan Pielasa oraz Petronella Jaworska).

    Jan poślubił(a) Magdalena Borówek 7 luty 1819, Latowicz. Magdalena (córka Stanisław Borówek oraz Marianna Chróst) urodzony(a) 18 maj 1802, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Magdalena Borówek urodzony(a) 18 maj 1802, Chyżyny (córka Stanisław Borówek oraz Marianna Chróst).
    Dzieci:
    1. Walenty Paweł Pielasa urodzony(a) 7 luty 1821, Chyżyny.
    2. Józefa Pielasa urodzony(a) 15 mar. 1823, Chyżyny.
    3. Anastazja Pielasa urodzony(a) 18 kwie. 1826, Chyżyny.
    4. 6. Wincenty Pielasa urodzony(a) 23 mar. 1828, Chyżyny.
    5. Cecylia Pielasa urodzony(a) 21 list. 1830, Chyżyny.
    6. Marianna Pielasa urodzony(a) 12 luty 1834, Chyżyny.
    7. Julianna Pielasa urodzony(a) 9 maj 1837, Chyżyny.
    8. Marianna Pielasa urodzony(a) 28 sty. 1840, Chyżyny.
    9. Jan Pielasa urodzony(a) 17 czer. 1843, Chyżyny.

  7. 14.  Faustyn Świątek urodzony(a) 3 lip. 1808, Kamionka (syn Cyprian Świątek oraz Magdalena Konca).

    Faustyn poślubił(a) Franciszka Kempkowicz Franciszka (córka Jan de Matha Kępkowicz oraz Helena Dyła) urodzony(a) 16 luty 1809, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Franciszka Kempkowicz urodzony(a) 16 luty 1809, Wielgolas (córka Jan de Matha Kępkowicz oraz Helena Dyła).
    Dzieci:
    1. Jan Świątek urodzony(a) 17 czer. 1829, Kamionka.
    2. Maciej Świątek urodzony(a) 27 luty 1831, Kamionka.
    3. 7. Agnieszka Świątek urodzony(a) 22 kwie. 1833, Kamionka.
    4. Rozalia Świątek urodzony(a) 31 sier. 1835, Kamionka.
    5. Franciszka Świątek urodzony(a) 29 wrz. 1838, Kamionka.
    6. Daniel Świątek urodzony(a) 7 list. 1839, Kamionka.
    7. Grzegorz Świątek urodzony(a) 8 maj 1842, Kamionka.
    8. Franciszek Świątek urodzony(a) 16 lip. 1844, Kamionka.
    9. Józef Świątek urodzony(a) 11 mar. 1847, Kamionka.
    10. Apolonia Świątek urodzony(a) 9 luty 1850, Kamionka.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Mikołaj Chrust urodzony(a) 10 wrz. 1797, Chyżyny (syn Maciej Chróst oraz Zofia Dyła).

    Mikołaj poślubił(a) Teresa Bobotek 9 luty 1817, Latowicz. Teresa (córka Wincenty Bobotek oraz Elżbieta Zwierz) urodzony(a) 22 paź. 1801, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Teresa Bobotek urodzony(a) 22 paź. 1801, Chyżyny (córka Wincenty Bobotek oraz Elżbieta Zwierz).
    Dzieci:
    1. Marianna Józefa Chrust urodzony(a) 3 lip. 1819, Chyżyny.
    2. 8. Rafał Benedykt Chrust urodzony(a) 23 mar. 1821, Chyżyny.
    3. Kajetan Chrust urodzony(a) 6 sier. 1823, Chyżyny.
    4. Katarzyna Chrust urodzony(a) 10 list. 1825, Chyżyny.
    5. Anastazja Chrust urodzony(a) 22 sty. 1826, Chyżyny.
    6. Ludwika Chrust urodzony(a) 16 luty 1829, Chyżyny.
    7. Anastazja Marianna Chrust urodzony(a) 3 kwie. 1831, Chyżyny.
    8. Piotr Chrust urodzony(a) 29 kwie. 1834, Chyżyny.
    9. Wojciech Chrust urodzony(a) 11 kwie. 1836, Chyżyny.
    10. Weronika Chrust urodzony(a) 15 luty 1838, Chyżyny.
    11. Grzegorz Chrust urodzony(a) 10 mar. 1840, Chyżyny.
    12. Bonifacy Chrust urodzony(a) 13 maj 1842, Chyżyny.

  3. 18.  Jan Wójcik urodzony(a) 14 kwie. 1800, Borówek (syn Adalbertus Wójt oraz Helena Sątorek).

    Jan poślubił(a) Franciszka Reda 6 luty 1820, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Franciszka Reda
    Dzieci:
    1. Teresa Wójcik urodzony(a) 17 paź. 1821, Borówek; zgon 30 paź. 1887, Budy Wielgoleskie.
    2. 9. Marianna Wójcik urodzony(a) 19 sier. 1824, Borówek.
    3. Józef Wójcik urodzony(a) 19 mar. 1828, Borówek.
    4. Apolonia Wójcik
    5. Franciszek Wójcik urodzony(a) 9 wrz. 1833, Borówek.
    6. Józefa Wójcik
    7. Franciszka Wójcik urodzony(a) 1838, Borówek.
    8. Walenty Wójcik urodzony(a) 1841, Borówek.
    9. Katarzyna Wójcik urodzony(a) 23 mar. 1844, Borówek.

  5. 24.  Jan Pielasa (syn N Pielasa).

    Jan poślubił(a) Petronella Jaworska 4 luty 1781, Latowicz. Petronella (córka Franciszek Jaworski oraz Zofia) urodzony(a) 3 lip. 1761, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  6. 25.  Petronella Jaworska urodzony(a) 3 lip. 1761, Chyżyny (córka Franciszek Jaworski oraz Zofia).
    Dzieci:
    1. Franciszek Pielasa urodzony(a) 3 gru. 1781, Chyżyny.
    2. Łucja Pielasa urodzony(a) 12 gru. 1783, Chyżyny.
    3. Tekla Pielasa urodzony(a) 1 paź. 1786, Chyżyny; zgon 8 gru. 1788, Chyżyny.
    4. Kunegunda Pielasa urodzony(a) 30 lip. 1788, Chyżyny; zgon 6 mar. 1795, Chyżyny.
    5. Walenty Pielasa urodzony(a) 14 luty 1791, Chyżyny; zgon 21 mar. 1791, Chyżyny.
    6. Joanna Pielasa urodzony(a) 24 czer. 1792, Chyżyny; zgon 24 luty 1794, Chyżyny.
    7. Tomasz Pielasa urodzony(a) 23 wrz. 1794, Chyżyny; zgon 16 luty 1795, Chyżyny.
    8. 12. Jan Pielasa urodzony(a) 1796, Chyżyny.
    9. Piotr Pielasa urodzony(a) 20 paź. 1799, Chyżyny; zgon 22 kwie. 1800, Chyżyny.
    10. Faustyn Pielasa urodzony(a) 15 luty 1804, Chyżyny.

  7. 26.  Stanisław Borówek (syn Florian Borówek oraz Marianna).

    Stanisław poślubił(a) Marianna Chróst 18 luty 1781, Latowicz. Marianna (córka Stanisław Chróst oraz Agnieszka) urodzony(a) 31 sty. 1759, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  8. 27.  Marianna Chróst urodzony(a) 31 sty. 1759, Chyżyny (córka Stanisław Chróst oraz Agnieszka).
    Dzieci:
    1. Paweł Borówek urodzony(a) 24 sty. 1782, Transbór; zgon 13 sier. 1800, Chyżyny.
    2. Wawrzyniec Borówek urodzony(a) 1787, Chyżyny.
    3. Otton Borówek urodzony(a) 27 mar. 1789, Chyżyny.
    4. Wincenty Borówek urodzony(a) 21 lip. 1793, Chyżyny; zgon 23 luty 1795, Chyżyny.
    5. Małgorzata Borówek urodzony(a) 9 czer. 1796, Chyżyny.
    6. Wit Borówek urodzony(a) 18 czer. 1799, Chyżyny; zgon 24 sier. 1800, Chyżyny.
    7. 13. Magdalena Borówek urodzony(a) 18 maj 1802, Chyżyny.

  9. 28.  Cyprian Świątek urodzony(a) 28 wrz. 1768, Strachomin (syn Maciej Świątek oraz Katarzyna Szeląg); zgon 2 paź. 1820, Kamionka.

    Cyprian — Magdalena Konca. [Arkusz rodzinny]


  10. 29.  Magdalena Konca
    Dzieci:
    1. Karol Świątek urodzony(a) 5 list. 1796, Strachomin.
    2. Józef Świątek urodzony(a) 23 mar. 1799, Strachomin.
    3. Marianna Świątek urodzony(a) 3 lip. 1801, Strachomin; zgon 29 lip. 1808, Kamionka.
    4. Petronella Franciszka Świątek urodzony(a) 13 kwie. 1806, Kamionka.
    5. Stanisław Świątek urodzony(a) 8 maj 1808, Kamionka; zgon 16 maj 1808, Kamionka.
    6. 14. Faustyn Świątek urodzony(a) 3 lip. 1808, Kamionka.
    7. Kazimierz Maciej Świątek urodzony(a) 26 luty 1812, Kamionka.
    8. Kazimierz Maciej Świątek urodzony(a) 26 luty 1812, Kamionka.

  11. 30.  Jan de Matha Kępkowicz urodzony(a) 8 luty 1776, Iwowe (syn Krzysztof Kępkowicz oraz Rozalia Skorupa).

    Jan — Helena Dyła. [Arkusz rodzinny]


  12. 31.  Helena Dyła (córka Adalbertus Dyła oraz Katarzyna Leszek).
    Dzieci:
    1. Tomasz Kępkowicz urodzony(a) 15 gru. 1801, Wielgolas; zgon 24 lip. 1804, Wielgolas.
    2. Agata Kępkowicz urodzony(a) 3 luty 1804, Wielgolas; zgon 29 mar. 1806, Wielgolas.
    3. Franciszek Kempkowicz urodzony(a) 29 mar. 1806, Wielgolas.
    4. 15. Franciszka Kempkowicz urodzony(a) 16 luty 1809, Wielgolas.
    5. Grzegorz Maciej Kępkowicz urodzony(a) 23 luty 1812, Wielgolas.
    6. Piotr Paweł Kępkowicz urodzony(a) 29 sty. 1815, Wielgolas.
    7. Ludwika Franciszka Kempkowicz urodzony(a) 1 kwie. 1819, Wielgolas.
    8. Kajetan Kempkowicz urodzony(a) 1 sier. 1822, Wielgolas.