Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Teofil Świątek

Teofil Świątek

Mężczyzna 1859 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Teofil Świątek urodzony(a) 10 kwie. 1859, Oleksianka (syn Mateusz Świątek oraz Łucja Grudnio).

    Teofil poślubił(a) Franciszka Sadowska 26 list. 1888, Latowicz. Franciszka (córka Franciszek Sadowski oraz Małgorzata Domuń) urodzony(a) 16 luty 1868, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Wojciech Świątek urodzony(a) 26 mar. 1890, Oleksianka.
    2. Walenty Świątek urodzony(a) 22 wrz. 1893, Oleksianka.
    3. Helena Świątek urodzony(a) 21 kwie. 1897, Oleksianka.
    4. Aleksandra Świątek urodzony(a) 2 luty 1900, Oleksianka.
    5. Jan Świątek urodzony(a) 10 sty. 1903, Oleksianka.
    6. Stefania Świątek urodzony(a) 9 paź. 1905, Oleksianka.
    7. Wiktoria Świątek urodzony(a) 23 sty. 1909, Oleksianka.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Mateusz Świątek urodzony(a) 12 wrz. 1830, Oleksianka (syn Jan Świątek oraz Ewa Płatek).

    Mateusz poślubił(a) Łucja Grudnio 8 luty 1858, Latowicz. Łucja (córka Maciej Grudnio oraz Julianna Pazura) urodzony(a) 11 gru. 1833, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Łucja Grudnio urodzony(a) 11 gru. 1833, Laliny (córka Maciej Grudnio oraz Julianna Pazura).
    Dzieci:
    1. 1. Teofil Świątek urodzony(a) 10 kwie. 1859, Oleksianka.
    2. Jan Świątek urodzony(a) 29 sier. 1860, Oleksianka; zgon 16 sier. 1937, Laliny.
    3. Katarzyna Świątek urodzony(a) 17 sty. 1863, Oleksianka.
    4. Marianna Świątek urodzony(a) 19 mar. 1865, Oleksianka.
    5. Paulina Świątek urodzony(a) 6 luty 1867, Oleksianka.
    6. Paweł Świątek urodzony(a) 4 czer. 1869, Oleksianka.
    7. Piotr Świątek urodzony(a) 22 mar. 1872, Oleksianka.
    8. Stanisław Świątek urodzony(a) 9 kwie. 1877, Oleksianka.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Jan Świątek urodzony(a) 9 lip. 1803, Oleksianka (syn Cyprian Świątek oraz Salomea Dzięcioł).

    Jan poślubił(a) Ewa Płatek 26 sty. 1823, Latowicz. Ewa (córka Piotr Płatek oraz Bibianna Gielo) urodzony(a) 1805, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Ewa Płatek urodzony(a) 1805, Oleksianka (córka Piotr Płatek oraz Bibianna Gielo).
    Dzieci:
    1. Katarzyna Świątek urodzony(a) 29 mar. 1824, Oleksianka.
    2. Marianna Świątek urodzony(a) 5 sty. 1828, Oleksianka.
    3. 2. Mateusz Świątek urodzony(a) 12 wrz. 1830, Oleksianka.
    4. Wojciech Świątek urodzony(a) 19 kwie. 1833, Oleksianka.
    5. Franciszka Świątek urodzony(a) 22 mar. 1836, Oleksianka.
    6. Małgorzata Świątek urodzony(a) 9 maj 1839, Oleksianka.
    7. Łucja Świątek urodzony(a) 23 paź. 1842, Oleksianka.
    8. Szymon Świątek urodzony(a) 28 paź. 1844, Oleksianka.
    9. Teodor Świątek urodzony(a) 8 list. 1847, Oleksianka.

  3. 6.  Maciej Grudnio urodzony(a) 1799, Chromin (syn Marcjan Grudnio oraz Tekla Mikos); zgon 9 wrz. 1855, Laliny.

    Maciej poślubił(a) Julianna Pazura 4 mar. 1821, Latowicz. Julianna (córka Jan Pazura oraz Krystyna Zboina) urodzony(a) 30 czer. 1799, Laliny; zgon 9 wrz. 1882, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Julianna Pazura urodzony(a) 30 czer. 1799, Laliny (córka Jan Pazura oraz Krystyna Zboina); zgon 9 wrz. 1882, Laliny.
    Dzieci:
    1. Agata Grudnio urodzony(a) 4 luty 1822, Laliny; zgon 2 czer. 1896, Laliny.
    2. Kazimierz Grudnio urodzony(a) 1 mar. 1823, Laliny; zgon 22 paź. 1911, Laliny.
    3. Ewa Grudnio urodzony(a) 16 gru. 1824, Laliny; zgon 25 sier. 1826, Laliny.
    4. Barbara Grudnio urodzony(a) 1 gru. 1827, Laliny; zgon 19 kwie. 1828, Laliny.
    5. Jan Grudnio urodzony(a) 20 czer. 1829, Laliny.
    6. Gabriel Grudnio urodzony(a) 21 mar. 1832, Laliny.
    7. 3. Łucja Grudnio urodzony(a) 11 gru. 1833, Laliny.
    8. Jędrzej Grudnio urodzony(a) 28 list. 1836, Laliny; zgon 17 sty. 1837, Laliny.
    9. Mikołaj Grudnio urodzony(a) 28 list. 1836, Laliny.
    10. Wojciech Grudnio urodzony(a) 21 kwie. 1839, Laliny; zgon 16 kwie. 1840, Laliny.
    11. Rozalia Grudnio urodzony(a) 29 sier. 1841, Laliny; zgon 5 wrz. 1847, Laliny.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Cyprian Świątek urodzony(a) 21 wrz. 1775, Oleksianka (syn Michał Świątek oraz Małgorzata Świeczka).

    Cyprian poślubił(a) Salomea Dzięcioł 20 list. 1796, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Salomea Dzięcioł
    Dzieci:
    1. Marianna Świątek urodzony(a) 8 wrz. 1799, Oleksianka.
    2. Magdalena Świątek urodzony(a) 20 czer. 1802, Oleksianka.
    3. 4. Jan Świątek urodzony(a) 9 lip. 1803, Oleksianka.
    4. Cecylia Świątek urodzony(a) 20 list. 1806, Oleksianka.
    5. Monika Świątek urodzony(a) 26 sier. 1809, Oleksianka.
    6. Jędrzej Edward Świątek urodzony(a) 25 list. 1811, Oleksianka.
    7. Stanisław Grzegorz Świątek urodzony(a) 4 maj 1814, Oleksianka.

  3. 10.  Piotr Płatek urodzony(a) 1747, Oleksianka (syn N Płatek); zgon 20 sty. 1820, Oleksianka.

    Piotr poślubił(a) Bibianna Gielo 20 list. 1803, Latowicz. Bibianna (córka Grzegorz Gielo oraz Teresa Koc) urodzony(a) 3 gru. 1768, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Bibianna Gielo urodzony(a) 3 gru. 1768, Oleksianka (córka Grzegorz Gielo oraz Teresa Koc).
    Dzieci:
    1. 5. Ewa Płatek urodzony(a) 1805, Oleksianka.
    2. Paweł Płatek urodzony(a) 1808, Oleksianka.

  5. 12.  Marcjan Grudnio

    Marcjan — Tekla Mikos. Tekla urodzony(a) , Chromin; zgon 30 list. 1829, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Tekla Mikos urodzony(a) , Chromin; zgon 30 list. 1829, Laliny.
    Dzieci:
    1. 6. Maciej Grudnio urodzony(a) 1799, Chromin; zgon 9 wrz. 1855, Laliny.
    2. Małgorzata Grudnio urodzony(a) 1802, Chromin.

  7. 14.  Jan Pazura urodzony(a) 1739, Laliny (syn Jakub Pazura oraz Marianna); zgon 17 lip. 1799, Laliny.

    Jan — Krystyna Zboina. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Krystyna Zboina
    Dzieci:
    1. 7. Julianna Pazura urodzony(a) 30 czer. 1799, Laliny; zgon 9 wrz. 1882, Laliny.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Michał Świątek urodzony(a) , Oleksianka (syn N Świątek).

    Michał poślubił(a) Małgorzata Świeczka 29 sty. 1769, Latowicz. Małgorzata urodzony(a) , Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Małgorzata Świeczka urodzony(a) , Strachomin.
    Dzieci:
    1. Mateusz Świątek urodzony(a) 19 luty 1770, Oleksianka.
    2. Katarzyna Świątek urodzony(a) 30 list. 1772, Oleksianka.
    3. 8. Cyprian Świątek urodzony(a) 21 wrz. 1775, Oleksianka.
    4. Stanisław Świątek urodzony(a) 8 maj 1778, Oleksianka.
    5. Józef Kalasanty Świątek urodzony(a) 9 lip. 1779, Oleksianka.
    6. Julianna Świątek urodzony(a) 10 czer. 1781, Oleksianka.
    7. Józef Świątek urodzony(a) 4 lip. 1784, Oleksianka.

  3. 20.  N Płatek
    Dzieci:
    1. Kazimierz Płatek urodzony(a) 1709, Oleksianka; zgon 6 sier. 1789, Oleksianka.
    2. Grzegorz Płatek urodzony(a) 1718; zgon 8 gru. 1798, Latowicz.
    3. Jakub Płatek urodzony(a) 1728; zgon 30 sier. 1788, Oleksianka.
    4. Paweł Płatek urodzony(a) 1731, Oleksianka; zgon 11 kwie. 1810, Oleksianka.
    5. Stefan Płatek urodzony(a) 1732; zgon 24 sier. 1775, Latowicz.
    6. Jan Płatek urodzony(a) 1737, Oleksianka; zgon 30 sty. 1807, Oleksianka.
    7. Kazimierz Płatek urodzony(a) 1738, Oleksianka; zgon 30 sier. 1803, Oleksianka.
    8. Augustyn Płatek urodzony(a) 1744, Oleksianka.
    9. 10. Piotr Płatek urodzony(a) 1747, Oleksianka; zgon 20 sty. 1820, Oleksianka.

  4. 22.  Grzegorz Gielo urodzony(a) 1724, Oleksianka (syn N Gielo); zgon 8 sty. 1794, Oleksianka.

    Grzegorz poślubił(a) Teresa Koc 5 luty 1764, Latowicz. Teresa (córka N Koc) urodzony(a) , Latowicz; zgon 20 kwie. 1797, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  5. 23.  Teresa Koc urodzony(a) , Latowicz (córka N Koc); zgon 20 kwie. 1797, Latowicz.
    Dzieci:
    1. Antoni Gielo urodzony(a) 20 czer. 1764, Oleksianka.
    2. Franciszek Gielo urodzony(a) 1 mar. 1767, Oleksianka.
    3. 11. Bibianna Gielo urodzony(a) 3 gru. 1768, Oleksianka.
    4. Magdalena Gielo urodzony(a) 31 lip. 1771, Oleksianka.
    5. Ambroży Gielo urodzony(a) 10 gru. 1776, Oleksianka.
    6. Katarzyna Gielo urodzony(a) 23 list. 1779, Oleksianka; zgon 11 gru. 1780, Oleksianka.
    7. Katarzyna Gielo urodzony(a) 30 paź. 1781, Oleksianka.
    8. Julianna Gielo urodzony(a) 1706.1784, Oleksianka; zgon 2 mar. 1787, Oleksianka.

  6. 28.  Jakub Pazura urodzony(a) 1709 (syn N Pazura); zgon 10 wrz. 1779, Laliny.

    Jakub — Marianna. Marianna urodzony(a) 1733; zgon 18 kwie. 1795, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  7. 29.  Marianna urodzony(a) 1733; zgon 18 kwie. 1795, Laliny.
    Dzieci:
    1. Wiktoria Pazura urodzony(a) 1734, Laliny; zgon 22 wrz. 1794, Laliny.
    2. 14. Jan Pazura urodzony(a) 1739, Laliny; zgon 17 lip. 1799, Laliny.
    3. Zofia Pazura urodzony(a) 1750, Laliny; zgon 8 czer. 1800, Iwowe.
    4. Jakub Pazura urodzony(a) 1754; zgon 8 sty. 1804, Laliny.
    5. Józef Pazura urodzony(a) 16 mar. 1756, Laliny; zgon 28 czer. 1756, Laliny.
    6. Szymon Pazura urodzony(a) 2 list. 1757, Laliny; zgon 8 lip. 1798, Laliny.
    7. Wojciech Pazura urodzony(a) 3 kwie. 1760, Laliny.
    8. Zuzanna Pazura urodzony(a) 2 maj 1761, Laliny.
    9. Antonina Pazura urodzony(a) 2 wrz. 1764, Laliny; zgon 13 kwie. 1809, Laliny.
    10. Łucja Pazura urodzony(a) 28 wrz. 1766, Laliny.
    11. Katarzyna Pazura urodzony(a) 31 mar. 1768, Laliny; zgon 25 kwie. 1768, Laliny.
    12. Regina Pazura urodzony(a) 14 wrz. 1770, Laliny; zgon 5 mar. 1771, Laliny.