Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Marianna Rechnio

Marianna Rechnio

Kobieta 1896 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Marianna Rechnio urodzony(a) 1 paź. 1896, Laliny (córka Paweł Rechnio oraz Franciszka Soćko).

    Marianna poślubił(a) Stanisław Sianiawski 6 luty 1918, Latowicz. Stanisław (syn Jan Szaniawski oraz Katarzyna Skorupa) urodzony(a) 28 mar. 1896, Iwowe. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Żyjący
    3. Żyjący
    4. Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Paweł Rechnio urodzony(a) 21 sty. 1864, Laliny (syn Augustyn Bartłomiej Rechnio oraz Józefa Skorupa); zgon 29 mar. 1915, Laliny.

    Paweł poślubił(a) Franciszka Soćko 15 luty 1886, Latowicz. Franciszka (córka Leon Soćko oraz Marianna Reda) urodzony(a) 8 mar. 1861, Laliny; zgon 13 sty. 1938, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Franciszka Soćko urodzony(a) 8 mar. 1861, Laliny (córka Leon Soćko oraz Marianna Reda); zgon 13 sty. 1938, Laliny.
    Dzieci:
    1. Piotr Rechnio urodzony(a) 1 lip. 1887, Laliny.
    2. Jan Rechnio urodzony(a) 6 list. 1890, Laliny; zgon 18 paź. 1895, Lalinki.
    3. Helena Rechnio urodzony(a) 19 maj 1894, Laliny; zgon 10 paź. 1895, Laliny.
    4. 1. Marianna Rechnio urodzony(a) 1 paź. 1896, Laliny.
    5. Julianna Rechnio urodzony(a) 15 kwie. 1899, Laliny.
    6. Michał Rechnio urodzony(a) 28 wrz. 1901, Laliny; zgon 22 mar. 1972, Laliny.
    7. Helena Rechnio urodzony(a) 27 sier. 1905, Laliny; zgon 23 luty 1909, Laliny.
    8. Jan Rechnio urodzony(a) 28 mar. 1907, Laliny.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Augustyn Bartłomiej Rechnio urodzony(a) 27 sier. 1821, Redzyńskie (syn Dionizy Rechnio oraz Łucja Kowalska).

    Augustyn poślubił(a) Józefa Skorupa 27 sier. 1854, Latowicz. Józefa (córka Wincenty Skorupa oraz Ewa Gajowniczek) urodzony(a) 4 kwie. 1824, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Józefa Skorupa urodzony(a) 4 kwie. 1824, Iwowe (córka Wincenty Skorupa oraz Ewa Gajowniczek).
    Dzieci:
    1. Wojciech Rechnio urodzony(a) 18 kwie. 1856, Laliny; zgon 8 sier. 1858, Laliny.
    2. Teofil Rechnio urodzony(a) 14 sier. 1859, Laliny; zgon 21 luty 1863, Laliny.
    3. 2. Paweł Rechnio urodzony(a) 21 sty. 1864, Laliny; zgon 29 mar. 1915, Laliny.

  3. 6.  Leon Soćko urodzony(a) 10 kwie. 1840, Laliny (syn Adam Soćko oraz Martyna Łodyga); zgon 1 kwie. 1915, Laliny.

    Leon poślubił(a) Marianna Reda 28 luty 1859, Latowicz. Marianna (córka Jan Reda oraz Zofia Magdalena Pęśko) urodzony(a) 26 sty. 1840, Laliny; zgon 13 kwie. 1914, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Marianna Reda urodzony(a) 26 sty. 1840, Laliny (córka Jan Reda oraz Zofia Magdalena Pęśko); zgon 13 kwie. 1914, Laliny.
    Dzieci:
    1. 3. Franciszka Soćko urodzony(a) 8 mar. 1861, Laliny; zgon 13 sty. 1938, Laliny.
    2. Piotr Soćko urodzony(a) 6 luty 1864, Laliny; zgon 1 luty 1875, Laliny.
    3. Katarzyna Soćko urodzony(a) 1870, Laliny.
    4. Jadwiga Soćko urodzony(a) 15 paź. 1870, Laliny; zgon 8 lip. 1965, Laliny.
    5. Julianna Soćko urodzony(a) 11 paź. 1875, Laliny.
    6. Magdalena Soćko urodzony(a) 28 wrz. 1877, Laliny.
    7. Stanisław Soćko urodzony(a) 26 mar. 1879, Lalinki; zgon 6 luty 1954, Laliny.
    8. Jan Soćko urodzony(a) 24 list. 1884, Lalinki; zgon 29 sier. 1947, Laliny.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Dionizy Rechnio urodzony(a) 25 mar. 1787, Oleksianka (syn Szymon Rechnio oraz Katarzyna Reda).

    Dionizy poślubił(a) Łucja Kowalska 26 list. 1815, Latowicz. Łucja (córka Roch Kowalski oraz Klara Michna) urodzony(a) 17 gru. 1800, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Łucja Kowalska urodzony(a) 17 gru. 1800, Redzyńskie (córka Roch Kowalski oraz Klara Michna).
    Dzieci:
    1. Justyna Marianna Rechnio urodzony(a) 17 wrz. 1819, Redzyńskie.
    2. 4. Augustyn Bartłomiej Rechnio urodzony(a) 27 sier. 1821, Redzyńskie.
    3. Piotr Rechnio urodzony(a) 21 lip. 1824, Redzyńskie.
    4. Monika Rechnio urodzony(a) 19 kwie. 1828, Redzyńskie.
    5. Maciej Rechnio urodzony(a) 23 luty 1831, Redzyńskie.

  3. 10.  Wincenty Skorupa urodzony(a) 22 sty. 1777, Iwowe (syn Michał Skorupa oraz Katarzyna Pieniak).

    Wincenty poślubił(a) Ewa Gajowniczek 5 luty 1804, Latowicz. Ewa (córka Ludwik Gajowniczek oraz Franciszka Paśnik) urodzony(a) 24 gru. 1788, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Ewa Gajowniczek urodzony(a) 24 gru. 1788, Strachomin (córka Ludwik Gajowniczek oraz Franciszka Paśnik).
    Dzieci:
    1. Helena Skorupa urodzony(a) 5 mar. 1808, Iwowe.
    2. Marianna Skorupa urodzony(a) 28 sier. 1809, Iwowe; zgon 6 list. 1809, Iwowe.
    3. Katarzyna Marianna Skorupa urodzony(a) 8.9.11810, Iwowe.
    4. Katarzyna Skorupa urodzony(a) 9 wrz. 1810, Iwowe; zgon 24 luty 1890, Laliny.
    5. Martyna Julianna Skorupa urodzony(a) 4 lip. 1812, Iwowe.
    6. Marianna Agnieszka Skorupa urodzony(a) 28 sty. 1816, Iwowe.
    7. Łucja Barbara Skorupa urodzony(a) 1 gru. 1817, Iwowe.
    8. Grzegorz Franciszek Skorupa urodzony(a) 7 mar. 1820, Iwowe.
    9. 5. Józefa Skorupa urodzony(a) 4 kwie. 1824, Iwowe.

  5. 12.  Adam Soćko urodzony(a) 1806, Soćki (syn Szymon Soćko oraz Agnieszka Miernicka); zgon 24 mar. 1893, Laliny.

    Adam poślubił(a) Martyna Łodyga 14 luty 1830, Latowicz. Martyna (córka Majcher Łodyga oraz Aniela Kowalska) urodzony(a) 23 luty 1807, Laliny; zgon 4 maj 1855, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Martyna Łodyga urodzony(a) 23 luty 1807, Laliny (córka Majcher Łodyga oraz Aniela Kowalska); zgon 4 maj 1855, Laliny.
    Dzieci:
    1. Marek Soćko urodzony(a) 25 kwie. 1831, Laliny; zgon 25 luty 1906, Laliny.
    2. Dorota Soćko urodzony(a) 6 luty 1834, Laliny.
    3. Marianna Soćko urodzony(a) 20 mar. 1837, Laliny.
    4. 6. Leon Soćko urodzony(a) 10 kwie. 1840, Laliny; zgon 1 kwie. 1915, Laliny.
    5. Walenty Soćko urodzony(a) 14 luty 1843, Laliny.
    6. Tomasz Soćko urodzony(a) 6 mar. 1846, Laliny; zgon 18 kwie. 1890, Laliny.
    7. Roch Soćko urodzony(a) 16 sier. 1849, Laliny; zgon 31 sier. 1921, Redzyńskie.
    8. Piotr Soćko urodzony(a) 19 paź. 1852, Laliny; zgon 29 paź. 1852, Laliny.

  7. 14.  Jan Reda urodzony(a) 21 paź. 1804, Strachomin (syn Bartłomiej Reda oraz Klara Gortat).

    Jan poślubił(a) Zofia Magdalena Pęśko 02.021834, Latowicz. Zofia (córka Tomasz Pęśko oraz Marianna Kowalska) urodzony(a) 17 maj 1817, Laliny; zgon 13 luty 1892, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Zofia Magdalena Pęśko urodzony(a) 17 maj 1817, Laliny (córka Tomasz Pęśko oraz Marianna Kowalska); zgon 13 luty 1892, Laliny.
    Dzieci:
    1. 7. Marianna Reda urodzony(a) 26 sty. 1840, Laliny; zgon 13 kwie. 1914, Laliny.
    2. Ewa Reda urodzony(a) 14 gru. 1844, Laliny; zgon 13 luty 1925, Latowicz.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Szymon Rechnio urodzony(a) 1753, Oleksianka (syn Marcin Rechnio oraz Anastazja).

    Szymon poślubił(a) Katarzyna Reda 23 list. 1778, Latowicz. Katarzyna (córka Maciej Reda oraz Marianna Chrzanowska) urodzony(a) 25 list. 1756, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Katarzyna Reda urodzony(a) 25 list. 1756, Strachomin (córka Maciej Reda oraz Marianna Chrzanowska).
    Dzieci:
    1. Karol Rechnio urodzony(a) 4 list. 1779, Oleksianka.
    2. Dominik Rechnio urodzony(a) 7 sier. 1781, Oleksianka; zgon 6 list. 1786, Oleksianka.
    3. Józefa Rechnio urodzony(a) 23 mar. 1783, Oleksianka; zgon 25 kwie. 1783, Oleksianka.
    4. Zofia Rechnio urodzony(a) 9 maj 1784, Oleksianka.
    5. 8. Dionizy Rechnio urodzony(a) 25 mar. 1787, Oleksianka.
    6. Eleonora Rechnio urodzony(a) 25 mar. 1787, Oleksianka; zgon 11 sty. 1789, Oleksianka.
    7. Józef Rechnio urodzony(a) 21 mar. 1790, Oleksianka.

  3. 18.  Roch Kowalski urodzony(a) 17 sier. 1777, Redzyńskie (syn Andrzej Kowalski oraz Agnieszka Wielgopolanin).

    Roch poślubił(a) Klara Michna 20 sty. 1800, Latowicz. Klara (córka Bartłomiej Michna oraz Agnieszka Chróst) urodzony(a) 10 sier. 1780, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Klara Michna urodzony(a) 10 sier. 1780, Chyżyny (córka Bartłomiej Michna oraz Agnieszka Chróst).
    Dzieci:
    1. 9. Łucja Kowalska urodzony(a) 17 gru. 1800, Redzyńskie.
    2. Stanisław Kowalski urodzony(a) 4 maj 1803, Redzyńskie.
    3. Grzegorz Kowalski urodzony(a) 10 maj 1804, Redzyńskie.
    4. Agata Kowalska urodzony(a) 27 sty. 1806, Redzyńskie.
    5. Kunegunda Kowalska urodzony(a) 31 lip. 1808, Redzyńskie.
    6. Wawrzyniec Joachim Kowalski urodzony(a) 6 wrz. 1811, Redzyńskie.
    7. Monika Marcjanna Kowalska urodzony(a) 27 kwie. 1815, Redzyńskie.
    8. Bonifacy Bernard Kowalski urodzony(a) 11 maj 1817, Redzyńskie.

  5. 20.  Michał Skorupa (syn N Skorupa).

    Michał poślubił(a) Katarzyna Pieniak 20 list. 1774, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Katarzyna Pieniak
    Dzieci:
    1. 10. Wincenty Skorupa urodzony(a) 22 sty. 1777, Iwowe.
    2. Mikołaj Skorupa urodzony(a) 10 wrz. 1780, Iwowe.
    3. Anastazja Skorupa urodzony(a) 6 sty. 1783, Iwowe; zgon 12 sty. 1783, Iwowe.
    4. Pium Skorupa urodzony(a) 28 mar. 1784, Iwowe.
    5. Kornelia Skorupa urodzony(a) 8 paź. 1786, Iwowe; zgon 14 sier. 1788, Iwowe.
    6. Piotr Skorupa urodzony(a) 29 sty. 1789, Iwowe.
    7. Franciszek Skorupa urodzony(a) 12 paź. 1791, Iwowe; zgon 31 sier. 1794, Iwowe.
    8. Cyprian Skorupa urodzony(a) 27 wrz. 1795, Iwowe.

  7. 22.  Ludwik Gajowniczek urodzony(a) 1759, Strachomin (syn Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda).

    Ludwik — Franciszka Paśnik. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Franciszka Paśnik
    Dzieci:
    1. Cyprian Gajowniczek urodzony(a) 26 wrz. 1791, Strachomin; zgon 26 sty. 1796, Strachomin.
    2. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 15 sier. 1793, Strachomin.
    3. Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 19 sty. 1796, Strachomin; zgon 6 mar. 1796, Strachomin.
    4. Agnieszka Gajowniczek urodzony(a) 22 sty. 1797, Strachomin; zgon 5 maj 1805, Strachomin.
    5. Walenty Gajowniczek urodzony(a) 14 luty 1799, Strachomin; zgon 23 maj 1805, Strachomin.
    6. Elżbieta Gajowniczek urodzony(a) 19 wrz. 1802, Strachomin.
    7. Karol Gajowniczek urodzony(a) 2 list. 1805, Strachomin; zgon 3 kwie. 1806, Strachomin.
    8. 11. Ewa Gajowniczek urodzony(a) 24 gru. 1788, Strachomin.

  9. 24.  Szymon Soćko urodzony(a) , Soćki.

    Szymon — Agnieszka Miernicka. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Agnieszka Miernicka
    Dzieci:
    1. 12. Adam Soćko urodzony(a) 1806, Soćki; zgon 24 mar. 1893, Laliny.
    2. Szczepan Soćko urodzony(a) , Soćki.

  11. 26.  Majcher Łodyga urodzony(a) 8 sty. 1783, Laliny (syn Baltazar Łodyga oraz Elżbieta Pazura); zgon 19 gru. 1824, Laliny.

    Majcher poślubił(a) Aniela Kowalska 2 luty 1806, Latowicz. Aniela zgon 22 kwie. 1841, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Aniela Kowalska zgon 22 kwie. 1841, Laliny.
    Dzieci:
    1. 13. Martyna Łodyga urodzony(a) 23 luty 1807, Laliny; zgon 4 maj 1855, Laliny.
    2. Franciszek Łodyga urodzony(a) 27 czer. 1808, Laliny; zgon 25 sty. 1869, Laliny.
    3. Ewa Anasazja Łodyga urodzony(a) 19 gru. 1812, Laliny; zgon 29 maj 1814, Laliny.
    4. Józef Tomasz Łodyga urodzony(a) 27 mar. 1815, Laliny; zgon 8 mar. 1816, Laliny.
    5. Walenty Piotr Łodyga urodzony(a) 13 luty 1817, Laliny; zgon 4 czer. 1817, Laliny.
    6. Filip Jakub Łodyga urodzony(a) 23 maj 1818, Laliny; zgon 4 luty 1823, Laliny.
    7. Agnieszka Anastazja Łodyga urodzony(a) 13 sty. 1821, Laliny.
    8. Katarzyna Łodyga urodzony(a) 20 czer. 1824, Laliny; zgon 17 mar. 1856, Laliny.

  13. 28.  Bartłomiej Reda urodzony(a) 1745 (syn N Reda).

    Bartłomiej poślubił(a) Klara Gortat 31 maj 1801, Latowicz. Klara (córka Bartłomiej Gortat oraz Marianna Mazek) urodzony(a) 23 sier. 1763, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  14. 29.  Klara Gortat urodzony(a) 23 sier. 1763, Latowicz (córka Bartłomiej Gortat oraz Marianna Mazek).
    Dzieci:
    1. 14. Jan Reda urodzony(a) 21 paź. 1804, Strachomin.
    2. Grzegorz Reda urodzony(a) 23 maj 1802, Strachomin.

  15. 30.  Tomasz Pęśko urodzony(a) 12 gru. 1781, Laliny (syn Mikołaj Pęśko oraz Ewa Pieniak); zgon 1 sty. 1832, Laliny.

    Tomasz poślubił(a) Marianna Kowalska 9 luty 1805, Latowicz. Marianna (córka Kazimierz Kowalski oraz Katarzyna Kusio) urodzony(a) 10 sty. 1787, Redzyńskie; zgon 14 maj 1843, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  16. 31.  Marianna Kowalska urodzony(a) 10 sty. 1787, Redzyńskie (córka Kazimierz Kowalski oraz Katarzyna Kusio); zgon 14 maj 1843, Laliny.
    Dzieci:
    1. Stanisław Klemens Pęśko urodzony(a) 24 list. 1810, Laliny; zgon 21 mar. 1813, Laliny.
    2. Teresa Franciszka Pęśko urodzony(a) 9 paź. 1813, Laliny; zgon 23 lip. 1814, Laliny.
    3. Helena Karolina Pęśko urodzony(a) 17 paź. 1815, Laliny; zgon 4 lip. 1816, Laliny.
    4. 15. Zofia Magdalena Pęśko urodzony(a) 17 maj 1817, Laliny; zgon 13 luty 1892, Laliny.
    5. Anastazja Franciszka Pęśko urodzony(a) 27 gru. 1819, Laliny; zgon 4 maj 1873, Laliny.
    6. Marianna Pęśko urodzony(a) 7 wrz. 1822, Laliny; zgon 11 wrz. 1824, Laliny.
    7. Jędrzej Pęśko urodzony(a) 28 list. 1824, Laliny; zgon 20 sty. 1901, Laliny.
    8. Jan Pęśko urodzony(a) 24 czer. 1827, Laliny; zgon 2 gru. 1893, Laliny.
    9. Zuzanna Pęśko urodzony(a) 15 sier. 1830, Laliny; zgon 18 list. 1830, Laliny.