Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Ludwika Kiełczykowska

Ludwika Kiełczykowska

Kobieta 1856 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Ludwika Kiełczykowska urodzony(a) 1 kwie. 1856, Budziska (córka Franciszek Jan Kiełczykowski oraz Gertruda Brauła).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Franciszek Jan Kiełczykowski urodzony(a) 31 mar. 1820, Wymyśle (syn Karol Kiełczykowski oraz Marianna Świątek).

    Franciszek poślubił(a) Gertruda Brauła 18 luty 1855, Latowicz. Gertruda (córka Józef Brauła oraz Agnieszka Marianna Roczeń) urodzony(a) 7 sty. 1834, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Gertruda Brauła urodzony(a) 7 sty. 1834, Wielgolas (córka Józef Brauła oraz Agnieszka Marianna Roczeń).
    Dzieci:
    1. 1. Ludwika Kiełczykowska urodzony(a) 1 kwie. 1856, Budziska.
    2. Piotr Kiełczykowski urodzony(a) 21 maj 1858, Kołaczki.
    3. Marianna Kiełczykowska urodzony(a) 9 sier. 1860, Budziska.
    4. Michał Kiełczykowski urodzony(a) 26 wrz. 1862, Budziska.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Karol Kiełczykowski urodzony(a) 1799, Wymyśle (syn Franciszek Kiełczykowski oraz Agnieszka Zwierz).

    Karol poślubił(a) Marianna Świątek 9 luty 1819, Latowicz. Marianna (córka Benedykt Świątek oraz Agnieszka Niedek) urodzony(a) 2 sty. 1800, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Marianna Świątek urodzony(a) 2 sty. 1800, Latowicz (córka Benedykt Świątek oraz Agnieszka Niedek).
    Dzieci:
    1. 2. Franciszek Jan Kiełczykowski urodzony(a) 31 mar. 1820, Wymyśle.
    2. Wojciech Kiełczykowski urodzony(a) 17 kwie. 1823, Wymyśle.
    3. Marcin Kiełczykowski urodzony(a) 1828, Zawadki.
    4. Joanna Kiełczykowska urodzony(a) 1833, Ciarnów.
    5. Apolonia Kiełczykowska urodzony(a) 1840, Oziemkówka.
    6. Ludwik Kiełczykowski urodzony(a) 1836, Oziemkówka.

  3. 6.  Józef Brauła urodzony(a) 25 mar. 1808, Wielgolas (syn Maciej Brauła oraz Teodozja Gurska).

    Józef poślubił(a) Agnieszka Marianna Roczeń 18 luty 1827, Latowicz. Agnieszka (córka Jan Roczeń oraz Gertruda Jaworska) urodzony(a) 21 sty. 1811, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Agnieszka Marianna Roczeń urodzony(a) 21 sty. 1811, Chyżyny (córka Jan Roczeń oraz Gertruda Jaworska).
    Dzieci:
    1. Franciszek Brauła urodzony(a) 1 wrz. 1829, Wielgolas.
    2. 3. Gertruda Brauła urodzony(a) 7 sty. 1834, Wielgolas.
    3. Karolina Brauła urodzony(a) 3 list. 1836, Wielgolas.
    4. Karol Brauła urodzony(a) 19 paź. 1839, Wielgolas.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Franciszek Kiełczykowski

    Franciszek — Agnieszka Zwierz. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Agnieszka Zwierz
    Dzieci:
    1. 4. Karol Kiełczykowski urodzony(a) 1799, Wymyśle.
    2. Michał Kiełczykowski urodzony(a) 28 wrz. 1801, Transbór.
    3. Rozalia Kiełczykowska urodzony(a) 4 wrz. 1803, Latowicz.
    4. Roch Kiełczykowski urodzony(a) 12 sier. 1805, Latowicz.
    5. Jadwiga Teresa Kiełczykowska urodzony(a) 14 paź. 1812, Latowicz.
    6. Hedwiga Teresa Kiełczykowska urodzony(a) 15 paź. 1812, Latowicz.
    7. Antoni Jan Kiełczykowski urodzony(a) 15 czer. 1815, Latowicz.
    8. Tekla Małgorzata Kiełczykowska urodzony(a) 22 wrz. 1816, Latowicz.
    9. Anastazja Ewa Kiełczykowska urodzony(a) 24 gru. 1820, Latowicz.

  3. 10.  Benedykt Świątek urodzony(a) 16 lip. 1767, Strachomin (syn Walenty Świątek oraz Katarzyna Gajowniczek).

    Benedykt poślubił(a) Agnieszka Niedek 8 list. 1795, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Agnieszka Niedek
    Dzieci:
    1. Tekla Świątek urodzony(a) 22 wrz. 1797, Latowicz; zgon 7 sty. 1799, Latowicz.
    2. 5. Marianna Świątek urodzony(a) 2 sty. 1800, Latowicz.
    3. Kacper Świątek urodzony(a) 29 gru. 1802, Latowicz.
    4. Ignacy Świątek urodzony(a) 2 luty 1806, Latowicz.
    5. Wincenty Świątek urodzony(a) 27 kwie. 1809, Latowicz; zgon 29 sier. 1810, Latowicz.
    6. Franciszka Petronella Świątek urodzony(a) 6 mar. 1815, Latowicz.

  5. 12.  Maciej Brauła urodzony(a) 23 luty 1766, Wielgolas (syn Tomasz Brauła oraz Ewa Zwierz).

    Maciej poślubił(a) Teodozja Gurska 31 czer. 1807, Latowicz. Teodozja urodzony(a) 1783, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Teodozja Gurska urodzony(a) 1783, Wielgolas.
    Dzieci:
    1. 6. Józef Brauła urodzony(a) 25 mar. 1808, Wielgolas.
    2. Marianna Brauła urodzony(a) 14 maj 1809, Wielgolas.
    3. Salomea Brauła urodzony(a) 11 list. 1810, Wielgolas.
    4. Jan Roch Brauła urodzony(a) 15 sier. 1813, Wielgolas.
    5. Jacek Franciszek Brauła urodzony(a) 16 sier. 1813, Wielgolas.
    6. Walenty Piotr Brauła urodzony(a) 10 luty 1816, Wielgolas.
    7. Marcin Karol Brauła urodzony(a) 5 list. 1817, Wielgolas.
    8. Paweł Brauła urodzony(a) 16 sty. 1823, Wielgolas.

  7. 14.  Jan Roczeń urodzony(a) 27 gru. 1785, Wielgolas (syn Augustyn Roczeń oraz Małgorzata Sabaczanka).

    Jan poślubił(a) Gertruda Jaworska 4 mar. 1810, Latowicz. Gertruda (córka Jędrzej Jaworski oraz Marianna Łukaszek) urodzony(a) 13 mar. 1791, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Gertruda Jaworska urodzony(a) 13 mar. 1791, Wielgolas (córka Jędrzej Jaworski oraz Marianna Łukaszek).
    Dzieci:
    1. 7. Agnieszka Marianna Roczeń urodzony(a) 21 sty. 1811, Chyżyny.
    2. Łucja Marianna Roczeń urodzony(a) 16 gru. 1814, Wielgolas.
    3. Marianna Tekla Roczeń urodzony(a) 4 paź. 1817, Wielgolas.
    4. Ignacy Roczeń urodzony(a) 5 luty 1823, Wielgolas.
    5. Joanna Roczeń urodzony(a) 25 paź. 1824, Wielgolas.
    6. Mateusz Roczeń urodzony(a) 16 wrz. 1831, Wielgolas.


Pokolenie: 5

  1. 20.  Walenty Świątek urodzony(a) 1728, Strachomin (syn N Świątek); zgon 24 gru. 1792, Strachomin.

    Walenty — Katarzyna Gajowniczek. Katarzyna urodzony(a) 1735, Strachomin; zgon 13 sty. 1795, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 21.  Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 1735, Strachomin; zgon 13 sty. 1795, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Krystyna Świątek urodzony(a) 12 wrz. 1756, Strachomin.
    2. Katarzyna Świątek
    3. Anastazja Świątek urodzony(a) 27 gru. 1761, Strachomin.
    4. Mikołaj Świątek urodzony(a) 11 gru. 1764, Strachomin.
    5. 10. Benedykt Świątek urodzony(a) 16 lip. 1767, Strachomin.
    6. Paweł Świątek urodzony(a) 1 lip. 1770, Strachomin.
    7. Grzegorz Świątek urodzony(a) 28 maj 1773, Strachomin.
    8. Aleksander Świątek urodzony(a) 3 maj 1776, Strachomin.
    9. Scholastyka Świątek urodzony(a) 17 luty 1779, Strachomin.

  3. 24.  Tomasz Brauła urodzony(a) 1732 (syn N Brauła); zgon 21 kwie. 1772, Waliska.

    Tomasz — Ewa Zwierz. [Arkusz rodzinny]


  4. 25.  Ewa Zwierz
    Dzieci:
    1. Barbara Brauła urodzony(a) 1756, Wielgolas; zgon 23 wrz. 1814, Wielgolas.
    2. Stanisław Brauła urodzony(a) 27 wrz. 1757, Wielgolas.
    3. Magdalena Brauła urodzony(a) 19 lip. 1760, Wielgolas.
    4. Scholastyka Brauła urodzony(a) 12 luty 1763, Wielgolas.
    5. 12. Maciej Brauła urodzony(a) 23 luty 1766, Wielgolas.
    6. Klemens Brauła urodzony(a) 23 list. 1768, Wielgolas; zgon 19 gru. 1774, Wielgolas.
    7. Fabian Brauła urodzony(a) 21 sty. 1772, Wielgolas; zgon 19 maj 1778, Wielgolas.

  5. 28.  Augustyn Roczeń

    Augustyn — Małgorzata Sabaczanka. [Arkusz rodzinny]


  6. 29.  Małgorzata Sabaczanka
    Dzieci:
    1. 14. Jan Roczeń urodzony(a) 27 gru. 1785, Wielgolas.

  7. 30.  Jędrzej Jaworski urodzony(a) 1767 (syn N Jaworski); zgon 25 mar. 1812, Wielgolas.

    Jędrzej poślubił(a) Marianna Łukaszek 10 sty. 1790, Latowicz. Marianna (córka Michał Łukaszek oraz Anna) urodzony(a) 12 sier. 1756, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  8. 31.  Marianna Łukaszek urodzony(a) 12 sier. 1756, Wielgolas (córka Michał Łukaszek oraz Anna).
    Dzieci:
    1. 15. Gertruda Jaworska urodzony(a) 13 mar. 1791, Wielgolas.
    2. Kacper Melchior Jaworski urodzony(a) 11 sty. 1794, Wielgolas.
    3. Franciszka Jaworska urodzony(a) 19 sier. 1797, Wielgolas.
    4. Paweł Jaworski urodzony(a) 30 czer. 1800, Wielgolas.